Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Posao i samo posao

2 posters

Ići dole

Posao i samo posao Empty Posao i samo posao

Počalji  Sherie_lady Čet Nov 03, 2016 12:34 am

Naglo i neocekivano izgubila sam mnogo dobar dugogodisnji posao pre 3 GODINE. Od tada nista. Sada imam 32 godine. Trenutno ocekujem takodje jako dobar posao. Vec se oduzilo. Bojim se da ne cekam uzalud. Kada mogu da ga ocekujem ili kakav posao da trazim??? SAMO TO ME INTERESUJE!!!

[img]Posao i samo posao 10ft0no[/img]

Sherie_lady

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Posao i samo posao Empty Re: Posao i samo posao

Počalji  logos Čet Nov 03, 2016 3:32 am

Ovo je horoskop tvoje drugarice koja je jako neobicna osoba, vanserijska, neuobicajenog zivotnog puta. Zar ne?

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao i samo posao Empty Re: Posao i samo posao

Počalji  Sherie_lady Čet Nov 03, 2016 4:14 am

U pravu ste. Ona zeli da zna! I to mnogo zeli. Ali ne bavi se forumima ovoliko koliko ja Smile Moja karta je sa posta o udaji Smile Nadam se da ne krsimo neka pravila, ne mogu da stignem to da procitam

Sherie_lady

Broj poruka : 18
Datum upisa : 03.03.2016

Nazad na vrh Ići dole

Posao i samo posao Empty Re: Posao i samo posao

Počalji  logos Čet Nov 03, 2016 3:01 pm

Sherie_lady ::U pravu ste. Ona zeli da zna! I to mnogo zeli. Ali ne bavi se forumima ovoliko koliko ja Smile Moja karta je sa posta o udaji Smile Nadam se da ne krsimo neka pravila, ne mogu da stignem to da procitam

Dovedeni smo u zabludu jer u zglavlju posta piše tvoj nadimak Sherie_lady, tekst se pisan kao da se radi o tebi. Trebalo je ili da otvoriš njen profil ili da u tekstu navedeš da se radi o tvojoj prijateljici kao što si to već radila. Nije ništa strašno samo je malo nespretno urađeno. Dakle, treba biti jasan, precizan i nedvosmislen, drugim rečima, ne komplikovati ono što ne mora biti komplikovano. Nadam se da će se neko javiti.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao i samo posao Empty Re: Posao i samo posao

Počalji  logos Pet Nov 04, 2016 2:16 am

Sherie_lady ::Naglo i neocekivano izgubila sam mnogo dobar dugogodisnji posao pre 3 GODINE. Od tada nista. Sada imam 32 godine. Trenutno ocekujem takodje jako dobar posao. Vec se oduzilo. Bojim se da ne cekam uzalud. Kada mogu da ga ocekujem ili kakav posao da trazim??? SAMO TO ME INTERESUJE!!!

Za tebe je napisano: "Ovo je horoskop moje drugarice. Jako bih volela da se neko pozabavi. Ona je jako neobicna osoba, vanserijska, neuobicajenog zivotnog puta.

Rodjena je 1983. godine. Sta mislite o njenom polju karijere i ljubavi (nije udata, nema decu), njena intelektualna dostignuca su totalno vanserijska. Da li treba da se fokusira na akademski rad, politiku, nesto privatno, bas ima problema na poslovnom polju od 2013. neprekidno...?
Psiholoski, veoma nesvakidasnja osoba, veoma. Pomozite mi da je rastumacim."



"No star is ever lost we once have seen,
We always may be what we might have been."

Za početak nam reci šta si po profesiji, gde i šta si do sada sve radila, koji ti je po redu posao koji čekaš, imaš li neke druge probleme i još ponešto o sebi što bi pomoglo pri analizi tvog horoskopa? Kako možeš opisati svoj emotivni i ljubavni život? U čemu si to "jako neobicna osoba, vanserijska, neuobicajenog zivotnog puta"?

Umesto PS: Život nam nešto da a nešto zakine. Ne smeta nam "višak" a "manjak" uvek. Zamislite da se vozite autom sa jednom prepumpanom gumom. Svo vreme će auto i vi sa njime da se tresete. Rešenje je ili da ostale tri dopumpate ili da prepumpanu ispustite. Dakle, potrebna je ravnoteža, balans, ujednačenost svih delova i njihova aktivnost jer u protivnom mehanizam ne radi sinhronizovano i ubrzo počinje da mu nešto fali. Tako je i sa našim organizmom, moraju svi delovi da budu u funkciji jer u protivnom neiskorišćeni zakržljaju a iskorišćeni se brže potroše. Potreban je skladan rad svih delova jer su svi potrebni za naš normalan život. Pomozimo našem organizmu da normalno funkcioniše na svim poljima i svim nivoima i bićemo srećniji, zadovoljniji i ispunjeniji.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Posao i samo posao Empty Re: Posao i samo posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu