Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pun mesec 10 maja 2017 godine

2 posters

Ići dole

Pun mesec 10 maja 2017 godine Empty Pun mesec 10 maja 2017 godine

Počalji  Zorica Pon Maj 08, 2017 3:04 pm

Na gore navedeni datum je pun mesec u skorpiji na moj rodjendan. (10 maj 66 -15.40 smederevo). Osim pomracenja u novoj solarnoj godini mi se venera vraca na natalnu poziciju sto je retko, jupiter mi je na ascedentu . Sta mogu da ocekujem? Iskreno me plasi uran konjukcija merkur u 7 kuci . Molim vas neka mi neko napise svoje misljenje ako zeli.
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pun mesec 10 maja 2017 godine Empty Re: Pun mesec 10 maja 2017 godine

Počalji  logos Sre Maj 10, 2017 10:57 am

Zorica ::Na gore navedeni datum je pun mesec u skorpiji na moj rodjendan. (10 maj 66 -15.40 smederevo). Osim pomracenja u novoj solarnoj godini mi se venera vraca na natalnu poziciju sto je retko, jupiter mi je na ascedentu . Sta mogu da ocekujem? Iskreno me plasi uran konjukcija merkur u 7 kuci . Molim vas neka mi neko napise svoje misljenje ako zeli.

Srećan rođendan!  Neka ti tranzitni Jupiter (sreća, optimizam, uvećanje) na Asc i dalje kroz I kuću donese sreću i zadovoljstva, da dobrom komunikacijom (vladar III kuće) neutrališe prisustvo tranzitnog Saturna u III kući, da ne utiče previše na kilažu (Jupiter vlada delom II kuće), da tranzitna Venera kroz VI kuću poboljša zdravlje kroz zdravu ishranu i utiče na dobre odnose sa kolegama na poslu čineći ih prijatnijim (sekstil Venere sa Mesecom), da tranzitni Uran i Merkur iz znaka Ovna peko natalnog Merkura iz VII kuće ne donesu svađe već novu energiju za nove komunikacije sa javnošću preko računara i astrologije, da ti tranzitni Neptun kroz V kuću i pomoću sekstila sa natalnim Suncem ukaže na ljubavni zanos i na prijatnije trenutke sa detetom kao i na psihološku stabilnost (Neptun vlada VI kućom zdravlja).

Svako dobro!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Pun mesec 10 maja 2017 godine Empty Re: Pun mesec 10 maja 2017 godine

Počalji  Zorica Čet Jul 13, 2017 7:42 pm

logos ::
Zorica ::Na gore navedeni datum je pun mesec u skorpiji na moj rodjendan. (10 maj 66 -15.40 smederevo). Osim pomracenja u novoj solarnoj godini mi se venera vraca na natalnu poziciju sto je retko, jupiter mi je na ascedentu . Sta mogu da ocekujem? Iskreno me plasi uran konjukcija merkur u 7 kuci . Molim vas neka mi neko napise svoje misljenje ako zeli.

Srećan rođendan!  Neka ti tranzitni Jupiter (sreća, optimizam, uvećanje) na Asc i dalje kroz I kuću donese sreću i zadovoljstva, da dobrom komunikacijom (vladar III kuće) neutrališe prisustvo tranzitnog Saturna u III kući, da ne utiče previše na kilažu (Jupiter vlada delom II kuće), da tranzitna Venera kroz VI kuću poboljša zdravlje kroz zdravu ishranu i utiče na dobre odnose sa kolegama na poslu čineći ih prijatnijim (sekstil Venere sa Mesecom), da tranzitni Uran i Merkur iz znaka Ovna peko natalnog Merkura iz VII kuće ne donesu svađe već novu energiju za nove komunikacije sa javnošću preko računara i astrologije, da ti tranzitni Neptun kroz V kuću i pomoću sekstila sa natalnim Suncem ukaže na ljubavni zanos i na prijatnije trenutke sa detetom kao i na psihološku stabilnost (Neptun vlada VI kućom zdravlja).

Svako dobro!

MNOGO HVALA ZA ODGOVOR. flower
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pun mesec 10 maja 2017 godine Empty Re: Pun mesec 10 maja 2017 godine

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu