Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ljubav, brak, deca, posao

2 posters

Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  Ofelija Sre Jul 26, 2017 9:25 pm

Ljubav, brak, deca, posao  B0iP3tQ

Zdravo,

Zanima me sve sto iz natalne karte mozete da mi kazete posto nikada ranije nisam se interesovala za ovakav vid saznanja.
Najvise od svega me zanima ljubav i da li cu imati dece ... kada  ??? Zanima me i da li ce se u skorije vreme ostvariti san da kupim stan. I posao, neko napredovanje ili , mozda, i promena posla.

Hvala!

Ofelija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  Ofelija Sub Avg 26, 2017 3:23 pm

Bez odgovora?

Ofelija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  Ofelija Ned Sep 03, 2017 3:41 pm

Postovani,

Da li potrebno da drugacije formulisem pitanje?

Ili mi zvezde nisu naklonjene?!

Hvala!

Ofelija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  Ofelija Ned Sep 17, 2017 9:03 pm

Hello Question

Ofelija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  logos Pon Sep 18, 2017 12:23 am

Ofelija ::Zdravo,

Zanima me sve sto iz natalne karte mozete da mi kazete posto nikada ranije nisam se interesovala za ovakav vid saznanja.
Najvise od svega me zanima ljubav(1) i da li cu imati dece(2) ... kada(3)  ??? Zanima me i da li ce se u skorije vreme ostvariti san da kupim stan(4). I posao(5), neko napredovanje(6) ili , mozda, i promena posla(7).

Hvala!

Od 26. jula si imala dosta vremena da uvidiš kako funkcioniše ovaj forum (uglavnom se postavlja jedno pitanje ili dva sa potrebnim činjenicama i podacima za adekvatno astrološko tumačenje) kao i ko i kako astrološki tumači, tj. pokušava da odgovorima pomogne tamo gde je potrebno. (Brojevi u zagradama označavaju koliko si pitanja postavila i to bez ikakvog uvoda u problematiku).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  Ofelija Pon Sep 18, 2017 12:36 am

Da mi je problematika jasna, ne bih Vas nista ni pitala.
Da umem da protumacim bilo sta iz natalne karte, ne bih se Vama obracala.
Ne, nisam pratila druga pitanja kada sam svoje postavila. Ako je to bio toliki problem, mogli ste da mi skrenete paznju odmah. Ili da odgovorite bar na jedno, pa da pokrenete tu problematiku ... No ...

Hvala u svakom slucaju!

Romanticno gledanje u zvezde je ipak bolja varijanta nego ovo.

Ofelija

Broj poruka : 5
Datum upisa : 26.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  logos Pon Sep 18, 2017 12:02 pm

Ofelija ::Da mi je problematika jasna, ne bih Vas nista ni pitala.

Pitanje treba da bude kratko i jasno, naprimer, koje si struke, da li već negde radiš i gde, ako ne radiš nigde šta bi želela da radiš i sl.

Ofelija ::Da umem da protumacim bilo sta iz natalne karte, ne bih se Vama obracala.

Svakako! Ako imaš problem dobro je što si se javila samo da budeš jasna, konkretna i da nam kažeš u čemu je problem, ako postoji i od kada je? (Odeš kod lekara i izneseš mu svoj problem, od kada traje, da li si i šta koristila od lekova i sl).

Ofelija ::Ne, nisam pratila druga pitanja kada sam svoje postavila. Ako je to bio toliki problem, mogli ste da mi skrenete paznju odmah. Ili da odgovorite bar na jedno, pa da pokrenete tu problematiku ... No ...

Nije nikakav problem da ti se odgovori ali je problem da ti se kvalitetno odgovori, pogotovo na tolika pitanja bez upoznavanja situacije (problematike) u kojoj se nalaziš. Iskreno, žao mi je što si se četiri puta javila, tri puta nepotrebno.

Ofelija ::Romanticno gledanje u zvezde je ipak bolja varijanta nego ovo.

Kako za koga ali ume da bude i to.

Pozdrav!

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Ljubav, brak, deca, posao  Empty Re: Ljubav, brak, deca, posao

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu