Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Koje je zanimanje za mene?

2 posters

Ići dole

Koje je zanimanje za mene? Empty Koje je zanimanje za mene?

Počalji  astroalmada Uto Avg 22, 2017 4:50 pm

Pozdrav!
Zamolila bih nekoga da mi pogleda natalnu kartu i ukaže na zanimanja koja bi odgovarala mojoj osobnosti budući da se baš ne razumijem u iščitavanje iste. Jedino što znam je to, da je za ta moja kolebanja oko toga što želim raditi u životu, odgovoran neptun koji radi opoziciju na MC. Međutim, osim tog neptuna, postoji li ipak nešto u mojoj karti što ukazuje na buduću karijeru/zanimanje u kojoj bih se mogla ostvariti? Unaprijed zahvaljujem!

Natalna karta: https://ibb.co/e4697Q


Poslednji put izmenio astroalmada dana Uto Avg 22, 2017 5:05 pm, izmenio ukupno 2 puta (Razlog : krivo postavljena natalna karta)

astroalmada

Broj poruka : 1
Datum upisa : 28.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Koje je zanimanje za mene? Empty Re: Koje je zanimanje za mene?

Počalji  logos Sre Avg 23, 2017 12:33 am

astroalmada ::Pozdrav!
Zamolila bih nekoga da mi pogleda natalnu kartu i ukaže na zanimanja koja bi odgovarala mojoj osobnosti budući da se baš ne razumijem u iščitavanje iste. Jedino što znam je to, da je za ta moja kolebanja oko toga što želim raditi u životu, odgovoran neptun koji radi opoziciju na MC. Međutim, osim tog neptuna, postoji li ipak nešto u mojoj karti što ukazuje na buduću karijeru/zanimanje u kojoj bih se mogla ostvariti? Unaprijed zahvaljujem!

Obzirom da si dva puta "krivo postavljala natalnu kartu" napiši datum, mesto i vreme rođenja. Bilo bi dobro da napišeš koje škole si završila, tj. koje si struke ako je imaš kao i gde živiš, za početak.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu