Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brak i gde me nosi

2 posters

Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Brak i gde me nosi

Počalji  Bigmama Pet Okt 06, 2017 10:18 am

Molila bih da znam sta da ocekujem u braku sa ovom osobom. Ja sam se udala iz ljubavi, za njega ni jednog treutka nisam bila sigurna da se ozenio iz tih razloga. Zatrudnela sam na sve.Mislim da laze i manipulise na mnogim poljima, ja sam nesigurna, a na sve sputana da bilo sta preduzmem zbog zaokupljenosti decom. Zavisna sam od njega materijalno iako imam svoja primanja. Sa ovoliko dece primanja nisu dovoljna. Nemam ni u perspektivi nacin da steknem materijalnu sigurnost tog nivoa da razmisljam sama o razvodu. A nemam nikoga ni od porodice. Osecam da sam navucena da ispunim neke njegove zivotne ciljeve i imam jak osecaj da kada se on licno uskoro okuci da mogu svasta da ocekujem. Prosto mu vise nisam potrebna. Desavalo se da mi je par puta pretio oduzimanjem dece kada se svadja po pitanju suocavanja njega sa nekim stvarima desavala. Morala sam da se povucem. Kuda sad? Sta sad? Sta ceka i mene i decu? Da li je sve stvar mojih nerealnih strahova ili imam razloga za brigu? Kakav je to covek?
https://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_on.26208.26511.gif&res=63

https://www.astro.com/cgi/showgif.cgi?lang=e&gif=astro_w2gw_ja.26304.29440.gif&res=63

Bigmama

Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  logos Pon Okt 09, 2017 12:11 pm

Karte se ne vide (istekao je rok), napiši natalne podatke relevantne za vaše natalne karte.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  logos Sre Jan 03, 2018 5:45 pm

logos ::Karte se ne vide (istekao je rok), napiši natalne podatke relevantne za vaše natalne karte.

Nije jasno zašto ne nastavljaš komunikaciju na ovoj temi već otvaraš drugu pod naslovom "Brak i sta da ocekujem" sa pitanjem:
"Molila bih za objasnjenje vezano za aspekt braka i bracnih odnosa. Sta mogu da ocekujem u buducnosti." jer si i na prethodnoj temi postavila slično pitanje.

Neznamo da li je to ista osoba?


Poslednji izmenio logos dana Pet Jan 05, 2018 5:37 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  Bigmama Sre Jan 03, 2018 11:13 pm

Jeste jeste, volela bih odgovor, ako ste u mogucnosti. Hvala najlepse. :-)

Bigmama

Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  logos Čet Jan 04, 2018 12:04 am

"Osecam da sam navucena da ispunim neke njegove zivotne ciljeve i imam jak osecaj da kada se on licno uskoro okuci da mogu svasta da ocekujem. Prosto mu vise nisam potrebna."

Bilo bi dobro da pojasniš boldirani tekst da pohvatamo konce.


logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  Bigmama Čet Jan 04, 2018 2:43 am

Imali smo tokom vremena odredjene nesuglasice, koje su navodno prevazidjene. Mnogo ruznog je receno sto je prosto u meni ostavilo strah da ne dodjem u situaciju da uskoro kada on licno stekne neki imetak ne okrene pricu na staru vodenicu, da se ne desi neka rasprava i da se brak raspadne.On je navodno o tome u jednom trenutku poceo da razmislja pa odustao. U mnogo stvari imamo razlicita misljenja i stavove. I to je cesto bilo kamen spoticanja u nasem odnosu. Dosla su deca, on se preformulisao na posao i novac ,a mene uokviruje iskljucivo u porodicu kao da ne bi trebalo da nastavim da realizujem neke svoje profesionslne ambicije. Kao da je to sada nepotrebno. Maltene da ne treba da imam nikakve zelje i interesovanja osim porodice i dece. Ako kazem da imam, odmah nisam za to da budem majka. "Kakva sam ja to zena?" A ceo svoj zivot sam podredila porodici i deci. Ne dozvoljava da imam i neke druge ambicije osim porodice. Sklon je iskljucivom stavu i bojim se da kada se finansijski osnazi ne potegne pricu o razvodu. Iako sam se ja opet povukla i odustala od svih ideja. Prosto nekad imam utisak da je nezadovoljan i da je samnom samo zato sto su deca mala. A opet sa druge strane mi bez njega ne bi ni u kom smislu mogli. Finansijskom i emotivnom posebno pa i u fizickom. Da ne pricam sto imam veliki strah sta bi mi da se njemu ne daj Boze nesto desi. Od cega podizati decu. To je bio glavni motiv moje zelje za obrazovanjem, ali on to ne priznaje. I ne da da se pomene... da ne baksuziram, toboze. Opet kazem iako mi sad nemamo nekih aktuelnih problema, te neke neprijatne stvari recene u afektu, ali opet izrecene ostavljaju ne samo gorak ukus vec i veliki strah. Na prvom mestu zbog dece. Zato sam pitala sta ja mogu da ocekujem u buducnosti s obzirom na ovo gore napisano. nemamo.Nemam nikakvih izgleda za nasledstvo ili zaradu. Sto bi se reklo, u poziciji sam da moram da se odricem svojih zelja, a zivim u stalnom strahu id napustanja.

Bigmama

Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  logos Pet Jan 05, 2018 1:08 pm

Bigmama ::Imali smo tokom vremena odredjene nesuglasice, koje su navodno prevazidjene. Mnogo ruznog je receno sto je prosto u meni ostavilo strah da ne dodjem u situaciju da uskoro kada on licno stekne neki imetak ne okrene pricu na staru vodenicu, da se ne desi neka rasprava i da se brak raspadne.On je navodno o tome u jednom trenutku poceo da razmislja pa odustao. U mnogo stvari imamo razlicita misljenja i stavove. I to je cesto bilo kamen spoticanja u nasem odnosu. Dosla su deca, on se preformulisao na posao i novac ,a mene uokviruje iskljucivo u porodicu kao da ne bi trebalo da nastavim da realizujem neke svoje profesionslne ambicije. Kao da je to sada nepotrebno. Maltene da ne treba da imam nikakve zelje i interesovanja osim porodice i dece. Ako kazem da imam, odmah nisam za to da budem majka. "Kakva sam ja to zena?" A ceo svoj zivot sam podredila porodici i deci. Ne dozvoljava da imam i neke druge ambicije osim porodice. Sklon je iskljucivom stavu i bojim se da kada se finansijski osnazi ne potegne pricu o razvodu. Iako sam se ja opet povukla i odustala od svih ideja. Prosto nekad imam utisak da je nezadovoljan i da je samnom samo zato sto su deca mala. A opet sa druge strane mi bez njega ne bi ni u kom smislu mogli. Finansijskom i emotivnom posebno pa i u fizickom. Da ne pricam sto imam veliki  strah sta bi mi da se njemu ne daj Boze nesto desi. Od cega podizati decu. To je bio glavni motiv moje zelje za obrazovanjem, ali on to ne priznaje. I ne da da se pomene... da ne baksuziram, toboze. Opet kazem iako mi sad nemamo nekih aktuelnih problema, te neke neprijatne stvari recene u afektu, ali opet izrecene ostavljaju ne samo gorak ukus vec i veliki strah. Na prvom mestu zbog dece. Zato sam pitala sta ja mogu da ocekujem u buducnosti s obzirom na ovo gore napisano. nemamo.Nemam nikakvih izgleda za nasledstvo ili zaradu. Sto bi se reklo, u poziciji sam da moram da se odricem svojih zelja, a zivim u stalnom strahu id napustanja.

Brak i gde me nosi Bigmama

Brak i gde me nosi Bigmama_partner

Interesantno je da si u svom horoskopu u podznaku Vodolija a on je predstavljen VII kućom i znakom Lava a u njegovom je on u podznaku Lav a ti si predstavljena Vodolijom, dakle, u vašim kartama je on prestavljen znakom Lava a ti Vodolijom. Lav je simbol velike važnosti, ugleda, ega, teatralnosti, sjaja, vrhunskog, uživanja, vladarstva, utisaka, muškarca i dominacije, u tvom horoskopu je u V kući i u znaku Raka što može ukazivati da je vaše zabavljanje preraslo u emotivnu vezu partnerskog suživota. VII kuća (partner, suprug) je u znaku Lava a njen vladar Sunce u inkonjunkciji (velika prilagođavanja) sa Uranom (vladar I kuće – osoba, burno, svađalački) iz znaka Strelca (stavovi, ubeđenja) koji je retrogradan (nešto što se ponavlja) tako da vam svo vreme predstoje rasprave oko vaših stavova a rezultat bi trebalo da bude međusobno prilagođavanje a kako je Sunce u stelijumu sa Merkurom i Venerom u V kući (deca) i u znaku Raka (dom, porodica, emocije) i u opoziciji sa Neptunom (izolacija, ćutanje, povlačenje u sebe), to može biti dobar i jak razlog da zajedno usmerite sve svoje snage da istrajete u iskušenjima u kojima ste sticajem raznih okolnosti a postoji i nešto što se zove moralna i roditeljska obaveza kao nešto što je iznad svega što nas u životu može snaći.

Tvoj Chiron (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta, žrtvovanje) je u konjunkciji sa Severnim čvorom (teži put ka uspehu) u IV kući (dom, porodica) i u znaku Blizanaca koji je i na vrhu V kuće (deca) ukazuje na tvoju veliku žrtvu u negovanju dece, a kako su zajedno sa Mesecom (majka) iz znaka Bika (novac, vrednosti) i III kuće (komuniciranje) u međusobnom stelijumu (bliskost, udružene energije) to može ukazivati na stalno traženje para za to. Opozicija navedenog stelijuma sa konjunkcijom Urana i Južnog čvora (linija manjeg otpora) iz znaka Strelca (stavovi, ubeđenja) može ukazivati da ćeš pri tome imati neugodne rasprave i da ćeš često morati korigovati svoje stavove. U njegovom horoskopu Sunce je u znaku Bika (novac, vrednosti) u X kući (uspeh, status, karijera) i u konjunkciji sa Severnim čvorom (uspeh) na vrhu tvoje III kuće u znaku Bika što ukazuje na njegovu veliku težnju ka zaradom i uspehom, trigon Sunca sa konjunkcijom Urana (velike oscilacije) i Plutona (stradanje i regeneracija) iz II kuće (novac, vrednosti) i znaka Device (posao) da to neće uvek biti lako a kako je Uran vladar VII kuće (brak, partner) da ćeš i ti deliti njegovu sudbinu, samo pazi da među vama bude više iskrenosti (Uran) a manje sumnji (konjunkcija Urana i Plutona iz II kuće u sekstilu sa Neptunom iz IV kuće a Pluton je njen vladar). Jupiter je vladar njegove V kuće, egzaltiran je u XII kući (anđeo čuvar, rešenje kada se najmanje nada) u znaku Raka, u opoziciji je sa svojim vladarom Mesecom koji je u izgonu u znaku Jarca i u VI kući i u trigonima sa Neptunom iz IV kuće iz znaka Škorpije i Chironom iz VIII kuće u znaku Riba što, sve uzevši u obzir, može ukazivati dam u problemi u vezi dece ne prijaju (Mesec), da će pokušavati da ih izbegne (Neptun) ali da će morati sa njima da se suoči i da podnese određenu žrtvu (Chiron).

Obzirom da si u podznaku Vodolija, da ti Uran ima dosta nepovoljnih aspekata i da te u njegovom horoskopu oni predstavljaju (VII kuća u Vodoliji), pokušaj da maksimalno izbegavaš sađe i tenzije kojima si ponekad sklona, pokušajte da se maksimalno približite jedno drugome i prilagodite (inkonjunkcija Sunca i Urana) jer život je retko kome bajka, obično je pun muka, problema i teških obaveza, pa tako je i vama. Uran i Vodolija između ostalog simbolizuju i astrologiju pa možda uz pomoć nje svoju energiju kanališete u drugom smeru.


Poslednji izmenio logos dana Pet Jan 05, 2018 5:41 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  Bigmama Pet Jan 05, 2018 3:32 pm

Tako nekako i funkcionisemo. Uglavnom imam utisak da dosta precurkujem sto se cesto zna pokazati da nije lose :-). Uglavnom nemamo nekih velikih zivotnh sukoba ali nekad je to znalo da bude bas nezgodna rasprava sa ne bas prijatnim recima. U principu davno smo shvatili da moramo da se prilagodjavamo medjusobnim temperamentima. Iako nam je brak u potpunosti nastao iz ljubavi i poverenja. Verovatno svako ima neke teske periode.

Hvala najlepse jos jednom. Molim Vas ako nije problem da li bi mogli da se uklone nasi datumi sa teme? :-)

Veliko hvala! :-)


Bigmama

Broj poruka : 9
Datum upisa : 18.07.2017

Nazad na vrh Ići dole

Brak i gde me nosi Empty Re: Brak i gde me nosi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu