Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uran u 8 kuci

3 posters

Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Uran u 8 kuci

Počalji  sinisamisa Pet Okt 13, 2017 12:02 am

Dobro vece,,nova sam ovde,,tek pokusavam da shvatim mnooogo toga oko horoskopa i tumacenja.Ali imam jedno pitanje,koje me uplasilo i porazilo.Pa ako ima neko da mi odgovori i protumaci.Dobila sam izgled svoje natalne karte i Uran u 8 kuci.Ikoliko vidim to je nesto najgore sto moze da se desi.Hvala unapred na odgovorima Very Happy Imama i natalnu kartu i ne znam kako bih mogla ovde da je prikazem da mi neko malo protumaci. Idea

sinisamisa

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Re: Uran u 8 kuci

Počalji  logos Pet Okt 13, 2017 12:55 am

sinisamisa ::Dobro vece,,nova sam ovde,,tek pokusavam da shvatim mnooogo toga oko horoskopa i tumacenja.Ali imam jedno pitanje,koje me uplasilo i porazilo.Pa ako ima neko da mi odgovori i protumaci.Dobila sam izgled svoje natalne karte i Uran u 8 kuci.Ikoliko vidim to je nesto najgore sto moze da se desi.Hvala unapred na odgovorima Very Happy Imama i natalnu kartu i ne znam kako bih mogla ovde da je prikazem da mi neko malo protumaci. Idea

Napiši datum, mesto i vreme rođenja, postavi konkretno pitanje i potrebnim detaljima nas uvedi u problematiku. Valjda ćemo uspeti da ti odgovorimo.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Re: Uran u 8 kuci

Počalji  sinisamisa Pet Okt 13, 2017 1:03 am

03.01.1978 Sarajevo 10:05...imam natalnu kartu ali bih da mi neko malo protumaci ..posebno ovog urana u 8 kuci!!Recite mi kako da ubacim natalnu kartu ovde.Hvala.

sinisamisa

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Re: Uran u 8 kuci

Počalji  logos Pet Okt 13, 2017 10:26 am

sinisamisa ::03.01.1978 Sarajevo 10:05...imam natalnu kartu ali bih da mi neko malo protumaci ..posebno ovog urana u 8 kuci!!Recite mi kako da ubacim natalnu kartu ovde.Hvala.

Na početnoj strani u odeljku "O FORUMU", postoji tema "PROBLEMI - OBJAŠNJENJE KAKO POSTAVITI KARTU".


Poslednji izmenio logos dana Uto Nov 14, 2017 12:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Re: Uran u 8 kuci

Počalji  andja789 Pet Nov 10, 2017 6:09 pm



Uran u 8polju ima jako mnogo ljudi,ljudi koji gledaju po TA ga i iskljucuju jer spada pod transsaturne,
on ti nije izrazen tako da nema potrebe da brines,od Januara ti krece Venerin povratak pa javi dal se nesto na polju ljubavi promenilo,

andja789

Broj poruka : 6
Datum upisa : 21.08.2017

Nazad na vrh Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Re: Uran u 8 kuci

Počalji  sinisamisa Pon Nov 13, 2017 11:53 pm

andja789..Hvala do neba.Bas sam bila zabrinuta..I sad na stranu sve...recite mi odakle da pocnem sa tumacenjem moje natalne karte..jako me to sve zanima..ali nista mi nije jasno.Glupa nisam..samo mi treba neko strpljiv..za pocetak..a ostalo cu se snaci.Hvala svima na odgovoru.

sinisamisa

Broj poruka : 3
Datum upisa : 12.10.2017

Nazad na vrh Ići dole

Uran u 8 kuci Empty Re: Uran u 8 kuci

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu