Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Snimak mamografije

2 posters

Ići dole

Snimak mamografije Empty Snimak mamografije

Počalji  manuela Sre Okt 25, 2017 4:29 pm

Danas sam dobila rezultate mamografije koju sam radila 9. oktobra. Morala sam danas da uradim dodatni snimak jer je nadjeno neko zatamnjenje. I na dodatnom snimku se zatamnjenje videlo. Poslali su me da uradim ultrazvuk koji radim sutra ujutro. Jako sam uplasena, bojim se najgorem. Da li moze mala pomoc oko tumacenja karte da li ima naznaka da se radi o tumoru?

https://2img.net/h/oi40.tinypic.com/2qapd8x.gif

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Snimak mamografije Empty Re: Snimak mamografije

Počalji  manuela Čet Okt 26, 2017 3:39 pm

Bila na ultrazvuku, ponovo mi radili mamografiju, ovaj put digitalnu. Kaze doktorka da je sve u redu. Ne mogu da verujem, toliki stres sam prezivela od juce...

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Snimak mamografije Empty Re: Snimak mamografije

Počalji  logos Pon Okt 30, 2017 11:16 am

.


Poslednji izmenio logos dana Pon Okt 30, 2017 11:20 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Snimak mamografije Empty Re: Snimak mamografije

Počalji  logos Pon Okt 30, 2017 11:18 am

Danas sam dobila rezultate mamografije koju sam radila 9. oktobra. Morala sam danas da uradim dodatni snimak jer je nadjeno neko zatamnjenje. I na dodatnom snimku se zatamnjenje videlo. Poslali su me da uradim ultrazvuk koji radim sutra ujutro. Jako sam uplasena, bojim se najgorem. Da li moze mala pomoc oko tumacenja karte da li ima naznaka da se radi o tumoru?

Bila na ultrazvuku, ponovo mi radili mamografiju, ovaj put digitalnu. Kaze doktorka da je sve u redu. Ne mogu da verujem, toliki stres sam prezivela od juce...


Mesec (grudi) je u I kući (osoba) u znaku Jarca (teškoće, probleme, opstrukcije, nefunkcionisanje, začepljenje i sl.) gde je u izgonu (nepovoljan položaj), u opoziciji je sa Jupiterom (benefik, uvećano) i Venerom (benefik, vladar IV kuće – grudi) iz znaka Raka (grudi) i u inkonjunkciji sa Merkurom iz VI kuće (akutne bolesti). Merkur je većinski vladar VIII kuće (endocrine žlezde, anomalije, tumori, životne opasnosti i sl.) u kojoj je u znaku Device (akutne bolesti, sitno, malo, ponekad nepotrebna briga) nalazi Pluton (stradanje i regeneracija, anomalije, tumori, životne opasnosti i sl.) u konjunkciji sa Uranom (velike oscilacije) koji su u kvadratu (nepovoljan aspekt) sa svojim vladarom Merkurom i sekstilu (povoljan aspekt) sa Neptunom (sumnje, strahpa ovo uglavnom ukazuje na osetljive grudi (Mesec), sumnju (Neptun) na tumor (Pluton, maligno) a astrološki gledano u pitanju je verovatno disbalans (Uran) hormona (VIII kuća, Merkur) pogotovo što Mesec nema loših aspekata sa maleficima (Saturn, Pluton), što prvi vladar VIII kuće Sunce (život) ima samo dobre aspekte i što je tranzitni Pluton na vrhu I kuće u znaku Jarca (teškoće, probleme, opstrukcije, nefunkcionisanje, začepljenje i sl.).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

Snimak mamografije Empty Re: Snimak mamografije

Počalji  manuela Pon Okt 30, 2017 1:21 pm

Hvala Logos na tumacenju. Za 3 meseca idem opet na kontrolni ultrazvuk, moram da drzim pod kontrolom.

manuela

Broj poruka : 153
Datum upisa : 11.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Snimak mamografije Empty Re: Snimak mamografije

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu