Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

veliki vodeni trigon

2 posters

Ići dole

veliki vodeni trigon Empty veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Sre Feb 14, 2018 3:50 am

logos ke mozes li mi reci sta znaci u mojoj karti taj veliki vodeni trigon i reci mi koj lepi aspekti imam u natalnoj karti ? hvala ti unapred pozz

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Čet Feb 15, 2018 8:58 pm

veliki vodeni trigon Astro_17

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  logos Pet Feb 16, 2018 2:33 am

yana147 ::logos ke mozes li mi reci sta znaci u mojoj karti taj veliki vodeni trigon i reci mi koj lepi aspekti imam u natalnoj karti ? hvala ti unapred pozz

Generalno Veliki vodeni trigon ukazuje na stvaralački potencijal, veliku intuiciju i osoba veoma rafinirano shvata masovnu svest. Instinktivno saoseća sa drugima i oseća potrebu da bude produktivna, inače bi se moglo dogoditi da pati zbog skrivenih neizvesnosti i zebnji sadržanih u vodenom elementu. Oprezna je i stupa u akciju samo onda kada je uverena u ishod. Izuzetno je osetljiva. Kako voda ne zna ni za kakve barijere, osoba retko zna kada treba da se zaustavi, bez obzira na to šta čini.

Kod tebe u sastav navedene konfiguracije ulaze vladar Asc (osoba) Merkur (komuniciranje) koji je u izgonu (loš položaj) na 29° ("stepen plača", talenat koji se teško koristi) znaka Riba (zatvorenost, povučenost, iluzija, nesigurnost) iz VIII kuće (telesni kontakti), Marsa koji je, takođe, u lošem položaju jer je u znaku svog pada u Raku, na 24° (stepen znaka Riba) i u VIII kući gde ukazuje na aktivnosti u kući ali i na muškarca vezanog aktivnostima za dom i porodicu kao i na druženje sa muškim prijateljima, i jakog Plutona (u svom sedištu u znaku Škorpije, fatalno, sarkastično, negativno) iz III kuće komunikacija pa sve to zajedno simbolizuje skladan protok energija između navedenih planeta koje nisu baš nešto povoljne kao i na specifične i tendenciozne komunikacije sa prijateljima, obično muškim, u kasnim satima.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Pet Feb 16, 2018 2:04 pm

hvala ti puno logos a mozes li mi reci sta lepi aspekti imam u natalnoj ili sve je crno ima li neki povojni aspekti? hvala ti puno od srca za svaki odgovor

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  logos Pet Feb 16, 2018 11:52 pm

yana147 ::hvala ti puno logos a mozes li mi reci sta lepi aspekti imam u natalnoj ili sve je crno  ima li neki povojni aspekti? hvala ti puno od srca za svaki odgovor

Recimo, već pomenuti Veliki vodeni trigon može ukazivati da ti odgovaraju aktivnosti (Mars) u kući naročito u večernjim satima (Merkur u Ribama, Mars i Pluton na 24°) i da te to na neki način regeneriše (Pluton). To mogu da budu neki skladni (Venera) pokreti rukama (Merkur). Povoljan je trigon Meseca (emocije, psiha, duša) sa Jupiterom (optimizam, stavovi, ubeđenja, magazini, veliki ekran) a zajedno sa Severnim čvorom (teži put do uspeha)  iz IV kuće (dom, porodica) znaka Strelca (optimizam, stavovi, ubeđenja, magazini, veliki ekran) grade povoljan bisekstil sa fokusom na S. čvoru što može simbolizovati važnost optimizma i ličnih stavova za emocionalnu i psihičku stabilnost u okviru svog doma i porodice. Navedeni trigon može značiti i iznenadnu (Mesec u Vodoliji) plodnost u bračnoj zajednici (Jupiter u Vagi). Trigon Sunca egzaltiranog u Ovnu sa Asc u Devici može simbolizovati značaj detalja da bi što bolje i lepše izgledala a sekstil Sunca sa Saturnom vladarom V kuće razonode i rekreacije da upravo to utiče na tvoju izdržljivost.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Sub Feb 17, 2018 9:48 am

hvala ti puno zanima jos nesto zanima me dal imam aspekti za dugovecnos bar dokaj 50 god imam strah od smrti i zbog toga te pitah koj dobri aspekti gi imam u natalno karti na neki nacin toa mi e uteha i gi gubam stravoti bidejki mnogu veruvam vo astrologija smatram deka astrologijata prvo koga ukucav na google za natalna karta i koga pocnav da istrazuvam bese osmata kuca procitav deka saturn sekstil sunce e dobar aspekt za dugovjecnost isto deka jupiter triagon mesec e dobro da go imas za dugovjecnos dispozitor sunca da e u dobrom aspektom so vladarem acc ali jas so mojevo citanje od google i moeto tumacenje ne sum sigurna pa mi znaci koga ke mi kaze profesonalen astrolog mnogu luge se plasat toa da go doznaat ali ete jas sakam da kopam po tie raboti i hvala ti od srca hval ti puno eta ako hoces da ki kazes dali zvezdite pravat aspekti bar za prosecen zivit do 50 i srekna i zadovolana i neznam na koj nacin da ti se zablagodar za svaki odgovor puno mi znaci havala

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  logos Ned Feb 18, 2018 1:59 am

Bilo bi dobro da još jednom, ovaj put detaljno, pročitaš ono što sam ti napisao 27. januara jer se vrtiš u krug koga čine strah, VIII kuća, smrt, astrologija i astrolozi, trudnoća. Neko je mudro rekao: "Kakve su ti misli, tako i prolaziš". Prestani da prizivaš nevolje jer će sugestivno početi da ti se dešavaju. Što se tiče astrologije prepusti je onima koji je razumeju. Nerazumevanjem samo sebi i tvojima oko tebe možeš učiniti zlo. Mlada si, posveti se sebi, svojoj porodici i drugim pametnim stvarima a za astrologiju imaš vremena i to onda kada sazriš pa polako i sa razumevanjem, bez gugla, pomoću dobrih astroloških knjiga kojih, hvala bogu, ima dosta na našem tržištu. A možeš i na neki kurs ili školu iz astrologije.

Mislim da više o ovome ne bi trebalo da komuniciramo.

Svako dobro.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Ned Feb 18, 2018 8:50 am

izvini mnogu sto zamaram so mojte nejasni raboti i prasanja imam uste edno prasanje sto znaci saturn kvadrat pluton eto to ako mi sakas objasniti i hvala ti punoo i izvini za morbidno pitanje te sfativ sto sakas da mi kazes deka covekot so svojte negativni misli i stravovi si ja predizvikuva sudbinata zakon privlacnosti i hvalati puno na svako odvoeno vreme na svaki odgovor i eto uste to pitanje mi je pitno sto znaci taj kvadrat u mojoj natalni pozdrav i ti zelim sve najboje u zivotu i hvala ti jos jednom hvala puno

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  logos Ned Feb 18, 2018 8:13 pm

yana147 ::izvini mnogu sto zamaram so mojte nejasni raboti i prasanja imam uste edno prasanje sto znaci saturn kvadrat pluton eto to ako mi sakas objasniti i hvala ti punoo i izvini za morbidno pitanje te sfativ sto sakas da mi kazes deka covekot so svojte negativni misli i stravovi si ja predizvikuva sudbinata zakon privlacnosti i hvalati puno na svako odvoeno vreme na svaki odgovor i eto uste to pitanje mi je pitno sto znaci taj kvadrat u mojoj natalni pozdrav i ti zelim sve najboje u zivotu i hvala ti jos jednom hvala puno

Saturn (prepreke, problemi, hladnoća, staro, dugotrajno, konkretno, bez emocija) vladar V kuće (ljubav, zabava, razonoda, hobi) i u VI kući (zdravlje) u znaku Vodolije (etapno, prekidi, povremeno), u kvadratu (akcija, aktivnost) sa Plutonom (stradanje i regeneracija, fatalno, telesni kontakti) većinskim vladarom III kuće (komuniciranje, površno, komšije) i prvi vladar IV kuće (dom, porodica) u znaku Škorpije (stradanje i regeneracija, fatalno, telesni kontakti), može da ima dva tumačenja: dugovečni telesni kontakti sa periodima prekida koji bi delovali regenerišuće sa partnerom (trigon Plutona sa Venerom i sekstil sa Neptunom) ali i sa nekim iz bliže okoline (trigon Plutona sa Merkurom) tajno i pod okriljem noći (Pluton na 24° - stepen Riba) ako sa partnerom ne bude moglo.

Samo opušteno i bez frke (despacito).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Pon Feb 19, 2018 4:10 am

logos stavrno izvini ali jas poveke pati go procital ali smotana sum ne svativ bas sto sakas da kazes znci bi regenerisari telesni kontakti sa partnerom ili so nekoj drug tajno a znaci li nesto za zdravje lelle mnogu sum smotana izvini sto te opet pitam veke me sramota da te pitam dosadna sum hvala puno

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  logos Uto Feb 20, 2018 1:03 am

yana147 ::logos stavrno izvini ali jas poveke pati go procital ali smotana sum ne svativ bas sto sakas da kazes znci bi regenerisari telesni kontakti sa partnerom ili so nekoj drug tajno a znaci li nesto za zdravje lelle mnogu sum smotana izvini sto te opet pitam veke me sramota da te pitam dosadna sum hvala puno

"...dugovečni telesni kontakti sa periodima prekida koji bi delovali regenerišuće..." - ovo znači da će biti perioda kada će intenzitet telesnih kontakata (seks) biti umanjen iz nekih razloga (recimo, vremenom partner ili ti ne možete) ali to na tebe neće mnogo uticati jer kada možeš delovaće povoljno na tebe jer se energija kvadrata Plutona i Saturna preko Saturna sekstilom prenosi na Sunce koje je egzaltirano u Ovnu i koje je u trigonu sa Asc. Se nadevam deka ḱe razbereš sega.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Uto Feb 20, 2018 7:40 pm

sad sam razumela hvala ti punu a logos jer znaci toj kvadrat i nesto za zdravje do sega sam imala operecija na zuc imala sam kamencici u zuci imali i neko znacnje za zdravje?

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Ned Feb 25, 2018 10:56 am

Logos ke mozes li mi samo reci el znaci taj kvadrat nesto za zdravje izvini ako zamaram

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  logos Ned Feb 25, 2018 12:46 pm

yana147 ::Logos ke mozes li mi samo reci el znaci taj kvadrat nesto za zdravje izvini ako zamaram

Asc u Devici često ukazuje na preveliku brigu i nepotrebno detaljisanje u vezi zdravlja koje se može pretvoriti i u hipohondriju. Vladar je loše pozicioniran radoznali Merkur koji je na neugodnom 29° ("stepen plača", predispozicije se teško iskorišćavaju) znaka Riba (psiha, strah, nerealnost, bolnice, lekari) u VIII kući (lekarske intervencije). Dakle, postoji prevelik i nerealni strah od bolesti, lekara, bolnica i lekarskih intervencija kao i osetljiva psiha - predlog je da se radi na smanjenju strahova, opsesija prema bolestima i lekarima realnim doživljavanjem sebe i svega oko sebe, tj. normalnije doživljavati život jer u životu važi pravilo "kakve su ti misli, tako prolaziš" - sa negativnim mislima, negativno ti se dešava (princip autosugestije).

Pluton iz III kuće u znaku Škorpije u kvadratu sa Saturnom iz VI kuće u znaku Vodolije  a Asc u Devici ukazuju na moguće probleme sa žuči (Devica, VI kuća) i na operaciju (Pluton u Škorpiji) kamena (Saturn) u njoj ali i na značaj kretanja (III kuća) za zdravlje (VI kuća) jer je to dobro protiv statičnosti i ukočenosti (Saturn vladar V kuće rekreacije).

P.S. - Nekada je u "Večernjim novostima" godinama izlazio mini strip (slično današnjim "sapunicama") o nekoj Juliji Džouns koji je čitaoce iritirao pa se žargonski govorilo "dosadan si kao Julija Džouns".


Poslednji izmenio logos dana Ned Feb 25, 2018 9:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  yana147 Ned Feb 25, 2018 8:27 pm

hvala ti od srca logos I love you

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

veliki vodeni trigon Empty Re: veliki vodeni trigon

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu