Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pluton na ic

2 posters

Ići dole

pluton na ic Empty pluton na ic

Počalji  yana147 Pon Okt 29, 2018 7:27 pm

logos mozes li mi reci sta znaci pluton na ic i sta mi znaci plutonovi aspekti gradi dosta aspekti u mojoj natalni pluton trigon mars pluton trigun merkur pluton trigon venera pluton sekstil uran pluton sekstil neptun i pravi konjukcija na ic pluton na ic Chart 15 04 1993 vo 14 i 40 veles hvala unapred

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  logos Uto Okt 30, 2018 6:49 pm

yana147 ::logos mozes li mi reci sta znaci pluton na ic i sta mi znaci plutonovi aspekti gradi dosta aspekti u mojoj natalni pluton trigon mars pluton trigun merkur pluton trigon venera pluton sekstil uran pluton sekstil neptun i pravi konjukcija na ic


Toliko strahova od smrti i na kraju nista od toga, ziva si.

Ovo sto pitas vec je dobrim delom objasnjeno 25. februara na temi "veliki vodeni trigon". Mogu samo da dodam da Pluton u III kuci moze znaciti da volis da pricas o smrti (morbidno, smrt) a to isto znaci i Merkur u VIII kuci kai Mars koji je suvladar dela III kuce u Skorpiji sa prijateljima u svom domu (Mars u XI kuci u znaku Raka). Mada sve ovo moze da se odnosi i na telesne kontakte.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  yana147 Uto Okt 30, 2018 8:32 pm

eto ziva sam i prezivala poradzaj bio je sa carski rez kako sto si rekao proslo je sve u najbojem redu iako mnogu sam se plasila probali prven prirodno ali nije islo pa nisu me mucili kako prvi put napravili me carski rez rodila devojcicu pre dva meseca na 30 avgust eto ako nije ti tesko da mi objasni sta bi znacilo toa so tejesni kontakti i to mi je zanimjiva tema i drugo nesto ne mi jasno sedmo poje mi e vo riba toa je nesto tajnovito ja nemam nikavi tajni a za suprog mislim da nema pa sad neznam eto ako nije ti tesko da mi kazes nesto za poje braka i hvala ti od srca za svaki odgovor

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  logos Sre Okt 31, 2018 1:42 am

yana147 ::... ako nije ti tesko da mi objasni sta bi znacilo toa so tejesni kontakti i to mi je zanimjiva tema i drugo nesto ne mi jasno sedmo poje mi e vo riba toa je nesto tajnovito ja nemam nikavi tajni a za suprog mislim da nema pa sad neznam eto ako nije ti tesko da mi kazes nesto za poje braka ...

Izraz telesni kontakt koristim za intimne odnose dve osobe jer hoću da izbegnem druge banalne izraze (nadam se da to razumeš).

VII kuća predstavlja sve osobe koje susrećemo i upoznajemo u našem životu a tu spadaju razni partneri u koje spadaju i bračni partneri. Ako je ta kuća u znaku Riba postoji velika verovatnoća za neku nejasnoću, tajnu, nerazumevanje, glumu, skrivanje a sve se to zove tako što iz raznih razloga nekoga nismo u mogućnosti jasno da sagledamo u upoznamo. Tajne ne bi bile tajne kada o njima znaju oni koji ne treba da ih znaju. Dakle, mlada si i imaš pred sobom puno vremena da pokušaš svog bračnog partnera bolje da upoznaš. Možda uspeš u tome. Uostalom, sa njime živiš pa će vremenom mnogo toga da ti bude jasnije.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  yana147 Sre Okt 31, 2018 4:07 pm

hvala puno logos a recimi dali sedmo poje u ribi ili neki drugi dupli znac znaci vise brakova ili nemora da znaci dali imam predtpozicija za razvod ? i hvala puno jos jednom od I love you

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  logos Čet Nov 01, 2018 2:46 am

yana147 ::hvala puno logos a recimi dali sedmo poje u ribi ili neki drugi dupli znac znaci vise brakova ili nemora da znaci dali imam predtpozicija za razvod ? i hvala puno jos jednom od I love you

Konjunkcija Neptuna i Urana u lošim aspektima može ukazivati da se osoba malo razume u astrologiju i da zbog strahova postavlja čudna pitanja.

Vadar VII kuće, Neptun, je u V kući u konjunkciji sa Uranom i to može ukazivati na paralelnu vezu i preljubu ali i na svađe i prekide u vezi a njihova opozicija sa Marsom i kvadrati sa Suncem iz znaka Ovna da svađa može eskalirati u fizičko nasilje ako se energija ne kontroliše (Sunce u inkonjunkciji sa Plutonom iz znaka Škorpije). Dakle, izbegavajte preljube i svađe a mislim da vam to neće biti teško jer si već pisala da je tvoj odnos sa suprugom dobar, da se volite i da imate dvoje dece na koju možete preneti tu vašu ljubav.

Pročitaj ovaj tekst pažljivo, kratak je, trebalo bi da ga razumeš i pokušaj da ne postavljaš nepotrebna pitanja iz puke radoznalosti koju možeš zadovoljiti čitajući razne tekstove na internetu.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  yana147 Pet Nov 02, 2018 1:15 am

razumjela sam hvala ti puno

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

pluton na ic Empty Re: pluton na ic

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu