Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

privaten biznis

2 posters

Ići dole

privaten biznis Empty privaten biznis

Počalji  yana147 Uto Nov 06, 2018 6:59 pm

logos imam odavno zeja za privatan biznis ali nekako sam nemala smelos dali bi mi uspelo takvo nesto mojot plan e butik za gardaroba dali bi mi uspelo? i hocu da te pitam dali mi stoi naslestvo od majcine strane za od otac znam jel sam jedinica ? hvala ti puno na svaki odgovor

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  logos Čet Nov 08, 2018 2:53 am

yana147 ::logos imam odavno zeja za privatan biznis ali nekako sam nemala smelos dali bi mi uspelo takvo nesto mojot plan e butik za gardaroba dali bi mi uspelo? i hocu da te pitam dali mi stoi naslestvo od majcine strane za od otac znam jel sam jedinica ? hvala ti puno na svaki odgovor

III kuća (trgovina) je u Vagi a vladar Venera je u konjunkciji sa Merkurom (trgovina), oba tela su u lošim pozicijama (u izgonu) a Merkur je i na nezgodnom 29° ("stepen plača", sposobnosti koji se teško koriste). Merkur i Venera su zajedno sa Marsom i Plutonom članovi, ne baš mnogo obećavajućeg, velikog vodenog trigona pa bi mogla raditi "Second Hand" revitalizovanu (sređenu) robu koju je neko već koristio (Pluton u Škorpiji). Konjunkcija Merkura i Venere u opoziciji sa Jupiterom na 7° Vage može ukazivati na kvalitetnu robu iz inostranstva a Jupiter u II kući može značiti zaradu od toga dok kvadrat Plutona i Saturna bi u ovom slučaju značio da je to ipak stara roba (Saturn).

IV kuća (majka) je u Škorpiji a vladar Pluton je u njoj i u III kući a njegov kvadrat sa Saturnom može ukazivati na neku staru i izraubovanu imovinu koju bi možda mogla dobiti neizvesnim procesom preko suda (Pluton u sekstilu sa Neptunom vladarom VII kuće sudskih procesa) mada ni to nije sigurno jer Neptun simbolizuje iluzije, zablude i gubitke a on je u dosta lošim aspektima sa Chironom, Marsom i Suncem.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  yana147 Sub Nov 10, 2018 9:39 pm

logos jos ovo da te pitam dali sledaca godina imam neki sanse za vrabotuvanje do maj mesec mi e porodilnoto koj ne bev vrabotena ali sama si go plakav osigoranjeto za da zimam porodilno dali sledeca godina tamu od maj imam neki sansi za vrabotuvanje supier bi mi dosao da odem na posao jel od doma sedenje anksiozna osoba stanav i neznam dali u natalni karti moze se videti pol dece pa da te pitak dokolku bi se odlucila za treto za jedno pet godina ima mogucnos da bude musko i haval na svaki odgovor znam da sam dosadna izvini

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  logos Pon Nov 12, 2018 11:27 pm

yana147 ::logos jos ovo da te pitam dali sledaca godina imam neki sanse za vrabotuvanje do maj mesec mi e porodilnoto koj ne bev vrabotena ali sama si go plakav osigoranjeto za da zimam porodilno dali sledeca godina tamu od maj imam neki sansi za vrabotuvanje supier bi mi dosao da odem na posao jel od doma sedenje anksiozna osoba stanav i neznam dali u natalni karti moze se videti pol dece pa da te pitak dokolku bi se odlucila za treto za jedno pet godina ima mogucnos da bude musko  i haval na svaki odgovor znam da sam dosadna izvini

U većini tvojih postova je to preovladavalo a sada si i sama priznala svoju anksioznost.

Anksioznost je, najkraće rečeno, "konstantno nervozno isčekivanje da će se nešto loše desiti!" "Osoba je nervozna, očekuje da će se nešto loše desiti u svakom trenutku, a da neće moći sa tim posledicama da se izbori. Dolazi do straha." "Dakle, ta strepnja je nejasan strah bez očiglednog spoljnog povoda i realne spoljne pretnje. Od straha se razlikuje zbog svoje neodređenosti jer nije posledica nečeg očiglednog i realnog. U ovom neprijatnom osećanju preovladava iščekivanje neke neodređene nesreće. Ako se događa često, obično ometa emotivni život i reakcije osobe su neočekivane."

privaten biznis JdgYOPB

U tvom horoskopu je Neptun (psiha, strah, nerealno, umišljeno) kao vladar VIII kuće (smrt) u konjunkciji sa Uranom (nervoza, nekontrolisano, nemirno) u znaku Jarca (pesimizam, teškoće) koja je u opoziciji sa većinskim vladarom VIII kuće i suvladarom prirodne VIII kuće i znaka Škorpije (smrt), Marsom koji je u znaku svog pada (najlošiji položaj) na 24° (stepen znaka Riba i XII kuće - psiha, strah, nerealno, umišljeno) znaka Raka (materinstvo) a zajedno u kvadratima sa Suncem (život) sa kraja VIII kuće (smrt) pri čemu obrazuju snažan kardinalan T-kvadrat sa Suncem u žiži gde se kanališe sva negativna energija ove konfiguracije. Sunce napadnuto astrološki nepovoljnim aspektima simbolizuje veliki strah za svoj život a to donekle potvrđuje i njegova inkonjunkcija sa moćnim Plutonom pozicioniranim na 24° (stepen znaka Riba i XII kuće - psiha, strah, nerealno, umišljeno) znaka Škorpije i koji je u kvadratu sa Asc (osoba fizički) kao i vladar Asc Merkur na 29° znaka Riba u VIII kući.


Poslednji izmenio logos dana Uto Nov 13, 2018 11:24 am, izmenjeno ukupno 1 puta

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  yana147 Uto Nov 13, 2018 1:03 am

da anksiozna sam veliki hipohondar ali sve to me snaslo od kad sam u braku 5 godina sam u braku i celo vreme sum u kuci i sa decom nigde ne izlazim nemam drugarice nemam sa kim da popricam dodeka vo tinedzerstvoto bev mnogu vesela i energicna devojka volela andrenalin nisam se bojala nista mnogu buntoven tendzer pun energije volela sam plesati zurke diskoteke ali imala sam jedno manu mnogu se prevrzuvam kon jedna osaoba imav jedna drugarica i samo so nejze kako slep za stap od kad sam usla u vezu sa suprogam samo sa nim ni drugarici isto kako slep za stap od kad sam se udala celo vreme u kuci a i jedino nesto sto me nervira kaj suprug e sto e mnogu ozbilen covek ne komunikativen ne e energicen a jas sum po priroda enerkicna osoba i detinesta uste sum edno malo dete vo dusata a on ima 27 godina a se ponasa kako star dedo i to me zivcira i uste tolku kanali zato te piatam dali sledeca godina mi stoji neka mugucnost za da se vrabotam bilo kakav posao da izacem malku u svet da steknem prijatelice mislem da to bi mi mnogu pomoglo vo ova situacija?

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  yana147 Pet Nov 16, 2018 9:55 pm

logos molimte mozes li mi reci dali sledaca godina mi stoi povojan peririod da nadzamem neki posao?

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  logos Pon Nov 19, 2018 1:50 am

yana147 ::da anksiozna sam veliki hipohondar ali sve to me snaslo od kad sam u braku 5 godina sam u braku i celo vreme sum u kuci i sa decom nigde ne izlazim nemam drugarice nemam sa kim da popricam dodeka vo tinedzerstvoto bev mnogu vesela i energicna devojka volela andrenalin nisam se bojala nista mnogu buntoven tendzer pun energije volela sam plesati zurke diskoteke ali imala sam jedno manu mnogu se prevrzuvam kon jedna osaoba imav jedna drugarica i samo so nejze kako slep za stap od kad sam usla u vezu sa suprogam samo sa nim ni drugarici isto kako slep za stap od kad sam se udala celo vreme u kuci a i jedino nesto sto me nervira kaj suprug e sto e mnogu ozbilen covek ne komunikativen ne e energicen a jas sum po priroda enerkicna osoba i detinesta uste sum edno malo dete vo dusata a on ima 27 godina a se ponasa kako star dedo i to me zivcira i uste tolku kanali zato te piatam dali sledeca godina mi stoji neka mugucnost za da se vrabotam bilo kakav posao da izacem malku u svet da steknem prijatelice mislem da to bi mi mnogu pomoglo vo ova situacija?

Asc u znaku Device a vladar Merkur na neugodnom 29° znaka Riba može ukazivati na veliku brižnost koja vremenom može poprimiti oblik hipohondrije a strah očigledno dovodi do anksioznosti. Obzirom da je konjunkcija Urana sa Neptunom iz V kuće u opoziciji sa loše pozicioniranim Marsom a zajedno sa Suncem sa 25° iz znaka Ovna formiraju snažni i neugodni kardinalni T-kvadrat gde se velika energija kanališe kroz Sunce kao fokusnu tačku. Dok je trajalo zabavljanje velika energija se praznila kroz slobodno i buntovno ponašanje (Uran u V kući) ali se situacija promenila stupanjem u bračne vode, proradio je Neptun kao vladar VII kuće, nastupila je izolacija (Neptun, ćutanje, strah, psihička nestabilnost), a kako se energija više nije praznila kao do tada, nastupili su zdravstveni problemi u vidu preteranih i nerezonskih strahova u obliku hipohondrije i anksioznosti. Tranzitni Uran je na natalnom Suncu aktivira natalni T-kvadrat i simbolizuje prisutnu nervozu a tranzitni Pluton na natalnoj konjunkciji Urana i Neptuna i za par meseci će tu biti i tranzitni Saturn mogu ukazivati na period osećanja velike teskobe i presije koja dovodi do potrebe za radikalnim promenama (Pluton) kako bi se neutralisao pritisak koji stvaraju vremenom nakupljena nezadovoljstva usled neaktivnosti (Saturn), tj. adekvatnog trošenja velike energije.

privaten biznis XnX1WfW

Što se tiče posla, već sam ti nešto o tome pisao ali ti na to nisi ni reč napisala a ni koje si struke. Ovog puta bih ti samo dodao, obzirom na solar za 2019. godinu, da bi mogla pokušati prodavati "na crno" nešto stranog porekla iz kuće (hranu, nakit) kako bi ostvarila zadovoljstvo kroz kakvu-takvu zaradu (stelijum Neptuna, Venere i Merkura u solarnoj IV kući u trigonima sa Severnim čvorem iz znaka Raka i u kvadratu sa Jupiterom iz I kuće u znaku Strelca).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  yana147 Pon Nov 19, 2018 2:49 am

po struki sam med.sestra ali do sega nemam raboteno na strukata zavrsila sam sa seve petice bile dete generacije otac me je tolku obedzavajo da se upisem na fakultet nisam ga poslusala kako i uvek mnogu sam svoeglava i to nisam ga poslusala zaradi ljubav sadasan muz a togasan momak mi je reko ili ja ili fakultet i jas sam izabrala nega Very Happy inace mnogu ja sakam strukata me ispolnuva da pomogam ali nekako prestanav da se nadevam deka ke si najadam posao po struci jer je vrlo tesko u nasol drzavi ako nemas vrski ima raboteno vo firma za prozvostvo na vnatresna isnstalacija za mercedes i za mesec dena me unapredija kako odgovorena na taa test stanica ali se otekazav jer je curica bila vrlo mala i mnogu se razboluvase vo gradinka pa bitnije mi je bilo zdravje deteta ali imam 25 godina nadamse da cu nadzi i jas posao ko ce me ispunjavati mozda dodzice i moj pet minuta? i hvala ti jos jedno za svaki odgovor za savako odvojeno vreme puno mi znaci

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  logos Uto Nov 20, 2018 2:46 am

yana147 ::po struki sam med.sestra ali do sega nemam raboteno na strukata zavrsila sam sa seve petice bile dete generacije otac me je tolku obedzavajo da se upisem na fakultet nisam ga poslusala kako i uvek mnogu sam svoeglava i to nisam ga poslusala zaradi ljubav sadasan muz a togasan momak mi je reko ili ja ili fakultet i jas sam izabrala nega Very Happy inace mnogu ja sakam strukata me ispolnuva da pomogam ali nekako prestanav da se nadevam deka ke si najadam posao po struci jer je vrlo tesko u nasol drzavi ako nemas vrski ima raboteno vo firma za prozvostvo na vnatresna isnstalacija za mercedes i za mesec dena me unapredija kako odgovorena na taa test stanica ali se otekazav jer je curica bila vrlo mala i mnogu se razboluvase vo gradinka pa bitnije mi je bilo zdravje deteta ali imam 25 godina nadamse da cu nadzi i jas posao ko ce me ispunjavati mozda dodzice i moj pet minuta? i hvala ti jos jedno za svaki odgovor za savako odvojeno vreme puno mi znaci

"...momak mi je reko ili ja ili fakultet i jas sam izabrala nega..." I šta si dobila? Dobila si ono što si svojom ishitrenom i nepromišljenom odlukom inicirala. Uran (naglo, ishitreno) u kojnunkciji sa Neptunom (nepromišljeno, pogrešno) koji vlada VII kućom braka, dakle, ishitreno i nepromišljeno u brak.

Što se tiče medicinske struke nju simbolizuje Neptun i znak Riba. Znak Riba obuhvata tri kuće, kraj VI (bolesti, ambulante), celu VII kuću (javni objekat, viša škola) i deo VIII kuće (hirurgija, postoperativni tretmani). Mogla bi pokušati da završiš neku višu medicinsku školu i da radiš u struci u nekoj ambulanti ili na hirurgiji neke bolnice gde se pacijenti oporavljaju od operacija jer je Neptun u povoljnom sekstilu sa veoma aktivnim i jakim Plutonom iz znaka Škorpije (prirodna VIII kuća - operacije, oporavak) a Pluton je u skladnom Velikom vodenom trigonu sa Marsom iz znaka Raka i Merkurom, vladarom Asc, iz znaka Riba. Merkur je u sekstilu a Neptun u trigonu sa MC (zenit, karijera, status).

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  yana147 Sre Nov 21, 2018 3:39 am

a koj je taj aspekt koj mi daje crvstina ostru facu ladan pogled a sustini sam emotivna osobo a ni malo ne izgledam za takvom i imam strasno dobro regeneracija 6 den od carskiot jas bev sposobna da dzogiram po doma mnogu brzo i emotivno se oporavuvam i imam strasno ogromna energija hipohondar sum i imam stravovi ali nikogas ne sum padnala vo depresija da nemam voja i energija za zivot i imam primetono nesto ke se rastazam i mora nesto da se desi mene so ke me razpolozi i krene

yana147

Broj poruka : 44
Datum upisa : 22.01.2018

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  logos Sre Nov 21, 2018 12:11 pm

yana147 ::a koj je taj aspekt koj mi daje crvstina ostru facu ladan pogled a sustini sam emotivna osobo a ni malo ne izgledam za takvom i imam strasno dobro regeneracija 6 den od carskiot jas bev sposobna da dzogiram po doma mnogu brzo i emotivno se oporavuvam i imam strasno ogromna energija hipohondar sum i imam stravovi ali nikogas ne sum padnala vo depresija da nemam voja i energija za zivot i imam primetono nesto ke se rastazam i mora nesto da se desi mene so ke me razpolozi i krene

Ovo je moje poslednje obraćanje tebi jer si retko šta razumela (konjunkcija Urana /astrolog/ i Neptuna /nerazumevanje/) a skoro ništa nisi usvojila, upravo iz navedenih razloga. Već smo više puta elaborirali tvoje hiperaktivnosti, hipohondriju i nerealne strahove na koje, očigledno sa ove distance ne mogu i ne želim da utičem, mogu samo da te na osnovu astroloških predikcija posavetujem (ako to želiš) da do marta meseca naredne godine posetiš nekog psihologa ili psihijatra (vrhovi VI i VIII kuće u znaku Riba - psiha, Mesec /psiha, duša/ iz VI kuće /akutne bolesti/ u opoziciji sa Chironom (ranjeni iscelitelj, rana koja teško zarasta/ iz XII kuće /psiha/) kao što to u mnogim civilizovanim sredinama mnogi rade. Ovo savetujem i iz razloga što imaš dvoje male dece kojima si svakodnevno potrebna ali izbalansirana u svakom pogledu.

Svako dobro.

logos

Broj poruka : 656
Datum upisa : 29.01.2014

Nazad na vrh Ići dole

privaten biznis Empty Re: privaten biznis

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu