Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

+14
Izida
Strelica
hajkula
zeka
Snezana
inja
joki22
Latica
nina4
~Silk~
smesko
mesmerized
Čarobnica
Astrotanja
18 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Snezana Uto Mar 10, 2009 9:27 pm

Rekla bih da će tebi sve da se skocka u paketu, definisanje doma tvoga i samostalnost i posao, jer kao sto ti rece ako neće sada a kada će. Ju će zajedno sa tra Ne praviti 120 sa cas sa Pl, čas sa Sa u XII a u isto vreme i 6o sa So0Me0Ne. Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Strelica Uto Mar 10, 2009 9:29 pm

paaaaa viseeeee,cekam skoro 2 god. Ajd' ucila sam radila malo na sebi,ali moram se vratiti u kolotecinu,jbg...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Sre Mar 11, 2009 8:36 pm

pre neki dan čula sam vest da su SAD-u nastavljena istraživanja koja su bila zabranjena za vreme vladavine bivšeg predsednik.Nadam se da će Jupiter u Vodoliji da donese progres u nauci, da će podstaći istraživanja, doneti neku dobrobit za čovečanstvo.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Izida Pet Mar 13, 2009 11:46 am

Ne znam smem li da mnogo ocekujem od tranzitnog JU u Vodoliji koja je i moj podznak...natalno mi je JU vladalac 10 i 11 kuce i u Raku je na 29* u 6 kuci i retr. a sad mi prolazi kroz 1 kucu gde su mi natalna VE i SA, kroz proputovanju kroz 1 nat. pravice aspekate prema mojoj 7 gde su UR i PL i nadam se jos neke lepe i opet se iskreno se nadam da ce oni biti povoljni po mene bar sto se tice mog emotivnog zivota jer mi natalno pravi veliki trigon..nadam se boljitku i napretku...solarno ove godine mi je u stelijumu sa SO I ME u 9 sol.kuci pa bar se nadam kakvom putovanju u inostranstvu..iskreno volela bih da odem dalje odavde..a sad opet 9 sol. obuhvata moju 12 i 1 natalnu pa nadam se da to nece poremetiti i odvestio me u neku vrstu samoizolacije i tuge jer dosta mi je toga bilo prosle godine..
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Pet Mar 13, 2009 12:38 pm

Biće komunikacije a osobom koja je u inostrantsvu. Povoljno je i za duhovni razvitak,ili neku edukaciju. ili jačanje vere, ali i sruštveni život. Tebi će on, kao vl. 10. i 11. dok trenzitira kroz natalnu prvu doneti prilike za otvarenje tvojih težnju, želja. Koroiti tog Jupitera tako što ćeš se više okrenuti sebi i uživati u onome što bi mogao da ti donese kada uđe u konjukciju a nat. Venerom i gledaj napred, a ne u prošlost, što hoće da donese 1.2 kuća koja je aktivna i u tvom natalu, a i u solaru. Mnogo toga zavisi od nas, naše volje, kako koristimo povoljne prilike, živimo li u sadašnjoti, ili prošlosti. Kako će Jupiter tek za 12, godina opet biti u tvojoj nat. prvoj nemoj da propuštaš povoljne prilike koje ti može doneti. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sre Mar 18, 2009 1:52 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  hajkula Sre Mar 18, 2009 1:38 am

Moja drugarica, 07.januar 1963, podznak Rak, pitala me sta ce joj doneti jupiter u vodoliji. Ja joj pricam mogucnosti, pa kazem, mozes na poklon da dobijes - kamion. Ima veneru u strelcu, sekstil merkur u vodoliji a merkur je u konjunkciji sa saturnom. U solarnom horoskopu joj solarni jupiter i merkur na natalni merkur i saturn, sekstil natalna venera, solarna venera na natalnom jupiteru. Jedno od znacenja aspekta venere-jupitera je i poklon. Very Happy merkur, prevozo sredstvo, sa saturnom kamion. Nisam bila uverena da ce se to dogoditi, pricala sam joj sve mogucnosti. I eto cheers Da ne pricam da je ona tu predikciju odmah zaboravila. Setila se tek pocetkom februara kada je poklon stigao.

Nadam se da ce Astrotanja obrisati temu koju sam greskom otvorila. Izvinjenje
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Čarobnica Sre Mar 18, 2009 1:42 am

hajkula ::Moja drugarica, 07.januar 1963, podznak Rak, pitala me sta ce joj doneti jupiter u vodoliji. Ja joj pricam mogucnosti, pa kazem, mozes na poklon da dobijes - kamion. Ima veneru u strelcu, sekstil merkur u vodoliji a merkur je u konjunkciji sa saturnom. U solarnom horoskopu joj solarni jupiter i merkur na natalni merkur i saturn, sekstil natalna venera, solarna venera na natalnom jupiteru. Jedno od znacenja aspekta venere-jupitera je i poklon. Very Happy merkur, prevozo sredstvo, sa saturnom kamion. Nisam bila uverena da ce se to dogoditi, pricala sam joj sve mogucnosti. I eto cheers Da ne pricam da je ona tu predikciju odmah zaboravila. Setila se tek pocetkom februara kada je poklon stigao.

Nadam se da ce Astrotanja obrisati temu koju sam greskom otvorila. Izvinjenje

Pa je l dobila kamion? Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  hajkula Sre Mar 18, 2009 8:36 pm

Razume se, dobila pocetkom februara Very Happy
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Snezana Sre Mar 18, 2009 10:10 pm

hajkula ::Razume se, dobila pocetkom februara Very Happy

Lepo Smile , interesuje me taj kamion Smile , koja je vrsta delatnosti obzirom da je Sa0Me u VIII u Aqu?
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  hajkula Čet Mar 19, 2009 12:02 am

Very Happy Mesec u blizancima, selidbe.

Vise godina je drzala (vlasnik cuvene) samousluge u hm... ekskluzivnijem delu BG odakle ima mnostvo poznanstava. Drzala butike...
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Snezana Čet Mar 19, 2009 12:13 am

Lepo, rođena na Božic- Ju u Pis, pa Ju mora i da joj donese poklone Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty jupiter

Počalji  hajkula Čet Mar 19, 2009 12:38 am

Jupiter u Ribama, uopsteno svi sveti. Od svetaca, najvise odgovara slici Svetog Nikole koji je poznat kao zastitnik putnika, mornara, ribara...

Mesec 0 Jupiter a 180 Uran 0 Pluton, u horoskopu jednog coveka ciji preci su slavili Sv. Nikolu, pre nego sto je cukundeda (dedin, deda) promenio veru, presao u islam.

Bozic, pre svega Sunce u Jarcu.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  -menora- Sub Mar 21, 2009 3:03 pm

nikada vise iznenadnih smrti oko mene nije bilo kao u ova 2,5 meseca od kako mi je Ju u 1 ... vladar mog asc je Ur u 8 Shocked

a ja sam se ugojila,promenila opet kancelarije i dobila veci prostor ... cyclops
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Sub Mar 21, 2009 3:22 pm

Menora, baš mi je žao. Verovatno je tome doprineo i Mars koji je prlazio kroz Vodoliju i Uran u opoziciji sa Saturnom. Predpostvljam da ti rastanak od dragih osoba doneo i tranzitni Saturn 7 . Meni kada je Saturn bio u konjukiji sa Dc i u kvadratu sa Neptunom u četvrtoj doneo maminu smrt.

Jupiter uprvoj ti je bar doneo ti je bar neki napredak, više prostora i bolje životne uslove, a doveo ti je opet među nas. cheers sunny flower flower flower flower :
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Sub Mar 21, 2009 4:11 pm

Opet bih ja pitala nesto u vezi tranzita Jupitera... Da li on deluje i u aspektima na ose ? Mislim na Asc - Dsc... Kakva su vam iskustva? Meni on sada pravi 120 na Dsc (cak ce i u retro hodu to praviti, pa i kada bude stacionaran) , a njemu ce napraviti 120 na Asc... (meni je vladar Asc-a , a njemu Dsc-a).
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  gernica Sub Mar 21, 2009 5:01 pm

Inja, nisam neki poznavalac astrologije, ali mogu ti reci da itekako utice na ose, u tvom slucaju pogotovo, jer je vladar Asc. Njemu bi trebao biti u V, pa gde ces vece srece, jos ako ima poz aspekte, ihhh... Smile

Kod mene je Ju u VII u opoziciji sa nat Merkurom, nikada vecih problema sa prijateljima, partnerom, dogovorima uopste.
Sta radim po vazdan, samo se svadjam! Evil or Very Mad

Sta pozitivno mogu ocekivati od tranzita Jupitera kroz VII?

Moja natalna karta http://img11.imageshack.us/my.php?image=astro2gw01gernica726622h.gif
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Sub Mar 21, 2009 6:56 pm

gernica ::Inja, nisam neki poznavalac astrologije, ali mogu ti reci da itekako utice na ose, u tvom slucaju pogotovo, jer je vladar Asc. Njemu bi trebao biti u V, pa gde ces vece srece, jos ako ima poz aspekte, ihhh... Smile

Smile Hvala ti za komentar, a valjda ce jos neko reci svoje... malo me zbunjuje sto neki kazu da tranziti na ose i ne deluju..., mada valjda opet zavisi odakle sta dolazi...
Njemu Jupi tranzitira kroz 9-to, a meni kroz 2.polje.
Ustvari mene ne zanimaju samo tranzitni aspekti Jupija na ose, vec i ostalih sporih planeta... (posto npr. meni sada Sa u retro hodu kvadrira osu Asc- Dsc).
A tebi kroz 7-mu, pa valjda ce proci te svadje kada izadje iz opozicije... mada mi je malo cudno da Ju daje te svadje (ali sta ja znam). Uglavnom kako sam citala kazu da hoce dati ulazak u brak ili dobre poslovne kontakte...
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Ned Mar 22, 2009 12:39 am

Gernice, na svađe je mogao uticati tranzitni Mars kroz tvoju sedmu, aJupiter može više da donese nesporuzume.
Jupiter u sedmoj u povoljnim aspektima, donosi sreću partneru, ili sreću preko drugih, bilo u javnosti, bilo uu odnosima sa poslovnim partnerima.
Nekada je to učešće u nekim javnim događanjima,ili proslavam u društvu raspolženih ljudi. ukoliko osoba vodi parnicu ona može da donese povoljan završetak, zavisno od situacije u kojoj je. Nekima donosi i brak, posebno sa partnerom jupiterevskog tipa itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  -menora- Ned Mar 22, 2009 11:57 am

Astrotanja ::Gernice, na svađe je mogao uticati tranzitni Mars kroz tvoju sedmu, aJupiter može više da donese nesporuzume.
Jupiter u sedmoj u povoljnim aspektima, donosi sreću partneru, ili sreću preko drugih, bilo u javnosti, bilo uu odnosima sa poslovnim partnerima.
Nekada je to učešće u nekim javnim događanjima,ili proslavam u društvu raspolženih ljudi. ukoliko osoba vodi parnicu ona može da donese povoljan završetak, zavisno od situacije u kojoj je. Nekima donosi i brak, posebno sa partnerom jupiterevskog tipa itd. sunny

Ju kroz sedmu moze da donese i razvod braka nekad cyclops ...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Ned Mar 22, 2009 12:43 pm

Tačno , može, ali je osobama koje imaju u Lavu Ascedent, a vrh 5. često u Strelecu, mada ponekad može biti i u Škorpiji. Kada je u Strelcu onda je on kao vl. pete tu bolje oseća, pa pre može doneti da se ljubav "ozakoni". Nije sve jedno kojom kućom vl Jupiter u natalu. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Čet Apr 30, 2009 10:40 am

Bas me ovaj tranzitni Jupiterko kopka... Smile Vec je konstatovano da bih ja bas trebala osetiti njegov tranzit kroz Vodoliju.
Sad me zanima sta bi on u tranzitu na Ve i Mo mogao doneti? Tacnije samo sto nije napravio 120 na Ve i 90 na Mo , jos ce se to i tokom godine zbog retrogradnosti Ju ponoviti. Ve i Mo su mi natalno u egzaktnih 150, pa kad tranzit zakaci jedno, kaci i drugo. Ve je u svom sedistu, vlada 5.,6., 10.kucom (u kojoj se i nalazi) , dok Mo vlada 8. , a nalazi se u 5.kuci.
Po simbolici ovih kuca, moglo bi svasta biti... posao, emocije, trudnoca,...
Sta mislite gde bi se najvise mogao osetiti njegov uticaj?
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Čet Apr 30, 2009 10:54 am

Inja,on prolazi tvojom natalnom drugom i povezan je sa Venerom vl. 10. u 10. koja donosi pre svega povećanje zarade, ili neke dobitke, jer je Jupiter u 2. , kao i osećaj zadovoljstva zbog toga.
Jupieter kvadrat Mesec hoće da donese i preterivanje u trošenju, ili u zadovoljstvima, jer je Mesec u petoj, nekada i prenaglašene emotivne reakcije, ili pak neku lenjost, preteranu opuštenost i to zavisi od natala., kao i od drugihtranzita koji su prisutni. sunny flower
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Izida Čet Apr 30, 2009 10:58 am

Meni donese sve i svasta..kola,stan,hormonski poremecaj, nekog novog ne bas najbolje ali donese ga..ahhaha..zatrpao me JU u Vodoliji u 1 i naravno NE je tu njega nikako ne smem da zaboravim Wink
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  inja Čet Apr 30, 2009 2:00 pm

Astrotanja ::Inja,on prolazi tvojom natalnom drugom i povezan je sa Venerom vl. 10. u 10. koja donosi pre svega povećanje zarade, ili neke dobitke, jer je Jupiter u 2. , kao i osećaj zadovoljstva zbog toga.
Jupieter kvadrat Mesec hoće da donese i preterivanje u trošenju, ili u zadovoljstvima, jer je Mesec u petoj, nekada i prenaglašene emotivne reakcije, ili pak neku lenjost, preteranu opuštenost i to zavisi od natala., kao i od drugihtranzita koji su prisutni. sunny flower
Tanja hvala za komentar. Smile Jeste nesto bolja finansijska situacija nego pre, ali su i troskovi veci i to su neki neizbezni troskovi sa kojima su se resile druge bitne stvari (vezano za nekretnine). Nece se valjda sve svesti na taj finansijski dobitak... toga nek bude samo koliko treba, a ostalo bi se moglo povecati.
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Astrotanja Čet Apr 30, 2009 7:58 pm

Inja, sačekaj idućeg meseca kada ti Venera uđe u petu, a nešto pre nje i Mars, tada će se biti nešto na ljubavnom planu. Merkur će takođe tu biti, pa će biti zanimljivo. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče? - Page 2 Empty Re: Jupiter u Vodoliji kako na vas utiče?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu