Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

+28
EMA66
sagitariusleone
Milan.bombona
Milica
Dream catcher
vilabezkrila
mici
Bellatrix986
Sha
Eoja
alea
Rebeka
galaksija
Gea
Bambola
lado06
Tina
Izida
Čarobnica
Nale 83
mesmerized
inja
CES
Latica
David
Snezana
gernica
Astrotanja
32 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 19, 2010 2:20 am

Neptun u 10 donosi da su pretpostavljeni četo skloni manpulacijama, a ako je ta osoba dođe u situaciji da se uzdigne i sama izgradi karijeru, moguće je da i ti budeš na neki način uvučena u neku spletku, intrigu. Ne realno sagledavanje situacije, obmane i samoobmane čestu su deo stvarnosti i odnosa sa drugima. Najbolje da iskoristiš ovaj aspekt za bavljenje nečim kreativnim, ili unošenjem kretivnosti u ono što radiš.
Kako je Neptun retrogradan i pri kraju 10, moguć je da se njegov uticaj doći do izražaja u poznijem delu karijere. -Ukoliko si koji minut kasnije rođena, on je je bliži vrhu 11. moguće su obmane vezane za prijateljstva, političke organizacije, stranke i slično, pa tu treba bii oprezan, a tiče se ili mogao bi done neku vrsu zbrke u realizaciji sopstvenih planova. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Dream catcher Pet Nov 19, 2010 2:40 am

Pa da, tako sam i mislila - spletke na poslu i idealizacija. Inace sam uvek sva u nekim planovima, previse u svom svetu. I pored toga sto znam biti dosta lenja, imam neki osecaj da cu ipak uspeti, a mozda sam samo naivni optimista Very Happy
A za onaj prvi deo mog pokusaja tumacenja da li se slazes, da ce sve zavisiti iskljucivo od mene i da ce trebati dosta truda za sve sto budem htela?
Zaboravih reci, tacno mi je vreme rodjenja, ali ipak nemam puno prijatelja. Ranije sam se sa dosta njih druzila, ali sam vremenom dosta proredila druzinu i fino mi je ovako, bar znam ko mi je ko Smile
Dream catcher
Dream catcher

Broj poruka : 28
Godina : 37
Локација : Dreamland
Datum upisa : 06.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milica Pet Nov 19, 2010 12:00 pm

Vladar Ascedenta- Mo u raku u 12.
Mnogo aspekata: mo120pl, mo120ju, mo180ne, mo120ve, mo90me
Jasno je, dispozitora nema.

Pre svega, uživam u samoći. Volim da budem u zatvorenom- u kući provodim sigurno 80% svog slobodnog vremena. Nisam preterano društvena. Struka mi je medicina- znači i posao mi ide kroz zatvorenu instituciju. Ne volim da budem u centru pažnje, neprijatno se osećam kad ljudi gledaju u mene- to seže čak dotle da sam prestala i kratke suknje da nosim, jer mi ne prijaju pogledi. Suspect
Jako sam emotivna, sudbine drugih ljudi me strašno pogađaju, posebno sam osetljiva na siromašne. (zbog ovoga mislim da mi radi aspekt i mo120sa- i ako je u pitanju orbis od 11*, pa još i separacija).

Trigon sa Plutonom mi je samo doprineo emotivnosti- duboka kao ambis. Ali ovo je i aspekt koji mi je dao fenomenalnu moć regeneracije, brzog uspona, i emotivne samokontrole kad god je potrebno (što je dodatno ojačano činjenicom da je mo u 12. kući), ne bacam vreme na površne odnose.

Trigon sa Jupiterom me je učinio rođenim optimistom. Ja ne poznajem crne misli, čak i kad je sve loše Jupiter me uvek natera da iz toga izvučem ono najbolje. Ne znam šta znači ozlojediti se. Prijateljski sam nastrojena, volim da pomažem ljudima. Ovaj aspekt nosi i sklonost gojenju, koju , naravno, imam. (Bog blagoslovio trigon saturna i venere u mom natalu, pa sam spremna da budem i gladna, samo da bih sačuvala liniju geek ).

Opozicija sa neptunom je radila dok sam bila mlađa. Uh, umela sam baš da idealizujem ljude, pa se onda silno razočaram. Što je kod mene, zbog naglašene emotivnosti, uvek rezultovalo patnjom priličnih razmera. Iskustvo me je naučilo i postavilo na mesto. Wink Nema više rozih cvika, moj jaki saturn je proradio vremenom, i sad itekako racionalizujem, tu sebi više ne dozvoljavam opuštanje. Umetnička sam dušica, i ako to ne pokazujem. Mašta mi radi 300 na sat...uh, i jako sam dobar kritičar umetnosti. Kako imam zaista dubinski osećaj za lepo (ve120pl), moje kritike se uvažavaju jer su zaista na mestu.

Trigon sa venerom mi je omiljen. I love you To je aspekt koji mi je uticao na ženstvenost. Svesna sam da sam ljudima jako simpatična. O deci i životinjama da ne govorim. Klinci se naprosto flasterišu za mene. :DAko sednem u kafić i dođe neko s bebom, velika je šansa da će dete pružiti ruke prema meni, i to uglavnom na iznenađenje roditelja, jer naravno, dete kad je majušno teško hoće od mame i tate.
A u vezi pasa imam nebrojeno anegdota, počev od gimnazijskih dana kad je jedna lutalica uvek čekala da izađem iz škole da me otprati do tramvaja (i to baš mene! nebrojeno đaka izađe iz škole, ali on je čekao mene Laughing ), preko toga da mi se tri puta desilo da me je saleteo čopor lutalica, a kako ih se ne plašim čim progovorim, automatski počnu da mašu repovima i da se umiljavaju.
Ovaj aspekt mi je dao i smisao za ručni rad. Uz naglašenog Marsa, sigurna sam da bih bila odličan hirurg, ali sam odustala od toga iz racionalnih razloga.
Obline.
Smirenost.

Kvadrat sa merkurom. pale
Isto je radio dok sam bila mlađa, i sad ponekad proradi u smislu lakog uzbuđivanja. Ne dozvooljavam emocijama da mi boje razum. I tu sam lekciju naučila.
Umem da budem sarkastična. Eh, da, idealista veoma odan svojim idealima. Laughing Eto, toliko puštam emocije da mi boje razum, jer sam svesna da su mnoge ideje neostvarive, ali kad sam sama sa sobom, fino mi je da maštam. Basketball
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Astrotanja Pet Nov 19, 2010 12:30 pm

Milice, vladar 1. u 12. donosi da osoba sebe sve bolje upoynaje vremenom i da sesvi njni potencijali njoj ne otkrivaju odmah, jer u sebi nosi puno toga što dolazi do izražaj tokom života. Uticaj podsvesnog je veliki i deluje na tebe.Intucija je kod tebe moćna, unutrašnji predosećaj su jaki, snovi mogu biti posebni, ponekad i proročki. Sve to ti može dati odgovore i dublje spoznaj o sebi, nego što samo razum može da ti da.

I da još ovo dodam, da voju istinsku prirodu malo ljudi poznaje, da većini ona ostaje nepoznata. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milica Pet Nov 19, 2010 1:39 pm

Da, vidiš, totalno sam zaboravila da pomenem intuiciju. Smile
mo u 12. 180 ne, 90 me u ribama....intuicija i instinkti su mi nepogrešivi. Neverovatno je šta sam u stanju da osetim i predosetim. Kao antena sam.
I često sanjam, skoro svaku noć.
Do sad nisu imali proročki karakter, ali lepo to odrađuje intuicija.

I naravno, svoje pravo lice skrivam kao zmija noge. Laughing
Mnogim ljudima sam nepoznanica, čak i mojim najrođenijim.
Svesno i namerno forsiram suvladara 1. polja- So u ovnu na MC-u.
S jedne strane mi se sviđa da tako izgledam drugima, a s druge to je samo jedan mehanizam odbrane zbog naglašene emotivnosti. flower
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 2:31 am

Latica ::Ako za vladara moje prve gledam Uran, on je u 9. kuci u strelcu, a kroz dispozitora ide u 8. kucu u znak skorpije. A ako gledam da je to Saturn, on takodje ide u osam. Verujem da sam onda usmerena ka stvarima vezanim za osmu kucu..oko koje se sve u mojoj karti i vrti. Very Happy
Jedno krato pitanje... Da li volis da nosis podignutu kragnu?
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  sagitariusleone Uto Nov 30, 2010 1:25 pm

Meni je vladar prve u petoj kuci,sunce u strelcu,a pravi konjukciju sa neptunom,trigon sa asc i marsom,i seksstil sa plutonom. lol!
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  EMA66 Uto Nov 30, 2010 3:53 pm

Milan.bombona ::
Latica ::Ako za vladara moje prve gledam Uran, on je u 9. kuci u strelcu, a kroz dispozitora ide u 8. kucu u znak skorpije. A ako gledam da je to Saturn, on takodje ide u osam. Verujem da sam onda usmerena ka stvarima vezanim za osmu kucu..oko koje se sve u mojoj karti i vrti. Very Happy
Jedno krato pitanje... Da li volis da nosis podignutu kragnu?

JA VOLIM da nosim podignutu kragnu od kosunje .... Very Happy meni se to svidje i da zavezem kosu repic Very Happy

ps . kako se to gleda Sad ja pogledaj moju prvu kucu

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 4:29 pm

EMA66 ::
Milan.bombona ::
Latica ::Ako za vladara moje prve gledam Uran, on je u 9. kuci u strelcu, a kroz dispozitora ide u 8. kucu u znak skorpije. A ako gledam da je to Saturn, on takodje ide u osam. Verujem da sam onda usmerena ka stvarima vezanim za osmu kucu..oko koje se sve u mojoj karti i vrti. Very Happy
Jedno krato pitanje... Da li volis da nosis podignutu kragnu?

JA VOLIM da nosim podignutu kragnu od kosunje .... Very Happy meni se to svidje i da zavezem kosu repic Very Happy

ps . kako se to gleda Sad ja pogledaj moju prvu kucu

Za sada je to uvek bio mesec u ovnu... Smile to je jedno empirijsko istrazivanje...
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  EMA66 Uto Nov 30, 2010 8:59 pm

Milan.bombona ::
EMA66 ::
Milan.bombona ::
Latica ::Ako za vladara moje prve gledam Uran, on je u 9. kuci u strelcu, a kroz dispozitora ide u 8. kucu u znak skorpije. A ako gledam da je to Saturn, on takodje ide u osam. Verujem da sam onda usmerena ka stvarima vezanim za osmu kucu..oko koje se sve u mojoj karti i vrti. Very Happy
Jedno krato pitanje... Da li volis da nosis podignutu kragnu?

JA VOLIM da nosim podignutu kragnu od kosunje .... Very Happy meni se to svidje i da zavezem kosu repic Very Happy

ps . kako se to gleda Sad ja pogledaj moju prvu kucu

Za sada je to uvek bio mesec u ovnu... Smile to je jedno empirijsko istrazivanje...

ISPRAVKA IZVINI

MOJ MESEC JE U RIBAMA gledao si pogresnu natalnu karttu Very Happy ali nema veze

Very Happy

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 9:02 pm

EMA66 ::
Milan.bombona ::
EMA66 ::
Milan.bombona ::
Latica ::Ako za vladara moje prve gledam Uran, on je u 9. kuci u strelcu, a kroz dispozitora ide u 8. kucu u znak skorpije. A ako gledam da je to Saturn, on takodje ide u osam. Verujem da sam onda usmerena ka stvarima vezanim za osmu kucu..oko koje se sve u mojoj karti i vrti. Very Happy
Jedno krato pitanje... Da li volis da nosis podignutu kragnu?

JA VOLIM da nosim podignutu kragnu od kosunje .... Very Happy meni se to svidje i da zavezem kosu repic Very Happy

ps . kako se to gleda Sad ja pogledaj moju prvu kucu

Za sada je to uvek bio mesec u ovnu... Smile to je jedno empirijsko istrazivanje...

ISPRAVKA IZVINI

MOJ MESEC JE U RIBAMA gledao si pogresnu natalnu karttu Very Happy ali nema veze

Very Happy

Nisi me razumela...rekoh ko ima mesec u ovnu sigurno nosi podignutu kragnu... naravno...ostalima nije zabranjeno cheers
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:00 pm

A Eric Cantona i Sinisa MIhajlovic? Sta...Mesec u Ovnu? Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:05 pm

Sinisa ima mesec u ovnu...sada sam proverio...BRAVO
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:08 pm

eeeeeeeeeee a Kantona nema... ima veneru... Smile moze? Very Happy hahahaha
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:11 pm

Venera - kao moda. Wink prolazi, ajde da lupim. Ali ko je stariji, koka ili jaje...eeee... Laughing negde je moralo da pocne.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:16 pm

mila2710 ::Venera - kao moda. Wink prolazi, ajde da lupim. Ali ko je stariji, koka ili jaje...eeee... Laughing negde je moralo da pocne.
Ja volim da podignem kragnu...a nemam mesec u ovnu... ali onaj ko ima, za sada u 100% slucajeva voli tako... Isto kao sto zene rakovi u podznaku se sisaju asimetricno, barem jednom u zivotu,jedna strana glave obavezno mora da bude ratko osisana,druga ne! Very Happy
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:18 pm

Ai Mesec u Lavu - treba ti griva Smile xaxaxa...a to sa Asc.u Raku, mroacem da pitamo Milicu Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:23 pm

mila2710 ::Ai Mesec u Lavu - treba ti griva Smile xaxaxa...a to sa Asc.u Raku, mroacem da pitamo Milicu Smile
Imam neku sirotansku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy neke repove, kao Romi sto nose Very Happy Very Happy Very Happy uzasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E cool...provera...istrazivanjem se doslo i dovde sa astrologijom...idemo korak dalje!!!!!!!!1111
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:28 pm

Milan.bombona ::
mila2710 ::Ai Mesec u Lavu - treba ti griva Smile xaxaxa...a to sa Asc.u Raku, mroacem da pitamo Milicu Smile
Imam neku sirotansku Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy neke repove, kao Romi sto nose Very Happy Very Happy Very Happy uzasno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
E cool...provera...istrazivanjem se doslo i dovde sa astrologijom...idemo korak dalje!!!!!!!!1111
Pa mislila sam da Ti kragna sluzi/menja grivu.. Wink Mesec u Lavu mora se isticati pojavom.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:31 pm

Isticem se...stidljivo...kao i mesec sto je.
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Gost Uto Nov 30, 2010 11:47 pm

Ali to ti je stidljiv vladar Asc. Bash. Wink ("jel mogu onako prijateljski da te naucim pameti?"). Obrni-okreni, opet dodjosmo do vladara Asc. Very Happy

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Milan.bombona Uto Nov 30, 2010 11:53 pm

ima istine...
Milan.bombona
Milan.bombona

Broj poruka : 113
Datum upisa : 07.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  malkav Pon Jun 27, 2011 10:26 pm

vladar 1. merkur u biku u 12 kuci

dispozitor venera u blizancima u 12 kuci

bilo kuda 12 svuda:)

aspekti vladare prve

me konjukcija ju i me sekstil sa


https://2img.net/h/oi53.tinypic.com/24zafph.gif

malkav
malkav

Broj poruka : 93
Godina : 47
Локација : zemun
Datum upisa : 11.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  DaFFe Čet Mar 15, 2012 12:44 am

Moze li mala pomoc?

Gledam 1, 3, i 9 kucu za fakultet.

Prva kuce je ono sto smo mi, sto nas interesuje.
Vladar 1. u 6. Merkur u Vodolijama
aspekti:
Merkur kvadrat Jupiter i Mars koji su u 9. u Biku.
Merkur polukvadrati Neptun/Saturn koji su u 4. ali u Jarcu

Pokusavam da nadjem simboliku za psihologa, pedagoga, studiranje jezika (spanski/italijanski), ucitelja, hortikultura, graficki dizajn, pejzazna arhitektura?

Devica je alanitican znak, i njen vladar u 6, ali ujedno Merkur je vladar i 10 polja, a Jupiter dolazi iz 4. polja u 9. polje u Biku, pa bi to mogao biti Spanski, ali Merkur iz 10. Italijanski.
3. kuca govori o nacinu mog razmisljanja.
9. o mom visem znaju, mom nacinu filozofiranja.

Prosto ne znam da povezem. ja ne znam sta da upisem. Ne znam cime da se bavim u zivotu od toga sto upisem, to su te neke grane.

Moze li neko da pogleda? Hvala sunny

Evo kate https://2img.net/r/ihimg/f/442/astro2gw01daffeadrion69.gif/

DaFFe

Broj poruka : 16
Datum upisa : 05.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  AfRoDiTiCa Čet Mar 15, 2012 3:15 am

Moj ASC je u ovnu, a MA je u 5. kuci u lavu. MA i VE su u konjukciji.
Kreativna sam, volim javna mesta, volim da sam u centru paznje i obicno jesam, cak ne moram da se trudim da bih bila primecena. Odudaram od okoline. Zabavna sam, volim luksuz, modu. Plavusa sam,volim nakit, stil, dostojanstvene ljude koji me inace i privlace. Mislim da mi je MA na stepenu ovna, sto ukazuje da me privlace kosarkasi, tj.visoki momci. Volim sve sto je vezano za mene da bude na visokom nivou, zadivljujuce, ali nikada ne podcenjujem druge ljude, vec brinem o njima (MO u 6.kuci u Devici). Orjentisana sam ka medicini, medjutim privlaci me i dizajn. Uporna, odlucna. Smile
Ako neko zeli slobodno neka napise nesto o ovom polozaju MA.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.? - Page 3 Empty Re: Gde vam se nalazi vladar prve , kao i njegov dispoztor i u kakvim aspek.?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu