Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konjikcija Ma i Ve u sinatriji

2 posters

Ići dole

Konjikcija Ma i Ve u sinatriji Empty Konjikcija Ma i Ve u sinatriji

Počalji  danichel Sre Jan 28, 2009 7:17 pm

Ta čuvena konjukcija Marsa i Venere, šta imate da kažete na nju?
Mene posebno zanima, kad je ženski Ma na muškom Ve0Ma i to još u devici... ko je ovde inicijator?
Da li devica ubija moguću strast kod tih osoba?

danichel
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Konjikcija Ma i Ve u sinatriji Empty Re: Konjikcija Ma i Ve u sinatriji

Počalji  Strelica Sub Feb 28, 2009 3:28 am

Boooze,zasto bi ubila strast. Mars u Devici moze da "zivne" cim oseti odgovarajuci miris. Ko koga napada, nije vazno! Venera uvek poziva. Urednost,dobar parfem,dobra konverzacija,pre "napada" i eto ti strasti ravnoj Marsu u Skorpiji Very Happy
Sve nas manje vise "pali" intelekt, ali za Mars u Devici to ima posebnu vaznost!!!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Konjikcija Ma i Ve u sinatriji Empty Re: Konjikcija Ma i Ve u sinatriji

Počalji  danichel Sub Apr 11, 2009 5:00 pm

Pa tako sam negde pročitala, a meni kažu da se slabo aktiviram i imam manjka strasti, a ja jednosatvno ne žilim da nikog povreduim, i govorim u lice kad nema drugih prisutnih osim sagovornika!
Kod mene je bitno kod mladića da mogu sa njim da komuniciram dobro i da je nežan i pažljiv u ophođenju samnom, da me podstiče da bolje izgledam!

danichel
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Konjikcija Ma i Ve u sinatriji Empty Re: Konjikcija Ma i Ve u sinatriji

Počalji  alea Uto Feb 02, 2010 5:10 pm

I mene ovo živo zanima...ja nisam nikada imala ovakvu konjukciju u životu...a ne znam ni da li bi valjalo, s obzirom da mi je VE žižna planeta kardilanlog T.
Ako bi ikad, nekad....neki MA stao na moju VE Smile hjam...mislim, on bi odmah napravio 90MA moj i 90UR moj...šta bi to značilo? Moj MA je u domicilu u Ovnu, na vrhu 5 p. i tu je njemu lepo, a moja VE je u Jarcu, gde bi, ako bi bio na njoj, taj nečiji MA bio egzaltiran.
Šta bi doneo kvadrat dva jaka MA? Da li bi na koncu svega stradala moja (čitaj "JA" ) VE u Jarcu?

Ima li neko ideju o ovom pitanju?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Konjikcija Ma i Ve u sinatriji Empty Re: Konjikcija Ma i Ve u sinatriji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu