Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

4 posters

Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Sre Feb 11, 2009 6:00 pm

Upravo u ovim kasnim poslepodnevnim satima oko 17. 18., a i nešto pre, će se osetiti uticaj tranzitni Meseca je u Devici koji će biti u konjukciji sa Saturnom, što će doneti tendenciju ka zabrinutosti, tugi, suočavanju sa relanošću, koja može da donese i tugu, nezadovoljstvo, strah, brigu i sl. osećanja. Put ka savladavanju ovih osećanja je u radu, aktivnosti, trudu, prihvatanju realnosti, nastojanje da se održi emotivna stabilnost, da se realno prihvati stvarnost, da se uloži trud, rad, odgovornost, posveti pažnja detaljima i bude spreman na promene , jer je Mesec i u opoziciji sa Uranom, na izlazak iz uobičajenog.
Napetosti, nervoze, il uznemirenosti može biti, ali dobro je potruditi se da ta osećanja prihvatimo ka nagoveštaj spremnosti da iz toga izađemo, prihvatajući promene koje bi trebale da uslede u budućnosti da bi smo poboljšali situaciju, jer Mesec u Devici teži poboljšanju, a blizak mu je ideal savršenstvu. To je Mesec koji teži promenama koje postiže radom i sticanjem znanja i iskustava, pa svi oni koji imaju nešto od Device, najviše mogu da osete ovaj uticaj, posebno ukoliko imaju neke planete oko 20 stepena Device.


Poslednji izmenio Astrotanja dana Čet Feb 12, 2009 11:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty Re: 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Čarobnica Čet Feb 12, 2009 2:32 am

Šta ako ne prihvatimo realnost i promene koje treba da uslede?
Hoće li neki drugi tranzit da nas sačeka iza ugla? Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty Re: 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Astrotanja Čet Feb 12, 2009 11:23 am

Draga Čarobnice, to je stvar izbora, kao i karaktera. Nekako uvek je teže suočiti se sa stvarnošću i istinom, jer ako nam se ne dopada onda smo nezadovoljni, ili nas ona može i zaboleti, može nas ponekad i razboleti.
Put ka poboljšanju, ka savladavanju probelema, teškoća uvek vodi najpre ka susretu sa istiom, a onda ka pronalaženju načina da se probelmi rešavaju, da se situacija menja, da bi smo otklonili, ili ublažili ono što nas "muči." Inače nam se može dogoditi da ako ne prihvatimo realanost tapkamo u mestu, ne osećajući se dobro, a da to stanje zadržavam, što nije ni prijatno, a ni dobro. .
Mesec u Devici ukazuje da se problemi mogu rešiti marljivošću, trudom, znanjem, analiziranjem situacije i problema i suočavanjem sa njima.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty Re: 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Izida Čet Feb 12, 2009 11:25 am

Meni se sve to desava u 7 kuci..MO na Sa,UR,PL..pa SA na UR,PL i pocela sam cini mi se dan ranije,tacnije negde vec 9.2 oko ponoci da osecam ove tranz...neka tuga pomesana sa setom, stanje kada ispred sebe jednostavno imas zid i ne mozes dalje,strah,briga za ono konstatno pitanje -sta cu i kako cu dalje-..nervoza upravo zbog toga ali i zelja da nesto uradim po tom pitanju ali kao da me neko vezao u cvor, izlaz mora da postoji ali ja ga ne vidim Question
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty Re: 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Čarobnica Čet Feb 12, 2009 12:19 pm

Astrotanja ::Draga Čarobnice, to je stvar izbora, kao i karaktera. Nekako uvek je teže suočiti se sa stvarnošću i istinom, jer ako nam se ne dopada onda smo nezadovoljni, ili nas ona može i zaboleti, može nas ponekad i razboleti.
Put ka poboljšanju, ka savladavanju probelema, teškoća uvek vodi najpre ka susretu sa istiom, a onda ka pronalaženju načina da se probelmi rešavaju, da se situacija menja, da bi smo otklonili, ili ublažili ono što nas "muči." Inače nam se može dogoditi da ako ne prihvatimo realanost tapkamo u mestu, ne osećajući se dobro, a da to stanje zadržavam, što nije ni prijatno, a ni dobro. .
Mesec u Devici ukazuje da se problemi mogu rešiti marljivošću, trudom, znanjem, analiziranjem situacije i problema i suočavanjem sa njima.


Hvala draga sunny flower

To naravno zavisi kroz koje nam kuće prolaze ti tranziti i kakve aspekte prave...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty Re: 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Nea Čet Feb 19, 2009 11:57 pm

Astrotanja ::11.02. Upravo u ovim kasnim poslepodnevnim satima oko 17. 18., a i nešto pre, će se osetiti uticaj tranzitni Meseca je u Devici koji će biti u konjukciji sa Saturnom, što će doneti tendenciju ka zabrinutosti, tugi, suočavanju sa relanošću, koja može da donese i tugu, nezadovoljstvo, strah, brigu i sl. osećanja. Put ka savladavanju ovih osećanja je u radu, aktivnosti, trudu, prihvatanju realnosti, nastojanje da se održi emotivna stabilnost, da se realno prihvati stvarnost, da se uloži trud, rad, odgovornost, posveti pažnja detaljima i bude spreman na promene , jer je Mesec i u opoziciji sa Uranom, na izlazak iz uobičajenog.
Napetosti, nervoze, il uznemirenosti može biti, ali dobro je potruditi se da ta osećanja prihvatimo ka nagoveštaj spremnosti da iz toga izađemo, prihvatajući promene koje bi trebale da uslede u budućnosti da bi smo poboljšali situaciju, jer Mesec u Devici teži poboljšanju, a blizak mu je ideal savršenstvu. To je Mesec koji teži promenama koje postiže radom i sticanjem znanja i iskustava, pa svi oni koji imaju nešto od Device, najviše mogu da osete ovaj uticaj, posebno ukoliko imaju neke planete oko 20 stepena Device.

Aha, znaci TO je!!!
A ja se bas pitala zasto su mi se odnosi sa cimerima pogorsali upravo 11-tog a ne na petak 13ti, kada je i UR sjeo ponovo na 21 Riba, tocno nasuprot mom SO..
Nisu se odnosi pogorsali radi svadjanja nego bas naprotiv - radi pomanjkanja komunikacije, za sto sam i sama "zasluzna"... jer, ne da mi se truditi da se uklopim i nekome prilagodim, upoznajem nove ljude, ulazim u razgovore koji me ne zanimaju i da slusam informacije o jos nekim novim zivotima i brigama i teznjama, jednostavno ne mogu .... No
I znam ja da rezerviranost kod ljudi izaziva sumnju i oprez, da cak postanu zlocesti prema nekome tko se drzi sa strane i nece da sudjeluje u nicemu, ali usprkos tome ne mogu se prisiliti da glumim prijaznost i znatizelju koje uopce ne osjecam... imam problema sa onim sta se zove "persona" tj maska za javnost, jer necu da je nosim, haha...
Ovo mora da je taj SA na mome Suncu, koji naglasava duboko urodjenu mizantropiju Djevice (strah od ljudi?!) i ohrabreno Saturnom, Sunce se svjesno miri s njome kao s necim na sto ima pravo, zahtijevajuci da ga se pusti da zivi kako hoce a ne kako "bi bio red" ... scratch
Nea
Nea

Broj poruka : 80
Godina : 54
Datum upisa : 01.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom Empty Re: 11.02. Mesec u Devici u konj. sa Saturnom i opoziciji sa Uranom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu