Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

+4
Snezana
Strelica
Kocka je bacena
Čarobnica
8 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Pet Mar 06, 2009 10:57 pm

Zanima me koji su to aspekti koji nekoj osobi daju neodoljivi poriv da druge ogovara a ona je "savršena", da jedva čeka da nekome drugome ispriča nešto što joj je neko rekao o nekome ili da mu odmah prenese iako je to "tajna".

Da li je to Merkur/Saturn koji "mora da kaže" ili je neki drugi aspekt?
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Kocka je bacena Sub Mar 07, 2009 1:50 am

bas naprotiv...Me/Sa je taj koji cuti...
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 3:34 am

I ja mislim da Merkur Saturn daju uzdrzanost.
Nisam obracala paznju na to,ali logicno bi bilo da to donesu Merkur,Mars i Neptun,mada ja sve to imam i to u kvadratu, pa nisam ni blizu toga...
Imam jednu takvu poznanicu. Ima svoj salon...klasika. Alapacari,samo tako! Bas cu da pogledam,pa javljam. Ona je inace Riba-Blizanci sa Merkurom i Suncem u 10. u Ribama. Zaboravi kako su aspektovani... javljam...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 4:37 pm

Pa povuklo me je ma Me - Sa to što je na jednoj od tema Snežana pisala da Me u aspektu sa Saturnom mora da kaže!
Možda nisam u pravu...

Strelice, a kod tvoje poznanice radi taj podznak, pošto se i kod mene u praksi pokazalo da Blizanci najviše talenta imaju za tračeve i ogovaranje i to ona vrsta "sad pljujem po tebi a kad te vidim - gde si slatka moja"...UŽAS!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 4:39 pm

Strelice, a kod tvoje poznanice radi taj podznak, pošto se i kod mene u praksi pokazalo da Blizanci najviše talenta imaju za tračeve i ogovaranje i to ona vrsta "sad pljujem po tebi a kad te vidim - gde si slatka moja"...UŽAS![/quote]

Kao da je gledas Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 5:22 pm

Strelica ::Strelice, a kod tvoje poznanice radi taj podznak, pošto se i kod mene u praksi pokazalo da Blizanci najviše talenta imaju za tračeve i ogovaranje i to ona vrsta "sad pljujem po tebi a kad te vidim - gde si slatka moja"...UŽAS!

Kao da je gledas Laughing[/quote]

Pa još ako je Merkur u 12.kući, pa još pravi kvadrat sa vladarem 3.kuće, ijaoooooo affraid
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:28 pm

Kakao joj se ne odrazi na govornu manu,da muca,ili da kasno progovori... Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 5:35 pm

Strelica ::Kakao joj se ne odrazi na govornu manu,da muca,ili da kasno progovori... Laughing

Ne muca ta, nego štrika jezikom sve u 16, istu priču milion puta! Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 5:57 pm

Probila aspekte,majku joj Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 5:59 pm

Strelica ::Probila aspekte,majku joj Laughing

Možda zato jer je pre vremena rodjena, pa su je forsirali Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sub Mar 07, 2009 6:02 pm

Ne verujem kako si zla!! Very Happy Very Happy Very Happy
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sub Mar 07, 2009 6:08 pm

Strelica ::Ne verujem kako si zla!! Very Happy Very Happy Very Happy

A malo...a i realna sam... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Snezana Ned Mar 08, 2009 1:22 am

Čarobnica ::Pa povuklo me je ma Me - Sa to što je na jednoj od tema Snežana pisala da Me u aspektu sa Saturnom mora da kaže!
Možda nisam u pravu...

Strelice, a kod tvoje poznanice radi taj podznak, pošto se i kod mene u praksi pokazalo da Blizanci najviše talenta imaju za tračeve i ogovaranje i to ona vrsta "sad pljujem po tebi a kad te vidim - gde si slatka moja"...UŽAS!

To je moj Me u Ari 90Sa u XII u Cap, taj mora da kaze kada ima sta da kaze, ne ogovara Smile

A imam primer So u Leo, Asc Lib, Me u XI 90Ma0Mo u IX 180 Ne u III, ta mnoooogo prica i mnogo je ogovaraju Sad
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Ned Mar 08, 2009 1:44 am

Snezana ::

To je moj Me u Ari 90Sa u XII u Cap, taj mora da kaze kada ima sta da kaze, ne ogovara Smile

A imam primer So u Leo, Asc Lib, Me u XI 90Ma0Mo u IX 180 Ne u III, ta mnoooogo prica i mnogo je ogovaraju Sad

Snežana Smile, znam da ne ogovara taj Me, navela sam samo kao primer, jer osoba o kojoj je reč ima i tu osobinu da mora da kaže to što zna a voli i da ogovara i tračari bez obzira zanima li to nekog ili ne!

Mene je samo zanimalo koji su ti aspekti koji daju talenat za ogovaranje scratch
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Pet Mar 13, 2009 6:58 pm

Nadjoh ja za Merkur u 12. kući : U osnovi konfuzna iracionalna, gresi u zakljuccima, voli spletke ili je žrtva tih spletki. Može biti veliki manipulant i glumac, pa i prevarant. Položaj psihickih problema. Vrlo teski odnosi sa okolinom i rodjacima, problemi da se ispolji intelekt.

U sekstilu sa Saturnom u 3. kući, daje, kao što je Tanja objasnila, neku vrstu protekcije....što u primeru koji sam navela postoji iako je osoba sklona da to negira...izražena netrpeljivost sa rodbinom i sklonost ogovaranju iste!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Astrotanja Sre Mar 18, 2009 2:05 pm

Saturn u 3., a Merkur u 12, govori o osobi koja može da ima probleme u komuikacij, sklonost ka izolaciji. Veoma jw vino i u kom znaku je tu Merkur. Merkur u dvanestoj ume i sakije svoj pravo mišljnje. , dok Mekrur u prvoj ne može da ćuti, on ima potrebu da kaže svoje mišljnje.

Kada je ogovaranju reč gleda se i gde je i u kakvim aspektima vl. treće kuće.
Kada je to Merjur, koji je recimo u Blizancima u 11., ta osoba će imati puno poznanikka i puno kontakata s drugima, pa samim tim i puno informacija, koje može prenositi. Vazdušni znaci, a posebno Blizanci su ti koji prnose informacije, koji ne umeju da ćute, ali ima i Riba, koje ti u lice neće reći istinu, ali će iza leđa prenet svešto misle o tebi.
Moje iskustvo ukazuje da dvostruki znaci su češće izraženi kod osoba koje imaju dvolično ponašanje, a ne retko i oslabljen Jupiter, a kod onih koji i lažuu ogovaranju može Merkur da bude u kvadratu sa Neptunom.
Mad
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  lado06 Sre Mar 18, 2009 3:13 pm

Ako sam dobro razumela gleda se gde je vladar 3.kuce...ME mi je u 8.kuci u Biku.....mislim da sam sklona pre mracnim mislima nego ogovaranjima.Da li sam u pravu
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sre Mar 18, 2009 3:48 pm

Oni koji imaju "neuskladjenog" Merkura i Mesec,umeju da budu protumaceni kako ne treba...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sre Mar 18, 2009 4:15 pm

Astrotanja ::Saturn u 3., a Merkur u 12, govori o osobi koja može da ima probleme u komuikacij, sklonost ka izolaciji. Veoma jw vino i u kom znaku je tu Merkur. Merkur u dvanestoj ume i sakije svoj pravo mišljnje. , dok Mekrur u prvoj ne može da ćuti, on ima potrebu da kaže svoje mišljnje.

Kada je ogovaranju reč gleda se i gde je i u kakvim aspektima vl. treće kuće.
Kada je to Merjur, koji je recimo u Blizancima u 11., ta osoba će imati puno poznanikka i puno kontakata s drugima, pa samim tim i puno informacija, koje može prenositi. Vazdušni znaci, a posebno Blizanci su ti koji prnose informacije, koji ne umeju da ćute, ali ima i Riba, koje ti u lice neće reći istinu, ali će iza leđa prenet svešto misle o tebi.
Moje iskustvo ukazuje da dvostruki znaci su češće izraženi kod osoba koje imaju dvolično ponašanje, a ne retko i oslabljen Jupiter, a kod onih koji i lažuu ogovaranju može Merkur da bude u kvadratu sa Neptunom.
Mad

Za moj primer, vladar 3. Mesec u 4.kući u kvadratu sa Jupiterom u 12. kući koji gradi širu konjunkciju s pomenutim Merkurom!


Strelice, slažem se za neuskladjen Mesec s Merkurom...recimo kvadrat...ali onda tu mora da postoji još neki aspekt koji bi pokazivao da osoba koja je loše protumačena ima problem da se izrazi pa je to možda posledica toga...ili grešim...
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Strelica Sre Mar 18, 2009 4:33 pm

Carobna, bas sam na to mislila... To moze da donese da covek ne kaze uvek bas ono sto oseca,nego "tresne"... Jos ako merkur malo losiji...
Meni je sve nekako bolje od Merkura u vagi ili u kombinaciji sa Venerom... Nesto ne volm te "s masnicom" Merkure... Pa nek ima i kvadrat sa Marsom Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Sre Mar 18, 2009 4:43 pm

Strelica :: Pa nek ima i kvadrat sa Marsom Laughing

Laughing
Pa nek puca:) Moj ima opoziciju s Marsom i kvadrat s Mesecom....pa ja volim da mi se jasno i glasno kaže bez uvijanja...tresni pa kud puklo!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Darko Sre Mar 18, 2009 5:56 pm

divna tema

Čarobnica ::Pa povuklo me je ma Me - Sa to što je na jednoj od tema Snežana pisala da Me u aspektu sa Saturnom mora da kaže!
Možda nisam u pravu...

Strelice, a kod tvoje poznanice radi taj podznak, pošto se i kod mene u praksi pokazalo da Blizanci najviše talenta imaju za tračeve i ogovaranje i to ona vrsta "sad pljujem po tebi a kad te vidim - gde si slatka moja"...UŽAS!

u mojoj sredini su svi takvi... a rodjeni su u drugim znakovima... haos...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Čarobnica Čet Mar 19, 2009 2:33 am

Darko ::divna tema

u mojoj sredini su svi takvi... a rodjeni su u drugim znakovima... haos...

Mora da imaju neke od aspekata koje smo pominjali, a svaka mala sredina nedovoljno osvešćena i hermetički zatvorena oslanja se upravo na to bez da sagleda sebe. Najlakše je u drugima nalaziti ono što ne želimo da vidimo kod sebe a imamo ga! Mislim uopšteno...i onda je to proizvod ogovaranja, spletkarenja, neiskrenosti...meni samo nije jasno kako im ne dosadi i otkuda toliko energije da se bave drugima, umesto da je troše na sebe... Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  lado06 Pon Sep 21, 2009 6:38 pm

Astrotanja ::Saturn u 3., a Merkur u 12, govori o osobi koja može da ima probleme u komuikacij, sklonost ka izolaciji. Veoma jw vino i u kom znaku je tu Merkur. Merkur u dvanestoj ume i sakije svoj pravo mišljnje. , dok Mekrur u prvoj ne može da ćuti, on ima potrebu da kaže svoje mišljnje.
Mad

Meni je ME vladalac prve kuce a on u Biku u 8. kuci....volim da pricam.Ne volim ogovaranja,spletkarenja,....volim da gestikuliram kad pricam i ne mogu nekad da neke stvari precutim.Ja moram da kazem inace cu da se raspuknem.
E 3.kuca je Skorpija a u njoj misticni NE.Njega ne umem da protumacim...ne volim da lazem,onda znaci da mogu biti prevarena u komunikaciji? affraid
Ne idealizujem ljude,prihvatam ih takve kakvi jesu. Jedino sto sam primetila da ponekad mi se neki ljudi dok pricam sa njima ne svidjaju a nemam neki odredjeni razlog kojim bi to potkrepila.
Na srecu budem u pravu.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Milica Uto Sep 22, 2009 12:30 am

lado06 ::
Astrotanja ::Saturn u 3., a Merkur u 12, govori o osobi koja može da ima probleme u komuikacij, sklonost ka izolaciji. Veoma jw vino i u kom znaku je tu Merkur. Merkur u dvanestoj ume i sakije svoj pravo mišljnje. , dok Mekrur u prvoj ne može da ćuti, on ima potrebu da kaže svoje mišljnje.
Mad

Meni je ME vladalac prve kuce a on u Biku u 8. kuci....volim da pricam.Ne volim ogovaranja,spletkarenja,....volim da gestikuliram kad pricam i ne mogu nekad da neke stvari precutim.Ja moram da kazem inace cu da se raspuknem.
E 3.kuca je Skorpija a u njoj misticni NE.Njega ne umem da protumacim...ne volim da lazem,onda znaci da mogu biti prevarena u komunikaciji? affraid
Ne idealizujem ljude,prihvatam ih takve kakvi jesu. Jedino sto sam primetila da ponekad mi se neki ljudi dok pricam sa njima ne svidjaju a nemam neki odredjeni razlog kojim bi to potkrepila.
Na srecu budem u pravu.
Naprimer, da imaš u komšiluku spletkaroše, onda da neko iz komšiluka ume da te ogovara...
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl. Empty Re: Ogovaranje, tračevi, brži jezik od pameti, nemogućnost čuvanja tajne i sl.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu