Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pluton na Asc u sinastriji

+2
Astrotanja
Čarobnica
6 posters

Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Čarobnica Ned Mar 22, 2009 2:55 pm

Zanima me vaše mišljenje i vaša iskustva sa ovakvim aspektom.

Dupor je za ovaj aspekt rekao: sve nekako na silu i strano. Joga, magija. On koristi pa nestane.
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Astrotanja Pon Mar 23, 2009 11:03 pm

Pluton može da donese veliku promenu toj osobi, da je menja, a na koji način zavis u kom znaku je Pluton i iz koje kuće dolazi, kao i kakve asekte ima sa drugim planetama u horoskopu te osobe.Nije Plutosamo magija, Pl. je prrodni vl. 8. pa su to i strast i to one dubok. Privlačnost postoji, ali i dominacija osobe čijii je Pluton na Asc ove druge. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 3:05 am

Kazu da Mars kad padne u prvu,moze da donese da te partner "ubije"
A Pluton,po mojim nekim vidjenjima,moze da "izvuce" iz tebe ono o cemu ni ne sanjas. Podjednako i dobro i lose. Mislim da nikako nije dobro da ako je vec na asc-u, da pravi los aspekt sa Marsom, a Boga mi ni sa Mesecom i Merkurom... Naravno bitno je kojim kucama oni vladaju,ali u svakom slucaju...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Astrotanja Uto Mar 24, 2009 4:56 pm

Mars na Ascedentu izaziva često fizičku privlačnost, jake strasti u vezi. Osaba čiji je Mars često na neki način ugnetava partnerku. Često dovodi do nastratanja, nekada i napada,svađa, ponekad i tuče, ali ono što dominira to je da ta osoba iritira, uzbuđuje, osobu na čijem je Ascedentu Mars, a Pluton on nije vidljiva snaga, to je sila koja potlče iz dubine, pa zato i izaziva velike promene. Ukoliko je pozitivan on može da dovede do poztivnih promena kod osobe, koje će iz nje pozitivno izvući, pa može osoba čiji je Asc u konj. sa Plutonom da se menja na bolje. Može doprineti da ta druga osoba podstakne da iz osobe na čijem je Asc Plutonon i izvuče nešto što ona sama nije mogla da učini. Kako će to teći zavisi i od aspekata Plutona i Ascedenta u njihovoj sinastriji. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Čarobnica Sre Mar 25, 2009 12:37 pm

Astrotanja ::Mars na Ascedentu izaziva često fizičku privlačnost, jake strasti u vezi. Osaba čiji je Mars često na neki način ugnetava partnerku. Često dovodi do nastratanja, nekada i napada,svađa, ponekad i tuče, ali ono što dominira to je da ta osoba iritira, uzbuđuje, osobu na čijem je Ascedentu Mars, a Pluton on nije vidljiva snaga, to je sila koja potlče iz dubine, pa zato i izaziva velike promene. Ukoliko je pozitivan on može da dovede do poztivnih promena kod osobe, koje će iz nje pozitivno izvući, pa može osoba čiji je Asc u konj. sa Plutonom da se menja na bolje. Može doprineti da ta druga osoba podstakne da iz osobe na čijem je Asc Plutonon i izvuče nešto što ona sama nije mogla da učini. Kako će to teći zavisi i od aspekata Plutona i Ascedenta u njihovoj sinastriji. Wink


Treba imati u vidu da je taj Pluton u konjunkciji sa Uranom, vl 5. partnerke i da ta konjunkcija pravi opoziciju sa Mesecom partnerke u 7. kući! A mesec je vladar 10. kuće! I pravi još kvadrat sa Suncem u 9. kući!!!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Astrotanja Sre Mar 25, 2009 3:50 pm

Priča tada nije baš laka, zato je dobro imati ceo natal u vidu, a ne samo jedan aspekt, pa je uvek dobro postaviti ceo natal. Ovde će sigurno biti teškoća i problema u sprovođenju promena, verovatno i odupiranja jer ćeosoba čije je sunce u kvadratu sa Plutnom nće prihvati dominaciju i tu će doći do borbe za moći,dominacjom u vezi itd. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  nov@ Sre Sep 16, 2009 1:00 pm

Astrotanja ::Priča tada nije baš laka, zato je dobro imati ceo natal u vidu, a ne samo jedan aspekt, pa je uvek dobro postaviti ceo natal. Ovde će sigurno biti teškoća i problema u sprovođenju promena, verovatno i odupiranja jer ćeosoba čije je sunce u kvadratu sa Plutnom nće prihvati dominaciju i tu će doći do borbe za moći,dominacjom u vezi itd. sunny

Moze li mala pomoc... scratch
Njegov Pluton je u konjukciji sa mojim ascedentom, da li to samo on tako utjece na mene, ili je to obostrano, jel moj ascedent utjece na pluton?..., a i sveukupno sve to u konjukciji sa mojim saturnom....Da li je to trajnost fatalne privlacnosti? ili kako vec?

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?cid=4pefile5jKwK0-u1204322702&lang=e&gm=a1&nhor=3&nho2=12&btyp=61&mth=gw&sday=16&smon=9&syr=2009&hsy=-1&zod=&orbp=&rs=0&ast=

nov@

Broj poruka : 1
Datum upisa : 16.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 4:26 pm

A kako bi uticao PL osobe A u kvadratu sa ASC osobe B, gde je još i SA osobe A na ASC osobe B?
A PL osobe A je u IV kući osobe B? Smile kako ovo zvuči komplikovano...u stvari, kvadrat osobe A (SA 90 PL ) ide preko ASC osobe B...
Da li deluje slično kao konjukcija sa ASC?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  senka023 Pon Dec 28, 2009 4:34 pm

alea ::A kako bi uticao PL osobe A u kvadratu sa ASC osobe B, gde je još i SA osobe A na ASC osobe B?
A PL osobe A je u IV kući osobe B? Smile kako ovo zvuči komplikovano...u stvari, kvadrat osobe A (SA 90 PL ) ide preko ASC osobe B...
Da li deluje slično kao konjukcija sa ASC?


Alea deteeee... Pluton na Asc u sinastriji Icon_smile

KAKO????

Napravila sam ringispil u glavi....


senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  alea Pon Dec 28, 2009 4:39 pm

senka023 ::
alea ::A kako bi uticao PL osobe A u kvadratu sa ASC osobe B, gde je još i SA osobe A na ASC osobe B?
A PL osobe A je u IV kući osobe B? Smile kako ovo zvuči komplikovano...u stvari, kvadrat osobe A (SA 90 PL ) ide preko ASC osobe B...
Da li deluje slično kao konjukcija sa ASC?


Alea deteeee... Pluton na Asc u sinastriji Icon_smile

KAKO????

Napravila sam ringispil u glavi....



Ludilo...
Moj SA je na njegovom ASC.
Moj PL je u njegovoj IV kući.
Moj PL je 90 njegov ASC, zato jer ja imam PL90SA ....rekoh ja da zvuči konfuzno...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Gost Uto Okt 12, 2010 9:20 pm

alea ::A kako bi uticao PL osobe A u kvadratu sa ASC osobe B, gde je još i SA osobe A na ASC osobe B?
A PL osobe A je u IV kući osobe B? Smile kako ovo zvuči komplikovano...u stvari, kvadrat osobe A (SA 90 PL ) ide preko ASC osobe B...
Da li deluje slično kao konjukcija sa ASC?
PLUTON-L-ASCEDENT
Nista lepo, ali moze biti korisno. Sudbinske rasprave, nezgode, povrede, rastanci, prisilno menjanje mesta boravka, pa i hapsenje. Pluton ce biti agresivan, asocijalan u bracnim, partnerstvima i javnim odnosima. Razvod, sudske parnice. Teznja nekog da preobrati druge govori da treba da menja sebe. Svaka dominacija izaziva mrznju, neharmonicne odnose i sukobe volje. Ono sto je definitivno - kompletna promena u zivotu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Pluton na Asc u sinastriji Empty Re: Pluton na Asc u sinastriji

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu