Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Druga kuca i hrana.

+2
Izida
Strelica
6 posters

Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Druga kuca i hrana.

Počalji  Strelica Uto Mar 24, 2009 5:30 am

Ja inace ne volim meso,ali jedno vreme sam koristila neke Ajurvedske preparate pa nisam nekih 1,5 god. uopste jela meso. Inace svasta volim da jedem i da pravim cudne kombinacije... To pripisujem Uranu na vrhu drugog i Veneri u Vodoliji.
Umela sam i da se trujem (vladar 6. u kvadratu sa Neptunom iz 2.)
Kako se vi hranite? Kakva su vasa iskustva sa Vegetarijancima? Ja sam primetila da je drugo obicno u Devici i Venera je isto u Devici,vladar druge u kvadratu sa Marsem...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Izida Uto Mar 24, 2009 1:37 pm

Ja sam svastojed Smile..salim se ali mogu jesti sve, meso-rostilj najvise,ribu obozavam ali nesto nejedem cesto,ovu integralnu hranu ili kako se vec zove, cesto primenjujem tradicijalnu medicinu tipa...obloga, cajeva, tinktura,kapi itd. volim voce i povrce ali nisam vegetarijanac a po krvnoj grupi A /kako sam negde nasla/ ja sam biljojed i to mi se preporucuje..e sad sta cu kad volim meso..
VE u Vodoliji u 1 koja obuhvata i Ribe-umetnute, 2 kuca u Ovnu a Mars u Vagi u 8 /vec sam pisala o njemu/, NE u 9 u Skorpiji, e sad nekako sam sklona aslergijama i to nepoznatog porekla, ranije sam i znala nasta sam konkretno na primer jedno vreme na jaja,pa na prve jagode,pa na posteljinu ili ti prasakl kojim je prana-bezveze bas- i to se sve nekako regulisalo ali sam nekoliko puta imala cudne algerije kojima se nije znao uzrok ni posle ispitivanja, /predpostavljam da je ovde NE umesao prste sa svojim kvadratima i opozicijama/pa se to pripisivalo stresu ali to kod mene moze da se poveze sa zakasnelim reakcijama na stres..kad je gusto ja sam smirena ali kad se sve sredi ja odlepim Very Happy Very Happy
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Lana Čet Mar 26, 2009 5:03 pm

Ja nemogu da zamislim dan bez slatkisa;drugo polje mi pocinje na 12s vage pa je moj glavni obrok uvece-kad bi trebalo da se vecera a ja kao rucam;inace obozavam turske specijalitete tipa tulumbe,urmasice,baklave zbog plutona u vagi, koji je jos i na 19s-stepenu vage;zbog plutona se cesto prejedem ali mogu i da ne jedem ceo dan
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Strelica Čet Mar 26, 2009 5:19 pm

Lana ::Ja nemogu da zamislim dan bez slatkisa;drugo polje mi pocinje na 12s vage pa je moj glavni obrok uvece-kad bi trebalo da se vecera a ja kao rucam;inace obozavam turske specijalitete tipa tulumbe,urmasice,baklave zbog plutona u vagi, koji je jos i na 19s-stepenu vage;zbog plutona se cesto prejedem ali mogu i da ne jedem ceo dan

Jos ti je Venera u skorpiji... Nije valjda da ne bacas hranu?! Nemoj za decom da cistis tanjire Laughing Ali boli te uvce,imas Saturna na asc-u,pa ti nece biti problem da skines kilazu,kad to bude bilo potrebno...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Izida Čet Mar 26, 2009 5:20 pm

Uh...slatko sam zaboravila da napomenem...koliko volim slatkise svi se cude kako imam samo 45 kg... Rolling Eyes
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Strelica Čet Mar 26, 2009 5:29 pm

pandora* ::Uh...slatko sam zaboravila da napomenem...koliko volim slatkise svi se cude kako imam samo 45 kg... Rolling Eyes
Je l' akcijasis nocu sa cokoladicama? Pronalazis li ujutro kesice ispod i iza kreveta? lol!
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Izida Čet Mar 26, 2009 5:32 pm

hahahah...to se podrazumeva pa ujutru kupim papirice..a desava mi se da sam nocu cesto u frizideru ako ima kakvih kolacica Very Happy

p.s.Juce sam pojela vise od pola kutije cokladnog keksa..bruka Embarassed
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Lana Čet Mar 26, 2009 6:10 pm

pandora* ::hahahah...to se podrazumeva pa ujutru kupim papirice..a desava mi se da sam nocu cesto u frizideru ako ima kakvih kolacica Very Happy

p.s.Juce sam pojela vise od pola kutije cokladnog keksa..bruka Embarassed

Nije to nista ja sam zbog mog plutona "sposobna" da pojedem pola manje tepsije urmasica,baklavica za pola dana tongue Laughing
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Lana Čet Mar 26, 2009 6:16 pm

e zaboravih da kazem da nevolim meso, prosto mi se gadi valjda zbog podznaka device al mogu da jedem ribu;inace meso mi je zesci problem; jel mozete da mi objasnite sta je simbol mesa u astrologiji?
Lana
Lana

Broj poruka : 40
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  nina4 Uto Mar 31, 2009 11:58 pm

Cini mi se da ja bas imam problem sa drugom kucom.Volim sve jesti sem spinata i paprika i pri najmanjim depresijama trpam sve u sebe Embarassed tako da se to odrazava i na tjelesnu tezinu, sve je veca.A posto druga kuca govori i o novcu njega je sve manje,pa bi molila nekog da mi da dobar savjet kako da tezina i novac zamjenu mjesta tj.da je para vise ,a kila manje. cheers Gdje je problem ,pomozite ,samo nemojte me na dijetu molim vas. Crying or Very sad
Ja mogu samo da sanjam o tome da sam kao Lana, ne voli meso gadi joj se Shocked ,a Pandorica pojede sve zivo od kolacica do slatkisa,a teska samo 45 kila Razz -uhvati me Kalimero sindrom -pa to je nepravda. Crying or Very sad

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Strelica Sre Apr 01, 2009 11:02 am

Duso moja,nepravdom ugojena Laughing Iskoristi Saturna u kvadratu sa Venerom,pa "probusi kasiku" nema ti duge!!!
Strelac na asc-u uvek daje "sirenje" veruj mi! Jos kad Jupiter ode u osmu kucu..."sto da ostane na tanjiru za nama,pa pojescu"...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Natasha-77 Sre Dec 29, 2010 4:31 pm

Ja mogu ceo dan da ne jedem a nekada dobijam napade gladi,slatko ne jedem jedino kada sam u PMS-u Very Happy ..mislim da bi mogla da budem vegeterijanac,mogu da ga jedem a i ne moram..inace sam jako osetljiva na meso,ne podnosim kada je meso sveze ima neki poseban miris i ukus..takodje ovcetinu ne podnosim,kada sam bila u Turskoj,sve vreme sam bila gladna..cak i one njihove cuvene baklave i sve poslastice imaju taj neki miris na bee..jako volim mediteransku kuhinju...2 mi je u Devici,merkur u strelcu u konjukciji sa Suncem,Neptunom,Venerom a u opoziciji sa Jupijem i Mo...inace kada shvatim da sam dodala koji kg,vodim racuna o ishrani...
Natasha-77
Natasha-77

Broj poruka : 204
Godina : 46
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Gost Sre Dec 29, 2010 4:43 pm

Strelica ::Ja inace ne volim meso,ali jedno vreme sam koristila neke Ajurvedske preparate pa nisam nekih 1,5 god. uopste jela meso. Inace svasta volim da jedem i da pravim cudne kombinacije... To pripisujem Uranu na vrhu drugog i Veneri u Vodoliji.
Umela sam i da se trujem (vladar 6. u kvadratu sa Neptunom iz 2.)
Kako se vi hranite? Kakva su vasa iskustva sa Vegetarijancima? Ja sam primetila da je drugo obicno u Devici i Venera je isto u Devici,vladar druge u kvadratu sa Marsem...
Ja sam previdela Urana na vrhu druge? Suspect Nema ga?! Bas sam se zainteresovala zbog ljudi koje znam i koji i nisu vegetarijanci?
A zasto si pripisala svoje karakteristike Uranu? Meni ama tu nema logike, bar za sad?
Venera su ukusi..pa ajde da krenemo od toga.
Ja jedino ne volim testa - izrazeno.
Ostalo sve u skladu sa Ve u Strelcu, sirok pojam. Ne volim preradjevine, za mene je kecap=pokvareni paradajz. Volim cistu hranu da se ne mesa mnogo..Obozavam meso! Ali ne iz tiganja, a retko i kuvano, najcesce sa rostilja. Probala bih od: ajkulinog mesa do ja ne znam cega. Sto se tice sltakog, cokolade ciste, bez lesnika, jagoda i jogurta i takvih mesavina. Mlecne da. Kada kazu punjena cokolada, mene asocira samo na jedan dodatak sa kojom je napunjena: OPET COKOLADA Laughing
Nedavno sam gledal emisiju putopis i zaintrigiralo me neko voce koje se zove DURIJAN: ima ukus vanile i pudinga. A spolja ima uzasan miris. Ne treba odbacivati na jedan. Verujem instinktu sto se tice hrane, vise nego ikome i icemu. Tako i kuvam. Slike me inspirisu, a recept stvaram sama. Uvek sveze! Ako nemam ni ne pocinjem.
I da, mene zaboli stomak i zbog vode sa cesme. A o trovanjima ni da ne govorim. Ima tu i Saturna u 6-oj, osobe sa takvim polozajem SA nikada ne bi trebale da uzmu nesto sto je stajalo duze, ne-sveze, iz ruku oblesne ili neciste osobe. Mnogo puta sam zbog onoga da ne uvredim domacina na slavi(tako me ucili roditelji), morala da jedem i kada te teraju da uzmes nesto a ti jednostavno ne mozes, dosla kuci i dobila napade alergije, cesto izgledaju kao astma, traju po 2-3h.. Pokusala sam da shvatim do cega je, flash backom, ali nije mi uspelo. Ni ja kada spremim zacinjeno ne desi mi se tako nesto. Verovatno je do spremanja, ogromnih kolicina suncokretovog ulja i sl.
i pored svega laka sam za odrzavanje. Ono sto ima na stolu, ja uvek pronadjem dovoljno. Ne smatram nutkanje - za gostoprimljivost. Sloboda pre svega.
Ovo je mesavina samo Venere i Marsa, Strelca i Device, i nista vise.

Inace, nikad nije dobro kada se vladar 2 nadje u 1 kuci, isto kao ni sto vladar 8 u 7. To su suprotnosti. Kao Venera i Mars, Mesec i Sunce, primer.
Nestalnost u ishrani i promenljivost dolazi i zbog toga sto je Venera u promenljivom znaku(isto tako materijalna nesigurnost, nesigurnost u majcinstvo..itd.). U aflikaciji sa kojom je moja Venera u aplikaciji sa Neptunom(vesti prste) bila sam pokradena, nakit u znatnoj kolicini. Da je obrnuto Ve separacija Ne, mozda bih bila Pink Panter u najavi Laughing

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  sagitariusleone Sub Jan 01, 2011 3:57 pm

Uh ,ta hrana,gde me nadje,ja jedem samo ono sto ekstremno goji,o slatkisima ne smem ni da govorim.Ali kad sam vec kod slatkisa,evo jednog recepta za nugat korpice ide 300 grama mlevenog badema,200 grama cokolade,200 gr eurokrema,malo mleka,ja to stavim odokativno mozda malo manje od pola soljice.Prvo se rastopi cokolada sa mlekom i eurokremom i na kraju se dodaju mleveni bademi*sto se tice cokolade meni je lepse kad se umesto cokolade za kuvanje stavi mlecna cokolada recimo milka*,i na kraju se kasicicom pune korpice ,treba jedno 60 korpica,ili tri mala pakovanja.I kako neko ko voli slatkise,da ovoj divoti ukusa odoli,pa to ne bi imalo smisla,greota.
Sto se tice hrane,volim da eksperimentisem,izmisljam,menjam recepte...Eto,da ne vodim racuna s vremena na vreme,imala bih sigurno trista kila.
Vrh druge mi je u lavu,sunce u petoj, u drugoj kuci se nalzi saturn u devici 0 i mesec u lavu u konjukciji.
sagitariusleone
sagitariusleone

Broj poruka : 48
Godina : 46
Локација : beograd
Datum upisa : 25.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Druga kuca i hrana. Empty Re: Druga kuca i hrana.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu