Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MESEC U ZNAKU I KUCAMA

+14
malamo
Vita83
DaFFe
Dream catcher
Milica
Natasha-77
Rebeka
lado06
Astrotanja
Black-Woman
Spirala
vedrana
hajkula
Zorica
18 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Sre Dec 19, 2012 2:44 pm

Moj Mjesec je na 2. stepenu jarca smješten u 6. kući, a vladar je 1. kuće, tako da opisuje mene na radnom mjestu, to jeste da je od ključnog značaja za uspjeh i sreću da pronađem posao koji mi odgovara. To bi mogao da bude posao vezan za pružanje usluga narodnim masama koji su bolesni, nemoćni, bezkućnici, samohrane majke - Mjesec u jarcu konjukcija Neptun u strijelcu. Kako je vladar 1. u konjukciji sa vladarem 10. kuće - Mo0Ne, to je kao neki narodni predstavnik, šefovski posao ili rad sa autoritetom, njegov savjetnik. Kako je 10. kuća moja majka, Mo0Ne znači i da sam jako emotivno vezana za majku. Mjesec je u kvadratu sa Venerom - vladarem moje 5. kuće, što znači da sam uvijek u nekoj borbi i grču sa voljenom osobom, teškoće da se ostvari kvalitetna veza i u ljubavi dobije ono što se želi. Mjesec je još u sekstilu sa Plutonom i Saturnom u 5., što znači da će se poslije 30. godine možda popraviti ljubavno polje. flower

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  malamo Uto Feb 05, 2013 2:43 pm

evo Vita za Mesec u Jarcu tekst :

Mesec u Jarcu. Svi oni koji se bave humanističkim poslovima, dakle, rade sa ljudima pomažući im, davajući im savete, brinući i sl (lekari, defektolozi, sociolozi, avdokati, sve zanatlije koje pružaju usluge egzistencijalnog tipa) pozeljno je da u svojim kartama imaju Mesec u Jarcu ili u aspektu sa Saturnom. Zasto? Zato sto Saturn predstavlja najpre sve bolesne, nezbrinute, i u psiholoskom smislu pokazuje da ce osoba u svom okruzenju imati uvek o nekome da brine.

Uvek je tu neko ko svojim prisustvom podseca da je patnja smestena po ćoškovima i da se ne treba previše opusititi. Sa druge strane to su ljudi koji tačno znaju da prepoznaju pravu patnju, pravi problem, kao što mogu da namirišu i sve lažno, jer su sami najpre prošli kroz tunele patnje, gubitaka, razočarenja, i zahvaljujući iskustvenom mogu da se nose sa ma čim što ih u životu snadje. E sad problem nastaje kada takva osoba, dakle da pojednostavim priču, rodjena da bude lekar, psiholog, pedagog, humanitarni radnik i sl, ne radi to već na primer odabere za sebe neku potpuno drugu profesiju kao što je trgovina. Ona tada počinje nesnosno da brine o svojim najbližima, bespotrebno se uvlačeći u svaki momenat njihovog života. Stvara problem i potrebu za brigom i tamo gde ih nema. Guši. Proganja. Razmišlja crno, plaši se, ne nada dobrom. Sumnja u sve. Pada mi na pamet da ovakav Mesec (u Jarcu ili u aspektu sa Saturnom) takodje zbog svoje psihološke potrebe za samoćom i svoje emotivne ćudljivosti (emocije su ovde najjače na nivou čežnje, željenja a ne i ostvarenja i dobijanja onog što se želi), neretko se bavi i umetnošću, i tada je to uglavnom arhitektura, vajarstvo, ima ih medju profesorima često (jer tradicionalno profesura predstavlja misiju širenja i prenošenja znanja), nekad odabiraju književnost ili filozofiju baš zbog potrebe da objasne neminovnost prolaznog – jer njih nikada nećete ubediti u new age priče o večnom životu ili astralnim projekcijama. Oni su tu gde jesu, i jako dobro vide gde su, bez ružičastih naočara. I u takvom svetu dobar prijatelj može biti jedino neko «saturnovsko biće» što je u 90% slučajeva neko ko više nije medju živima, kome oni spominjanjem podižu spomenik, pa bio to Dostojevski, Platon, Niče ili neko drugi. Oni žale (Mesec je sve što nas «gane») za vremenom koje je prošlo, ali ne za nekim odredjenim momentom, mada su skloni nostalgiji, već generalno vremenom koje je nekad bilo. Kao da bi se bolje snašli u nekom prethodnom veku.
Gotovo apsurdno čini se to štosu neretko popularni i drugima jako «zanimljivi». Samim stavovima privlače druge da ih slušaju ako ne mogu da ih prate, jer rame uz rame sa njima je teško ići obzirom da im niko nije potreban. Niko tek tako. Jedino ako treba da brinu o nekome, jedino neko ko je nezaštićen, ko je bolestan, slab, sam.

I zato, kad Mesec prolazi znakom Jarca u svom ciklusu od 28 dana , dobro je biti sam. Tada smo odgovorni, posvećeni, verujemo u prave vrednosti, isto kao što i na Mesec u Ribama lelujamo na oblacima nerealni u svojim željama. Praktično, kada je Mesec u Jarcu tada treba odvojiti vreme i razmišljati o postignutom, o tome šta nam je stvarno potrebno da bismo bnili srećni. Jer to što nam treba nisu ni kamioni ni avioni, to je uvek nešto što već imamo, samo treba da mu damo prioritet. Takodje nije retkost da baš tada budemo najzaposleniji, sami sebi postavljajući listu obaveza. Ne, nismo tada raspoloženi za ćaskanja i neobavezna druženja i izlaske “bez povoda”, dok bi Hamlet il neka projekcija u Kinoteci bila kao dezert. Ukoliko biste takav jedan dan proveli u kući, a pri tom niti ste se prihvatili sredjivanja, niti ma kakvog intelektualnog rada, obuzeće vas neko setno stanje, melanholično, ali ne i depresivno. To je više kao da biste se najradije sklupčali i čekali proleće, jer biste duboko u sebi osetili nedostatak sunčevih zraka koji ljudi rodjeni sa ovom pozicijom stalno imaju. Otuda valjda i zimogrožljivost kod istih, ali to sad nije bitno. Ono što vam je tih dana bitno jesu sigurnost, odgovornost, umni rad. Odlični dani za zubare. lekare, savete stručnjaka, pravljenje planova, organizovanje novca, učenje…

Ali se čuvajte sopstvene malodušnosti i prebacivanja najbližima za emotivno uskraćivanje. Verujte, sami smo ga sebi uskratili ponašajući se kao da nam nije potrebna zaštita, pomoć, i kao da sve možemo sami…
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 2:47 pm

E hvala puno flower

Eeee, to sam ja Mjesec u jarcu u konjukciji sa Neptunom u strijelcu. Wink I eto baš se bavim pomaganjem siromašnim ljudima. Very Happy Još mi je Mjesec u jarcu u aspektu sa Saturnom u škorpiji.


Poslednji izmenio Vita83 dana Uto Feb 05, 2013 2:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  malamo Uto Feb 05, 2013 2:49 pm

i jos za Mesec u Devici Smile :

„Idemo redom“, rekoh još davno ali sigurno ne bez razloga, nekako stadoh kod tog Meseca u Devici. Jer, nije lako povezati ova dva fenomena, planetu snova, impresija, nežnosti, jedno mekano i nesigurno biće sa znakom koji u sve mora da sumnja i sve pod veo analize jedne stavi pre nego što makar za tren odahne misleći, to je to.

Pa ipak, koliko snovi i mašta budu jaki, a to će naravno uvek zavisiti od toga koliko je osim Meseca sam znak Raka naglašen, kao i kakvi su dalje aspekti Meseca, to će Devica više tražiti da razume odakle oni dolaze, i da li su snovi zaista snovi ili tek privid koji dušu od najvećih strahova štiti. Baš zato, sa ovom pozicijom radjaju se najveći psiholozi, pesnici, romansijeri koji su večito zagledani baš u ljudsku dušu, u čoveka samog, fascinirani onim što se zove ljudski život, ili još bolje, život malenog čoveka i ko je on u tom svetu nepoznatog i tajnog, svetu punom misterija koje sa svih strana vrebaju, a najveća od svih je naravno smrt. Te jedan nesvakidašnji strah od smrti ovde živi čak i u snu, jer duša nikada ne zaboravlja da je tek maleni plamen.

Ova pozicija Meseca zaista daje neumorne intelektualce, one koji iščitaše silne biblioteke, završavaju škole i večito nekakvu pomoć drugima pružaju, daju, brigu pokazuju i razumevanje svačije tegobe.

Nikada se ova osoba neće nikome uistinu osvetiti niti ikoga sme da mrrzi, jer svako zlo strahove priziva i strepnju da se neko zlo drugima ne desi, ma kakvi oni bili. A ako do toga i dodje, samo da on sam nije kriv, samo da nikada nije poželeo makar i na tren istinsku nesreću tom nekom, istinsku patnju, jer u patnji ovi ljudi svakoga razumeju. Iako bez potrebne saosećajnosti da je pokažu, obzirom da Merkurovska Devica razloge traži i sve već pretače u jednu analizu spleta okolnosti i traženje lekcije za sebe samu, „šta ja odatle mogu da naučim, kako da se ponašam ako se i meni slično desi i najbitnije, kako da one najbespomoćnije sačuvamn, decu svoju… a i roditelji, samo da imam novca da im u starosti pomažem… „ i tako u nedogled razmišlja ova osoba, videći oko sebe milion problema, strahova, patnji i čuvajući sebe zapravo čuva svoju dušu jer čvrsto veruje da samo čista duša dobru sudbinu ima. Otuda nešto što ponekad kod ovih ljudi liči na sujeverje.

Žene posebno razumeju svakoga, muža slušaju zbog čega nekada liči n a malogradjanski princip žene, a ako ga i ne poštuje opet ga pušta da vodi raspravu iako je ona ta koja uvek ima mnogo šta i pametnije i smislenije reći, ćuti i pušta da on vodi dijalog. Vredne i sposobne, pa opet tihe i sve kao da čekaju da od drugih budu pohvaljene. Na poslu najažurnije pa opet nikako da im se ukaže prilika da budu na vrhu, da zaslugu neku konkretnu dobiju. Sumnja u poštenje otuda se javlja, ali isti nikad sama ne gubi. Kao što već rekoh, odličan za lekare, psihologe, analitičare, statističare, veterinare, babice i negovateljice, jer savršenu brigu pokazuje spram nezaštićenih i slabih. Sve ono što sanja i mašta, što budi želje ovde se boji razuma koji poput kakvog cenzora analizira svaku radnju, sagledava moguće posledice, te jedan neurozis specifičan javlja se uvek kada se ove osobe reše na kakvu avanturu koja će im paniku stvoriti i užasan osećaj krivnje, koga razum uspeva tek na kratko da se oslobodi. Ambijentalno, ovo su livade, biblioteke, šalteri u bolnicama i svi Domovi zdravlja. Radionice, apoteke, saloni, prodavnice zdrave hrane, pet shopovi, prodavnice kojekakvih sitinica.
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 3:03 pm

Kako mi je Mjesec u jarcu u 6. kući, to imam i osobine Mjeseca u djevici, tako da i ovaj tekst mi dobro dođe. Smile

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  malamo Uto Feb 05, 2013 3:07 pm

Vita83 ::Kako mi je Mjesec u jarcu u 6. kući, to imam i osobine Mjeseca u djevici, tako da i ovaj tekst mi dobro dođe. Smile

e pa da. moj je u 3 u Devici pa poprima osobine Blizanaca. sve u svemu- Merkur je umesao prste na sve strane Very Happy

malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Uto Feb 05, 2013 3:12 pm

Daaa, meni je Merkur u škorpiji konačni dispozitor Mjeseca u jarcu. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  AfRoDiTiCa Uto Feb 05, 2013 8:35 pm

malamo, tekst o mesecu u devici je pun pogodak. sve je apsolutno tacno. meni je mesec u devici u 6.kuci, briga o porodici, prijateljima, svetu. saosecajnost izrazena, osecaj ispunjenosti kada nekome nesto pomognem, ma o cemu da se radi. a kada se radi o ucenju, intelektu - mnogo znam, mnogo ucim, sve me interesuje, u sve se razumem. grozim se nekulture i nehigijene, bar kad su u pitanju osnovne stvari - to svi mogu. pedantna sam, precizna, temeljna, ako nesto radim onda to odradim savrseno ili uopste ne pocinjem.
AfRoDiTiCa
AfRoDiTiCa

Broj poruka : 50
Datum upisa : 22.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  malamo Sre Feb 06, 2013 10:12 am

AfRoDiTiCa ::malamo, tekst o mesecu u devici je pun pogodak. sve je apsolutno tacno. meni je mesec u devici u 6.kuci, briga o porodici, prijateljima, svetu. saosecajnost izrazena, osecaj ispunjenosti kada nekome nesto pomognem, ma o cemu da se radi. a kada se radi o ucenju, intelektu - mnogo znam, mnogo ucim, sve me interesuje, u sve se razumem. grozim se nekulture i nehigijene, bar kad su u pitanju osnovne stvari - to svi mogu. pedantna sam, precizna, temeljna, ako nesto radim onda to odradim savrseno ili uopste ne pocinjem.

ja sam recimo prilicno odgovorna, osecanja mi previse zavise od cinjenicama (a jako bih volela da umem da se zanesem kao Riba ) i stalno nesto istrazujem ~zasto je to tako a ne ovako~ scratch , a volela bih da umem cesce i lepse da mastam.. queen
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Sre Feb 06, 2013 10:18 am

malamo ::
AfRoDiTiCa ::malamo, tekst o mesecu u devici je pun pogodak. sve je apsolutno tacno. meni je mesec u devici u 6.kuci, briga o porodici, prijateljima, svetu. saosecajnost izrazena, osecaj ispunjenosti kada nekome nesto pomognem, ma o cemu da se radi. a kada se radi o ucenju, intelektu - mnogo znam, mnogo ucim, sve me interesuje, u sve se razumem. grozim se nekulture i nehigijene, bar kad su u pitanju osnovne stvari - to svi mogu. pedantna sam, precizna, temeljna, ako nesto radim onda to odradim savrseno ili uopste ne pocinjem.

ja sam recimo prilicno odgovorna, osecanja mi previse zavise od cinjenicama (a jako bih volela da umem da se zanesem kao Riba ) i stalno nesto istrazujem ~zasto je to tako a ne ovako~ scratch , a volela bih da umem cesce i lepse da mastam.. queen

Neka, bolje tako racionalno razmišljati, moj Mjesec je u konjukciji sa Neptunom, što ne valja, osjećanja me nekad toliko preplave da mi se dešavalo da pred ljudima pred kojima ne treba pokažem emocije, što me je dovodilo u neprijatne situacije. A dok sam bila dijete i tinejđžerka, živjela sam od maštanja, tako gradila neke svoje svjetove, sad mi je sve to bljutavo i bezveze, bolje je biti racionalan u životu, Neptun je samo za umjetnike.

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  malamo Sre Feb 06, 2013 10:23 am

slazem se ali ponekad previse racionalizovanja i analiziranja osecanja moze da unisti lepe trenutke.
zapravo, to su dve krajnosti, nije dobro ni jedno ni drugo, najbolja je zlatna sredina Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Sre Feb 06, 2013 10:31 am

malamo ::slazem se ali ponekad previse racionalizovanja i analiziranja osecanja moze da unisti lepe trenutke.
zapravo, to su dve krajnosti, nije dobro ni jedno ni drugo, najbolja je zlatna sredina Smile

Jeste, najbolja je zlatna sredina i neki dobro postavljen Mjesec sa lijepim aspektima. Laughing

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  mrgud78 Pet Feb 08, 2013 3:21 pm

Malamo, hoce li biti tekstova o mesecu kroz sve znake Smile

mrgud78

Broj poruka : 52
Datum upisa : 25.09.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty evo još malo o MO u Devici

Počalji  ena1976 Sub Feb 09, 2013 3:58 pm

Kljucna rec za Mesec u Devici-emocionalna selektivnost

Pozitivno reagujete na podsticaje i priznanja i osecate izrazitu potrebu da sa drugima delite iskustva koja ste stekli i spoznaje o sebi ali s druge strane zbog ovoga mozete biti i prenaglaseno emotivni, skloni da diktirate kurs u svim svojim odnosima. Insistirate na sopstvenim zahtevima a mozete cak i da budete skloni durenju.Darezljivi ste kada je rec o vasem vremenu i uslugama koje pruzate, zelite da sluzite ljudima ali tesko shavatate njihova osecanja, vi zelite ono sto zelite i upravo na nacin na koji to zelite.
Ovakav polozaj Meseca naglasava vase mentalne kvalitete i samo je nemiran duh Blizanaca zamenjen istrajnoscu i prakticnoscu Device. Ne cenite svoje znanje samo znanja radi vec mu tezite kako bi ste mogli prakticno da ga iskoristite. Imate izvanredno pamcenje, brizljivo analizirate sve culne utiske zauzimajuci prema njima kriticki stav.
Ovo bas i nije najseksualniji polozaj Meseca.
Volite nauku i okultno, imate sposobnost predvidjanja buducnosti, skloni ste psihometriji, posedujete jaku intuiciju i ako se potrudite sve to mozete jos i vise da razvijete.
Povremeno mozete biti temperamntni.Mnogo vise volite da sve sto sticete, sticete upravo zahvaljujuci svojim mentalnim sposobnostima i bujnoj masti. Uprkos tendenciji Device da bude strpljiva i dzangrizava, delujete smireno, strpljivo i nepretenciozno. Mada ste u osnovi ispravni i konzervativni, vasa sklonost ka religiji ispoljava se kroz siroke nazore. Zahvaljujuci ovom promenljivom Mesecu imate mnostvo poznanika, cesto nesto menjate u svom zivotu i krecete na kraca putovanja.
Ako nije bas neophodno vi ne postavljate licna pitanja a vasa radoznalost izbija na povrsinu samo u vezi problema sa poslom koji obavljate i u nekim prakticnim pitanjima. Zainteresovani ste za zdrvu ishranu,zdravlje i higijenu, skloni ste brigama i nervozi te usled toga mozete imati probavnih problema. Ovaj Mesec se cesto oznacava kao ''Mesec u kucnoj apoteci''.
Pronicljivi ste i imate dobar smisao za posao i insistirate na detaljima.
U horoskopu muskarca ovaj polozaj privlaci distanciranu zenu koja nije kamen oko vrata, posto takav muškarac nikako ne zeli da mu se postavljaju emotivni zahtevi.
U zenskom horoskopu cesto ukazuje na emotivnu nesgurnost koja se izrazava kroz nedostatak topline a povremeno i inhibiranosti.
Vasa majka moze vam se ciniti hladna i kriticki nastrojena prema vama.

ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  malamo Ned Feb 10, 2013 10:44 am

Very Happy HVALA ENA! Ovaj posledni pasus-ziva istina Smile kao i ono u vezi dzangrizavosti, jedna od mojih naj drugarica ima mo u devici i ona je takodje dzangrizava al meni je to jako simpaticno kod mo u devici jer je potpuno bezazleno a cesto i smesno Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  ariesica Ned Feb 24, 2013 6:58 pm

Meni je mesec na kraju 6 i u 7 kuci. Mesec mi je u konjukciju sa smc i sa plutonom. Inace vladar 7 mi je u 7. Mesec mi je u skorpiji, kao i 7 kuca. U 7 mi je smc u skorpiji i pluton u skorpiji. Znaci li to da ce mi muz biti javna licnost? scratch Inace ja sam stidljiva i imam sunce i veneru u 12, sto znaci da najbolje da se bavim poslom u izolaciji, daleko od javnosti. I sad me je taj mesec u konjukciji sa smc zbunio jer znaci popularnost koliko sam shvatila. Hvala unapred
ariesica
ariesica

Broj poruka : 2
Godina : 30
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Astrotanja Pon Mar 04, 2013 4:00 pm

Aresice, trebala bi da postviš natal, da možemo da vidimo gde su otišli dispoztori Meseca i u kakvim su aspektima i koje sve aspekte ima Mesec, na kom stepenu se nalazi itd sunny .
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Astrotanja Pon Mar 04, 2013 5:34 pm

Za Mesec u Devici u bilo kakvom aspektu sa Saturnom, potvrđujem iz sopstvenog iskustva da će vam uvek donositi da brinete i pomažete nekog kome je pomoć potrebna, ko ima strahove i brige, kome je život težak i često nepodnošljiv. Kako ćete to raditi i gde će biti najviše zalaganja pokazuje i dispozitor Meseca, a to je u ovom slučaju Merkur. Ako on ima napete aspekte onda vam neizostavno sledi mnogo teškoća na koje ćete nailaziti i koje će tražiti da koristite svoje znanje i umeće da ih bar delimično rešite, odnosno pronađete način da se sa njima nosite. U krajnjem slučaju i dispozitor Merkura može dati odgovor, tj izlaz iz situacije. Ako je to recimo Jupiter i to u dobro položaju sa Mesecom, onda ćete biti u stanju da pomognete drugima. Potvrđujem! Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Vita83 Pon Mar 04, 2013 9:20 pm

Jeste, a skoro isto značenje ima i moj Mjesec u jarcu u konjukciji sa Neptunom u strijelcu u 6. i sekstilu sa Saturnom u škorpiji u 5. Very Happy

Vita83

Broj poruka : 394
Datum upisa : 08.10.2012

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  ariesica Pon Mar 04, 2013 11:38 pm

Astrotanja ::Aresice, trebala bi da postviš natal, da možemo da vidimo gde su otišli dispoztori Meseca i u kakvim su aspektima i koje sve aspekte ima Mesec, na kom stepenu se nalazi itd sunny .
[b]
http://www.astro.com/tmpd/cmttfilesmqQnT-u1355694129/astro_23gw_01_nevena_rankovic_201334.73859.11559.gif Evo je, hvala. Very Happy Obicno idem na besplatan horoskop i astrologija i tamo otvorim. Ne poklapaju mi se aspekti sa suncem na astro.comu jer mi u ovom drugom ne stoji ni jedan aspekt sa suncem kao i sa mesecom mi se ne poklapaju, vise ne znam, sta da gledam. Mesec mi je na 18stepenu i 43'.Zbunjena sam totalno. Question
ariesica
ariesica

Broj poruka : 2
Godina : 30
Datum upisa : 24.02.2013

Nazad na vrh Ići dole

MESEC U ZNAKU I KUCAMA - Page 2 Empty Re: MESEC U ZNAKU I KUCAMA

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu