Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

venera u znacima

+48
ena1976
sputana
Arijaaa
Natasha-77
Vita83
AfRoDiTiCa
ana80
vjera
Formalhaut
sara
venerica
Dunja
lijana
Rubiel
wanja
Keti
EMA66
magetto
DzindzerSumadinka
MalaMisi
Lucija
sladjana
Musiclife
alea
tanjica
jassna
Rebeka
nena
Angie
danijela
Katarinaki
afrodita
Doree
Sophi
gernica
beli lav
Darko
Ascaron
Bambola
Zorica
nina4
joki22
Izida
Strelica
Čarobnica
Snezana
Astrotanja
vedrana
52 posters

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Ned Apr 11, 2010 6:16 pm

Mila, najbolje je da ti ipak postaviš uporedne, pa da nam svima bude jasno. Smile sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Apr 11, 2010 6:23 pm

Astrotanja ::Mila, najbolje je da ti ipak postaviš uporedne, pa da nam svima bude jasno. Smile sunny
Joj, Tanjice izvini, znam da ne moze nista bez apstraktnog, mislila sam sta kada u uporednom Ve iz muskog ima lose aspekte sa So i Mo, a Ve iz zenskog odlicne sa So i Mo...to dodje kao neko sudaranje, kontradiktornost? sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Musiclife Sre Maj 19, 2010 1:15 pm

Pozdrav svima pre svega cheers Forum je super,sve pohvale Wink o...moja venera je u raku,u trecoj kuci na 12'...veze na putovanjima,preko prijatelja,...(tolko ja znam ) mada mene nesto vise zanima umetnicka strana ovoga ...pa sad ne znam voleo bih da cujem misljenja ... Pozzz
Musiclife
Musiclife

Broj poruka : 19
Datum upisa : 19.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Sre Maj 19, 2010 4:50 pm

Musiclife, dobro nam došao! Very Happy cheers sunny

Bilo bi dobro da postaviš svoj natal, da bi smo mogli da vidimo tvoju Veneru i gde je otišao njen signfikator i sve ostalo, što ima veze sa umetnošću. Objašnjenje kako to da uradiš možeš pronaći u rubrici Problemi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  sladjana Sre Maj 19, 2010 6:38 pm

Neke osnovne informaciji o Veneri...
"U astrološkoj simbolici Venera ima upravo takva znacenja i važan je njen položaj u natalnoj karti odnosno horoskopu. Osobe koje u horoskopu imaju naglašenu Veneru su obdarene srecom, a kakvom o tome ce opet reci položaj Venere. Znak u kome se nalazi vaša Venera puno govori o tome kako reagujete na lepotu i sklad, koliko možete da dajte sebe drugima i koliko je ljubav važna u vašem životu. Kuca u kojoj se nalazi vaša Venera ukazuje na onu oblast života koja vam donosi narocita zadovoljstva i podstice vašu sposobnost da volite. Venera puno govori o vašoj seksualnosti, o tome kako je ispoljavate i o nacinu na koji je doživljavate, svoju i partnerovu.

Naravno da samo položaj, u znaku i kuci, nije dovoljan da se stekne kompletna slika o prirodi vaše Venere.Važni su i aspekti koje ona obrazuje sa drugim planetama, u kojim su znacima i kucama te aspektovane planete, ko su njihovi dispozitori, kako su položeni, itd. Astrologija nije ni malo laka i jednostavna umetnost. Medutim, položaj vaše Venere je kljuc za razumevanje vaše potrebe i sposobnosti da volite. Sve ostalo su nijanse, istina važne, ali ipak samo nijanse jedne te iste boje."

I love you
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Lucija Čet Avg 12, 2010 7:11 am

Tanja, interesuje me tvoj pogled na jednu Ve0*Pl u Sco. Jako mi je fascinantna ova kombinacija, jer poznajem više osoba sa ovakvom Ve. Neverovatna magnetičnost, popularnost... Zavode, a i da nisu svesne toga. U stanju su da, kada naume, nekoga imaju u 'mreži', a onda da se sa tom osobom poigravaju kao kada pauk u svoju mrežu uplete nekog insekta. Very Happy Jedna poznanica ima Ve na 19*Sco i Pl na 21*Sco...rekla bih baš jak, jak uticaj Škorpijonskog. S tim da moram da naglasim da, iako imaju zavodničku moć, jako pate u ljubavi... Ipak je Ve u Sco u izgonu, i nije joj najprijatnije.
Moja Ve je u Blizancima, i jako je detinjasta, pa se trudi da razume ovaj podzemni svet Venera. Idea
Lucija
Lucija

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Čet Avg 12, 2010 2:15 pm

Lucija ::Tanja, interesuje me tvoj pogled na jednu Ve0*Pl u Sco. Jako mi je fascinantna ova kombinacija, jer poznajem više osoba sa ovakvom Ve. Neverovatna magnetičnost, popularnost... Zavode, a i da nisu svesne toga. U stanju su da, kada naume, nekoga imaju u 'mreži', a onda da se sa tom osobom poigravaju kao kada pauk u svoju mrežu uplete nekog insekta. Very Happy Jedna poznanica ima Ve na 19*Sco i Pl na 21*Sco...rekla bih baš jak, jak uticaj Škorpijonskog. S tim da moram da naglasim da, iako imaju zavodničku moć, jako pate u ljubavi... Ipak je Ve u Sco u izgonu, i nije joj najprijatnije.
Moja Ve je u Blizancima, i jako je detinjasta, pa se trudi da razume ovaj podzemni svet Venera. Idea
Kao prvo nisu nesvesni, jer nijedna osoba pod uticajem skorpijonskog nije nesvesna. Zavodnicka moc je prenaglasena, ali postavi kartu jer ostatak gde je Mars, Sunce...Mesec...aspekti, moze samo malo vise pribliziti na koji nacin osoba postaje SVESNA ILI OTREZNJENA, sta je to sto ona zapravo radi, a uglavnom ide ka tome da se igra sa tudjim emocijama, ali igra se(mozda je polje 5, mozda ljubav smatra dobrim delom u polju svakodnevice, na poslu, kroz "blisku" okolinu...a nista ne oseca bliskim ili jednostavno ima ljubav za sve i prema svima kao na primer Ve12Ur).
Ono sto je sigurno u konjukciji Ve0Pl u SKORPIJI, da je rezultat neminovno tezak da bude pozitivan! Po ove osobe! A po one sto su pod "iskazivanjem" ljubavi njihove, jos manje! RAZLOG: taj sto osobe sa ovim polozajem mozda vole ali ne umeju da stignu do toga sto vole.

Znam osobu sa ovim polozajem VeoPl u 1 polju u Skorpionu, koja je toliko volela decka, da ga je "naterala" da dodje na stanicu u svom gradu, jer je prolazila autobusom tuda, iako joj je on vise puta ponovio ad taj autobus NE STAJE, I NE PROLAZI TUDA, vec da ide samo magistralom a njemu je tog trenutka bilo predaleko da stigne, iako bi svejedno uradio to(ajde sto je stariji pa je znao, nego sto je isto i putnik, a i manje mesto, nema 200linija). Osoba je odreagovala da su ZAVRSILI, SPUSTILA SLJUSALICU(zenska). I posto ni ne poznaje taj deo, a kad su se priblizili i prosli skretanje, ona vidi svog decka(preko 9 meseci zajedno) kako ide u pravcu grada, pesaka ka stanici. Mislis da mu se javila nakon toga? Ne...pa svasta ona nije kriva, za svoje emocije, one postoje i ona to zna, ali......jer to fer? ako nesto osudjujem onda je to momenat kada neko u svoju korist preokrene, bez trunke grize savesti, ako je ljubav FATALNA, a tako je i ja dozivljavam(u intenzitet osecanja ne diram, meni je Ve dispozitor Plutona), zasto onda predju lako ili se bore tako da je ubiju(ljubav)?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Lucija Čet Avg 12, 2010 2:43 pm

Kao prvo nisu nesvesni, jer nijedna osoba pod uticajem skorpijonskog nije nesvesna.
Zar Pl ne bi govorio i o nekom dubinskom, nesvesnom delu?
Primetila sam da osobe sa Ve120Pl izgledaju nekako dostojanstvenije i ne toliko napadački koliko Ve0*Pl... konjukcija kao da još više pojačava sve strasti, otvara ih maksimalno. Ne bih postavljala kartu osoba bez prethodnog dopuštanja, samo ću spomenti da devojka o kojoj sam pisala ima Ve0Pl, u 6-oj, Mesec u Raku. Izgleda da joj je zbog tog Mo upravo i slika u očima drugih vrtoglavo drugačija. Meni je na prvi pogled delovala jako milo, krho, nevino i nežno, dok nisam bila u situaciji da ugledam da ona uživa u pogledima drugih, bez obzira da li se njoj neki muškarac dopada ili ne, ona uživa da se poigrava, da zavodi i kada druga strana odluči da pridje ona glumi nezainteresovanost. A što je još interesantnije ona pati jer je sama... ne želi bliskost i tu nastaje problem. Često puta sam čula da ona samo želi potvrdu svoje moći zavodjenja, a da radije voli da ostane sama. Bože, koliko komplikovana ličnost! Question
Postaviću još i So-Jarac, Ma-Strelac.
Inače, moja nekada jako dobra prijateljica...
Lucija
Lucija

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Čet Avg 12, 2010 3:12 pm

Lucija ::
Kao prvo nisu nesvesni, jer nijedna osoba pod uticajem skorpijonskog nije nesvesna.
Zar Pl ne bi govorio i o nekom dubinskom, nesvesnom delu?
Primetila sam da osobe sa Ve120Pl izgledaju nekako dostojanstvenije i ne toliko napadački koliko Ve0*Pl... konjukcija kao da još više pojačava sve strasti, otvara ih maksimalno. Ne bih postavljala kartu osoba bez prethodnog dopuštanja, samo ću spomenti da devojka o kojoj sam pisala ima Ve0Pl, u 6-oj, Mesec u Raku. Izgleda da joj je zbog tog Mo upravo i slika u očima drugih vrtoglavo drugačija. Meni je na prvi pogled delovala jako milo, krho, nevino i nežno, dok nisam bila u situaciji da ugledam da ona uživa u pogledima drugih, bez obzira da li se njoj neki muškarac dopada ili ne, ona uživa da se poigrava, da zavodi i kada druga strana odluči da pridje ona glumi nezainteresovanost. A što je još interesantnije ona pati jer je sama... ne želi bliskost i tu nastaje problem. Često puta sam čula da ona samo želi potvrdu svoje moći zavodjenja, a da radije voli da ostane sama. Bože, koliko komplikovana ličnost! Question
Postaviću još i So-Jarac, Ma-Strelac.
Inače, moja nekada jako dobra prijateljica...
Pa zar mislis da je akcija koju sam dala kroz primer dosla nesvesno(pa fazon nista se nece promeniti, cekam nekog na noge?)

Dostojanstvo, hm..pa Venera je tu iako u konjukciji sa onim koji je u sedistu u izgonu? A jeste dispozitor tu, ali gde je Mars, i sto se tice dostojanstva...imam 2 osobe u okruzenju, razlika 2 godine, ali da upravo je to prvo primetno, i to kao da ih gura na greske.
Mene gura, to sto sakrivam svoju sexualnost pa neko mora da se potrudi...odnosno dostojanstvo(ustogljnost, nepristupacnost)...ostatak..treba stici. Dok cesto mesaju gubitak dostojanstva, s tim sto je mozda lakse stici do ovih osoba, pa i putem kreveta. Ne smatram sve.
Ali evo ti jos jedan primer, devojka mi je ispricala kako je komunicirala sa nekim deckom duze vreme, i onda je on predlozio da se vide, ona je vec bila nestrpljiva(e ovo je ono sto vodi cini mi se u krah), i videli su se, ona je smatrala proslo je super a nije je vise pozvao!
Prenaglasenost svega doslo do izrazaja, zato je moguce sasvim dobro da budu ono sto jesu i da u datom momentu i prostoru budu to sto jesu, da ne guse, pa naici ce i na nekog ko se toga nece bojati, gnusati ili sl. Prosto nisu svi koje oni izaberu da zavode, osobe za njih, a oni su u stanju da krenu redom!!! E to je mozda malo pitanje morala Rolling Eyes Ama ljudi skorpija je tu na delu, pa kako kome koje polje aktivira, ali dohvatili smo se seksualnosti....mada ako je pitanje posla, onda tamo...i tako redom...uvek nesto strada, ali ako unapred znas sta ce da strada onda ne mozes poricati kada dodje vreme za to - "NISAM ZNAO, I NESVESNO SAM TO URADIO"...sto bi u narodu rekli ne moze i jare i pare, a cesce cujem upravo te osobe sa tim aspektom da to izgovaraju, ali kao opravdanje ili izgovor. Ko hoce nadje resenje, i ja drzim fige(prstice, moj Me u Vagi Very Happy ) da budu srecni...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Lucija Čet Avg 12, 2010 3:38 pm

Mila, evo već druga porukica i uživanje je čitati te. Very Happy Stvarno mi se dopada način. Isprepleteno, teorija - praksa. Da, da, baš sada sagledavam iz tog ugla. Zapravo, oplakuju nešto za šta su same krivci, jer strast nadjačava bilo kakvu suptilnu emotivnost. Ako uzmem ovu devojku, gde joj je Mesec u Raku, tu bi trebalo da preovlada potreba za osnivanjem doma, za tim da se skrasi konačno pokraj nekoga duže vreme... A, ipak, nadvladala je sirova strast. Ona i ja smo bile jako dobre prijateljice, i to prijateljstvo se raskida upravo onda kada ona kreće da za ulov pridobije mog dečka. Sva njena prijateljstva su raskinuta upravo zbog ovoga. Ipak, ona izgleda ne dozvoljava da ta strast ispliva u prvi plan, nego se tu uključuje ranjivi Mesec i gluma žrtvenog jagnjeta, nevinašceta, koje lagano prerasta u proždrljivu alu Very Happy . Pokušavala sam sa njom da pričam o tome. Ona, recimo, oseća jak pad kada je neko ne pogleda, kada ciljanoj meti pošalje strelicu... kao da se oseti manje vrednom, poniženom. Mislim... čemu to?

Prosto nisu svi koje oni izaberu da zavode, osobe za njih
Upravo. Kod nje sam uvidela da je na delu neprobirljivost. Ne želim da budem sa tobom, samo udji u ovu igru i kada se dokažem sebi, ćao!

Lucija
Lucija

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Čet Avg 12, 2010 8:05 pm

Lucija ::Mila, evo već druga porukica i uživanje je čitati te. Very Happy Stvarno mi se dopada način. Isprepleteno, teorija - praksa. Da, da, baš sada sagledavam iz tog ugla. Zapravo, oplakuju nešto za šta su same krivci, jer strast nadjačava bilo kakvu suptilnu emotivnost. Ako uzmem ovu devojku, gde joj je Mesec u Raku, tu bi trebalo da preovlada potreba za osnivanjem doma, za tim da se skrasi konačno pokraj nekoga duže vreme... A, ipak, nadvladala je sirova strast. Ona i ja smo bile jako dobre prijateljice, i to prijateljstvo se raskida upravo onda kada ona kreće da za ulov pridobije mog dečka. Sva njena prijateljstva su raskinuta upravo zbog ovoga. Ipak, ona izgleda ne dozvoljava da ta strast ispliva u prvi plan, nego se tu uključuje ranjivi Mesec i gluma žrtvenog jagnjeta, nevinašceta, koje lagano prerasta u proždrljivu alu Very Happy . Pokušavala sam sa njom da pričam o tome. Ona, recimo, oseća jak pad kada je neko ne pogleda, kada ciljanoj meti pošalje strelicu... kao da se oseti manje vrednom, poniženom. Mislim... čemu to?

Prosto nisu svi koje oni izaberu da zavode, osobe za njih
Upravo. Kod nje sam uvidela da je na delu neprobirljivost. Ne želim da budem sa tobom, samo udji u ovu igru i kada se dokažem sebi, ćao!

Hm.Interesantno,ali meni je u lice receno direkt "Sister, ljubomorna sam, kakva macka."...osecala sam se neprijatno, mada nisam imala razloga, a mnogo puta izjave koje su me pogodile, tipa ovo za drugaricu...drugarica moje sestre je bila kod nje i posto je moja sestra trebala da ide negde, devojka me je pozvala da joj pravim drustvo do faxa i taman da me preveze do kuce, posto menjam prevoze. Bila sam onako sportskije obucena pa mi je odgovaralo, da se ne cimam po prevozu, jer smo vezbale zajedno. Ali meni je to samo to - trening ili vezba, mislim licno zadovoljstvo, a toj devojci je bila potrebna pocetna gurka...
Na taj poziv, moja sestra je skocila kao oparena i rekla onako izbeceno(kad moram) "A jaaaaa...kakva si?". Devojka se probudila onako i rekla "Pa zar nisi rekla da trebas da se nadjes s nekim za 1h u kaficu". ...
Sacekale smo njeno skockavanje, potrajalo je. Jer osoba mora da strci, mi onako sportski, aliiiii....ako ce se ona tako bolje osecati onda ok!
I nisam razmisljala o tome evo GODINU I NESTO, do danas, kada je neko ko ima istu slican "sindrom" mojoj mami rekao "Ja sa Tobom ne bih mogla da se pojavim nigde jer si bolje obucena i vie privlacis paznju"...moja mama(59god.), ta zenska osoba(25g).
Ja se vise ne cimam na tako nesto, ali mi nikako nije jasno da neko i pored toga moze da misli da su ostali oko nje ljubomorni na nju samu.
Znaci li tu i da je ovaj aspekt Venere i Pl, i preneglasena ljubomora - povodom prijatelja, opsesivno ili sta vec, ili svoje licnosti, identiteta ili ne znam? Help please, prejako je ovo! Da bi bilo istinito!!! Embarassed

Al' smo pristrasne!!! Ali cinjenica je da svako budi visak onoga sto mu je u Sco i ono cega mu je vladar(cega je vladar VE toj devojci?)


Poslednji izmenio mila2710 dana Pet Avg 13, 2010 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Lucija Pet Avg 13, 2010 5:18 am

Baš ovako kako si opisala, još jednom - bravo! Veruj mi, devojka ne sme izaći van dok ne izgleda onako kako misli da će privući pažnju, dok ne izgleda izazovno, zadovoljno sobom u potpunosti. I, da, taj osećaj ugroženosti! Čim oseti da neko izgleda lepše od nje, izazovnije, odmah se oseća jako nižom, jako slabom, jer ne oseća onu ličnu moć (pored te druge osobe) sa kojom stupa u akciju i privlači žrtve.
Interesantan primer koji si navela, baš slična situacija, u potpunosti.
(cega je vladar VE toj devojci?)
Vladar 5-e kuće, i 11-e(koju dele medjusobno Bik-Ovan)... ako si mislila na to vladarstvo? Inače, podznak Rak, sa Mo u Raku, u prvoj. I Mo pravi aspekt(trigon)sa Plutonom, ali i sa Venerom.
Sada, kada malo osmotrim, nije ona totalno predana strastima i takvom životu želje za zavodjenjem... počelo je to negde od njene 14-e godine, otprilike godine ulaska u pubertet. Koliko mi je poznato, Ve vlada tim godinama, pa je verovatno i počela aktivacija Ve-Pl u snažnijem obliku. Do tada je bila apsolutno opušteno obučena, ne obazirući se na komentare drugih, itd. I to se baš vrtoglavo promenilo.
U 7 kući ima Ur, Ne i Smč. Verovatno joj Ur donosi dosta burnih veza (a kao paradoks ona je imala samo 3 veze i to tajnovite prirode) i naglih prekida istih, na neverovatne načine. Vladar 7.(Sa) je otišao u 8.polje... baš mi je zanimljivo za ispitivanje, jer neobičniju osobu nisam upoznala. Shocked
Lucija
Lucija

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  MalaMisi Pon Sep 13, 2010 2:33 pm

..........


Poslednji izmenio MalaMisi dana Uto Sep 21, 2010 4:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

MalaMisi

Broj poruka : 10
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  DzindzerSumadinka Sub Sep 18, 2010 2:09 am

Evo sve sam pregledala celu temu i nigde nema nista o Veneri u Devici...To je moj Usud, nazalost Neutral
DzindzerSumadinka
DzindzerSumadinka

Broj poruka : 20
Локација : Beograd
Datum upisa : 17.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  magetto Ned Feb 13, 2011 5:51 am

Mila, Lucija...bas citam ove vase postove o skorpionskoj venere...i nimalo se ne prepoznajem, a imam i taj plutonski monenat...vec sam pisala o tome na drugom mestu... Sto se te privlacnosti tice, privlacim nekako bludne tipove, cesto i matorce...bas bljak Nekad osetis neki pogled koji ti nimalo nije prijatan...skroz cudno, tesko opisati. Ali da sam zavodnica, nisam ni najmanje, cak sam i svoju zenstvenost jako kasno osvestila, tek kada sam zagazila u 20-te. A svoje drugarice sam uvek sminkala za izlaske( lepo sminkam!) sa deckom, tesila ih kad raskidaju i slicno...tako da nema price o toj zenskoj konkurenciji i ljubomori. Ja sam vise u fazonu girlpower! Ali kljucna rec za ovakvu veneru je, bar u mom slucaju-prepoznavanje. Ja sam na taj nacin upoznala svog sadasnjeg decka, najvecu ljubav i (valjda) buduceg muza Very Happy-nekako smo oboje znali sta ce se desiti, skoro na prvi pogled. Jedino sto je tacno da sam patila, bar na pocetku ove veze, ustvari oboje smo patili, zbog nekih sada smesnih okolnosti...i tada sam mislila da cu bukvalno iskopneti i umreti...i cini mi se da je kod ove venere ljubav uvek fatalna i po principu sve ili nista, bez igrica i skrivanja...cak i malo sirova za neciji ukus... Ali evo vama moj natal, pa prosudite Smile
http://img16.imageshack.us/i/carte

magetto

Broj poruka : 5
Godina : 40
Datum upisa : 13.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Feb 13, 2011 5:22 pm

Nema Ti karte. Smile
Kad je planeta u Škorpiji, nekad nešto priznala?
"Svaka planeta u Škorpiji ima samo jedan cilj. Da umre, ne bi li se opet ponovo rodila..."

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Astrotanja Ned Feb 13, 2011 7:17 pm

Kada se dođe do kraja, do završetek, onda se stvara šansa za promenu, a Škorpija ima u sebi tu prirodi totalne promene, transformacije,što je plutonosvki princip. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  magetto Ned Feb 13, 2011 7:38 pm

Tako je Tanja, kazi im... Smile Nemam sta da priznajem i li ne priznejem, ja samo ukratko skicirah svoj slucaj...
Ali sa druge strane, mozemo da posmatramo stvari i ovako, cisto sa nekog psiholoskog ili logickog aspekta:koliko je jedna planeta dovoljna da objasni ponasanje neke osobe? Licnost je celina, tako da ako je neko ljubomoran na lepu garderobu ili decka svoje drugarice , tesko da ce biti ista manje ljubomoran i na poslovni uspeh neke druge osobe...tako da bi tu trebalo gledati celu natalnu kartu...Opet kazem, meni je tako logicno, o astrologiji znam jako malo. Tako na primer, poznajem dve jako dobre drugarice gde jedna nije htela da upozna decka sa drugom jer ova dobro izgleda (bar dok ne prodje neko vreme), a druga se uvek ljutila kad se ova lepo obuce, jer zaboga izlaze sa njenim deckom, te treba da je neupadljiva i sl. Nekako mi lici na osobe koje su opisane u prethodnim postovima... Bolestina! A venere u biku i raku!
Evo, da probam jos jednom sa tom kartom Smile
https://2img.net/r/ihimizer/i/cartephp.png

magetto

Broj poruka : 5
Godina : 40
Datum upisa : 13.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Feb 13, 2011 8:41 pm

magetto ::Tako je Tanja, kazi im... Smile Nemam sta da priznajem i li ne priznejem, ja samo ukratko skicirah svoj slucaj...
Ali sa druge strane, mozemo da posmatramo stvari i ovako, cisto sa nekog psiholoskog ili logickog aspekta:koliko je jedna planeta dovoljna da objasni ponasanje neke osobe? Licnost je celina, tako da ako je neko ljubomoran na lepu garderobu ili decka svoje drugarice , tesko da ce biti ista manje ljubomoran i na poslovni uspeh neke druge osobe...tako da bi tu trebalo gledati celu natalnu kartu...Opet kazem, meni je tako logicno, o astrologiji znam jako malo. Tako na primer, poznajem dve jako dobre drugarice gde jedna nije htela da upozna decka sa drugom jer ova dobro izgleda (bar dok ne prodje neko vreme), a druga se uvek ljutila kad se ova lepo obuce, jer zaboga izlaze sa njenim deckom, te treba da je neupadljiva i sl. Nekako mi lici na osobe koje su opisane u prethodnim postovima... Bolestina! A venere u biku i raku!
Evo, da probam jos jednom sa tom kartom Smile
https://2img.net/r/ihimizer/i/cartephp.png
Rolling Eyes sve ovo i još mnogo više slušala sam 29god.iz ugla sestre koja je mlađa 6 godina, koja ima Ve0Pl u Škorpiji, Marsa u izgonu, zamisli u Vagi, i koja nije mogla da podnese da se neko pored nje pojavi bolje obučen...hahaha..jako mi je žao. I svi su "moji momci bili lepi" - ne na papiru, ali ja njene nikad nisam ni upoznala Wink (a nisam ni tražila Laughing )To jeste sklop ličnosti U CELINI. Dve planete u izgonu a recepciji..pa nikad neće biti kao da su u nekoj drugoj recepciji. Bilo bi mnogo lakše, i prihvatiti.
I svi su ljubomorni na ocene(nezasluženo dobijene..hahha..mislim da li ja trebam da kažem odakle znam za ocene), i svi su ljbomorni na šminku koja nije njena, garderoba i sl.stvari. Sve je to bolesno da znaš. U tome se slažemo - jedino. Ostalo... Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  magetto Ned Feb 13, 2011 9:27 pm

Pa ne znam...ja mogu da govorim iz licnog ugla, a ti ocigledno govoris iz svog licnog ugla, tako da se nikada ne mozemo sloziti... Radili su mi cak jednom natal, nista od navedenog nisam cula, valjda me ne bi toliko stedeli...ali dobro.
Svasta za sebe mogu da kazem-da imam tesku psihu, da sam komplikovana, pa i sujetna...ali ljubomorna-ne. Nisam najlepsa, ali sam posebna, kao i svi uostalom...meni je uvek bio bitan jedan decko, taj koji je moj (i dok jeste) i kako to sa njim funkcionise, nego kako me percipiraju tudji momci...a svog sam uvek uzivala da pokazujem, sta cu Embarassed Na tudje ocene nikad nisam mogla da budem ljubomorna jer su moje uvek bile super... Ljubomora je rezultat nekog licnog nezadovoljstva, a ne venere u sco. Uostalom , procitah negde da je venera u bilo kom znaku jos uvek-venera, sa svim osobinama. Ne bih da me shvatis pogresno, ali mislim da o ovome govoris previse ostrasceno...iz licne perspektive, kao sto rekoh... Sigurna sam da ces naci osobe sa istim obrascem ponasanja, a drugacijim rasporedom planeta... A to sa sestrom, pa ne znam...ja imam jednu takodje i nasa prica je potpuno...cak mislim da me ona nekada smatra i boljom nego sto jesam...mada je istina da sa joj skoro kao mama ceo zivot... Da ne davim vise Very Happy Proceprkaj ti tu moju kartu jos malo, naravno ako te interesuje, ko zna sta sve moze da se nadje Laughing

magetto

Broj poruka : 5
Godina : 40
Datum upisa : 13.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Feb 13, 2011 9:51 pm

Kad kažem Mars u Vagi mislim na oblačenje..mislim na težnju, praćenje mode, nekada i neskromnost spram svojih mogućnosti, momentalnih...ali ta osoba sa VE u Škorpiji od ljubomore ne vidi da je to momentalno!!! Ima nas koji shvataju da se tok života i sreće može promeniti i na bolje, dakle optimizam koji ovlada umom i ne dozvoljava da te obuzme ljubomora, opsesija. Ispoljavanje je na mnogo načina došlo ovde. Rečenice koje mi odzvanjaju u glavi. Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  magetto Ned Feb 13, 2011 10:20 pm

ja sam od mode prilicno operisana, ali zato imam sestru koja ima mnogo vise interesovanja i umeca sto se krpica tice, pa me ona oblaci Very Happy A ona ume da da izabere jeftino i dobro iskombinuje da izgleda skupo Smile
Razumem te prilicno, ti ocigledno sasvim fino poznajes materiju, tj. astrologiju, a ja sam tu potpuni neznalica... Nego sam se ukljucila iz ciste radoznalosti, a nisam se prepoznala u toj veneri i plutonu (ja imam tu konjukciju, ako se ne varam!) A zbog tog marsa, opet iz licnog iskustva, nisam dovoljno odlucna i ne umem da odreagujem agresivnije, cak i kada treba, nedostaje mi odlucnosti. A sto se te ljubomore tice, sama sam cesto bila predmet iste, a ne zbog toga sto sam ja, zaboga, nesto posebno, nego bas zbog tog svog blentavog optimizma i sklanjanja od bilo kakvih intriga i ogovaranja, a to valjda postoji u svim kolektivima-faks, posao... I zbog toga su mi drugi bliski ljudi u takvim situacijama "otvarali oci". Ovo nije samo moj licni utisak, vec i interpretacija ljudi iz moje okoline... ono ssto je tacno za veneru u mom slucaju je da ona trazi fatalnost-veliku ljubav, da sve prsti od emocija...pa ako toga nema, ona bezi ili se ponasa cudno...ali ako naidje na slicnu osobu, onda sve stima kao podmazno-provereno Cool Ali, ja sam samo jedan radoznali strelac koji trabunja iz licnog iskustva i zelje da nesto novo nauci Smile Cheers!!!

magetto

Broj poruka : 5
Godina : 40
Datum upisa : 13.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Gost Ned Feb 13, 2011 11:00 pm

Neka si se ti uključila, to vredi uvek..svima novo iskustvo. sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  EMA66 Čet Mar 03, 2011 11:37 am

pa da vidimo sad i tu moju veneru....

moja venera u znaku jarca.... u 9 kuci....hm... upoznala sam ga preko drugarice... a povod je bio posao... ( trebao mu je knjigovodja za svoju tek otvorenu firmu....) sto se tice mene.... momenat upoznavanja... nesto kao... da je prosla neka jeza... mojim telom..( E. TEK SAD SHVATIH.. DA JE U PITANJU KARMICKA VEZA da nisam krenula da cetam ove postove toga nebih bila ni svesna) kratko trajala... a posle.... nista i tako narednih godinu dana... vidjanja samo zbog posla jedamput mesecno...

sa ovakvom venerom i u 9 kuci ... moj buduci bi trebao da bude stanac ili neke druge vere.... Very Happy ( svi ovde u zemlji po tome ako gledamo su stranci... ja sam iz mesovitog braka Smile )

upoznavanje preko zbog posla Very Happy ETO ... STA MI JE DONELA MOJA VENERA....U 9 KUCI...

njegova venara u vodoliji u 9 kuci....vodolija na vrhu 7 i 8 kuce - naravno... brzopleto ulazenje u brak... i razvod...

I ETO... i sada se pitam... kako smo se smuvali... kako smo jos zajedno... sta nas je privuklo.... kako je to opstalo... do dan danas...

ali priznajme... veza mi je jako teska....i cekam da isplatim taj karmicki dug.... Sad

EMA66

Broj poruka : 137
Godina : 58
Datum upisa : 27.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Keti Čet Mar 03, 2011 3:47 pm

Hm, meni su uglavnom govorili, pri pogledu na moju natalnu kartu, da cu ga upoznati na poslu, preko posla, na faxu.. Sta vi mislite o tome? Sta govori venera u biku u 5. kuci?
Keti
Keti

Broj poruka : 45
Godina : 41
Локација : Beograd
Datum upisa : 08.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

venera u znacima - Page 4 Empty Re: venera u znacima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 7 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu