Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Progresivni Mesec.

+14
wanja
tanjica
malamo
venus_pisces
galaksija
Angie
X
Flora
gernica
inja
Izida
Snezana
Astrotanja
Strelica
18 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  tanjica Uto Jan 10, 2012 11:33 am

santa Moj progresivni MO u 12.polju.Susrecem se sa najdubljim i najjskrivenijim delovima sebe.Sta bi jos mogla ocekivati jer je on u kvadratu sa SO i 60* sa SA. study

tanjica

Broj poruka : 97
Godina : 45
Локација : tu negde,iza duge
Datum upisa : 26.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  wanja Ned Feb 12, 2012 2:15 am

Progresivni Mesec u opozziciji sa natalnim Marsom??sta donosi???mislim da nista lepo...sobzirom da mi Mars vlada 5 i 10 poljem...a uskorio ce mi Uran na Mc,znaci stresovi,nervoza.... Crying or Very sad

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  zelena dolina Pet Apr 20, 2012 10:46 am

Tanja ili vec neko iz materije...sta mislite sta bi moglo biti kad mi sekundarni MO napravi 180 sa natalnim MO ??? Bas se pitam Shocked ... (doduse to ce biti tek u januaru 2013) ali nije na odmet da pitam..
trenutni sekundar: http://www.dodaj.rs/f/2Y/6S/1tX9VbeE/sekundar-za-20-april-201.gif

Inace kad mi je sekundarni MO bio 180 sa natalnim SA ja sam ludela ali bukvalno, imala sam probleme sa stanom u kom sam zivela, nisam imala para, smrzavala sam se u celu zimu, i imala sam jaku zelju da ubijem vlasnika stana tj.prevaranta od koga sam iznajmila stan!

ps.Takodje me zanima, sta mislite postoji li sansa da dem iz Srbije sledece godine, pitam jer postoje neke slabe naznake a i sekundarni MO mi ulazi u 3 kuću...tacnije sekundarni MO ce mi u februaru 2013 svecano uci u strelca... Very Happy
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  zima2013 Čet Jan 17, 2013 1:31 pm

Astrotanja ::
Kada uđe u 10. i bude u konjukkciji sa natalnim, biće brojnih promena, ne samo na planu karijere, jer 10. se odnos na sve baše živitne težnje, ciljeve i sl. sunny

Jeee, bas sam malopre pogledala progresivnu kartu i videla prog. Mesec na natal. Mesecu u 10 .. u Ribama .. i prog. Uran na prog. AC ..vidovitost u najavi Wink Iskreno, imam mali milion pokazatelja vidovitosti u svom natalnom, bas sam citala o tome.
zima2013
zima2013

Broj poruka : 11
Datum upisa : 09.01.2013

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  malamo Pon Mar 11, 2013 12:01 pm

ima li neko predstavu da li donosi neka desavanja kada dve progresivne planete dodju u konjukciju? progresivni mars i progresivni mesec u ovnu. konjukcija se desava u egzaktnoj opoziciji na natalni uran Question
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  ena1976 Pon Mar 11, 2013 8:53 pm

malamo ::ima li neko predstavu da li donosi neka desavanja kada dve progresivne planete dodju u konjukciju? progresivni mars i progresivni mesec u ovnu. konjukcija se desava u egzaktnoj opoziciji na natalni uran Question
po mom skromnom mišljenju samo progresivne planete u konjukciji (odnosno u aspektu) na natalne daju događaj
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  malamo Pon Mar 11, 2013 10:15 pm

ena1976 ::
malamo ::ima li neko predstavu da li donosi neka desavanja kada dve progresivne planete dodju u konjukciju? progresivni mars i progresivni mesec u ovnu. konjukcija se desava u egzaktnoj opoziciji na natalni uran Question
po mom skromnom mišljenju samo progresivne planete u konjukciji (odnosno u aspektu) na natalne daju događaj
iskreno da ti kazem, obzirom da sam rak na asc mene obicno pitaju sta mi je doneo prog mo na natalnom sto je bilo relativno skoro, a ja se uopste ne secam nekog bitnog desavanja u to vreme tacnije- nista mi se nije ni desilo. Nisam vise sigurna ni da kod svih rade ni konjukcije
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  ena1976 Uto Mar 12, 2013 7:48 pm

malamo ::
ena1976 ::
malamo ::ima li neko predstavu da li donosi neka desavanja kada dve progresivne planete dodju u konjukciju? progresivni mars i progresivni mesec u ovnu. konjukcija se desava u egzaktnoj opoziciji na natalni uran Question
po mom skromnom mišljenju samo progresivne planete u konjukciji (odnosno u aspektu) na natalne daju događaj
iskreno da ti kazem, obzirom da sam rak na asc mene obicno pitaju sta mi je doneo prog mo na natalnom sto je bilo relativno skoro, a ja se uopste ne secam nekog bitnog desavanja u to vreme tacnije- nista mi se nije ni desilo. Nisam vise sigurna ni da kod svih rade ni konjukcije
Ni kod mene do sada prog.MO nije davao neka dešavanja, pravio je razne aspekte, bio na DES nat. i prog., prošao kroz VII kuću, i ništa, baš ništa.
Čekam kraj godine da mi legne na nat.VE, ako i tada ništa ne donese, odustajem od praćenja prog.MO.
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  malamo Uto Jun 25, 2013 2:07 pm

ima li neko iskustva sa prelaskom prog meseca iz vage u skorpiju, za mesec dana mi menja znak? ide kroz 5, al iskreno malo se plasim tog prelaska jer je u skorpiji u padu Shocked(i ako mi je tu i natalni jupiter i gradi ok aspekte)
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  ena1976 Sre Jun 26, 2013 6:47 pm

malamo ::ima li neko iskustva sa prelaskom prog meseca iz vage u skorpiju, za mesec dana mi menja znak? ide kroz 5, al iskreno malo se plasim tog prelaska jer je u skorpiji u padu Shocked(i ako mi je tu i natalni jupiter i gradi ok aspekte)
Nemam lično iskustvo, jer prog.MO kod mene zabušava sa dešavanjma, ali imam primer muškog horoskopa sa vrhom V u vagi i većim delom u škorpiji. Ja sam prognozirala da će mu se desiti neka ljubavna priča, ozbiljna veza, pa možda i eventualni brak obzirom da je JU vladar njegove VII, a praksa je pokazala upravo suprotno: bio je to period kad je menjao devojke na 10 dana i non stop je izlazio i zabavljao se Smile
Ne znam koliko ti je ovo od koristi, ali ja bar volim kad dobijem kakav-takav odgovor
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  malamo Čet Jun 27, 2013 11:11 am

ena1976 ::
malamo ::ima li neko iskustva sa prelaskom prog meseca iz vage u skorpiju, za mesec dana mi menja znak? ide kroz 5, al iskreno malo se plasim tog prelaska jer je u skorpiji u padu Shocked(i ako mi je tu i natalni jupiter i gradi ok aspekte)
Nemam lično iskustvo, jer prog.MO kod mene zabušava sa dešavanjma, ali imam primer muškog horoskopa sa vrhom V u vagi i većim delom u škorpiji. Ja sam prognozirala da će mu se desiti neka ljubavna priča, ozbiljna veza, pa možda i eventualni brak obzirom da je JU vladar njegove VII, a praksa je pokazala upravo suprotno: bio je to period kad je menjao devojke na 10 dana i non stop je izlazio i zabavljao se Smile
Ne znam koliko ti je ovo od koristi, ali ja bar volim kad dobijem kakav-takav odgovor

pa dobro, ako treba da se menja, da menjam Very Happy bolje ista nego nista Smile
malamo
malamo

Broj poruka : 308
Datum upisa : 10.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  ena1976 Čet Jun 27, 2013 9:00 pm

malamo :: pa dobro, ako treba da se menja, da menjam :Dbolje ista nego nista Smile
Naravno, samo nek se nešto dešava bounce
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  ena1976 Pon Jan 13, 2014 8:24 pm

Progresivni MO u IX, egzaktno na nat.VE(180nat.PL) i to su jedini aspekti koje pravi.
Jel ima neko neki komentar (al da se ne odnosi na obrazovanje, putovanja u inostranstvo i strance, religiju...i ostalo u simbolici IX) u vezi ovih aspekta?
ena1976
ena1976

Broj poruka : 413
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  lilyrose Uto Jun 20, 2017 7:00 pm

Ah... progresivni Mjesec mi je nad 1.kućom i trenutno se približava kvadratu na natalni Merkur (vladar 4.i 5.), a zatim će u kvadrat na natalni MC i zatim natalno Sunce... Ah, sva sreća da se relativno brzo kreće, ali ne sviđaju mi se ti kvadrati.... iako ih nekako slutim, već ovaj kvadrat na natalni Merkur djeluje, problemi sa kolima konkretno...

A da li se promatra konjukcija progresivnog Mjeseca i progresivne Venere? Ili samo djeluju progresivne planete u aspektu na natalne?
lilyrose
lilyrose

Broj poruka : 74
Datum upisa : 27.04.2014

Nazad na vrh Ići dole

Progresivni Mesec. - Page 2 Empty Re: Progresivni Mesec.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu