Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kakvi ste kad posizite,totalno?!

+19
Kocka je bacena
Tajna
DUH
Spirala
lado06
afrodita
-menora-
joki22
elaelena
Ascaron
Izida
Astrotanja
Darko
Bambola
vedrana
Zorica
Snezana
nina4
Strelica
23 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Strelica Sub Apr 25, 2009 2:53 pm

Kakvi ste kad totalno odvalite i do kojih granica idete? Kojim aspektima to pripisujete?
Ja sam bila ubedjena da niko ne moze da me isprovocira na neku glupost. Dok sam radila na aerodromu,gde ljudi gore od nervoze,psuju,svadjaju se,vicu...Ja kuliram i ne verujem,pa su me pitali mnogi "Devojko,je l" se ti nekad iznerviras?" Na sta sam se ja smejala. Boli me uvo da se zbog posla nerviram. Nisam nikad imala ni Bog zna kakvih svadja sa momcima a sa prijateljicama nikad (Bogu hvala) i provalila sam da se sa njima nikad nisam pokacila jer se stvarno osluskujemo,nije to slucaj samo sa onima koje znam dugo,nego i sa novijim drugarima. Bog mi bar to dao i stvarno sam mu na tome zahvalna,sto ima toliko ljudi sa kojima se bas dobro kapiram a to mi mnogo znaci, s obzirom da me ni moji rodjeni nekad ne kontaju nikako.
Ali,ne lezi vraze... Postoji neko,ko moze iz cipela da me izuje,ali to je vec sinastrija...
Toliko se iznerviram,da se pitam gde su mi granice,stvarno...Spremna sam svasta da kazem. Jedino o cemu vodim racuna,to je da se moje uvrede svode samo na tu osobu koja me je uvredila,ne idem po rodbini i ostalo... lol!
Ja nonsalantno sedim,Jupiter na asc-u i "ujedam" Mars90Merkur. Sta mi donosi da gledam cime cu da gadjam,to ne znam lol! Joooj Boze...
Kakvi ste vi kad odlepite i kojim aspektima to pripisujete? Pisite,ljubim vas,necu da se osecam usamljeno Sad Hahahhahahah
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  nina4 Sub Apr 25, 2009 9:10 pm

Ja cu prvo da napisem sta mi kcerke kazu na kojeg akrapa licim kad poludim nacisto.Kazu da stisnem usne i nakrivim ih ,razgoracim oci affraid i da mi budu tad razroke,da isturim glavi i tad pocinjem da bljujem vatru. Embarassed
Inace nisam neka osoba koja se nervira za svaku sitnicu,ali kad se naljutim onda mi treba bjezati sa ociju,nemam kontrolu nad rijecima i postupcima.
Nervira me puno nepravda i neodgovornost i ima jedna osoba sto me isto zna bas izbaciti iz takta,ali to je vec za uporedne horoskope.
Inace sam veoma dobra i miroljubiva osoba,andjelak lol!
O aspektima necu jer ih jos study

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Snezana Sub Apr 25, 2009 9:16 pm

Evo da ne budeš sama.
Retko se svađam, Saturn u Jarcu u XII, mogu dosta da trpim, ali Sa90Me kada kažem ume da zaboli. i dok nisam znala astrologiju pitala sam se zašto čujem: "ti pogađaš u metu" a to pripisujem aspektima Me120Ur60Ma60Ve0Mo i onda kratko, jel Me je u Ovnu kažem šta mi je na duši a naravno ne sviđa se ni meni i posle mi žao Sad .
Mislim da drugi ljudi, obzirom da mi je prazna I kuća ne bi nikada a ni po mom izgledu pretpostavili da postoji i taj Sa u XII Very Happy
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Zorica Ned Apr 26, 2009 4:23 pm

Ja sam bik i dosta me je tesko iznervirati. Istrenirana sam i propalim 18 godisnjim brakom u kome sam prosla kao na inkvizicii. Desavalo mi se da dva puta u zivotu puknem. Jednom sam pukla na poslu zbog jednog deteta koga su maltretirali roditelji a drugi put sam pukla u braku .... toliko sam izletela iz koloseka da sam prebila one roditelje i dobila 6 meseci suspenzije a drugo prebila bivseg muza i otisla iz kuce. Mnogo mogu da podnesem ali nebih volela da me deca vide kad poludim. Retko se desava ali nemam najavu sta moze da me izbaci iz koloseka...obicno neduzna bica kad neko maltretira. Meni taj aspekt oba puta pokrenuo mars koji mi je u natalu u 8 polju , kad je tranzitno napravio kvadrat sa natalnim i kvadrat sa plutonom.
Kvadrati su ti koji izazivaju napade nervoze i agresije.. Mad
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 58
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty vedrana

Počalji  vedrana Ned Apr 26, 2009 7:08 pm

Veoma nezgodna,najbolje je u tom trenutku da se svi sklone od mene.Ili ja da nestanem.
To je najbolje za sve.
vedrana
vedrana

Broj poruka : 121
Datum upisa : 03.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Bambola Ned Apr 26, 2009 7:51 pm

...


Poslednji izmenio Bambola dana Ned Jun 09, 2013 1:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Darko Ned Apr 26, 2009 7:56 pm

obicno nista jer kad mi neko tako nesto priredi obicno se sokiram... onda cekam da prodje neko vrijeme pa polako krenem da vracam... a s druge strane ako se radi o nekom koga ne mirisem u stanju sam da se svadjam 24 sata i saspem sve najgore u facu (inace tako kad se nakacim nema mi kraja)...

jedino ne znam sta bi se dogodilo da neko krene da napada ljude koji meni nesto znace... nista dobro sigurno... srecom tako nesto mi se jos ne bi dogodilo...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Astrotanja Ned Apr 26, 2009 11:27 pm

Dosta se dobro kontrolišem sa svojim Marsom u Jarcu, a najviše mogu da me izbace iz takta moja deca. Obično kada ne mogu na sve druge načine da delujem, a dugo pokušavam da se uzdržavam onda tek pustim ljutnju da pokulja iz mene i to u stanju sam da budem oštra, energična i da vičem, kad me ljutnja ponese. Fizičkom nasilju ne pribegavam. Poztivno je da se uglavno brzo smirujem. Da, moji izlivi ljutnje kratko traju i verbalne su prirode i obično imaju efekta na tog kome je upućeno.

. Wink


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Apr 27, 2009 12:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Izida Pon Apr 27, 2009 10:57 am

Vrlo sam temperamentna..nervozna uzasno, zivac uh Evil or Very Mad tako da..grozna sam jednostavno receno bounce
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Ascaron Pon Apr 27, 2009 2:40 pm

Ja stvarno mogu dosta da trpim.Cak ljudi i ne veruju,obicno kazu:" Ti se brzo nerviras za svaku sitnicu",ali znam da nije tako... Granica mi je bash visoka,aliii kad neko predje,gotov je.... Ne mogu se smirim posle Wink
Ascaron
Ascaron

Broj poruka : 32
Godina : 39
Datum upisa : 19.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  elaelena Uto Avg 25, 2009 10:11 pm

u, ovo je dobro pitanje, ja sam od onih osoba koje trpe i cute za sve sto ih muci, pa na kraju kad vise ne mogu da izdrzim ja puknem nemam kontrolu nad recima, smesna sam sama sebi u tim situacijama kazem sve najgore onako nabacano, bitno je samo da se izderem sto vise, a to pripisujem marsu u raku a posle bude sta joj bi pa se nadju uvredjeni
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  joki22 Sre Avg 26, 2009 1:09 am

Mene kad iznerviraju ja vicem. Najvise me iznervira nepravda i kad me neko pravi blesavu.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  -menora- Sre Avg 26, 2009 8:04 am

ja kada bas bas popizdim zakrvave mi ochi , nabacujem pogled ubice sipam otrovne rechi ali onako kroz stisnute zube i ladno bih mogla nekog da ubijem u tom momentu bez da trepnem What a Face ...
-menora-
-menora-

Broj poruka : 181
Godina : 51
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  afrodita Sre Avg 26, 2009 1:00 pm

Ovo sam ja postavila u licna pitanja, u vezi impulsivnosti...mislila sam da je to zbog Mars90 Saturn, medjutim dobri poznavaoci astrologije ovde kazu da nemam taj aspekt, e sada mozda je to zbog Merkur kvadrat Saturn...ili Mozda zbog Marsa u Blizncima.
Potvrdicu ovde vec receno u vezi sebe, umem da prasnem, pobesnim..ali to je zbog nepravde i zbog prostakluka, "piljarskog mentaliteta " ljudi gde zivim, i naravno post ratni sindrom je ostavio posledice ( 10 godina bez struje, slobode, normalnog zivota na Kosovu). Medjutim, kako vise "starim" -sazrevam, vezbam da sam strpljiva-jeste da mi teze polazi za rukom, ali se trudim da ne povredim ljude koji nisu krivi..Ali ja umem taj bes u porodici u kuci svoj da ispoljim-Mars je u 4polju...dok na javnim mestima i bilo gde drugde manje vise...Trudim se da moja porodica manje dozivljava te moje izlive besa kad me iznervira komsija Basketball Basketball
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Astrotanja Sre Avg 26, 2009 1:43 pm

Afrodita , ono što utiče na tvoju impulsivnost ali u izraažvanju mišljenja to je uticaj Merkura koji je u konjukciji sa Marsom u Blizancima u 4. Tose može biti ispoljiti kao verbalne agresivnosti, ili kako si to rekla svadljvost u porodičnim odnosima. U domu može doći do povremeno komfikata, preprirka, dokazivanja da si pravu. U kući ti si prvi govornok, koji ume da otvoreno i direktno iznese svoje mišljnje i kda se za njega bori. Ako se dobro koristi ova energija, onda osoba može u kući da se bavi nekim intelektuadovodi ljude sa kojima će se voditi polemika na razne teme, ili sa nekim ukućanima da se kao zanimacija igra šah, vode diskusije, ili neke igre takmičenja vezane za reči, izražavanje mišljenja, da bi bilo manje svađa i sukoba mišljenja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  afrodita Sre Avg 26, 2009 5:29 pm

Astrotanja ::Afrodita , ono što utiče na tvoju impulsivnost ali u izraažvanju mišljenja to je uticaj Merkura koji je u konjukciji sa Marsom u Blizancima u 4. Tose može biti ispoljiti kao verbalne agresivnosti, ili kako si to rekla svadljvost u porodičnim odnosima. U domu može doći do povremeno komfikata, preprirka, dokazivanja da si pravu. U kući ti si prvi govornok, koji ume da otvoreno i direktno iznese svoje mišljnje i kda se za njega bori. Ako se dobro koristi ova energija, onda osoba može u kući da se bavi nekim intelektuadovodi ljude sa kojima će se voditi polemika na razne teme, ili sa nekim ukućanima da se kao zanimacija igra šah, vode diskusije, ili neke igre takmičenja vezane za reči, izražavanje mišljenja, da bi bilo manje svađa i sukoba mišljenja. sunny

Bravo, draga Astrotanja. Sve je ovo tacno sto si napisala..do tancina sve.. Nikada se nisam libila da iznesem svoj stav, da se borim za njega, ali naravno ako sam u pravu. Dosta kalkulisam, pre nego sto kazem nesto, nije da sam ja svadjalica( mada tako ispada)nisam, ali nedam za pravo ako znam da sam ispravna.. hahha, inace vodi se polemika na razne teme, dosta smo liberalna pordica...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  lado06 Ned Avg 30, 2009 12:07 am

Mogu dosta da istrpim ponekad i previse. Ali kad puknem a desilo se jednom do sad ......izlupala sam sve case i solje koje sam mogla da dohvatim. Nisam mogla sebe da prepoznam. I sama ja sam bila prenerazena takvim ponasanjem. Da li je to MO u ovnu ili neki aspekt MA ne znam .I ne bih volela da ponovim
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Spirala Ned Avg 30, 2009 1:59 pm

lado06 ::Mogu dosta da istrpim ponekad i previse. Ali kad puknem a desilo se jednom do sad ......izlupala sam sve case i solje koje sam mogla da dohvatim. Nisam mogla sebe da prepoznam. I sama ja sam bila prenerazena takvim ponasanjem. Da li je to MO u ovnu ili neki aspekt MA ne znam .I ne bih volela da ponovim

Ja dobijem neku nadljusku snagu kad pošizim. Ljudi se preneraze, jer sam mrsavica. Bjezte kad popiz... Very Happy
Spirala
Spirala

Broj poruka : 21
Datum upisa : 30.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  DUH Ned Sep 06, 2009 9:36 pm

Pa kada sam bio mlad do 30-te kada mi padne mrak na oči vezano za muškarca sve se završavalo jednim udarcem kojim bih ga oborio na zemlju ali bi se kasnije uplašio tog suženje svesti i uz racionalizaciju ili elastičnost koja dolazi sa godinama više taj mrak u besu nisam osetio, mislim ni tada nisam imao afekat da bih ga ubio već samo da ga složim na zemlju a sve je to bio proizvod MA 180 PL i ME 90 MA, srećom imam i aspekt MA 180 NE kojim mogu da žednog prevedem preko vode i osetim gde da stanem ali ipak i danas mi pukne film pa se izderem na sina i kažem sve ono što ne mislim ali to je jače od mene ali kada su žene u pitanju mogu da navedem 3 koje sam udario a od toga su 2 mene prve udarile pa sam morao da im vratim da se ne navade da me biju a 3 iako me nije udarila zaslužila je šamar jer me je prethodno pola sata maltretirala umesto da kaže iskreno povod tog verbalnog maltretiranja a danas im čak ne bih ni vratio, skoro me ošamarila drugarica mog sina, Tajna je zna (Milica), a sve zbog pitanja da li je istina to što se priča da je bila sa jednim matorcem starijem čak i od mene, naravno kako da joj vratim kada može da mi bude ćerka a i posle se postidela. Rezime samo mogu da se izderem na svog suina, mislim trenutno i možda malo povišenim tonom da branim svoje mišljenje ali brzo shvatim kada nešto postaje uzaludno i tada dižem ruke i kažem svako ima pravo na svoje pogrešno mišljenje...
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Tajna Pon Sep 07, 2009 7:56 am

Ja imam neobicnu mogucnost da ljudima provalim slabu tacku koju u normali ne cackam, ali ako popizdim ja toliko eksponiram i insistiram temeljno na slabostima protivnika (u tom trenutku, jer uvek je naravno onaj preko puta kriv) i imam takav jezik da bez ruzne reci (nije da su mi strane ali nije tu akcenat) pikiram tacno tamo gde je osoba slaba i gde znam da cu je slomiti... (sto je moram priznati ruzna potreba a kod mene svesna namera). Tako da sam sposobna da u ljudima izvucem najgore i da to preraste u moju igru zrtve, sa potpuno napadackim elementom... Vrlo sam zeznuta kada dodje so popizditisa, jer sam vrlo elokventna i umem da baratam cinjenicama i recima brzo i lako, tako da se verbalno uvek zavrsi u moju korist (sa mojim ciljem). Fizicki cesto izvucem deblji kraj, stalno su me fizicki ljudi napadali, samarala me dugarica koja nikog nije udarila, muskarci sa kojima sam se zabavljala, jednostavno svojim neprestanim i uvredljivim (bez koriscenje pogrdnih reci) stavom toliko slomim protivnika u svadji da na kraju ja izvucem deblji kraj...

Umela sam i fizicki da nasrnem, ali to je stvarno davna proslost, sada sam samo verbalno strahovita i tacno znam gde gadjam i dok ne slomim potpuno protivnika i ne dovedem do obostranog totalnog kolapsa ne prestajem! Mars fura napred u lepom ili u besu svejedno...

Tesko ili gotovo nikada ne popustam, bez obzira da li je u pitanju moj sef, partner, majka, otac, cini mi se ponekad i Bog otac... Uvek idem do krajnjih granica u svojim stavovima, na kraju shvatam da samo ja trpim, ali u trenutku besa ne znam sta me moze zaustaviti.

Imam izuzetnu veru u svoju ispravnost, i na racionalnom nivou svi koji me blize poznaju ce reci isto - da priznajem svoje greske kada sam ih svesna, i da sam na kraju krajeva fer igrac. Ukoliko li mi se ucini ili sam sigurna da je izvrsena nepravda postajem gadan suparnik koga ne zeli niko ispred sebe, nemilosrdan sudija i otvoreni verbalni napadac koji rusi sve pred sobom, u slepom cilju do svoje istine... Tada mi se sklonite sa puta... (ide zena vrlo ljuta)...

Zaboravljam na sve odnose relacije, dobre ucinke u proslosti, imam samo jedan cilj u glavi, slomicu te tamo gde si najtanji... i to mi uvek uspeva!

Volela bih da nemam tu potrebu i da naucim da se savladam jer bez obzira koliko se i posle svega osecala da je istina na mojoj strani svesna sam da moj nacin, nije nacin do iste... u krajnoj liniji cesto me je fiziki bolela istina...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Kocka je bacena Uto Sep 08, 2009 12:57 pm

Iako imam 4 planete u strelcu,i ASC mi je u jednoj mirnoj ribi,umem da se iznerviram i pošizim totalno,jer mi je Ur90ASC,a imam i Mo90Pl....najviše ume da me zaboli nepravda,kao i svakog pravog strelca,i neistina i neiksrenost....užasavaju me nefer odnosi,užasava me kada me neko povređuje zbog nerazmišljanja ili gluposti...a posebno me boli kada me muškarac s kojim sam u vezi ne oseća i povređuje...i nekada sam takve polivala pivom,par puta im pljesnula šamarčinu itd....ali vremenom sam naučila da time ništa ne postižem,da samo sebi iskidam živce,i dosta sam radila na tome da nekome na jedan i fin i dostojanstven način objasnim da to što radi nije lepo,jako je glupo,detinjasto itd....i mislim da mi je u tom smirivanju najviše pomogao aspket Me0Sa....i shvatila sam da upravo kada im smirenim i ozbiljnim tonom pokažem na koji način su ispali glupi da ih upravo to najviše zaboli.....

još jedna osoba koja ume baš da me iznervira je moja sestra,i na nju baš umem da se izderem,ali shvatam da to nije način da se sa njom tako ophodima,pa se u poslednje vreme trudim i to da menjam....
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  venerica Uto Sep 08, 2009 3:28 pm

Kao mlađa umela sam dosta da istrpim i kupim u sebi i previše dok na kraju načisto ne eksplodiram.
Kako sam starija, to skupljanje svega i svačega u sebi zamenjuju sve češći i praskaviji napadi besa oko najmanje sitnice. Vrlo lako se iznerviram i i planem samo što više ne ćutim nego ispaljujem iz sebe jer sam to sakupljanje besa u sebi počela da osećam kroz fizički bol u grlu u obliku "knedle" koju ne mogu da progutam . To se odnosi na moje neposredno okruženje, dok pred osobama koje mi nisu bliske ne dozvoljavam sebi takve "ispade". A dve osobe koje načisto mogu da me izbace iz takta su moja majka koja ume da me izbezumi svojim komentarima i zapažanjima (iako mi posle bude jako krivo ali koliko god da se trudim da taj bes usmeren ka njoj smanjim i kanališem, ti pokušaji su kratkog daha) i suprug kada osetim da manipuliše sa mnom stavljajući sebe u položaj žrtve. E takva manipulacija me nikad ne ostavlja u stanju ravnodušnosti i svaki put se iznova palim.

Inače, natalno imam MA0Algol na ASC. u kvadratu sa Marsom.
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Astrotanja Uto Sep 08, 2009 4:56 pm

Venerice, misliš u kvadratu sa Merkurom. Uh, to može da bude baš paljba, kad proradi Mars u prvoj na
ascedent u konjukciji sa algolom, tada može biti siloviog izliva besa, ali definitivno je bolje da to izbacuješ češće iz sebe ljutnju, nego da dođe do takvih erupcija ljutnje, koje i samu tebe potresu. Opet gutanje i taloženje potiskivanje ljutnjr stvarno deluje destruktivno i teško ti je da trpiš,a Mars traži da se to izbaci i tu samokontrola težem dolazi do izrađaja, bez obzira što je Venera u Devici u petoj. Po svemu sudeći kod tebe radi i Algol. Ne bi bilo loše da upražnjavaš rekreaciju, kao način pražnjenja negativne energije. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  venerica Uto Sep 08, 2009 5:14 pm

Da, mislila sam na kvadrat sa Merkurom,napravila sam lapsus.

Upravo tako, taj Mars traži da ispaljujem ljutnju i bes iz sebe i svaka samokontrola vodi kod mene ka nekom blažem obliku autodestrukcije. Kada se ne istutnjim imam potrebu da recimo zapalim cigaretu iako odavno nisam pušač i sl.

Sport je u mom slučaju izuzetno blagotvoran i delotvoran i upražnjavam ga od malih nogu. Uvek je u pitanju neki dinamičan sport koji mi pomaže da izbacim višak nagomilane negativne energije tipa trčanje, aerobik, plivanje. U vreme najvećih životnih kriza sam se intenzivno bavila sportom i taj vid rekreacije mi je definitivno očuvao i fizičko i mentalno zdravlje.
Pokušala sam i sa laganom rekreacijom kao što je pilates, ali pokazalo se da to nije dovoljno da umiri MA0Algol na ASc. ('bounce')
venerica
venerica

Broj poruka : 172
Datum upisa : 01.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Kocka je bacena Uto Sep 08, 2009 7:22 pm

venerica ::
Pokušala sam i sa laganom rekreacijom kao što je pilates, ali pokazalo se da to nije dovoljno da umiri MA0Algol na ASc. ('bounce')

čini mi se da bi se tebi svideo tae-bo,to je neki oblik aerobika i borilačkih veština
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Kakvi ste kad posizite,totalno?! Empty Re: Kakvi ste kad posizite,totalno?!

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu