Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

3 posters

Ići dole

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima Empty 26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

Počalji  Astrotanja Pon Apr 27, 2009 12:47 am

Kako vam je protekla ova nedelja? Verujem da je bilo dinamično, jer je na nebu bilo više aspekata.
Pored Marsa i Plutona koji je doneo nekom manje, nekom više trošenje energije, a verovatno i mnogmai osećanje ljutnje, sukobe, borbu, možda i nadmetanje, posebno onima koji se bave takvim delatnostima kao što je sport. Uticao je na više žestine i naboja, silovitosi i starstikoja se ogledala na različite načine, u zavisnosti od vašeg natala. Ovaj aspekt može donesti i okršaje, tuče, žestoku borbu.
Opet Mesec je danas pravio kvadrat sa Neptunom, pa je iluzija i potreba za bekstvom od stvarnosti bilo. Neskrenosti je moglo biti takođe. Mesec je doneo nekima i preterivanje u zadovoljstvima, ili u emotivnim rekacijama, jer je pravio kvadrat sa Jupiterom.Zatimatim sekstil sa Uranom, koji je uticao na iznenadna događanja ili neka prijatna uzbuđenja, ili neka zanimljiva dešavanja.
U večernjim satima je bio u konjukciji sa Merkurom, što je moglo uticati na neku vrstu promena. Šta je kod vas nadjačalo emocije ili razum? Kakvi ste bili u komunikaciji?

Kod nekih ovo izaziva dan ih nešto vuče u na različite strane, pa se pojavi nervoza, razdražljivost.Ovo može dovesti da se teže koncentišemo na jednu stvar, ili na jednu osobu, jer može i više kontakta da donese.

U ovim noćnim satima oko 22., Mesec je ušao u sazvežđe Blizanaca i noćas posle ponoći će praviti haramonične aspekte, jer će biti u sekstilu sa Venerom i Marsom, što će povoljno uticati na komunikaciju, kontakte, razmenu ideja. Može biti prijatnih susreta, lepih poznanstava i kontakata itd.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima Empty Re: 26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

Počalji  Snezana Pon Apr 27, 2009 1:15 am

Bilo je zanimljivo, jedno lepo novo prijateljstvo, još nekoliko novih kontakta, malo dinamičnije na poslu u pozitivnom smislu ali i preterivanja sa emocijama. Međutim danas tranzitno Sunce u opoziciji sa natalnim Neptunom, pa kao da su mi se otvorile oči, bez učešća ikoga u tome Smile .
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima Empty Re: 26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

Počalji  Izida Pon Apr 27, 2009 11:04 am

Jel ovo cudo od Marsa krenulo retrogradno narode...ja nemogu da se naplacam stete, pa ovo nije normalno vise, sve mi se pokvarilo i polomilo i ko sta radi ja samo dajem lovu na majstore..da poludis Evil or Very Mad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima Empty Re: 26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

Počalji  Astrotanja Pon Apr 27, 2009 12:56 pm

Pandora,koliko to traje već? Nešto mislimda to ima veze i sa Uranom, a ne samo sa Mrsom, koji je istina ovih dana bio u kvadratu sa Plutonom . Inače tranzitni Mars vl. 2. u drugoj u Ovnu utiče da se novaizuzetno brzo troš.
Pandora nemoj biti brzopeta , impulsivna, jer energija kad tako pokulja iz nas, a hoće naročito kada je Mars u Ovnu, za čas su tu kvarovi i lomovi. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima Empty Re: 26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

Počalji  Izida Pon Apr 27, 2009 4:41 pm

Otprilike od prosle nedelje, pocelo sa mob. telefonom, preko baterija za satove-cak na 3 su mi crkle i sad ne mogu da ih nosim-logicno jel lol! , preko donjeg kuhinjskog elementa-pukla daska, pa onda na venecijanerima mi puklo ona cime se otvaraku i zatvaraju,a da umalo da zaboravim daljinski za TV i to oba ne rade.....da popiz....kazem samo pucam za majstore Evil or Very Mad
Bas mi se izmicu pare a vec sam se uvalila za auto Exclamation Exclamation Exclamation

Ma kad zurim i hocu sve da spakujem na brzaka, nervirame to razvlacenje oko selidbe... lol!

Ne znam da li je sa Uranom ali..ja cu da okrivim MA u Ovnu i meni u 2..odose mi sve pare, necu imati za novi stan Evil or Very Mad
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima Empty Re: 26. aprila Mars u kvadratu sa Plutonom, a Mesec u brojnim aspektima

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu