Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

+2
smesko
Astrotanja
6 posters

Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  Astrotanja Čet Maj 07, 2009 8:26 pm

Upravo, oko 19 sati je Mesec na samom početku Škorpije. Ovde na samom početku znaka energije se smenjuju i nekome to može da predstavlja završetak nečega i početak nečeg sasvim novog, posebno jer je u znaku kraja, promana, vlikih preobražaja, tranformacije, kraj i samim tim i novog početka.
bliži se i Pun Mesec pa će strasti biti više, posebno u zavodljivo erotičnoj Škorpiji. Za one koji su planirali da se osame i uživaju negde daleko od sveta, da se prepuste svojim željama i osećanjima ovo može da bude divno.
Noćas , negde posle 01 s biće na trećem stepenu Škorpije, gde je on slab, ali u sekstilu sa svojim dispztorom Plutonom, biće moćniji. nakn pada, uvek sledi regeneracija, obnavljanje, rast energije, pa će mnogima upravo to doneti. Privlačnosti, fatlnost moglo bi biti više nego uobičajeno. Mesec raste i 9.05 biće Pun Mesec u Škorpiji.napestosti i strasti biće puno, a kako ćete tu enegiju utrošiti i na koji način zavisi i od vas. Da li će preobražaj biti povoljan, ili će se nešto završiti zavisi i od vašeg natala.

Javnite kako je na vas uticao . Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  smesko Čet Maj 07, 2009 8:45 pm

tanjice nepresusan si izvot bitnih inf!
s obzirom da planiram da odme dalekoo od civilizacije i budem sa deckojlom..vidim d abi moglo da bude i vise nego sjajno!
samo da sredim i moj mesec..jer on pocne nekoliko dana pre i ankjon punog meseca da radi i cini me napetom!
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  Čarobnica Čet Maj 07, 2009 9:25 pm

Uh, pa meni baš gazi u 12 kuću, pa će do jutra da nagazi i ono dvoje zagrljenih u toj 12. kući Veneru i Urana, pa ne da će da bude transformacije, pa i da bude dobra, čim gazi Urana znači biće kratkog daha...što i nije loše, šta god da donese...recimo loše i to loše neće biti dugog veka, ali kvadrira Saturna, avaj Neutral
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  beli lav Pet Maj 08, 2009 12:48 pm

ja se ne osecam bas nesto kada je Mesec u Skorpiji.to je moje 4polje,gde su jos Saturn i Pluton.nosicu sa sobom kamencice za dobro raspolozenje.a da,zanimljivo,bas otprilike u tom trenutku jedna klinka,mada nije bas ni tako mala,ima oko 13god., juce je prosula flasicu vode po svim mojim stvarima.Bogu hvala nije po meni,i da nije bio sok,stvarno bih poludela.i primetila sam da sam se osecala malo bezveze,definitivno su to oni zabelezeni dani u kalendaru kada nisam bas ok.ali Serbian Open me cini super raspolozenom Laughing Basketball
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  Astrotanja Pet Maj 08, 2009 2:14 pm

Meni na samom početku Škorpije u mojoj 3.nat. i u trigonu sa Jupiterom baš prija,kao i kada pravi sekstil sa Marsom u 5. i sestil sa natalnim Mesecom, ali kad uđe u 4. raspoložeje mi se menja,posebno kada napravi kvadrt sa ascedentom, osetljivija sam, emotivnija, posebno kad se približi mom nat. Suncu. Kako se odmakne od njeg i bliži Strelcu tako se stvari menjaju na bolje. Obično se promene događaju u kući i porodici. Sada je tu još Pun Mesec, pa napetosti, a emotivnost je je kod mnogih izraženija. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  beli lav Pet Maj 08, 2009 2:36 pm

da,promene u porodici.danas mi dolaze gosti na vikend.bice puna kuca,a ja glavna domacica.sve je na meni. pale
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  Izida Pet Maj 08, 2009 2:38 pm

Meni na pocetku 9 pa da se priblizi natalnom NE i stane sam sebe da gleda, pa kad mi napadne sa 90 na VE ima da bude vise nego veselo...a bas mi se putuje negde ljudiiiiiiiiiiiiii hahahah e i zivi mi se negde preko Very Happy
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  Bambola Pet Maj 08, 2009 10:49 pm

Danas je ovdje praznik pa sam provela dan gledajuci Simpsone i jeduci jagode. cherry
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju Empty Re: 07.05. u večernjim satima Mesec ulazi u Škorpiju

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu