Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Belma

3 posters

Ići dole

Belma Empty Belma

Počalji  nina4 Pon Maj 11, 2009 1:26 am

Vec sam pisala o tome da moja starija kcerka osjeca otprilike od unazad mjesec dana znakove slicne anksioznosti ,molim vas da neko pogleda i njen horoskop ,posto i pored svih pokusaja ona se ne osjeca nesto bolje.Jeste da ima 20 godina,ali ona je moje dijete i zato se odlucih zamoliti za pomoc na ovoj temi.Hvala vam od srca na svakoj pomoci ,jer sam uzasno zabrinuta i bojim se na sta ce sve ovo izaci.Molim vas da m pomognete.Ovo je njena natalna.

https://2img.net/r/ihimizer/img254/5266/astrow2gw02belmadzafichft6.gif

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Belma Empty Re: Belma

Počalji  Zorica Pon Maj 11, 2009 9:57 am

Nina duso, ja sam nakratko pogledala i mislim da ima mali hormonski poremecaj. Da ne drzi neke stroge dijete?
Zorica
Zorica

Broj poruka : 251
Godina : 57
Локација : Skopje,Makedonija
Datum upisa : 28.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Belma Empty Re: Belma

Počalji  Astrotanja Pon Maj 11, 2009 10:38 am

Mlad Mesec je bio pre nešto više od dve nedelje u njenoj šestoj kući i to je bilo povoljno vreme da se preduzmanje lečenje.

Pluton u 12., u konjukciji sa Asc daje jako podsveno, sklonost ka potiskivanju i unutrašnjim strahovima. Njoj je Pluton u opoziciji sa Suncem i to dovodi do sklonosti ka jakoj unutrašnjoj tenziji, strahu, panici.Mars u osmoj opoziciji sa Mesecom čini je osetljivom, sklonom da zapada u emotivne krize, a s obzirom da je prošla godine njoj Pluton prlazio preko Meseca i da je imala stvarne povode i situacije koje su je uplašile i uznemirile, sve je to podstaklo njenu emotivno stanje. Njen ljubavni život je takođe izvor nekih njenih nezadovoljstva i utiče na njeno psihičko stanje.
Njoj je potrebno da sve to što je potiskivala da izađe iz nje, da ga se oslobodi i da menja sebe. Pluton dovodi i to kriza, ali i do regeneracija i promena. Taj put će biti sigurno za nju lakši i uspešniji ako bi bio pod vođstvom nekog dobro psihoterapeuta, koji bi joj pomogao da izbaci taj teret iz sebe.
Ona je u godinama sazrevanja, kada su emotivne krize česte i kada se osobe susreću sa samom sobom. Draga Nina, preduzmite lečenje, jer to već traje oko mesec dana i nesanice, ako postoje mogu je iscrpeti i fizički.
09. maja bio je Pun Mesec u njenoj prvoj i verovatno je to osetila i to je moglo uticati na pojačanu emotvnost. Ako nije u stanju bila u ovih mesec dana da se sama nosi sa tim , onda nemoj više čekati da prođe, već je odvedi kod stručnjaka i pomozi joj.
Kako su joj Sunce i Venera u natalnoj 6. nju treba lečiti i ljubavlju, pažnjom, okruženjem u kojem ima mira, muzike i sl.
Ne uvećavaj i svoje strahove i brigu. To se da izlečiti, samo je važna stručna dijganoza i pomoć. Verujem da će biti uspešno.
Ako baš odbija onda bi dobro bilo da pokuša na prirodan način, kroz adeksvatnu ishranu, koja je za Bika važna, kao i korišćenjem namernica koja pvećavaja proizvodnju hormona sreće. to je slatko, to je voće, banane, kao i hrana koja sadrži kopleskn ugljne hidrate. Od lekovitog bilaj : šišak, kanatrion, valerijana, divlji ovas, hmelj itd.
Isto tako leke fizičke veže ili šetnje joj mogu pomoći kao i muzika, lečenje muzikom.

Tu su i kristali koji joj mogu pomoć. Ona bi za bolje zdravlje trebala da jača vl. svoga ascedenta: opal, rubin, žad, topaz, mesečev kamen, sama neka najbolje izabere, koji je privalči, jer upravo joj to nedostje i kamenčić će joj pomoći da do toga dođe. Imaš i na mom forumu , na prvoj strani Lečenje kristalima dve adrese, Maglovski i Dekameron, pa može da vidi.
Važno je da ima volju da to prevaziđe i da to želi, pa će se ka tome naći put, a posebno kad Mars i Venera budu i njenoj 6., na kraju Ovna i grade trigon sa natalnim Mesecom i sesktil sa natalnim Marsom. Mars će oko 29. da pravi te aspekte, a Venera oko 4. juna. Želim joj puno sreće!
Javi nam kako je.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Belma Empty Re: Belma

Počalji  nina4 Uto Maj 12, 2009 9:23 pm

Draga Tanjice i Zorice hvala vam na vasem javljanju.Ni sama vam ne znam opisati koliko mi je tesko zbog sveg ovog kroz sta moje kcerka prolazi.Ni sama ne znam od kud se odjednom sve to pojavilo ,jer je ona jedna zaista divna osoba ,vesela uvijek spremna da pomogne ,jako dobar student,kcerka....
Jos uvijek se ne osjeca dobro.Ima problem sto joj je kontakt sa stvarnoscu zamucen i to je jako plasi.Ima strahove i boji se da ce psihicki oboliti.
Ti osjecaji je skroz paralisu i vise ne moze uopste funkcionisati kao prije.
Ugovorili smo joj vrijeme kod psihoterapeuta i ima prvi sastanak u cetvrtak.Ja pokusavam da s njom razgovaram da je hrabrim ,idemo u duge setnje,pazim joj na ishranu ,ali taj odvratni osjecaj jos uvijek traje.
I sama sam bil zrtva tog osjecaja i znam koliko je uzasan i ´sve me boli sto joj se to desava.
Eto toliko ,mile moje.Hvala vam jos jednom od srca.Tanjice tvoji iscrpni odgovori me uvijek smire i obraduju,ali sad sam zaista uplasena za moju kcerku. Crying or Very sad
Puno vas volim i hvala vam jos jednom.

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Belma Empty Re: Belma

Počalji  nina4 Sub Maj 30, 2009 1:47 am

Evo samo ukratko da javim sta se desavalo u poeljednje vrijeme.
Ne mogu na zalost reci da je situacija dobra i da je sve proslo.Naprotiv,i ako ima neke trenutke kad se osjeca bolje opet se vraca taj osjecaj i paralise je.
Bili smo kod doktora da bi iskljucili neko fizicko oboljenje.Svi nalazi nisu jos gotovi,ali na osnovu onih sto smo dobili doktor ne vjeruje da je bilo kakav fizicki problem.
Ide redovno na psihoterapije i cini mi se da je to malo smiruje.
U potrazi sam za kristalom koji bi joj odgovarao,a vitamine redovno uzima tako da se iskreno nadam da ce joj to bar malo pomoci.
Inace u posljednja dva dana je uradila dosta tog sto se tice skole i nije vise onoliko negativna sto se tice novog posla,pa sam i ja malo zadovoljnija.
Samo se nadam i molim da je sve ovo prodje i da ponovo bude ona sretna i zadovoljna djevojka.
Vama ,mile moje jos jednom hvala na odgovorima i pomoci. I love you

nina4

Broj poruka : 105
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Belma Empty Re: Belma

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu