Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sudbina ili ...?

4 posters

Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Sudbina ili ...?

Počalji  Čarobnica Pet Okt 31, 2008 1:48 am

Kao i većina, imam i ja jedno ljubavno pitanje.
U potpisu je pored naših natala i sinastrija.
Reč je o "tajnoj" vezi koja je počela krajem juna 2007.godine. Na više mesta (numerolozi) sam dobila odgovor da je reč o sudbinskom spoju, koji znam, može puno toga da znači.
Zanima me može li taj odnos da se završi brakom ili je reč o prolaznoj vezi, takvoj kakva je?

U potpisu su naši natali i sinastrija, pa molim Tanju, koja je zatrpana našim pitanjima ili nekoga ko je raspoložen da pogleda da mi nešto više kaže o ovom odnosu Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Astrotanja Pet Okt 31, 2008 11:59 am

Čarobnice, ja nigde ne vidim taj natal, a ovo on, je li to je ta tajanstvena osoba? Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  zeka Pet Okt 31, 2008 12:08 pm

Mene interesuje ciji je on rodjak ili drug i u kakvom si statusu sada imas li jos nekog ?...muza prvog ?drugog?
Vodi racuna o telefonskim porukama mogle bi ti napraviti nevolje.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Čarobnica Pet Okt 31, 2008 1:22 pm

Astrotanja ::Čarobnice, ja nigde ne vidim taj natal, a ovo on, je li to je ta tajanstvena osoba? Question

Ima u potpisu i mog i njegovog natala i sinastrije, ja ih bez problema otvaram Question
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Čarobnica Pet Okt 31, 2008 1:26 pm

mama ::Mene interesuje ciji je on rodjak ili drug i u kakvom si statusu sada imas li jos nekog ?...muza prvog ?drugog?
Vodi racuna o telefonskim porukama mogle bi ti napraviti nevolje.

Ničiji od meni bliskih da ja znam! Trenutno imam njega, tj, tajnu vezu s njim! Nemam ni prvog ni drugog muža
Neutral

On navodno ima curu s kojom je počeo nekih 8 meseci pošto smo se nas dvoje upoznali!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Astrotanja Ned Nov 02, 2008 6:41 pm

Sada sam razumela Taj tajanstveni muškarac voli osvajanja, sa svojim Marsom u petoj u Blizancima i sklon je dvostrukim vezama. On stalno negde ide, voli zabave, druženja, komunikaciju. Verujem da komunicira i udvara se više od jednoj osobi. Mežutim zmeđu vas postoji velika privlačnost,strasnost u vezi jer su vaši, Marsovi u konjukciji. On je tebe upravom privuko tim svojima Marsom u Blizancima, jer ti se takvi muškarci dopadaju, ali pošto su njegov Mars i tvoj Sunce u pitanju moguće je da dođe do sukoba ega, do nesporazuma i svađa. On voli da bude slobodan i kada je u nekoj vezi, što ćeš ti moći da razumeš, ali neznam koliko ćeš imati strpljenuja jer ti voliš iskren, otvoren odnos i kada voliš voliš strasno, ali kada se razočaraš onda se u potpunosti udaljiš od te osobe. On kao dvostruki Jarac je veoma razuman, promišljen, čovek koji nosi tajne, koji je sklon uticajima drugih i tajnim vezama, sa svojim vladarom sedme, Mesecom u konjukciji sa Neptunom njegova žena bi trebala da mu bude i prijateljca,što opisuje neobičnu ženu, religioza, i duhovnu osobu, neobična, možda čak i da živi daleko, ali ona koja će da ga pre svega razume, saosećajna i intutivna, mudra. Odgovaraju mu žene u znaku Strelaca.Ono što mi se dopada u vašoj vezi je da su vam Meseci u trigonu što ukazuje na bliskost duša, mogućnost da uskladite neke navike življenja, onda kad taj Mars u Bliazncima bude želo da se primiri i da postan odgovoran čovek i muškarac. On je u suštini zatvoren i tajanstven, a vaša veza karmička.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty :)

Počalji  Čarobnica Pon Nov 03, 2008 1:11 pm

Hvala Tanja, moram da priznam da si ga opisala kao da ga znaš. "Mutan" mi je nekako od samog početka, taji mnogo toga, ali ga sve više upoznajem i razumem i znam da vremenom može da postane odgovoran muškarac. Znam da teško mogu protiv njegovih zamisli, a sve se nadam da će da popusti.
Trenutno smo blizu jedno drugog, ali donedavno je bilo 700km među nama. Tajimo da smo skupa jer njegovi ne vole što sam odatle odakle sam, bar on tako kaže,a opet kao što sam rekla nadam se da će ta barijera moći da se otkloni nekako, ja još nemam odgovor kako?! Tražim ga...
A opet ja sam Strelac, znam da mu odgovaram, odmah smo se prepoznali, posle prve poruke koju smo razmenili...Ostaje mi da se nadam da tu može da bude i više od ovoga što sada imamo!

Još jednom hvala Very Happy I love you
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  zeka Pon Nov 03, 2008 2:33 pm

Ovaj ce uvek pricati kako njemu odgovara ,preinaci ti to malo pa uzmi taj aspekt sebi pa ti pricaj ono sto tebi odgovara,kako na svetu ima i maladjih i sladjih i kako oni bas u tebe gledaju i tebe zele ,ne zna taj sta bi sa postenom zenom njemu treba borba i ljubomora i osvajanje.
zeka
zeka

Broj poruka : 108
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Čarobnica Uto Nov 04, 2008 1:35 pm

mama ::Ovaj ce uvek pricati kako njemu odgovara ,preinaci ti to malo pa uzmi taj aspekt sebi pa ti pricaj ono sto tebi odgovara,kako na svetu ima i maladjih i sladjih i kako oni bas u tebe gledaju i tebe zele ,ne zna taj sta bi sa postenom zenom njemu treba borba i ljubomora i osvajanje.

Draga Mama,
držim ja njega trenutno u nekoj neizvesnosti, on sumnja da postoji još neko a ja samo ćutim i smeškam se, a on se boji da postavi konkretno pitanje, pogotovo otkad sam se preselila njemu bliže a nijednim gestom nisam pokazala da je to zbog njega. Čekam da vidim šta će vreme da napravi, a kako mi se čini možda bi moglo da bude nešto i u moju korist:) Hvala svakako na savetu Very Happy
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Ako nije problem...

Počalji  Dunja Čet Nov 27, 2008 2:49 am

JA:
Sunce 16' 05' u Ribama
Mjesec 22' 08' u Raku
Merkur 05' 33' u Ribama
Venera 02' 17' u Vodenjaku
Mars 26' 31' u Jarcu
Jupiter 01' 01' u Raku
Saturn 22' 33' u Jarcu
Uran 08' 59' u Jarcu
Neptun 14' 09' u Jarcu
Pluton 17' 33' u Škorpionu

ON:
Sunce 21' 07' u Raku
Mjesec 10' 25' u Strijelcu
Merkur 00' 37' u Raku
Venera 16' 44' u Lavu
Mars 26' 47' u Blizancima
Jupiter 03' 31' u Vagi
Saturn 04' 14' u Vagi
Uran 26' 14' u Škorpionu
Neptun 22' 43' u Strijelcu
Pluton 21' 30' u Vagi

Kakve su sanse? (Nismo jos uvek u vezi)
Hvala

Dunja
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Astrotanja Sre Dec 03, 2008 8:09 pm

Postavi natalne karte, da vidimo aspekte i sve kompletno. Ako imaš probleme pročitaj u rubrici Problemi. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  draganica Uto Jan 06, 2009 4:01 pm


draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Astrotanja Uto Jan 06, 2009 4:44 pm

Rak sa Mesecom u Škorpiji u kvadratu sa Jupterom i u kvadratu sa Venerom ima malo sreće u ljubavnim vezama, a ima i problema u izražavanju osećanja. Mogoao bi ti oduzeti puno enrgije, a da veza bude vrlo neizvesna i da se stalno bori za svoju slobodu, jer mu je Uran u opoziciji sa tvojim Suncem, a Sunca u kvadratu i to još njegovo Sunce u tvojoj 12. u lošim aspektima. Iskrena da budem, bolje će ti biti bez njega.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  draganica Uto Jan 06, 2009 5:11 pm

Astrotanja ::Rak sa Mesecom u Škorpiji u kvadratu sa Jupterom i u kvadratu sa Venerom ima malo sreće u ljubavnim vezama, a ima i problema u izražavanju osećanja. Mogoao bi ti oduzeti puno enrgije, a da veza bude vrlo neizvesna i da se stalno bori za svoju slobodu, jer mu je Uran u opoziciji sa tvojim Suncem, a Sunca u kvadratu i to još njegovo Sunce u tvojoj 12. u lošim aspektima. Iskrena da budem, bolje će ti biti bez njega.

hvala Sad Sad Sad Sad

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Astrotanja Uto Jan 06, 2009 5:23 pm

Draganice, nije vreme za suze, jer je tebi Jupiter u konjukciji sa Dc, pa bi bolje bilo da više izlaziš, pojavljuješ se na javnim mestima i tragaš za onim koji ćete usrećiti i to već ove godine ćeš imati prilike za to, posebno kada ti Jupiter bude u sekstilu sa natalnim Suncem u sedmoj u drugoj polovini aprila.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  draganica Uto Jan 06, 2009 5:36 pm

Astrotanja ::Draganice, nije vreme za suze, jer je tebi Jupiter u konjukciji sa Dc, pa bi bolje bilo da više izlaziš, pojavljuješ se na javnim mestima i tragaš za onim koji ćete usrećiti i to već ove godine ćeš imati prilike za to, posebno kada ti Jupiter bude u sekstilu sa natalnim Suncem u sedmoj u drugoj polovini aprila.
volim ja tako malo da se šalim ( što se tiče suza) hvala još jednom i javiću se sa novom sinastrijom Very Happy Very Happy Very Happy

draganica

Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 19.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Sudbina ili ...? Empty Re: Sudbina ili ...?

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu