Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

2 posters

Ići dole

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Empty MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

Počalji  butterfly Pon Jun 08, 2009 2:51 pm

Što bi ukratko značilo: MC na 18. stepenu strijelca, ne pravi ni jedan aspekt tek inkonjukciju sa merkurom??? Gadno, zar ne Very Happy
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Empty Re: MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

Počalji  Snezana Pon Jun 08, 2009 3:11 pm

Ovako, parcijanlo, ne znači ništa Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Empty Re: MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

Počalji  butterfly Pon Jun 08, 2009 3:18 pm

Snezana ::Ovako, parcijanlo, ne znači ništa Smile

Evo kompletne sličice Smile
MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Natal
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Empty Re: MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

Počalji  Snezana Pon Jun 08, 2009 5:57 pm

[quote="butterfly"]
Snezana ::Ovako, parcijanlo, ne znači ništa Smile

Samo lepo ja vidim u tvom MC - Sag, dispozitor Ju u aspektu sa 0Ur u svom sedištu u Sag u IX. I obzirom da ne znam šta si postigla od ovog aspekta, ne tvrdim da je tako ali to znači visoko obrazovanje, možda malo zamagljena slika stvarnih potreba u smislu kako želiš da tebe drugi vide zbog Ne u X, ali obzirom da je to vladar Asc, verujem da si ili ćeš naći sebe u tom takvom Mc. Ju0Ur znači i daleka putovanja- Ur je vladar XII, vizu dobiješ bez problema, putuješ modernim sredstvima, ali i učiš vrlo kampanjski izuzev ako tvoja profesija nije neka u simbolici Ur0Ju pa to onda ide ko od šale u svakom slučaju Ju u svom sedištu je tvoja lična sreća, verovatno vezana i za oca jer je vladar X (ili jednog od roditelja) a sutra verovatno i za partnera, muža. Vladar tvog So, Venera je 180Ne u X, ja to vidim kao manipulaciju koju tvoje So baš i ne voli ali prihvata, mora da prihvati jer Ne ima odličan aspekt sa Sa0Pl u VIII, tako da, recimo u finasijskom smislu tu ima novca za tebe i svega što je u simbolici VIII. Smile
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Empty Re: MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

Počalji  butterfly Uto Jun 09, 2009 9:33 am

[quote="Snezana"]
butterfly ::
Snezana ::Ovako, parcijanlo, ne znači ništa Smile

Samo lepo ja vidim u tvom MC - Sag, dispozitor Ju u aspektu sa 0Ur u svom sedištu u Sag u IX. I obzirom da ne znam šta si postigla od ovog aspekta, ne tvrdim da je tako ali to znači visoko obrazovanje, možda malo zamagljena slika stvarnih potreba u smislu kako želiš da tebe drugi vide zbog Ne u X, ali obzirom da je to vladar Asc, verujem da si ili ćeš naći sebe u tom takvom Mc. Ju0Ur znači i daleka putovanja- Ur je vladar XII, vizu dobiješ bez problema, putuješ modernim sredstvima, ali i učiš vrlo kampanjski izuzev ako tvoja profesija nije neka u simbolici Ur0Ju pa to onda ide ko od šale u svakom slučaju Ju u svom sedištu je tvoja lična sreća, verovatno vezana i za oca jer je vladar X (ili jednog od roditelja) a sutra verovatno i za partnera, muža. Vladar tvog So, Venera je 180Ne u X, ja to vidim kao manipulaciju koju tvoje So baš i ne voli ali prihvata, mora da prihvati jer Ne ima odličan aspekt sa Sa0Pl u VIII, tako da, recimo u finasijskom smislu tu ima novca za tebe i svega što je u simbolici VIII. Smile

Prije svega Sneska puno ti hvala, jako dobro si ovo analizirala!!! Mene malo plašio ovaj 18 stepen al izgleda nije situacija loša Smile
Visoko obrazovanje si pogodila, diplomirala sam ekonomiju prije roka, upisala sam magisterij, odmah se zaposlila u struci! Otac također, prije roka diplomirao elektrotehniku i već je dugi niz godina na položaju, inače mi je uzor : pametan, pošten, uporan, zabavan al i jako strog Smile. Pogodila si da učim kampanjski, u srednjoj sam učila redovno al na faksu kampanjski...ovaj Neptun u X hmmm, nekako me svi oduvjek guraju u računovodstvo mada se ja u njemu opće ne vidim niti ga volim (al trenutno radim u njemu), oduvjek sam volila financije i vidim sebe u tom području, čak i u marketingu. Nadam se da ću uspjeti neki pomak napraviti ka tom smijeru. Što se tiče putovanja - obožavam ih! Samo te nisam shvatila sa ovom manipulacijom So-Ne! Do sada sam Ve 180 Ne osjetila preko ljubavnih razočarenje, idealiziranja suprotnog spola, povrijeđivanja..mada ništa strašno, preživi se sve! Što se tiče simbolike VIII - financije solidne, stanbeno sam se osigurala, keks extra hahaha.
butterfly
butterfly

Broj poruka : 55
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta Empty Re: MC na kobnom 18 stepenu bez ijednog aspekta

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu