Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mesec u 12.

+13
Izida
Jacca
Astrotanja
jassna
katarina
viktorij
Milica
alea
golicava mašta
hajkula
DUH
Strelica
ivana..mansonxD
17 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

mesec u 12. Empty mesec u 12.

Počalji  ivana..mansonxD Čet Jun 25, 2009 1:14 am

ako neko moze da mi objasni sta znaci ,,mesecu 12,,?? Rolling Eyes Rolling Eyes

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Strelica Čet Jun 25, 2009 1:21 am

Ivana,daj kartu da vidimo sve pa cemo da kuckamo...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  ivana..mansonxD Čet Jun 25, 2009 1:24 am

mesec u 12. 2vklv78 ewo karta...

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Strelica Čet Jun 25, 2009 1:39 am

Ivana, Mesec u 12 hoce da da malo povlacenje u sebe,izolaciju, a kako je Sa isto u 12 to je samo jos jedna potvrda.. Nezadovoljstvo,na neki nacin "odvojenost" od majke. Da li neko vreme ne zivite zajedno,fizicki budete odvojene,ili da nemate bliskost... Mesec je u opoziciji sa Ma pa bi to moglo da ti malo "nabije" tenziju. Mogla bi nekada da reagujes onako kako ne zelis. Mogao bi doneti prekide trudnoca,ali ne mora da znaci,moze biti carski rez. Kao vladar 4 u 12,mogao bi doneti zivot u inostranstvu,ali trebalo bi jos nesto to da nagovesti,ali nesto nisam sigurna...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  ivana..mansonxD Čet Jun 25, 2009 1:29 pm

Hvala...Samo jos jedno pitanje? Koje su mi planete u Ovnu i sta to znaci jer sam nova pa neznam bas da tumacim kartu>>>???? flower flower confused confused

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Strelica Čet Jun 25, 2009 1:58 pm

Ivana, imas Saturna u Ovnu u 12 kuci. Mora da je deda bio vojno lice i imao neki cin,a? Ili je bio "neko" u nekoj drzavnoj sluzbi. To bi mogao da donese Saturn u Ovnu a to sto je u 12,moze da bude "iza zavesa" Kontas?
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  ivana..mansonxD Čet Jun 25, 2009 2:16 pm

Xexexx ..Hvala.. Smile Smile

ivana..mansonxD

Broj poruka : 22
Datum upisa : 22.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 1:38 pm

Strelica ::Ivana, imas Saturna u Ovnu u 12 kuci. Mora da je deda bio vojno lice i imao neki cin,a? Ili je bio "neko" u nekoj drzavnoj sluzbi. To bi mogao da donese Saturn u Ovnu a to sto je u 12,moze da bude "iza zavesa" Kontas?

Ja ovde bolje da se ne mešam, jel tako Strelice ? Ne po pitanju MO u 12 polju jer ima aspekt koji štiti život SO 60 MA, već po pitanju vladara 5 polja .........
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 1:59 pm

DUH ::
Strelica ::Ivana, imas Saturna u Ovnu u 12 kuci. Mora da je deda bio vojno lice i imao neki cin,a? Ili je bio "neko" u nekoj drzavnoj sluzbi. To bi mogao da donese Saturn u Ovnu a to sto je u 12,moze da bude "iza zavesa" Kontas?

Ja ovde bolje da se ne mešam, jel tako Strelice ? Ne po pitanju MO u 12 polju jer ima aspekt koji štiti život SO 60 MA, već po pitanju vladara 5 polja .........

Ne kontam na sta aludiras...? Rolling Eyes Mesaj se,ja volim tvoje mesanje Laughing
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  hajkula Uto Jul 28, 2009 2:17 pm

Rekla bih da je ovo mama zakacila.
Upade mi u oci mesec u avanturistickoj, kockarskoj vodoliji ali na stepenu astrologije! Na tacnom mestu gde ga i moj sin ima. Very Happy Ko je sklon kocki (u zivotu pa i bukvalno) a ko voli astrologiju?

Genetika, crnogorsko-hercegovacka. Strah od visine?

Majka najzdravija na moru.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  DUH Uto Jul 28, 2009 3:48 pm

Strelica ::
Ne kontam na sta aludiras...? Rolling Eyes Mesaj se,ja volim tvoje mesanje Laughing

Ma nemam nameru ona je još dete, jesi videla godište 1996, nije čak ni starija maloletnica.
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Strelica Uto Jul 28, 2009 5:20 pm

DUH ::Ma nemam nameru ona je još dete, jesi videla godište 1996, nije čak ni starija maloletnica.

Jooooj.... danas nije moj dan,bas. Nista ne kontam,odoh na "refresh" pa se ukljucujem sutra Mad
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  golicava mašta Čet Jul 30, 2009 8:33 pm

Ne smije se zanemariti niti utjecaj kuća.
Mjesec nije samo u znaku, već i polju, stoga mjesec u 12p uvelike dodaje i određene karakteristike koje nosi Neptun, odnosno
mjesec u Ribama.
Dakle, osjetljivost, mašta, tajne, zatvaranje sam u sebe itd...Iako je njoj mjesec na 23 stupnju vodenjaka, znači, između ostaloga
mislim da bi mogla i humanitarno pomagati u životu, ako čak ne i raditi u bolnici ili tako nešto.

Inače, jednog dana kada ćeš se zaposliti, pripazi na kolege s posla, koji bi iz zlobe ili želje za probitkom
mogli probati pregaziti preko tvojih pleća kako bi ostvarili neke svoje ciljeve!
golicava mašta
golicava mašta

Broj poruka : 73
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  alea Pet Jan 29, 2010 11:14 am

MO u 12. p nije baš sjajna pozicija za jednu planetu koja simboliše našu dušu i emocije.
Ali, ne treba padati u očaj, jer ništa nije toliko strašno, ako čovek ima zdrav razum i dobar karakter.
Analizirajući svoj MO u 12. p u škorpiji, došla sam do zaključka da moj MO mnogo boji strelac i JU.
Pre svega zato što je MO u konjukciji sa SO u strelcu, koje je vladar 9. p
Zatim je dispozitor ovog MO u Zenitu, a to je PL u vagi, i opet pravi 120JU, i 60SO0NE0ASC.

Kada sam sve sagledala, došla sam do zaključka da je moj MO pre opisan orlom kao simbolom škorpije, ali je mnogo i pod uticajem ovog JU, tako da sve u svemu, nije toliko loš koliko mi se ponekad čini. Smile

Druga stvar je, da u svakoj natalnoj karti ipak manje više, postiji ravnoteža, samo je mi često nismo svesni.
Da ja nemam kojim slučajem ovaj MO i ME u škorpiji, verovatno bih davnih dana otplutala za svojim NE negde u atmosferu. Jer je upravo on, taj MO zbog Škoprije, onaj koji me vraća stalnoj analizi i preispitivanju, tera me da se borim i onda kada bih posustala, ali mi opet, zbog položaja u 12. p ne dozvoljava da odem u krajnost, pa nisam od znaka u kome se on nalazi pokupila ni brutalnost ni surovost, već samo snagu, volju i senzibilnost.

Ono što je takođe važno, po mom iskustvu kada je MO u 12. p je položaj i aspekti ME i ASC, jer je to ono što opisuje karakter osobe. Pa iako je osoba emotivno nežna i saosećajna, njen razum će joj često biti od pomoći da se ne prepusti očaju, već da sagleda realno situaciju iz svakog ugla. Jer, ako bi se osoba volila samo instiktima i emocijama, ne bi bila ono što ga odvaja od životinje, a to je "razumno biće". Zbog toga mislim da je, osobama koje imaju MO u 12. p jako važno da forsiraju pozitivne aspekte svog ME ili ASC, kako se ne bi izgubile dubini svog sopstvenog okeana.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Milica Pet Jan 29, 2010 7:33 pm

Ja imam MO u 12. polju, u Raku i vladar mi je Ascedenta.
Meni se moj Mesec dopada, dao je sve najbolje od sebe.
Jesam introvertna, jesam emotivno zatvorena, ali sam veoma intuitivna i odličan psiholog.
Volim samoću, volim da sam zatvorena između četiri zida.
Odabrala sam poziv u zatvorenoj instituciji- medicina, sudska medicina tj. forenzička patologija.
Volim i da kuvam. Very Happy
A ima moj Mesec i mnogo aspekata, tako sam sam sa svačim obojena. I love you
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  viktorij Sub Mar 20, 2010 4:34 pm

osjetljivost, mašta, tajne, zatvaranje sam u sebe itd..

Ovakav je moj Mjesec u 12. kuci u Strijelcu...

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  katarina Ned Mar 21, 2010 11:59 pm

Jedan neaspektovan mesec u lavu u 12 polju ima devojka koja je usvojena
katarina
katarina

Broj poruka : 10
Godina : 43
Datum upisa : 19.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Pon Mar 22, 2010 12:45 am

katarina ::Jedan neaspektovan mesec u lavu u 12 polju ima devojka koja je usvojena

Mi u porodici imamo jedno usvojeno dete, to je nasa dusa mala..Malecka (mada vise i nije malecka, napunila 18 god. vreme nenormalno brzo leti) ima Mo u Ribama, u 12.kuci..jedini aspekt je kvadrat sa Ne..Bioloska majka na tabletama i alkoholu

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Pon Mar 22, 2010 12:19 pm

Mesec u 12. može biti i moćan, kao kod Milice, gde ona koristi svoju intuciju, može da se upozna svoja skrivena osećnja, ili ima i snove kao putokaze u budućnosti, što ima moja prijateljica.

Tu je podsvesno jako i može ukoliko se na to obrati pažnju i osoba koja ima Mesec u 12. razvija svoju intuiciju, da pozitivno usmerava osobu i dovede je u kontakt sa svojom unutrašnjim bićem, sa onim što je potisnuto, skiveno u njoj samoj.

sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Pon Mar 22, 2010 8:07 pm

Ma super je to za intuiciju, podsvesno..moj Mo u 12. je odlican sto se tice mog pisanja.."ulazim u ljude"...samo me nervira to sto sam preosetljiva..mada, mnogo sam se promenila zadnjih godinu dana, bas sam nekako odrasla pa se lakse nosim sa svojim stelijumom u 12..da nije tog stelijuma verovatno nikada nista ne bih napisala..i nikada ne bih usla u sustinu stvari na nacin na koji mi moja 12. to pruza..odlicna su to metafizicka iskustva..prelepo..ipak, jos uvek se pomalo plasim te dubine, priznajem..

Ali, definitivno ne poznajem nikoga ko ima Mo u 12. a da ima harmonican odnos sa svojom majkom..uvek je tu nesto prisutno vezano za majku..evo npr. kod mene..moja majka je mnogo lepa (Mo u Vagi)..i bila je zastitnicki nastrojena prema meni (Mo konjukcija Asc)..tj. moja majka je bas brizna zena i jako dobra..ali, ja nikako ne mogu da se mentalno povezem sa njom..i bilo je prisutno razdvajanje dok sam bila dete, ne dugo, ali ostavilo je traga...i ona je cesto pokusavala da mi nametne svoj nacin razmisljanja, ali to kod mene ne pali, cak ni dok sam bila mladja (ne znam koji aspekti to pokazuju)..i posto nije umela da mi se priblizi na pravi nacin, kupovala mi je poklone..a ni to kod mene ne pali, meni je najbitnija komunikacija...i bas zato sto je nasa komunikacija previse banalna za moj ukus osecam svoju majku dalekom ( a verovatno i ona mene..ona bi htela cerku da sa njom razmenjuje recepte za torte i kolace, a mene te "domacinske" teme ni najmanje ne zanimaju..ako kapirate sta hocu da vam kazem..)

Nisam radila nasu sinastriju (a ja kao umem da tumacim sinastrije..mada znam ponesto flower lol! ), ali negde sam procitala i nekako povezala da ova konjukcija koju imaju moj Mo i Pl u 12. moze da pokaze nasu karmicku povezanost..mozda sam ja njoj bila mama u nekom od proslih zivota, ko zna? sunny Ionako mi se cini da sam zrelija od nje..

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Pon Mar 22, 2010 8:57 pm

Jao, da vam ispricam i za jednog tipa sa kojim sa imala posla..nasa veza je bila "povuci potegni", karmicka i sudbinska i najbitnija u mom zivotu..da sad ne duzim zasto i kako...

Naime, posto ja kao vecina vlasnica Meseca u Vagi padam na uspesne i poznate muskarce (umetnike, ne volim japije), na njega sam pala samo tako...a i on na mene..imponovali smo jedno drugom..

Medjutim, njegov Mo u Blizancima je u njegovoj 12. kuci koja je takodje u Blizancima...Njegova 5. kuca je u Skorpiji, a u njoj Ne u Skorpiji koji pravi opoziciju sa njegovim Mo...To je neverovato, ali covek uopste ne veruje zenama ( a nece to da prizna ni sebi)..on misli da ce ga svaka prevariti..njemu je stalno u glavi slika zene koja vara..i stalna neka unutrasnja nervoza kada sam ja u pitanju..cak mi je jednom rekao da ja previse isticem svoje atribute (sto uopste nije tacno, nikada se nisam oblacila napadno i vecina stvari koje nosim su crne boje) ...A jos mu je Ve u Ovnu, ne bas sjajno aspektovana..i jos raznorazni drugi aspekti koji su mi pokazali da mu nisu cvetale ruze kada je ljubav u pitanju, zato mu je srce i zatvoreno na neki nacin..

U 5. mu je i Mars, takodje u opoziciji sa njegovim Mo u 12...ma haos zivi koliko mu je Mo rastrzan..Jedini ok aspekt je Mo120Ju..

Kasnije sam saznala da mu je majka bila jako hladna zena, intelektualka, da je varala njegovog oca na svakom cosku i da je zbog tih njenih afera bilo cesto lomova u kuci...On mi je samo jednom rekao da sa majkom i nije bas posebno blizak i to je bilo sve sto sam cula od njega vezano za njegovu majku..

I cula sam da Mo u 12. cesto imaju ljudi koji imaju veze sa muzikom..on indirektno ima veze i sa muzikom (narocito dok je bio mladji), mada se sada najvise bavi filmom...

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  viktorij Pon Mar 22, 2010 9:40 pm

Ovo za odnos sa majkom je potpuno tacno!

Moja majka je predivna osoba i brizna i topla i sve to...ali nekako nam ne ide komunikacija bez obzira koliko se trudim! Rolling Eyes
Eh, taj Mjesec u 12.!

viktorij

Broj poruka : 22
Datum upisa : 20.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Astrotanja Pon Mar 22, 2010 10:36 pm

Viktorij, tebi je Mesec u kvadratu sa Merkurom, pa otuda problemi u komunikaciji.


Jassna,  njemu je Mesec u Blizancima, u opoziciji sa Neptunom. Sve mislim da i on ako ne u stavrnosti, a ono u mašti bude sklon neverstvima, a lako može imati i sličnu ženu kao što mu je mama, ukoliko Venera u Ovnu nešto ne promeni, mada je i ona tu slaba.

Tvoju majku opsiuje ne samo tvoj Mesec, već i tvoja Venera,signfikator Meseca, koja je u Biku, koja je i u trigonu sa neptunom,  koja je pre ta koja može da uživa u kuvanju, hrani i slično. Ne zaboravimo da kuvanje je najbolje kada se u njega unese ljubav,kreativnost, pozitivna energija, smisao za lepo, posebno kada je vezana za čin davanja drugima.  Moji recepti nikada nisu kao na papiru, jer ja jednostavano moram nešto svoje da unesem i obožavam da kombinujem, da menjam, ne volim da radim po šablonu. Najviše volim pod trenutnom inspiracijom da spremam i to poslastice, torte  i to one koje ja nazivam Neponovljivim.  sunny Laughing


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Okt 04, 2013 9:49 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  jassna Pon Mar 22, 2010 11:43 pm

Jao, Tanjka, kakva si ti carica bounce bounce bounce sunny sunny sunny sunny sunny

Pa znam ja da bi trebalo da pokusam da unesem malo noviteta u maminu kuhinju, pa jos sve i izaranziram onako neobicno...definitivno bi trebalo da se potrudim makar malo oko toga, znam ja to..ja mislim da bi ona pala u nesvest od srece kada bi me videla u kuhinji flower lol!

A za ovog mog bivseg sa Mo u blizancima..Njegova bivsa zena je starija od njega (Ve konjukcija Sa, sedma u Jarcu)..kada smo se smuvali on je vec 2 god. bio razveden..I sigurna sam da nije bio veran u braku (uglavnom su to bile zauzete zene, takodje starije od njega, nacula sam tako kada smo raskinuli)..a ni ta njegova nije bila nista bolja..jednom mi je rekao da sam jedina "normalna" sa kojom je bio..

Ostavila sam ga jer je poceo mnogo da ljubomorise..Kada je nasa veza postala "bolesna" ja sam otisla...Dok nije zapala u taj bolesni stadijum nasa veza je bila prelepa..ma to je jedna skroz luda sinastrija bila, onako fatalna...transformisala me je..odlicno iskustvo

A sada imam drugog umetnika, onog Strelca sa Ve u Vagi, pisala sam ti...On je predivan...bas me je impresionirao..i pozitivno utice na mene, sva sam happy...a i on je happy sunny sunny sunny
Samo je zeznuto to sto je on basss stariji od mene..mada mu niko ne bi dao godine koje ima, bas je dobar frajer..u stvari, on je LEP sunny I mnogo je dobar, ali mnogo... sunny

jassna

Broj poruka : 187
Datum upisa : 16.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  alea Uto Mar 23, 2010 11:01 am

Jao, Jassna,čitam tebe i gledam sebe! Smile

Kako je meni teško ponekad sa ovim MO u Škorpiji kada kroz njega gledam svoju mamu!
Moj karakter je po prirodi vedar i slobodarski, onako, neopterećen negativnim emocijama, ne podnosim presije i pritiske, jer sam Strelac i jer mi je vladar u Vodoliji. Ja volim da radim uglavnom onako kako hoću i šta hoću.
A zbog SA u Raku često osećam neku vrstu pritiska od strane porodice, ali se to ne odražava na odnos mog tate prema meni, već više moje mame.
Ona je Lav/Škorpija ....hahaha...žena zmaj, ali za mene je to kombinacija koja me užasno guši.

Npr. jako je posesivna a nije toga svesna. Ako se viđam sa drugaricama češće nego sa njom, ona mi to odmah nekako provuče, tako da mi često izaziva osećaj griže savesti. Škorpije su čuvene po tome što žele da te poseduju u potpunosti i ne žele da te dele sa drugima.
Tako je recimo, ako dam nešto od svoje garderobe drugarici, ona odmah onako instiktivno odreaguje kao "Što nisi to dala meni?"... a ja sam baš htela time da obradujem svoju drugaricu...to mene iznervira, i često mi izaziva uzmenirenost nekim postupcima i negativnim komentarima.

Dalje, ona bi htela da sve o meni zna, ali sve to ona radi nesvesno, kao da želi sve da drži pod svojom strogom kontrolom. I često osećam pritisak sa njene strane da želi da pričam sa njom onda kada se meni baš ne priča, a ona mi onako nameće razgovor, a pošto sam ja tako meka, i ne želim da je povredim unapred se pripremam za odbranu, pa sam često sva u grču i odreagujem burno, pa se izderem na nju, onda ona plače i taj osećaj manipulacije me često ubija u pojam.
Pre neki dan sam čak pokušala da joj objasnim, zbog čega više volim da pričam sa tatom o nečemu što me muči pre nego sa njom.
Kada imam neki problem, akoosetim potrebu, ja dodjem kod tate, ispričam mu sve, on me sasluša, ako ima nešto on mi kaže, ali mi nikad ne deli savete niti daje neke negativne komentare. Jednostavno me sasluša. Kada se ispričam, ja odem i znam da me on neće zvati ni sutra ni prekosrutra, niti će insistirati na tome da poteže tu temu dok ja ne osetim potrebu da mu se obratim. Jednostavno me pusti da dođem onda kada imam potrebu, i to u meni izaziva sigurnost, jer znam da mu se mogu obratiti uvek i da me neće pritiskati da pričam onda kada nemam želju ni potrebu, niti će mi nametati osećaj obaveze da moram da mu podnosim izveštaje o tome.

A mama baš to radi! Ako joj se obratim sa problemom ona se prosto sva fokusira na to, u stanju je da me svaki dan zivka i pita "kako sam, šta se desilo, da li sam rešila problem, ako se ne javim, zašto se ne javljam, ako neću da pričam, zašto neću...itd" a mene to guši i frustrira, ako sam o tome pričala sa drugaricom, a zašto nisam njoj rekla itd...Sad
Taj MO osećam zaista kao nešto ponekad vrlo, vrlo teško...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

mesec u 12. Empty Re: mesec u 12.

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu