Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun

3 posters

Ići dole

01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun Empty 01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun

Počalji  Astrotanja Sre Jul 01, 2009 12:07 pm

Danas će biti aktivan i dinamičan dan, pun događanja. Mesec u Škorpiji će praviti trigon sa Suncem negde oko 22. s. i to je povoljno vreme kada će biti više usklađenosti na emotivnom planu, uravnotežene strasti, iako je Mesec u Škorpiji.

Venera će biti u kvadratu sa Neptunom, koji je od danas retrogradnan. Ona će pokuti da ulepša stvarnost, pa će biti više iluzija u ljubavi i životu. Dobro je vreme je za bekstvo od stvarnosti kroz muziku, umetnost, kreativnost, ali ne i za početak ljubavnih veza. Venera će biti i u kvadratu sa Jupiterom , pa će biti emotivnog preterivanja, a moguće da apetiti budu veći,kao i sklonost ka zadovoljstvu, uživanju. Nekima ovo može doneti i preterivanje u trošenju novca i sl.

Povoljan aspekt koji može pomoći u komunikaciji, posebno preko interneta, ali i u donošenju intutivnih odluka, pri intutivnom razmišljanju, ili kreativnom izražavanju, ili osmišljavanju nečega,je trigon Merkura u Blizancima sa Neptunom u Vodoliji. Ovo pomaže i intutivnu komunikaciju i sl.

Koji će od ovih aspekata prevagnuti i šta će vam se događati zavisi od natala, ali na vama je da se potrudite da iz svega ovoga izvučete ono najbolje. Wink
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun Empty Re: 01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun

Počalji  Strelica Sre Jul 01, 2009 12:49 pm

Astrotanja :: Venera će biti i u kvadratu sa Jupiterom , pa će biti emotivnog preterivanja, a moguće da apetiti budu veći,kao i sklonost ka zadovoljstvu, uživanju. Nekima ovo može doneti i preterivanje u trošenju novca i sl.
Koji će od ovih aspekata prevagnuti i šta će vam se događati zavisi od natala, ali na vama je da se potrudite da iz svega ovoga izvučete ono najbolje. Wink

Uh!!! Ja bas danas htela da pocnem sa djetom a vec mi creva cvile i nervozna sam No
U cemu bih ja mogla da preteram kad nemam ni banke Question Tuzan je moj zivot Sad

A nocas oka nisam mogla sklopiti,dok nije svanulo. Popusila sam paklo cigara i pogledala 2 filma...
Strelica
Strelica

Broj poruka : 721
Godina : 42
Локација : Zemun
Datum upisa : 27.02.2009

http://www.astromarija.forumotion.net/

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun Empty Re: 01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun

Počalji  smesko Sre Jul 01, 2009 2:59 pm

Strelice, ma nije tuzaan!
to je samo fazaa! Wink
I love you

meni je dan poceo ajko rano i ne stajem do ovog trenutka..
prepustila sma se uzivanju u spremanju hrane..a i u jelu cu Laughing

dobili smo i lepe vesti o dao bog sutrasnjem porodjaju snaje.. cheers

do kada ce neptun biti retrogradan?i sta on kao takav donosi?
smesko
smesko

Broj poruka : 353
Datum upisa : 29.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun Empty Re: 01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun

Počalji  Astrotanja Pet Jul 03, 2009 1:04 pm

Smeskic retr. Neptun moze coveka ka unutrasnjem zivotu, ka osluskivanju sebe. Vera koju donosi Ju0Ne moze biti poljuljana sumnjom. Treba se oslanjati na unutrasnjoj glasu nituiciji, snovima.
Moguce su iluzije i lazne nade ili nekog unutrasnjeg nemira, nejasnoce, nekada i zabluda ima vise nego uobicajeno. Smile
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun Empty Re: 01.07. Mesec u Škorp.,Venera u kvadratu sa NE i JU, ME trigon Neptun

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu