Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

07.07. Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu

4 posters

Ići dole

07.07.  Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu Empty 07.07. Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu

Počalji  Astrotanja Uto Jul 07, 2009 12:17 pm

Danas je Mars u Biku u sekstilu sa Uranom, sto ce doneti mogucnost sprovodenja promena, putem akcije, pronalazenja nacina da se nesto sprovede, putem iynendane energije, koja pomaye realizaciju nekog cilja. Odluke ce se brze donositi, jer ce biti i vise smelosti. Istina moze se biti i vise slobode u akcijama, teznje ka nezavisnosti i sl.

Mesec u Jarcu unece vise kontrole emocije, samodicplinovanosti ali i misaonosti, obazrivosti i promisljenosti , osecanje odgovornosti, savesnostu poslepodnevnim satima oko podneva 12-13. s., kada ce biti u trigonu sa Sturnom u Devici. Ovo ce poztivno uticati na posao, na posebno u oblastima pomaganja drugima, medicini, socijalnom radu i sl delatnostima ili li i na osecanje porodicne odgovornosti, zavisno od natala.

U nocnim satima oko 23. bice Pun mesec u Jarcu, ali kako je on u rayumnom ynaku emocije ce tu biti uravntezenije, ne toliko izrazene, kao u drugim znacima. Kako ce se na koga odrziti ipak zavisi od tranzita na natal i od togo kako na nejga deluje Pun Mesec. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

07.07.  Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu Empty Re: 07.07. Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu

Počalji  Snezana Uto Jul 07, 2009 1:46 pm

iznenadni priliv energije, organizovah "kršvomerc" da pokupi svo đubre u zgradi na poslu, tra Ve 90Pl, tra Ve180Ju, podršku mi daše mladi ljudi tra Ma u Tau- pucaju od snage, pa obzirom da ništa pametno ne rade ajd da potroše snagu Shocked
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

07.07.  Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu Empty Re: 07.07. Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu

Počalji  joki22 Sre Jul 08, 2009 1:10 pm

Ja imam energije ovih dana, jedino sto ne mogu da spavam!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

07.07.  Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu Empty Re: 07.07. Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu

Počalji  Izida Čet Jul 09, 2009 10:23 pm

Ja kad ne poludeh od ovog MO u Jarcu necu nikada pa jos pun...oci ko sarme ne mogu da zaspim a nervozna ko leptir...samo kad ode odatle lol!
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

07.07.  Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu Empty Re: 07.07. Mars u sekstilu sa Uranom, Pun mesec u Jarcu

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu