Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti Meseca

+38
mimma
Strijelac
manuela
Tanja1
Zorica
Etiketica
Aqua_
Vita83
neobicna
Vaga/skorpija
kaktus-vila
batnozic
Natasha-77
EMA66
venus_pisces
redwoman
NasmeJANA
mici
hajkula
lafica
Lucija
zelena dolina
Rebeka
lado06
alea
tanjica
BoSaNKa
Milica
senka023
elaelena
Kocka je bacena
gernica
Izida
mrs_r
nolita
Astrotanja
Čarobnica
Strelica
42 posters

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  lado06 Pet Feb 19, 2010 12:38 am

Da ali ti verovatno ne kazes naglas *mazi me* a ona sa MO u 1.kuci to jasno stavi do znanja ....

Mislim da dispozitor tvoje VE ce uvek biti gladan ljubavi.
Znas Alea mislila sam da MO0SA u 7. je lose ali sad kad ti pises o tvom Mo shvatih da tek tvom MO treba da pokaze svoja osecanja.....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Gost Pet Feb 19, 2010 1:06 am

alea ::
mila2710 ::Hm.medjutim ostah malo skepticna prema svom Mo. Nesto ga(me) izvlaci, ali sta? So nije..znas i sama! P.S.na pola sam puta.. Wink

Tvoj MO je sušta suprotnost mom, jer je u 7 p. a to je polje javnosti...ti nisi toliko introvertna kao ja...Smile i tvojim MO vladaju žestoka osećanja, ali imaš kakav-takav način da ih ispoljiš. Verujem da bi ti volela da pokazuješ svoju naklonost javno, da te toga nije "strah"...jer tvoj MO prirodno teži partnerstvu kome može da pokaže šta oseća bez ustručavanja i blokada Smile
Do sada nisam nasla nekog kome cu ih ispoljiti, toliko javno..cvrsto se drzim onog da ne bi bilo "rekla pa porekla"..ne prenaglasavam svoje emocije, nikada nisam ispoljila sve i do kraja i zato mozda delujem hladna..lako je naci nacin kad imas pravu osobu! Embarassed Volim ja tihu ljubav/intimnu iza kulisa - bez ikakakvih blokada, predrasuda, stega i konzervatizma, ali jeste i neki nacin dokazivanja da je to to, kada se neko usudjuje da stavi do znanja javno kako je to zapravo lep, trajan i privrzen odnos..toga jos nisam imala u potpunosti. Ne bas da iznosi detalje, ali prosto ponasanjem da odaje ko si i sta mu znacis! Delo govori vise od reci..to uvek zaboravljamo Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  alea Pet Feb 19, 2010 11:41 am

Apsolutno se slažem sa tobom!
Dela uvek govore mnogo više od bilo kakvih reči...
Mada, ja jako volim i lepe i nežne reči...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Kocka je bacena Ned Feb 21, 2010 12:29 am

alea ::
I sada ta osoba, nesvesna sa koliko unutrašnjih demona se borio MO da bi mu stavio do znanja koliko mu znači, razvlači njegove emocije pred drugima, u javnosti! Time je nesvesno ili svesno, do korica zario mač nesrećnom MO, dokazao mu da je bio u pravu što nije verovao, što je bio povučen, nesiguran...uverio ga je u ono što je njegov najveći strah - da ne može nikome verovati, zbog čega se, ranjeni i nesrećni MO povlači ponovo u svoj tamni svet, sa još većim strahom, nego pre...u svojoj tami leči svoje rane, boreći se sa sopstvenim demonima, porivima, željom za osvetom, i pravdom...Niko ne zna šta se u njemu dešava u tim trenutcima, sa čim se sve on u tim momentima bori.

Jedini aspekt preko kojeg moj MO može da pronađe izlaz iz te svoje tamnice jeste SO u strelcu, sa kojim on ima konjunkciju. SO, kao vladar 9 p. mu naređuje da mora da bude dobar, da ne sme da dozvoli porivima da ga odvedu u mračne misli, u osvetu, u mržnju. SO ga leči u tami, vida mu rane i hrani ga nadom, optimizmom, plemenitošću, verom...SO zna da je put mržnje onaj koji je sušta suprotnost putu ljubavi i nade koju simboliše ono, kao vladar božanske ljubavi i pravednosti iz belog, 9 polja...Tu, iza svih zastora i zidina unutrašnjeg sveta, moje velikodušno SO leči moj MO i oplemenjuje ga, usmerava ga na jedini put kojim on može ići, put izgrađen od vere u dobro...

Izlečeni MO, tada nastavlja svoj životni put dalje, sa novim žarom i strašću za životom, velikodušno SO ga je naučilo praštanju, on oprašta, ali nikada ne zaboravlja...jednom kada je izlečio svoj bol, zakopao je čoveka duboko, sahranio i izbrisao...takav čovek, koji ga je zgazio i razbio u paramparčad, za njega više ne postoji u istom obličju kao pre...postojaće kao i svako ljudsko biće, kome će možda nekada i pomoći, kao što mu naređuje SO iz 9 p. ali nikada više neće biti privilegovan da oseti svu onu duboku emociju koju mu je jednom, sa puno nade, poklonio MO.

divno si opisala svoj Mo!

I ja se jako pronalazim u tvojim rečima,a ovo boldovano je posebno tačno,i imam isti problem kao i ti...iako nemam Mo u škorpiji,moj Mo u lavu gradi egzaktan 90°Pl,a dispozitor mu je upravo So u strelcu u 9.polju
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  alea Čet Feb 25, 2010 1:48 pm

Kocka, šta ćemo mi raditi sa tim našim MO?
Ja sam nekada jako umorna od svega...i volela bih da mi sve bude nekako ravno...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Rebeka Čet Feb 25, 2010 2:51 pm

Volim zažmiriti na svoj Mjesec,jer je jadan isprepadan uglavnom lošim aspektima.
Mjesec kvadrat ASC
kvadrat Mars
kvadrat Pluton No
Rebeka
Rebeka

Broj poruka : 46
Godina : 33
Datum upisa : 28.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Opozicija Mjeseca i Saturna u natalnoj karti moje kcerke - za Lanicu

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 3:12 pm

Lanica"Ovo je natalna karta moje kcerke. Mozete li mi reci bilo sta pozitivno i konstruktivno o opoziciji Mjeseca i Saturna? Sve sto sam dosad procitala je pravi crnjak, zar je to stvarno jedan od najtezih aspekata u natalnoj karti? Kako ga je moguce pozitivno iskoristiti?"

https://2img.net/r/ihimizer/img80/1774/astrow2gw36eminahp58110.gif

E Draga Lanice, dobro nam dosli na forum sunny .
Volela bih da Vas odvedem na temu gde se upravo nalaze aspekti Meseca, a to je ovde. Ovo je samo jedan o 5 osnovnih aspekata koji se javljalju u nashim natalnim kartama. Tamo ce vam uvek neko pomoci na pitanju o aspektima prema Mesecu kojih Vasa cerkica ima i to vise od jednog, pa kako ne bi za svaki otvarali novu temu i bili greskom ili porpustom zaobilazeni, prebacimo vas na teme o Mesecu.
Prijatnu doborodoslicu i provedeno vreme sa nama,
S postovanjem,
Mila.
sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Gost Sub Maj 22, 2010 6:34 pm

Astrotanja ::Kada Mesec prvi više od jednog aspekta, onda je bitno videt o koji je prvi aspekt koji gradi, dakle ulazeći i sa najmanjim orbisom, kao i da li pre svega gradi i kakav aspekt sa svojim dispoztorom što je veoma bitno.

Naglašen Mesec često imaju osobe koje se dopadaju drugima, posebno povoljne i on može da donese i popularnost, ali i odbojnost itd.

konjukcija loš aspekt
Mesec kod mene ima prvu aplikaciju sekstil sa Marsom ako se ne varam,svojim dispozitorom, on je povoljan aspekt za sportiste, sto sam i bila, a u slucaju da sam isla na neku hirursku intervenciju cini mi se bi se dobro zavrsilo. Ovaj aspekt posebno opisuje moju majku kao hrabru zenu, Mo mi je inace vladar 4-og. Mozda ovo sto kazem za hirurske intervencije i moj optimizam dolazi od konjukcije Mo sa Ju, imam kao Charobnica orbis 8`. Ali Mesec ne prima uticaj dizpozitora Jupitera tj.Venere.
Znam da konjukcija nije potpuno los aspekt, znam i osecam da sam ljudima prijatna, a nekima odbojna(verovatno uticaj Plutona koji je izmedju Ju i Mo). Mesec ima vise aspekata, konjukcija. Ali zapravo sudbinu ili ishod dogadjaja odredjuje dispozitor,a ja od Venera koja je dispozitor nemam nikakvog uitcaja, pa zato cesto vise se oslanjam kao Charobnica da je ovaj Mo0Ju - losiji u mojoj karti, ili ne dam prevelikom optimizmu da me odnese u nezadovoljstvo, sto se desavalo, narocito po pitanju onoga cime Jupiter vlada - zeljama, nadama, snovima...koje su ostale neostvarene. Embarassed

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  zelena dolina Uto Jun 01, 2010 11:50 am

Alea je divno opisala svoj mesec, predivno, kao da si Milekicev ucenik....poeticno Very Happy

Moj MO jeste u biku al na peljadama i pri tom ima opozicije sa NE JU MA...sve gore od goreg,moje velike nade, vere i uzaludne borbe, jedino dobro je sto ima 120 sa PL!
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  alea Uto Jun 01, 2010 5:21 pm

zelena dolina ::Alea je divno opisala svoj mesec, predivno, kao da si Milekicev ucenik....poeticno Very Happy

Neverovatno, ali i to je rezultat promenljivih Mesečevih raspoloženja, što je jedna jako bitna odlika MO u Škorpiji.
Kada sam u nekom super raspoloženju, pa onda pročitam nešto što sam napisala o svom MO, ne mogu da poverujem koliko me duboko povuče kada budem tako down, prosto ne mogu da poverujem da sam u takvom raspoloženju bila...a onda, opet dodje vreme kada mi je sve extra, sve funkcioniše savršeno, radosna sam, optimistična i vedra.

U suštini, shvatila sam da to i jeste jedna od najbitnijih karakteristika MO u Škorpiji da je jako podložan mesečevim menama. Ja sam tako shvatila da obično kada tranzitni MO prolazi kroz sazvežđe Škorpije, spopadne me neko tmurno raspoloženje, često otplačem, osamljujem se...baš me povuče skroz u dubinu...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Lucija Čet Avg 12, 2010 4:37 pm

Primetih da osobe sa Mo-Ve (dobrim aspektom) imaju jako lepo lice. Moja mama ima ovu poziciju i dan danas ima jako lepo i mladoliko lice. Daje neku toplinu i harizmu crtama.Smile
Lucija
Lucija

Broj poruka : 8
Datum upisa : 12.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  lafica Čet Avg 12, 2010 5:16 pm

Jel mogu ja jače bit u banani sa mjesecom u ribama i još na 12 stupnju lol?
lafica
lafica

Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.08.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Mesec 90 JUpiter

Počalji  hajkula Pon Avg 16, 2010 12:59 am


Razmisljam koliko boli ovaj aspekt. Pre neki dan mi cerka kaze, ne zelim da se nadam, mastam, posle patim. Kad pomislim, to je to, radujem se a onda se desi nesto pa se razocaram. Bolje je kada se ne nadam, pa se nesto lepo, dobro desi.
To su reci jedne Lavice, sa podznakom u Strelcu a Jupiter joj je u Devici u kvadratu sa Mesecom u Blizancima. Te zelje, teznje ka ekspanziji, rastu neceg su joj obicne, uobicajene, normalne, male, svakodnevne stvari, potrebe. Jupiter je u skromnoj Devici, Mesec joj je opet u Blizancima. Za sada ne primecujem da u kupovini placa vecu cenu, to se meni desava po nekad kada sa njom nesto kupujem. Tacnije, potrosim vise jer kupi vise nego sto sam planirala. Ali, emotivno, da, placa. To sto kaze da je bolje da nesto ne zeli, ne misli da ce se desiti a onda to bude dobro, je iz aspekta Meseca sa Merkurom u konjunkciji sa Venerom a u opoziciji sa Saturnom. Merkur, Venera opozicija Saturn, pa je to aspekt koji joj ukazuje na ne misliti i ne zeleti pa posto su u sekstilu sa Mesecom u Blizancima, bude dobro, ostvari se lepo. Ja mislim da je ona negde u proseku, ne razlikuje se od vrsnjaka sto se tice ostvarenja nada, zelja, misli, ali da njoj porazi, povrede, izdaje, teze padaju, vise boluje. Svi imaju uspone i padove, samo se neko bolje doceka. Saturn joj je napustio kvadrat sa mesecom, pa ce sada biti laksi period.

hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Gost Pon Avg 16, 2010 1:03 am

hajkula ::
Kad pomislim, to je to, radujem se a onda se desi nesto pa se razocaram. Bolje je kada se ne nadam, pa se nesto lepo, dobro desi.


Prepoznajem se...u recima, ali to je prestalo sa godinama. Svidja mi se sto ona ima bar izazovne aspekte(koliko god to zvucalo grubo) ali iz ove perspektive, ...manjak je gori! Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  zelena dolina Pon Avg 23, 2010 4:39 pm

Lucija ::Primetih da osobe sa Mo-Ve (dobrim aspektom) imaju jako lepo lice. Moja mama ima ovu poziciju i dan danas ima jako lepo i mladoliko lice. Daje neku toplinu i harizmu crtama.Smile

znam ljude koji imaju egzaktan kvadrat MO i VE i imaju lepo lice...

mene brine moj vladar III kuce u opoziciji sa vladarem X tj JU180MO...mislim sta raditi...
zelena dolina
zelena dolina

Broj poruka : 275
Godina : 53
Локација : Beograd
Datum upisa : 11.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  mici Pet Okt 08, 2010 1:18 pm

Astrotanja ::Kada Mesec prvi više od jednog aspekta, onda je bitno videt o koji je prvi aspekt koji gradi, dakle ulazeći i sa najmanjim orbisom, kao i da li pre svega gradi i kakav aspekt sa svojim dispoztorom što je veoma bitno.

Naglašen Mesec često imaju osobe koje se dopadaju drugima, posebno povoljne i on može da donese i popularnost, ali i odbojnost itd.

Čarobnice nije konjukcija loš aspekt, problemi kod tebe dolaze od Saturna u devetoj i njegovog kvadrata sa Venerom i Uranom.
Jedino od loših tranzita Meseca možeš osetiti u opoziciju sa Plutonom, mada je dobro što je orbis veći, jer što je orbis veći, uticaj je manji. sunny

Moji kvadrati meseca, mesec u 1 kuci u ribama ukljesten na 25* ovna, prvi kvadrat sa merkurom, drugi sa jupiterom treci sa neptunom....Smile)) Uzevsi da je mesec u 1 kuci koja pripada ovnu i na stepenu ovna mogu uzeti mars kao drugi dispozitor, pa tako prvi dispozitor neptun obrazuje sl aspekte/ 90 sa ME, 0 sa MER, pa 60 sa MA drugim dispoz. , 0 sa JU, dok drugi disp. mars nema asp sa ME, sa MER i JU i NE 60. Mislim da su ovi dispozitori malo ublazili ove kvadrate sto muce mesec Smile)) Ako neko zeli nek dopuni Basketball
mici
mici

Broj poruka : 14
Godina : 40
Локација : Novi Sad
Datum upisa : 24.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  NasmeJANA Čet Jul 14, 2011 8:43 pm


NasmeJANA

Broj poruka : 9
Godina : 41
Локација : Smederevo
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Astrotanja Čet Jul 14, 2011 11:43 pm

Mesec bi trebao da pravi neke aspekte ili Venerom, ili sa Suncem,pa onda možemo da govorimo o osećanju ljubavi, dopadanja, davanja. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  NasmeJANA Pet Jul 15, 2011 12:23 am

Astrotanja ::Mesec bi trebao da pravi neke aspekte ili Venerom, ili sa Suncem,pa onda možemo da govorimo o osećanju ljubavi, dopadanja, davanja. sunny

Znaci nema osecanja Sad koliko shvatam...Ovde sam pocetnik, pa malo i ne snalazim se najjj
Hvala!

NasmeJANA

Broj poruka : 9
Godina : 41
Локација : Smederevo
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  NasmeJANA Pet Jul 15, 2011 12:38 am

Ovo je aspekt u Natalu Smile Shvatam da je licno u pitanju Wink Shocked
Mislim da imam Mesec sekstil Mars, Mesec trigon Sev.cvor, Mesec konjukcija MC,Mesec sekstil Ascendent ? Zanimalo bi me radi emocija?
Znam za Mesec - Mars sekstil PoVREDE.. Mars podstice energicnost i daje hrabrost i vitalnost, ne planira se puno i ulecu u situacije nove..Potencira se u izgledu i ponasanju. Rizik i avanture, nezavisnost i pomalo fatalisti.Posto sam zena nisam ni malo lake duse Wink..Ali mislim da zbog ovoakvog aspekta i patim od slabih nerava i upala..
Ostale aspekte i ne znam, bi li ko bio voljan i raspolozen samo da pogleda i kratko mi opise? Znacilo bi mi ! Stvarno ! Hvala

NasmeJANA

Broj poruka : 9
Godina : 41
Локација : Smederevo
Datum upisa : 14.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  redwoman Pet Jul 15, 2011 1:35 am

Ja moj mesec mrziiiiim! Nalazi se u raku u 12. kuci i gradi kvadrat sa Suncem, opoziciju sa Uranom i Neptunom, jedino sto ima trigon sa Plutonom, a i to ne znam koliko je dobro. Za kvadrat sa Suncem znam da mi je doneo neslaganje sa majkom, zapravo, nikada nije razumela moju slobodu, ne daj Boze kada bi znala koliko sam liberalna osoba. Zato se vise i ne trudim da poboljsam odnos sa njom, pricam joj koliko mislim da je za nju dovoljno.

redwoman

Broj poruka : 23
Godina : 34
Локација : Trstenik
Datum upisa : 27.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  venus_pisces Pet Jul 15, 2011 2:58 am

Procitala sam na temi da je konjukcija meseca losa... kod mene je Mo0Ve i Mo0Ma, ovo drugo mi je jasno zasto nije dobro...ovaj aspekt mi je doneo operaciju u predelu stomaka...a Mo0Ve ja ne bih gledala tako lose jer su benefici u pitanju, zar ne?

Cini mi se da je astrotanja pomenula da je bitno da je Mo u lepom aspektu sa dispozitorom...kod mene je slucaj da je dispozitor neptun koji ima jedino generacijski sextil sa Pl...ali imam Mo60Ju,kakav bi bio opis ovog aspekta? Mo je u 1 kuci a Ju u 12...
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Astrotanja Pet Jul 15, 2011 12:47 pm

Uticaj Vnere je jači u Ribama, jer je ona egzaltirana pa je bitno i tome pridati značaj, jer je njen uticaj u ribama jači i pozitivniji od Marsa, koji istina deluje, ali ga je Vnera svojim poztivnim uticajem nadjačala, a tu je i sektil Meseca i Jupitera, tako da je Mesec daleko više poztivan, nego negativan. Konjukcija Mesec ai Mars ukazuje da je potrebno da kanališeš i prvilno usmeriš tu energiju Marsa, koja u poztivnom pogledu može delovatttii na erotičnost, na seksualnu energiju, koja treba ne sputano da teče, da ne bi bilo upala, ili emotivnih povreda, uvek pre trebaš da ideš na miran način, suptulno, pozitivno, davanjem,razumevanjem, opraštanjem, tolerancijoma, nego da se prepuštaš bilo kom vidu borbe i d anešto radiš na silu.

Pomagaje drugima, posebno onima kjima je pomoć potrebna i koji su nesrećni, emotivno povređeni bi bila dobra za tebe i naravno duhovni razvitak, vera, duhovno ispunjenje koje može doneti i unutrašnji mir, pa na taj način ublažiti delovanje Marsa na Mesec. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pet Jul 15, 2011 2:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  venus_pisces Pet Jul 15, 2011 2:07 pm

Astrotanja ::Uticaj Vnere je jači u Ribama, jer je ona egzaltirana pa je bitno i tome pridati značaj, jer je njen uticaj u ribama jači i pozitivniji od Marsa, koji istina deluje, ali ga je Vnera svojim poztivnim uticajem nadjačala, a tu je i sektil Meseca i Jupitera, tako da je Mesec daleko više poztivan, nego negativan. Konjukcija Mesec ai Mars ukazuje da je potrebno da kanališeš i prvilno usmeriš tu energiju Marsa, koja u poztivnom pogledu može delovatttii na erotičnost, na seksualnu energiju, koja treba ne sputano da teče, da ne bi bilo upala, ili emotivnih povreda, uvek pre trebaš da ideš na miran način, suptulno, pozitivno, davanjem,razumevanjem, opraštanjem, tolerancijoma, nego da se prepuštaš bilo kom vidu borbe i d anešto radiš na silu.

Ponagaje drugima, posebnoonima kjima je pomoć potrebna i koji su nesrećni, emotivno povređeni bi bila dobra za tebe i naravno duhovni razvitak, vera, duhovno ispnjenje koje može doneti i ubutrašnji mir, pa na taj način ublažiti delovanje Marsa na Mesec. sunny

Ja bas ne volim mog marsa u ribama jer je nekako mekan i lenj, mada ipak je u 1 kuci pa ima nesto u ovnovskom stilu kad se razbesni i bude ishitren...mada generalno je tesko pokretljiv kod mene...dobro je sto je ta venera egzaltirana pa valjda ulepsava marsa Very Happy ... Generalno mislim da kod mene je jak uticaj znaka riba i zbog tog stelijuma a i jake 12 kuce...i koliko god da se trudim i da pomazem drugima, da ih razumem i budem tolerantna (ovo cak smatram svojom manom), ja idem do krajnjih granica pa nekad i preterivanja u svemu tome...tolerancija mi je ogromna, nervira me sto jos uvek ne znam da procenim kome treba da se otvorim i sto kazu,da dam svoje srce...ja svakom hocu i da ucinim i pomognem i dam 100% sebe...i jako cesto sam povredjena iz prostog razloga jer idealizujem coveka i ne zelim da uocim necije mane...al dobro, to su neke stvari koje se valjda sa godinama uce kroz dobra i losa iskustva:)
venus_pisces
venus_pisces

Broj poruka : 72
Godina : 39
Datum upisa : 03.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Astrotanja Pet Jul 15, 2011 2:17 pm

Kada budeš sa svojim Mesecom u Ribama naučila lako da oprostiš i zaboravila tuđe slabosti, mane, kada više načuiš da razumeš i da se uzdigneš iznad njih ,manje će te boleti i povređivati drugi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Meseca - Page 4 Empty Re: Aspekti Meseca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 6 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu