Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

2 posters

Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  mrs_r Pon Avg 10, 2009 2:02 am

aj nek neko bude dobra dusa, pa neka istranzira ovu sinastriju uzduz i popreko, bez milosti. meni vise nista nije jasno. ni zasto smo zajedno, ni zasto prekidamo, ni zasto obnavljamo. NISTA! Shocked sta jos u ovom lavirintu da ocekujem? ili da bezim? Suspect

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty Re: mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 2:19 am

mrs_r ::aj nek neko bude dobra dusa, pa neka istranzira ovu sinastriju uzduz i popreko, bez milosti. meni vise nista nije jasno. ni zasto smo zajedno, ni zasto prekidamo, ni zasto obnavljamo. NISTA! Shocked sta jos u ovom lavirintu da ocekujem? ili da bezim? Suspect

Adje postavi odvojeme chartove, ja se pogubim u ovom mnostvu, nista ne vidim od guzve...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty Re: mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  mrs_r Pon Avg 10, 2009 2:21 am

ha! evo je dobra dusa. postavljam!

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty Re: mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  mrs_r Pon Avg 10, 2009 2:29 am

evo nas, vid koliki smo affraid

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty Re: mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  Tajna Pon Avg 10, 2009 2:42 am

mrs_r ::evo nas, vid koliki smo affraid

Super ja cu to malo da proucim pa pisem sutra u stvari to je kasnije tokom dana po vasem vremenu...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty Re: mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  mrs_r Pon Avg 10, 2009 2:44 am

juhu! cheers

mrs_r

Broj poruka : 135
Godina : 52
Datum upisa : 30.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca Empty Re: mrs_robinson ili ljubavne zgode, ali bez diplomca

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu