Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arkan

+2
DUH
Tajna
6 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  lado06 Pet Okt 16, 2009 1:27 am

DUH ::
lado06 :: Jeste Very Happy Zaboravih....slatkise Very Happy

A znaš i kako je voleo sve materijalno, kao i da lićne planete umetnute u AR u 12p daju zlu osobu

Ok za materijalne stvari.Lici na Bika...
Ali ovo za zlu osobu affraid nisam imala pojma.
JA nisam neki znalac astrologije ali meni je licilo na naprasitog,naglog,sam znak Ovna-Mars nasilje...Meni zla osoba je ona koja ima losu nameru....a to je 3.kuca....ili ja gresim??
Sad si me zaintrigirao gde se vide kradje o kojima se pricalo? Da li je to MA kao akcija i mozda NE kao prevara u losem aspektu? Ako su licne planete u 12.kuci u Ovnu da li to znaci da je on pokusao da sakrije koliko je agresivan?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 5:43 pm

lado06 :: Ok za materijalne stvari.Lici na Bika...Ali ovo za zlu osobu affraid nisam imala pojma.
JA nisam neki znalac astrologije ali meni je licilo na naprasitog,naglog,sam znak Ovna-Mars nasilje...Meni zla osoba je ona koja ima losu nameru....a to je 3.kuca....ili ja gresim??
Sad si me zaintrigirao gde se vide kradje o kojima se pricalo? Da li je to MA kao akcija i mozda NE kao prevara u losem aspektu? Ako su licne planete u 12.kuci u Ovnu da li to znaci da je on pokusao da sakrije koliko je agresivan?

Ne grešiš, 3p UR 90 ME 12p zle namere koje prasnu kada se najmanje nadaš, udara bez upozorenja a kradje, kriminal, pa MA 90 PL 5p (špekulacije, laka zarada) je dovoljno a i samo 12p sa ME u AR (misli o otimačini), lopovi i džeparoši obično imaju ME u 12p jer me sam po sebi nije oličenje poštenja, dakle.

Ma školski primer opasnog bezkrupuloznog lika, hladne duše (MO u CO)
taj MO ili njegova duša nema morala (MO 90 JU) u težnji ka luksuzu i materijalnom a sklon i ubistvima (MO 90 NE)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  lado06 Pet Okt 16, 2009 5:54 pm

Duse hvala ti Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 6:13 pm

lado06 ::Duse hvala ti Very Happy

Nema na čemu, ovo je jednostavan horoskop, kao što reče Dupor, kod ovakvih likova je lako prognozirati, najteže nama običnim smrtnicima kojima je najveći greh švercovanje u autobusu i po neka prevara sa hroničnim nedostatkom novca i žena koje kad se udaju misle da su sve obavile u životu a posle se čude, otkud sad pa razvod.... affraid
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  lado06 Pet Okt 16, 2009 7:23 pm

Znaci UR i ME u losem aspektu su losa namera? Znaci nepredvidljivost UR i ME-komunikacija? Ja bila ubedjena da je NE jer je on sav mutan, mada mi je pao na pamet i JU koji kad je lose postavljen daje preterivanje svake vrste.....ili bi Ju mogao biti podrska losem aspektu zlih namera....
Reci mi da li sam dobro razumela ili sam na krivom tragu... Very Happy
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 9:30 pm

lado06 ::Znaci UR i ME u losem aspektu su losa namera? Znaci nepredvidljivost UR i ME-komunikacija? Ja bila ubedjena da je NE jer je on sav mutan, mada mi je pao na pamet i JU koji kad je lose postavljen daje preterivanje svake vrste.....ili bi Ju mogao biti podrska losem aspektu zlih namera....
Reci mi da li sam dobro razumela ili sam na krivom tragu... Very Happy

UR i ME jesu loše namere, naročito kada je jedna planeta u 3p a druga u 12p još u Ovnu, inače taj kvadrat je uticao i na sve Arkanove “avanture” i može da pokrije sve njegove namere a pozicija UR u Raku (narod) stvorila je i ultra nacionalistu od njega, mada je ubedjivao grubim metodama i ubistvima (MO 90 NE)

NE više utiče na psihu pa je zato mogao da ubija, verovatno i pre rata i izadje “uslovno” normalan iz rata jer on sa ovakvim MO u Jarcu još sa lošim aspektima, teško da spada u emotivno normalnu osobu.

JU svakako nosi preterivanja u lošim aspektima ali zavisi sa kojom planetom jer recimo u lošem aspektu sa MA može biti i nasilan
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  lado06 Pet Okt 16, 2009 9:48 pm

DUH ::
lado06 ::Znaci UR i ME u losem aspektu su losa namera? Znaci nepredvidljivost UR i ME-komunikacija? Ja bila ubedjena da je NE jer je on sav mutan, mada mi je pao na pamet i JU koji kad je lose postavljen daje preterivanje svake vrste.....ili bi Ju mogao biti podrska losem aspektu zlih namera....
Reci mi da li sam dobro razumela ili sam na krivom tragu... Very Happy

UR i ME jesu loše namere, naročito kada je jedna planeta u 3p a druga u 12p još u Ovnu, inače taj kvadrat je uticao i na sve Arkanove “avanture” i može da pokrije sve njegove namere a pozicija UR u Raku (narod) stvorila je i ultra nacionalistu od njega, mada je ubedjivao grubim metodama i ubistvima (MO 90 NE)

NE više utiče na psihu pa je zato mogao da ubija, verovatno i pre rata i izadje “uslovno” normalan iz rata jer on sa ovakvim MO u Jarcu još sa lošim aspektima, teško da spada u emotivno normalnu osobu.

JU svakako nosi preterivanja u lošim aspektima ali zavisi sa kojom planetom jer recimo u lošem aspektu sa MA može biti i nasilan

Razumela sam cheers
Kod njega se namestilo gore da gore ne moze biti...
Vidis ja sam bila ubedjena da je NE prevara,droga,alkoholizam....znala sam i da je psiha.
Ima li nesto lepo kod njega? Kakav je bio prema svojoj deci....cekaj Ako je UR u raku jel to znaci i los odnos sa majkom? ili sve to sa MO u jarcu znaci da je bio hladan?Da je rastao bez ljubavi majke ili je on bio hladan u odnosu majke i njega? I to me buni.....
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Astrotanja Pet Okt 16, 2009 10:03 pm

Vladalac treće mu je Mesec i on je u padu u Jarcu, u 10 kući u opoziciji sa Uranom trećoj i to su te je uticalo na njegove tendenciju ka nečemu što može da spada u loše namere, a ujedno je Mesec u kvadratu sa Jupiterom, pa tu ima sumnjivog morala, nedostatak osećanja za druge, jer je Mesec u Jarcu.
Merkur u 12. govori o tajnim mislima, planovima, idejama, razmišljnjima. Kvadrat sa Uranom, koji je u raaku u trećoj utiče na promenu palnova, prekide, iznenadna putovanja, magle prekide nekih veza, ali on nužno ne znači loše namere. To može da znači da on nije sasvim iskoristio svoje obrazovanje, prekid u školovanju, isto tako neki svoj talenat nije iskoristio, kao i da je bilo nekih otežavajućih okolonosti, koje su dovele do prekida planova, prekida školovanja. To ima veze sa jednim roditeljem i rekla bih ocem.
Inače da je on brzo mislio i imao orginalne ideje to verujem, samo ih je koristio, pretvarao u dela, koja su bila marsovska, jer je signfikator Merkura Mars i to Mars koji je verovtno ipak na Dc u Škorpiji u kvadratu sa Plutonom, što navodi na borbu, sukobe, žestoke obračne i način na koji je umro.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 10:17 pm

MO i UR nisu u opoziciji suviše je veliki orbis i još separacioni i još MO napušta aspekt, dok ME bez obzira gde se nalazi takodje govori nešto o namerama vlasnika jer ME ipak prirodno vlada 3p
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 10:25 pm

lado06 ::
Razumela sam cheers
Kod njega se namestilo gore da gore ne moze biti...
Vidis ja sam bila ubedjena da je NE prevara,droga,alkoholizam....znala sam i da je psiha.
Ima li nesto lepo kod njega? Kakav je bio prema svojoj deci....cekaj Ako je UR u raku jel to znaci i los odnos sa majkom? ili sve to sa MO u jarcu znaci da je bio hladan?Da je rastao bez ljubavi majke ili je on bio hladan u odnosu majke i njega? I to me buni.....

U pravu si za NE i zavisnosti, pogotovo ako ima loš aspekt sa vladarem SO ili vladarem ASC, pa i sa MO nekada, a to je opet psiha jer zavisnost je psihička bolest
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Astrotanja Pet Okt 16, 2009 10:29 pm

Merkurov signifikator je Mars i on ukazuje na namere tog Merkura, koji je pre svega u Ovnu, te on ukazuje na način razmišajnja i komunikacije, a posebno jer je povezan sa trećom kućom, ali Merkur u kvadratu sa Uranom sam po sebi ne ukazuje na loše namere, već na neiskorišćene veštine, na isprekidonost, često neku vrstu genijalnosti, kao i trigon, samo je neiskorišćena, jer postoji nešto ometajuće, a šta je to zavisi od natala.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Astrotanja Pet Okt 16, 2009 10:36 pm

Mesec je na 18 Jarca, a Uran na 24 stepenu Raka, to je opozicija jer je u pitanju aspekt orbisa od -6 stepeni, a do -8 je opozicija. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 10:51 pm

Astrotanja ::Merkurov signifikator je Mars i on ukazuje na namere tog Merkura, koji je pre svega u Ovnu, te on ukazuje na način razmišajnja i komunikacije, a posebno jer je povezan sa trećom kućom, ali Merkur u kvadratu sa Uranom sam po sebi ne ukazuje na loše namere, već na neiskorišćene veštine, na isprekidonost, često neku vrstu genijalnosti, kao i trigon, samo je neiskorišćena, jer postoji nešto ometajuće, a šta je to zavisi od natala.

ME sa lošim aspektima u 12p bez obzira na znak nema dobre namere a dispozitor će pokazati vrstu tih loših namera. Ja sam pričao o ME u 12p a mislim da sam to i naglasio.

Pošto je ovde MA dispozitor to su nasilničke namere
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 10:54 pm

Astrotanja ::Mesec je na 18 Jarca, a Uran na 24 stepenu Raka, to je opozicija jer je u pitanju aspekt orbisa od -6 stepeni, a do -8 je opozicija. sunny

A da pogledate ponovo UR 10st Ca - MO 24st Co
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Astrotanja Pet Okt 16, 2009 11:17 pm

Pogledala sam ponovo i priznajem pogrešila sam. Mesec signifikator Urana, dakle, loš je postavljen i Jarcu u 1O, gde je u padu i govori da je on nekim svojim idejam, delovao na masu, na ljudstvo.
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Pet Okt 16, 2009 11:33 pm

Astrotanja ::Pogledala sam ponovo i priznajem pogrešila sam. Mesec signifikator Urana, dakle, loš je postavljen i Jarcu u 1O, gde je u padu i govori da je on nekim svojim idejam, delovao na masu, na ljudstvo.

To je tačno MC Co 0 MO 90 NE poznat po zlu i takvom uticaju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 2:07 pm

Duše, a šta bi rekao za Arkanovog oca iz natala?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 3:11 pm

Milica ::Duše, a šta bi rekao za Arkanovog oca iz natala?

Baraba kao i Arkan, takodje vezan za neku uniformu, kome je više puta život bio ugrožen, slične sudbine, u mladosti avanturista, najverovatnije komunista UR 120 MA u SC (10p oca), psihopata kao i Arkan ali čovek u senci
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  lado06 Sub Okt 17, 2009 6:58 pm

A majka? Kakav je odnos bio njega i majke?
Da li kao njegovu majku gledam MO u jarcu ili 4. kucu?

Ili gledam aspekte 4.kuce i Mo?
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 7:18 pm

lado06 ::A majka? Kakav je odnos bio njega i majke?
Da li kao njegovu majku gledam MO u jarcu ili 4. kucu?

Ili gledam aspekte 4.kuce i Mo?

Sa takvim MO u Co sigurno mu nije pružila ljubav, mada je možda na neki način mu zamenjivala oca, toj ženi ni sa mužem ni sa sinom nije bilo lako
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 8:54 pm

DUH ::
Milica ::Duše, a šta bi rekao za Arkanovog oca iz natala?

Baraba kao i Arkan, takodje vezan za neku uniformu, kome je više puta život bio ugrožen, slične sudbine, u mladosti avanturista, najverovatnije komunista UR 120 MA u SC (10p oca), psihopata kao i Arkan ali čovek u senci
Komunista i udbaški oficir preko koga je i sin dospeo u službu, što je dotičnog mnogo puta spasilo zatvora.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 9:07 pm

Milica ::Komunista i udbaški oficir preko koga je i sin dospeo u službu, što je dotičnog mnogo puta spasilo zatvora.

Pa ima smisla, a kako mu je otac završio ?
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Milica Sub Okt 17, 2009 9:38 pm

DUH ::
Milica ::Komunista i udbaški oficir preko koga je i sin dospeo u službu, što je dotičnog mnogo puta spasilo zatvora.

Pa ima smisla, a kako mu je otac završio ?
Сасвим лепо, природном смрћу.
Није се истицао као син. Ето, такви као Аркан и његов тата су харали и палили нашом земљицом. Тако да, нешто ме ни не чуди што нам је данас овако.
Иначе, оно клинче што има са Цецом ( мислим на сина) је много слатко дете и паметан је мали онако, баш.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  DUH Sub Okt 17, 2009 10:02 pm

Milica ::Сасвим лепо, природном смрћу.
Није се истицао као син. Ето, такви као Аркан и његов тата су харали и палили нашом земљицом. Тако да, нешто ме ни не чуди што нам је данас овако.
Иначе, оно клинче што има са Цецом ( мислим на сина) је много слатко дете и паметан је мали онако, баш.

Pa UDB-a je preteča DB-a, i da je hteo nije mogao da se ističe jer oni su radili i rade u tajnosti.

Inače i moj otac je bio udbaš, sećam više kroz slike (bio sam predškolski uzrazst), kada su po trojca u crnim kožnim mantilima dolazili kod mog ćaleta i u predsoblju nešto šaputali 10-ak minuta i uvek posle toga toga moj ćale je nekoliko dana kasnije išao na službeni put ili na "lečenje" u Opatiju ali sam to sve povezao mnogo kasnije i posle više informacija koje sam skupio o njemu.

To što vam moj horoskop liči na nekog specijalca je ustvari priča o mom ocu predratnom komunisti i njegovoj misterioznoj karijeri
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  hajkula Sub Okt 17, 2009 10:21 pm

DUH ::
Astrotanja ::Merkurov signifikator je Mars i on ukazuje na namere tog Merkura, koji je pre svega u Ovnu, te on ukazuje na način razmišajnja i komunikacije, a posebno jer je povezan sa trećom kućom, ali Merkur u kvadratu sa Uranom sam po sebi ne ukazuje na loše namere, već na neiskorišćene veštine, na isprekidonost, često neku vrstu genijalnosti, kao i trigon, samo je neiskorišćena, jer postoji nešto ometajuće, a šta je to zavisi od natala.

ME sa lošim aspektima u 12p bez obzira na znak nema dobre namere a dispozitor će pokazati vrstu tih loših namera. Ja sam pričao o ME u 12p a mislim da sam to i naglasio.

Pošto je ovde MA dispozitor to su nasilničke namere


Merkur u 12 kuci, to su skrivene misli, tajne misli. To jos uvek nisu lose namere. Treba vlasnik natala da ima lose osobine. Osobine vlasnika natala, kako je njegova zena pevala, ... bez duse... jer je mesec u jarcu u losim aspektima, i jer drugi deo horoskopa koji ukazuje na veliku destruktivnu energiju,
skorpionski mars - pluton (i jos neki aspekti). Mesec je jos u 90 sa neptunom pa sam po sebi taj aspekt kaze, ne isplati se biti dobar. Jos je mesec u kvadratu sa jupiterom...
U njegovom horoskopu domovina se rastura, nacija iz koje potice je u velikom problemu, narod je sludjen, zatrovan, u obmani, a vlasnik tog horoskopa prodaje, izdaje. To je lazni patriotizam. Ljubav za ljubav a pare za pare.
Oca, uzora, vaspitaca nema pa uz to jos i los mesec, dozvoljavju zlu u njegovom horoskopu da radi. Tako lose postavljen mesec, zlo u horoskopu, pa onda moze da se kaze za tog njegovog merkura da ima lose namere. Ali te namere izbijaju. Kad je isprovociran, besan, kaze sta misli. Otkrije misli u besu. Merkur je u kvadratu sa uranom. Uran uvek otkriva, gde god da je i u ma kojim aspektima, od cega zavisi samo u kojim okolnostima, uslovima se to desava.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Arkan - Page 2 Empty Re: Arkan

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu