Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

+8
Milica
Izida
Bambola
Astrotanja
Snezana
nolita
Tajna
IVA
12 posters

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  IVA Uto Avg 18, 2009 8:57 pm

sta sve moze da nam donese ovaj tranzit
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Uto Avg 18, 2009 9:08 pm

Nista dobro i svasta lose. Bice to vreme velikih promena na zemlji i mnogo ljudi ce stradati, sto u ratovima sto u nekim prirodnim kataklizmicnim pojavama. Narocito lose jer se desava preko vrhova kardinalnih znaka. Ne mogu cak ni zamislim kakve ce sve probleme to doneti... Vidi chart

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton TKVADRAT
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  nolita Uto Avg 18, 2009 11:23 pm

Sad cu ja postavit glupo pitanje...ali koliko to tocno traje? kad pocinje?
nolita
nolita

Broj poruka : 95
Godina : 39
Datum upisa : 11.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Uto Avg 18, 2009 11:35 pm

nolita ::Sad cu ja postavit glupo pitanje...ali koliko to tocno traje? kad pocinje?

Pa nemam odovor na to pitanje to zavisi od horoskopa drzave, nacije ili natala, svakom ce poceti i delovati drugacije... Nezgodno je primarno za drzave, narode i pojedince koji imaju teske aspekte bas na pocetku kardinalnih, oni ce to vise osetiti. Ali ako stvari krenu da se desavaju na mundanom nivou, kao sto mislim da hoce to je situacija u kojoj ti ni srecna natalna pozicija nece mnogo pomoci, kao na primer u situacijama avionskih nesreca gde nemaju svi od na primer 300 ljudi los aspekt za taj trenutak a ipak poginu. To je momenat u kom natalna astrologija zataji. Zato se nekada gledala primarno sudbina kralja i kroz njegov horoskop sudbina naroda jer kada se radi o tako bitnim svetskim desavanjima onda su bitni samo horoskopi drzava i nacija, tako da stvarno ne znam. Mi nemamo tacan horoskop Srbije da bi mogli sa sigurnoscu da tvrdimo nesto, ali po onim podatcima koji su objavljeni ne pise nam se dobro.
Ja sve jedno planiram u to vreme da dodjem kuci jer ako cu da mrem bolje da sam tu...

Ono sto moram da dodam je da se u licnom horoskopu takvi mundani uplivi vide kroz teske odnose sporih planeta, pa svakako da los aspekt izmedju Plutona i Saturna, spada u jedan od pokazatelja da je osoba sklonija uplivu mundanih sila. Isto vazi i za Saturn, Uran ili Jupiter... Skoro svako od nas ima bar jedan od tih elemenata, oni koji nemaju su u ovakvim situacijama stvarno povlasceni.

No trebamo biti pozitivni i ne strepeti nad nepoznatom sudbinom, vec verovati da je to za dobro celog covecanstva i da ce proci...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Uto Avg 18, 2009 11:47 pm

Ono sto je dobro je to jako Sunce u Lavu, u dobrim aspektima prema opoziciji, znaci totalna kataklizma sigurno nije, zivot na zemlji se nastavlja. Kazu da je za pocetke uvek bitan momenat kada teska planeta menja znak, znaci problemi pocinju kada Uran i Saturn predju u kardinalne. Takodje je dobro za narode pod vladavinom Sunca ali to takodje govori i da ce se vladari spasiti jer oni imaju vec razradjene planove kako da se sakriuju od eventualnih velikih ratova ili kataklizmi.
Natalno dobro za sve one koji imaju dobre aspekte teskih planeta prema tim tackama i naravno one sa jakim kucama zivota (1,5,9). Trigoni Jupitera ka Saturnu i ostalim rusiocima zivota takodje pomazu, kako na individualnom tako i na mundanom nivou.
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Uto Avg 18, 2009 11:56 pm

affraid
To je zbo 4 planete, koje su medjusobno u kvadratu ... Uran, Mars, Saturn (+Merkur) i Pluton ... Zlo u ljudima će tada lakše da izađe ... biće očiglednije ... pritiskaće više gas u autu ... alkohola će više konzumirati ... lakše će da pribegnu fizičkom nasilju ... Ne volim da sam crna, ali mi se ne sviđa ta planetarna konfiguracija !


Poslednji put izmenio gloria dana Sre Avg 19, 2009 11:28 pm, izmenio ukupno 3 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 12:09 am

Very Happy


Poslednji izmenio gloria dana Sre Avg 19, 2009 6:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 12:10 am

Very Happy


Poslednji izmenio gloria dana Sre Avg 19, 2009 7:00 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Snezana Sre Avg 19, 2009 12:23 am

glorija, bilo bi dobro kad bi to tako sve jednostavno funkcionisalo Smile.
Kuća, znak, aspekt, što natalni što tranzitni, potencijali natala za određeni događaj, dokle je natus stigao do trenutka koji posmatramo.
Na forumu, najbolje učimo ako pišemo svoje iskustvo određenog tranzita i to potkrepimo astrološkom simbolikom, u protivnom možemo zapasti u zamku prorokovanja, jako opasna stvar, naročito kada to čita mlada osoba ili pak nesigurna u svoj lični potencijal Smile .
Snezana
Snezana

Broj poruka : 399
Локација : Beograd
Datum upisa : 31.10.2008

http://www.snezanarafailovic.com

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 12:41 am

snezana, hvala na komentaru, evo otkrivam sajt i ucim
Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 1:42 am

Smile
da stavim i svoju kartu:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Astrotanja Sre Avg 19, 2009 10:40 am

Dobro nam došla Gloria! Very Happy flower

Pokušaj ponovo sa natalom, ne vidi se. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 11:24 am

hvala za dobrodoslicu Very Happy flower
evo postavila sam ponovo Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 3:49 pm

affraid
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Sre Avg 19, 2009 8:28 pm

gloria ::affraid

Glorija dobrodosla Exclamation

Izvini ali nisu mi jasni ovi postovi samo sa po jednim smajlicem, jel to ima neki smisao ili tek onako Question
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Sre Avg 19, 2009 8:34 pm

Sto se tice T kvadrata, ovo je slika njegovog pojavljivanja, sto moze biti pocetak. Kasnije se i Uran i Saturn vracaju u promenljive, pa kad zaokrenu i ponovo naprave opoziciju u kardinalnim, moze da se desi glavno desavanje. Kazem da je moguce nisam sigurna... ni u sta po pitanju ovog tranzita nisam sigurna. pale
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Sre Avg 19, 2009 10:03 pm

zaletela sam se , pa sam povukla rec, nisam odmah skapirala kako stvari funkcionisu
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Bambola Čet Avg 20, 2009 12:40 pm

Ja imam u natalu T kvadrat u ovim istim kardinalnim znacima, i to pada u ugaone kuce pale
Vidjecemo. Sad zasad ne ocekujem nista lose, samo dobro Smile
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty re:

Počalji  IVA Čet Avg 20, 2009 2:03 pm

da li tebe ti kvadrati pokrecu na akciju?
mene samo lose stvari nateraju da se pokrenem.
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Bambola Čet Avg 20, 2009 8:08 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:28 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Čet Avg 20, 2009 8:45 pm

zorzet ::Ja imam u natalu T kvadrat u ovim istim kardinalnim znacima, i to pada u ugaone kuce pale
Vidjecemo. Sad zasad ne ocekujem nista lose, samo dobro Smile

Tebi je taj T kvadrat dublje u kardinalnim, tako da bi ovaj tranzit mogao doneti nesto negativno, ali nista od velikog znacaja, problemi mogu nastati kasnije kad to dodirne tvoje Sunce i Mars, kao licne planete... Mislim da je na tebe losije delovao tranzit SA preko MO, a pre toga i opoziciji sa VE, nego sto ce ovaj trenutak doneti. To ce na tebe delovati kasnije...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  IVA Čet Avg 20, 2009 10:06 pm

Sta meni moze da donese ovaj kvadrat, smestio se bas na relaciji 7-1-10 kuca, privatnik sam ,i ovo, il ce da mi opasno pokrene posao il ce da ga unisti. sta mislite? Sta god ja cu ovde da siznem!


Poslednji put izmenio gloria dana Pet Avg 21, 2009 2:29 pm, izmenio ukupno 2 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Bambola Čet Avg 20, 2009 10:40 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 4:27 am

[quote="zorzet"]
Tajna ::
zorzet :: Mislim da je na tebe losije delovao tranzit SA preko MO, a pre toga i opoziciji sa VE, nego sto ce ovaj trenutak doneti. To ce na tebe delovati kasnije...

Definitivno, bilo je jako tesko. u jednom trenutku sam mislila da cu poludit ali sad kad je sve zavrseno(nadam se) vidim da promjene koje su dosle sa ovim tranzitom su bile neophodne za moj nastavak zivota. Da sam nastavila kao ranije ne bih dugo izdrzala. Mada mi je odnio ujaka-prijatelja iz djetinjstva- kojeg sam obozavala i koji je umro u 52 godini zivota a da ga nisam mogla vidjeti.
Ali se zaista pribojavam kad Saturn dotakne Uran u IV, a ovaj gore moje Sunce u X, pa stane u opoziciju Uranu u natalu, pa jos pride moj natalni mars u kvadratu+pluton... sad uzivam maksimalno- jedem zdravu hranu, krecem se, ne radim previse , niti se brinem oko gluposti...tako bar znam da me nece neka bolescina lupiti po glavi. Bar ne mene.

Ma nece ti aspekti bolescinu da ti donesu, to su aspekti iznenadnih lomova, pa moze malo lovu da ti zvizne, oca, a kako je taj MA u 6 u Jarcu, moze u nekom trenutku da ti da neku upalu - visoku temperaturu, neku infekciju, ali nista trajno ili zivotno vazno... Pre mislim da ce da se odnosi na nekog muskarca iz tvoje porodice, imas li bracu?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Bambola Pet Avg 21, 2009 12:19 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

tranzitni t kvadrat saturn uran pluton Empty Re: tranzitni t kvadrat saturn uran pluton

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 3 1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu