Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

senka

+3
Flora
afrodita
senka023
7 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

senka - Page 2 Empty senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 9:48 pm

Pisala sam za moje roditejle koji si se prvi put ( barem kako ja znam ) razisli sa 18 godina braka
Pomirili su se "zbog dece".
Drugi put se posvadjaju na krv na noz ( bez figurativnosti ) sa 25 godina braka, okrivljeni elemenat JA
Pomirili su se nakon deset godina ( a za to vreme se sudili, tuzili za sve i svasta )
pomirenje "zbog unucadi"!
Opet se posvadjaju, opet kriva ja..
Poslednje pomirenje je bilo pola godine pre nego sto ce otac otici na poslednju operaciju.
Znam da bracni partneri iskoriste decu kao alibi za pomirenje, ali ovo mi je jedini put da sam cula da ce neko rodjeno dete smatrati krivim za razvod braka.
Kao odrasla osoba, znam da je ta njihova ideja u stvari neprihvatanje odgovornosti za svoj zivot
a kao jos "odraslija osoba" ...samo mi je jako zao sto su mi roditelji bili uzasno nezreli.
Jedino se nadam da sam mojoj deci dovoljno puta rekla da su mama i tata odgovorni za razvod i da to sa njima kao decom nema nikakve veze
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 9:52 pm

DEVOJKE!?
Meni NISTA nije suvise! Ja sam "tabula raza"!
A ako se i desi da sluuucaaajno znam, nije na odmet da utvrdim gradivo!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 9:53 pm

Pisala sam za moje roditejle koji si se prvi put ( barem kako ja znam ) razisli sa 18 godina braka
Pomirili su se "zbog dece".
Drugi put se posvadjaju na krv na noz ( bez figurativnosti ) sa 25 godina braka, okrivljeni elemenat JA
Pomirili su se nakon deset godina ( a za to vreme se sudili, tuzili za sve i svasta )
pomirenje "zbog unucadi"!
Opet se posvadjaju, opet kriva ja..
Poslednje pomirenje je bilo pola godine pre nego sto ce otac otici na poslednju operaciju.
Znam da bracni partneri iskoriste decu kao alibi za pomirenje, ali ovo mi je jedini put da sam cula da ce neko rodjeno dete smatrati krivim za razvod braka.
Kao odrasla osoba, znam da je ta njihova ideja u stvari neprihvatanje odgovornosti za svoj zivot
a kao jos "odraslija osoba" ...samo mi je jako zao sto su mi roditelji bili uzasno nezreli.
Jedino se nadam da sam mojoj deci dovoljno puta rekla da su mama i tata odgovorni za razvod i da to sa njima kao decom nema nikakve veze
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 11:25 pm

pandora*"

...sta se desava u vezi posla kod tebe..[/quote]

Alo,alo, Pandora?
Upravo sam cula da se na poslu NESTO dogadja!!!
Ne znam da li ce mene nesto da drmaju...
ali, i da me bace, gde god...imam nekog iskustva u "bacanju"
tj. docekujem ih kao kecer!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pet Avg 21, 2009 11:40 pm

Čarobnica ::Senka, kad pišeš duži tekst, obavezno ga kopiraj jer ako duže pišeš hoće da te isključi a tekst nije poslat, a kopiju možeš bar paste ako se to se to dogodi, i meni se to dogadjalo, pa sad uvek kad duže pišem obavezno iskopiram tekst Very Happy

Hu, u pravu si, no moguce je da sam napravila duzu pauzu izmadju pisanja i ...nastavka pisanja i slanja.
Momak koji je stanovao kod nas, a i dalje nas posecuje, je pisao molbu tj. taj SI~VI ili kako li se vec zove, za BROD...
pa sam mu ustupila stolicu i komp, ali je i potrajalo dok sam dobila nazad stolicu...
a komp bio glaaaadan...
Hvala, Carobna
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty senka

Počalji  senka023 Sub Avg 22, 2009 1:24 am

Tajna, mogu da ti kazem da si dala jaaako tacan opis!
Pisala sam i o sestri, rodjenoj, mladjoj, koju majka stalno zali, ispomaze,
da sam za neke isplate kredita, kupovinu uredjaja iz inostranstva cula tek nakon desetak godina,
i to tako sto su se "izlanule" zaleci se na birokratiju ili carinu...
Poslednjoj "situaciji" sam licno prisustvovala, nekako sam dosla nenajavljena i neocekivana...
Sestra mi je, istina, rekla da razmislja o prodaji caletovih deonica...ali sam bila zabezeknuta pojavom sluzbenika iz banke, sa sve papirima, cale jedva ustaje iz kreveta, potpisuje, ruka drhti, on jedva stoji, kao u filmovima, kad glavni lik posle pet minuta umre. HOROR! Cale je istina, imao nekoliko dana do kraja.

Mislim da bih ja majci "odgovarala" da sam njanjava, bolesna, snuzdena, jadna zalosna i u tom fazonu...
Krenula je nekoliko puta da smrca i jadikuje " Eto, jadna ti, ja se razvela, ti se razvela" a sve sa tonom kao da sam umrla..
pa sam jednom odbrusila "A sta pa mene zalis? Imam dve ruke, dve noge, dvoje dece, posao...Zali onu Miru sto rucak danima nije pojela bez sekiracije ili batina, a i dalje sedi gde sedi!"
I naravno, uvredim je do groba!
Bila je ljuta i sto sam joj ogovorila pitanjem "A sta ces ti da jedes???"...kada je imala predlog da ONA, majka, isplati meni sestrin deo od kuce (od ocevog dela kuce)
Moja astrologica, divna zena...i vrlo strpljiva!!!! uspela je da mi objasni ZASTO ja trebam da prihvatim taj deo od ocevog dela kuce!
Kod mene "ne pije vodu" informacija da cu ja to moci da prosledim mojoj deci...ALI sa kombinacijom da bih mojoj deci ostavila NERESEN problem koji se provlaci kroz generacije u familiji, odlucila sam da cu na ostavinskoj raspravi prihvatiti taj deo koji se zove MOJ DEO RAZRESENJA PROBLEMA.
Prosto, ja te probleme "vidim" kao sudoperu sa koristenim, prljavim tanjirima. Pa, ili cu ih oprati ja, ili ce morati moja deca. onda bolje da to ja uradim...ako im zivot donese probleme, neka to ne budu ovi nasledjeni.
Od sestre cujem...Majka ima straha da cu "ja mozda hteti prodati kucu". Onu, roditeljsku!
...A sto bih ja to radila"
Pa, ona se boji...
Pa sto joj ne kazes da necu!?
A otkud ja znam da neces?
Pa, dobro, eto sad znas, pa joj kazi da se ne zdere bez veze!
A STO BIH JA TO RADILA?
Kako god sam znala i umela, kroz price sa caletom, ne znam koliko sam uspela da odagnam i odbacim njegova bezveze razmisljanja i imaginarne strahove vezano za sestru, da ona jeste nekad "takva i takva"...ali da, "to i to" nije istina...
Ali da prosto pitam sebe ZASTO? Pomislim za sebe FUJ JA...kako je moguce, da ona, moja sestra, ne zeli da te kevine
strahove eliminise, kao neosnovane, nepotrebne...Zeli da smo "antiprotivne"
Deonice i ustekane pare, potrosile su i utrosile majka i sestra, a na sta i koji je iznos u pitanju, verovatno ce se cuti u narednih desetak godina.
Bivsi suprug nije pio, Tri ili cetiri puta je dosao kuci i rekao "Ja se napio", leg'o i odspav'o.
Neko bude besan kad popije. Kod njega je to bilo nekako prirodno stanje.Da plane zacas. Hod po jajima. Tata spava.
Nije treskao po stvarima, nije razbijao...to je radio moj otac, znam iz prica, kad je doslo vreme za skolu i ja dosla od babe i dede kod njih, oca i majke, nije "tresko".No, bivsi suprug i ja smo o "tako nekim situacijama" pricali i on je ZNAO da se ne bi dobro proveo da tako nesto uradi. Za samare nismo pre toga pricali...
Mislim da je do nekog "osiljenja" doslo kada smo obavili maticara, kad sam vec bila trudna sa cerkom, prvim detetom,
kada " tu si , pa tu i nemas kud", iznenadjenje,samar iz nevezanog, odjednom eksplozija besa, al odjednom, nema da se primeti besnoca, ljutnja...pa,aj dobro,da zena i precuti i proguta neku rec da se ne izaziva sudbina,jel
Bacila sam oko na tvoje i Florine postove oko Venere...I jeste lepa i nije lepa
Pitao me je sin pre par godina A ZASTO si imala bubuljice?
A ja onako "iz malog prsta" , ladna ko spricer...Zbog zivota kod dva oca.
Kako zbog zivota kod DVA oca>>>
Pa, prvo kod MOG a posle kod TVOG.
Nisu to bile klasicne bubuljice, to su takve, da su hteli da me ostave u bolnicu na lezanje,
verovatno da su se Jed , Jad i Sekiracija negde morali izbaciti....
Otkad zivim ni kod kakvog oca, bubuljica nemam,
Ovde su drugacije daske, ovda se odvijaju neke druge predstave...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Sub Avg 22, 2009 1:34 am

Znam da ima nesto u meni,mogu i dzak da obucem. Ali, vise sebe dozivljavam kao Mars ngo Venaru,
Neptun, pa sa Venerom takodje utice. A plus sto mi je trebalo vremena da skinem sa nosa one roze cvike!
Hi, hi, taman skinula roze, a stavila na nos ove za citanje! Very Happy
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  hajkula Sub Avg 22, 2009 2:38 am

Eh, sta da ti kazem... devojko, sada pamet u glavu i d.pe uza zid Very Happy

Cerka cistila komp, pa nije dobro spojila napajanje... gasio se... mucio nas, dok nisam uzela stvar u svoje ruke, slucajno, da probam...

Inace sam nesto lenja za kucanje ovih dana, smorim se na poslu.

Neaspektovana venera na ascendentu u vagi a i mesec u kvadratu sa neptunom su ti natakli ruzicaste naocare, sto po nekad i nije tako lose.
Kako si izlazila na kraj sa neaspektovanim merkurom, jesi li mozda osoba na koju se tesko utice recima?

Sto se 4 kuce tice, tu se vide oba roditelja, porodica u kojoj si rodjena, kakvu zasnivas kada se udas. S tim, sto se to kakvu porodicu zasnivas kada se udas, gleda i 7 kuca. Majka je uvek mesec, otac je uvek sunce.

Po prirodi, musko se ugleda na oca, a zensko na majku, tako da kazu da je zato u zenskom 10 kuca opis majke.

Saturn u vodoliji u 4 kuci, pa je vrlo cesto u blizini kuce trafostanica, a ako se zivi u zgradi, onda je trafo cesto u samoj zgradi. Cesto je slepa ulica blizu kuce.
hajkula
hajkula

Broj poruka : 431
Datum upisa : 19.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Sub Avg 22, 2009 3:32 am

hajkula ::Eh, sta da ti kazem... devojko, sada pamet u glavu i d.pe uza zid Very Happy

Cerka cistila komp, pa nije dobro spojila napajanje... gasio se... mucio nas, dok nisam uzela stvar u svoje ruke, slucajno, da probam...

Inace sam nesto lenja za kucanje ovih dana, smorim se na poslu.

Neaspektovana venera na ascendentu u vagi a i mesec u kvadratu sa neptunom su ti natakli ruzicaste naocare, sto po nekad i nije tako lose.
Kako si izlazila na kraj sa neaspektovanim merkurom, jesi li mozda osoba na koju se tesko utice recima?

Sto se 4 kuce tice, tu se vide oba roditelja, porodica u kojoj si rodjena, kakvu zasnivas kada se udas. S tim, sto se to kakvu porodicu zasnivas kada se udas, gleda i 7 kuca. Majka je uvek mesec, otac je uvek sunce.

Po prirodi, musko se ugleda na oca, a zensko na majku, tako da kazu da je zato u zenskom 10 kuca opis majke.

Saturn u vodoliji u 4 kuci, pa je vrlo cesto u blizini kuce trafostanica, a ako se zivi u zgradi, onda je trafo cesto u samoj zgradi. Cesto je slepa ulica blizu kuce.


Ne bojim se ja dok mi je ociju, dosta je da pogledam pa da se sklanjaju dalje,
Slabo Venera radi, vise je cini mi se Mars, ja lovac~ja loviti~ja...samo jos da nadjem koga!
Za Merkur... u pravu si nema glavnih aspekata, samo polukvadrat sa Neptunom i Mesecom, ako to utice na laganje,izmisljanje, to sve odradjujem na poslu, neki put se i sama zacudim kakve mi sve ideje padnu na pamet...naza masta radi zvasta, u vrticu je vrlo pozeljna...
A da, za Merkura i reci! Mislim da naprosto ocekujem i objasnjenje, obrazlozenje, ZASTO TAKO... tesko prihvatam ETO ZATO..,STO TAKO TREBA ili tako se to radi, ili zato sto ja tako kazem...nadam se da i sama dajem objasnjenja, ali to bi ipak trebala okolina da komentarise,
Ima Merkur nesto od Vage, ta neka zelja za kompromisom, za lepotu i u recima, pa, tako dok se moze...a kad ne moze, sklanjaj se ko moze kad proradi Mars! Mislim, ako Saturn u medjuvremenu ne zategne...
Primetila sam da velika vecina koleginica ima Mesec u 10. polju, pa pored onog "nikad nece biti direktor,( Sunce u 10.)
ali poznatiji u javnosti, mislim da mi sa Mesec desetkom, prosto koristimo guzvu i odradjujemo delove svog detinjstva, igranjem, vracanjem u neke 3~4 godine, istina nema ko da brine o nama, uloge su obrnute, ali valjda tu neku nedostajucu neznost i ljubav nadoknadjujemo...

Za Saturna u vodoliji, (ovaj podatak nisam znala, hvala Hajkula)
roditeljska kuca je u skoro slepoj ulici, mnogi se zacude kad vide da postoji prolaz i sa druge strane,
Moja kuca je cetiri~pet kuca razmaka od trafo stanice.
Citala sam tvoju temu, sta reci, dobro je sto postoji hrabrost, makar nekad delovala i kao ludost.
Sad nema interesenata za komp, pa tako zurim da odgovorim, jer ce sutra ponovo biti guzva oko kompa.
Drago mi je sto si se javila.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 4:05 pm

[quote="Tajna"]

Ti si mnogo drugacija od njih dupla Vaga, vise umetnicki nego materijalno orjentisana, spremna na kompromis i povlacenje do nekle, ali ukoliko bi izrazila svoju volju, sa tim jakim MA u Sc, dobijala bi i batine kao mala - podosta.
Njima se nikako nije svidjala tvoja samostalnost, volja da uradis po svome i vazdusni temperament, cak kao da im je smetala i tvoja naglasena lepota i to sto su se muskarcili lepili na tebe kao muve. Mogli su te optuzivati za nacin na koji zivis svoj zivot i verovatno bili protiv tvog razvoda, ili nikada nisu ni voleli tvog muza...

Malo mi je Neptun prolongir'o dodatne odgovore i komentare...te sam bila zaaaauzeta, te sam gladna, pa zedna, ko djak kad treba domaci zadatak da uradi.
U pravu si za batine, kasnije sam za svoje reakcije sprovodila autocenzuru...ali mislim da su od cutanja i od ne smeti reagovati pocele bubuljice~ogromne, ciraste. prosto je taj bes i frustracija morala negde da "izadje".
Venera, Saturn znam da su za kozu zaduzeni, da li ovde i Mars kvadrat Saturn ima neke veze?
Kako ja zamisljam, kao da je bilo neophodno da se ten pokvari, da bih se drugacijim putem razvijala, mozda bih onako otisla u neke estradne vode, Umesto "zene, pice i kafane" kod mene bi bilo "muski, pice i kafane"...

Nisu bili sretni sto je suprug postao bivsi suprug...ali, bas si u pravu, nisu ga voleli, svako iz svog razloga, ni otac ni majka.
I tu je bilo komentara tipa "onaj drugi ga vise ne voli"
Odgovornost za posao, radno mesto, mu nisu osporavali ni jedan ni drugi.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 4:48 pm

[quote="Tajna"]
I ako ni njihov brak nije bio ispunjen ljubavlju, oni su istajavali u svojoj duznosti i nikada nisu odobravali potrebu da se sledi licna sreca... Oni su ljudi tradicije i konzervatizma i nista dalje od toga za njih nije primerno.
U tvojoj porodici je vladala jedna teska i depresivna atmosvera, stalno neka bolest, prevelika odgovornost, osecaj krivice, optuzbe, svega je bilo, i ti si htela da pobegnes, pa si se verovatno rano udala.

Sto se tice majke i oca mora da je bilo i nekih pogresnih dijagnoza od strane lekara, operacije se takodje vide, kako god da vrtis horoskop....

Tvoja depresivnost je naslednog karaktera i oni su svojim principima stavili tebi kamen oko vrata koji te davi...

Srecom ti imas tu lepu Veneru na Asc, koja ti je pored lepote dala i srecu i optimizam, koji ti niko ne moze oduzeti...


Majka je, neposredno nakon mog razvoda, pored smrcanja i zaljenja i samosazaljenja, kao obrok, triput dnevno,
izazla sa novom recenicom!
STA,STA?KAKO, KAKO?
Paaa, kao bojazan, da ja, sad posle ravoda, ne krenem "nekim putem"...
E, draga moja, na ovih cetrdeset, jos cetrdeset da prodje, da stignem da izbacim iz glave sta ste vi ubacivali...pa da ubacim nesto novo i drugacije!
Ima momenata teeskog ko bas taj kamen, izuzetno "kamenito" je bilo bas dok je saturn bio u Raku, poklopilo se sa postrazvodnim momentom, preispitivanjem...
Dobro je sto sam nasla i naisla na dve~tri osobe a i nekoliko psiholoskih knjiga koje su mi pomogle da stanem na obe noge.
Stanovala sam tada kod majke...i trudila se da budem sto dalje od kuce.
Ponesem knjigu, pa posle posla ili u park ili biblioteku, kuci samo za spavanje dodjem.
Pa i "ratno stanje" sa decom, period koji je bio SAM PROTIV SVIH.
Iluzije koje sam imala JA u vezi njihovog tate, valjda sam prenela na njih...Bog pa tata...ili obrnuto... i njima je trebalo vremena, a poneki tatin postupak pa da "progledaju"!
Srecom je kratko vreme proslo od podnosenja zahteva i samog razvoda, jer je kao otac radio sve obratno od neceg dogovaranog, nas kao roditelja, otprilike se moze reci "kupovao ih je". Posle papiroloskog, sudskog dela, zaboravio je na obecanja, a i na decu.

Za veneru na ASC...znam da delujem kao neko ko zivi bez problama, kao razbibriga, kao neko "zivi ko lord'
...Situacija u firmi ...gde dve koleginice kukaju na finansije... ( obe stambeno obezbedjene, muzevi platu, one platu...)
a nakako se i meni obracaju.. ja onako u sali prokomentarisem
"Alo, devojke, zar ne mislita da je nehumano da ispred mene jadikujete za novce?"
Na sta ce koleginica "Cuti ti! Lako je tebi!"
Stvarno mislis tako?
"Nego da sta"...sledi njeno obrazlaganje za sta je sve meni lako....

Ma, jes, u pravu si, SRETNA ZENA, NI BRIGA NI PAMETI!!!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 5:06 pm

Tajna
Nadam se da sam obuhvatila i prokomentarisala tvoj veliki odgovor, Sta da ti kazem,,,samo slike da postavim pored tumacenja.

Za Jetru...da li zato sto je Jupiter ( jetra) u 6. polju? Do sada mi za jetru i krv niko nista ne rece...izuzev baba iz ulice kod moje babe
"IMA JAKU KRV" komentarisuci razlog mojih bubuljica
Do sada sam imala problema
sa sinusima da li sto je 6. u Ovnu ili sto je Mars u 1, polju
alergiju na unutrasnjoj strani ruku i nogu (to mislim da je bio revolt mog tela, upravo u vrema kad sam ja iznutra htela i znala da trebam~moram~hocu da izadjem iz onog zivota, iz onog braka, iz one kuce...nekako pre toga je bila temperatura od 37 da37,1 koja je na svoj nacin davila i lomila)
hormonski poremecaj...(jos uvek bila u braku)
Upalu trigeminus-a... to je najsvezije, pre dve godine. Mozda je trigeminus reagovao na porez i poreznike? Wink
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  Flora Ned Avg 23, 2009 5:19 pm

Senka, bubuljice mogu biti nusprodukt/posledica hormonskog poremecaja (pogotovu poremecaj rada jajnika).
I svaki poremecaj hormona se odrazi na izgled koze!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 6:13 pm

Flora ::Senka, bubuljice mogu biti nusprodukt/posledica hormonskog poremecaja (pogotovu poremecaj rada jajnika).
I svaki poremecaj hormona se odrazi na izgled koze!

Pa, ne znam...
Hormonski poremecaj su stavili kao dijagnozu kada je menstrucija trajala 10~15 dana
ili kad je menstruacija umesto na 28. dan "stigla" na 15. dan, ali, to je bilo oko tridesetih godina plus~minus
Bubuljice jesu pocele sa pojavom menzisa... sa oko 13 god. a jeste to neka vrsta hormonske neravnoteze u odnosu na prethodni period,
ili uspostavljanje novog balansa hormona u telu...
Tada je i Venera (sa 12~13 god.) napravila konjunkciju sa Neptunom a posle nekoliko godina sa Marsom... kozmeticarka je bila kao hirurg. krvi kol'ko neces.... a napisala sam da su hteli da me strpaju u bolnicu...a lekari su izmenjali tusta i tma lekova i terapija ...
Sterijie zene su govorile da ce proci kad se udam. Bile su u pravu. Wink
Mislim, stigli su jedno dete, drugo dete, racuni za struju, plin.. kupi krevet, kupi cipelice, plati ovo~ono...
pa je PROSLO....barem u glavi.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  Flora Ned Avg 23, 2009 6:33 pm

senka023 ::
Sterijie zene su govorile da ce proci kad se udam. Bile su u pravu. Wink
Mislim, stigli su jedno dete, drugo dete, racuni za struju, plin.. kupi krevet, kupi cipelice, plati ovo~ono...
pa je PROSLO....barem u glavi.

Eh, svidja mi se tvoj smiso za humor...
Kod tebe je bio disbalans estrogena i progesterona i ciklus se produzio...
A sto se tice doktora i lekova, danas ti je savrmena meicina punooo napredovala...
Kada devojcice u pubertetu dobiju takve gnojne bubuljice, oni im daju DIANE 35 da srede kozu, a to je ujedno i kontraceptivno sredstvo koje blokira ovulaciju...
To se pije na duza staze, a ja poznajem par njih koje su dugo konzumirale taj preparat i danas nemaju decu...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  Tajna Ned Avg 23, 2009 7:15 pm

Bubuljice su Mars, pa 90 MO (lice) i 90 SA dugo traju i ostavljaju oziljke...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 8:08 pm

Tajna ::Bubuljice su Mars, pa 90 MO (lice) i 90 SA dugo traju i ostavljaju oziljke...

Nema meni nista bez Saturna i Marsa...
K'o mirodjija u corbu.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  Izida Ned Avg 23, 2009 8:15 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 8:36 pm

[quote="Flora"
Eh, svidja mi se tvoj smiso za humor...
Kod tebe je bio disbalans estrogena i progesterona i ciklus se produzio...
A sto se tice doktora i lekova, danas ti je savrmena meicina punooo napredovala...
Kada devojcice u pubertetu dobiju takve gnojne bubuljice, oni im daju DIANE 35 da srede kozu, a to je ujedno i kontraceptivno sredstvo koje blokira ovulaciju...
To se pije na duza staze, a ja poznajem par njih koje su dugo konzumirale taj preparat i danas nemaju decu...
[/quote]

Uh, prepisivali su i meni neke...pa kvarcovanje uz njih, pa neke uz koje ne smem na sunce...za acne juventus, acne vulgar4ia acne XY...a i za hormonski poremecaj bogami su menjali...
Ali uglavnom, sinteticki lek jedno popravi, a pet stvari pokvari
Poslednje je upala TRIGEMINUS-a gde su mi od specijaliste prepisali lek koji se pije uz tri dana navikavanja...a isto tako i prestaje sa koriscenjem...tako da sam lek pila ukupno sest dana ...navikavanje i OMA odvikavanje...Nista drugo, nego drogiranje uz medicinski nadzor...
Jos pre utvrdjivanja i davanja dijagnoze, bol mi je prestajao uz pomoc Bioptron lampe, pa sam resila da je koristim i onda kad nemam bol...Koji je u ravni porodjajnih bolova ili bolu lomljave koske, pa jos uz plavu boju filtera (plava boja~boja protiv upala)
i da kucnem u drvo...sve je bilo OK, proslooo je!
Inace nisam smela ni na P od promaje, ventilator ili klima...mozda ja ni ne osetim, ali trigeminus oseti i reagujeeee...da Bog sacuva... pa trk po lampu da prodje...
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 8:47 pm

pandora* ::Kazerm ja lepo gde je SA tu je totalni raspad sistema Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Vlada kozom pa otuda tebi moguci problemi...

Vala, bas!
No to su bivsi problemi...napisah kako su reseni! Wink


A za Neptuna u 1. polju i lekova...zakljucila sam da mi je sasvim dovoljno sto pijem kafu i caj (Brazil i Cejlon od mene zive)
a sigurno i duvanska industrija Nis, dok je mene, nece propasti!
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Ned Avg 23, 2009 9:35 pm

Za sta i za cega mi je bilo bitno da znam KO je KO u natalnoj karti?
Pokusavam da nadjem pametno resenje!
Ma, ne ide, pa ne ide!

Saturn iz 3, polja otisao u 4. Sestra, plus jedan roditelj, Ako smo resili da je to otac, njega nema, ostade majka koja je kao Mesec pod opozicijom Saturna... Mozda i ja njoj pravim frku, moj natalni Saturn je u konjunkciji sa njenim Suncem...pa znaci da i njen Mesec (koji je takodje u Lavu, plus ASC u Lavu) dobija hladne signale? Majka kod mene nije u kucu usla od 1988, godine. Obrazlozenje je bilo da zbog zeta nece. Sad nije zet prepreka, sad je razlog "Bole je noge"
Svesna sam da nece, ne zeli...pa to ti je sto ti je.
A kada pomislim, da ja odem do majke ( a i sestre, jer zive u istom dvoristu)
mene pocne stomak da "opominje".
Znam da cu odlaziti kada majci bude potrebna pomoc...pa onda sama sebe prekorevam... "A kakva je razlika, odlaziti sad ili posle?"
Ako neko ima saturna u Raku ili u 4. polju, nadam se da shvata sta mislim, tj. osecam.
Pola mene misli kako sam neodgovorna, pa samo mi je taj jedan roditelj jos ostao...druga polovina mene misli...Sve je to OK, ali i ja sam samo sebi ostala, ako s.ebem sebe.., sta mi je onda ostalo...a moja deca...pa opet, ala sam sebicna, pa...
Saturn trazi prihvatanje..OK!
Sta trazi da prihvatim?
Da li ovo ili ono?
Da posecujem i posecujem... dok stomak ne odluci da prestane da boli, dok se ne navikne?
Ili ja da se naviknem da treba da me boli?
Aj budi popo covek!
Sa sestrom su bili odnosi solidni...dok otac nije umro. Ili samo neka teme nisu dosle na tapet za razgovor.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Čet Avg 27, 2009 1:21 am

Saturn u vodoliji u 4 kuci, pa je vrlo cesto u blizini kuce trafostanica, a ako se zivi u zgradi, onda je trafo cesto u samoj zgradi. Cesto je slepa ulica blizu kuce.[/quote]

Hajkula1
Samo da dodam da i kod moje kuce (pored trafo stanice) postoji slepa ulica
Mislim, "uslovno" slepa!
Ako se naaaastavi putem, ulece se pravo u Begej...
sto nije preporucljivo
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  Tajna Pon Avg 31, 2009 9:42 pm

Znam da ti je mucno da odes kuci, vec sam pisala o tome i da te majka opterecuje i muci, svojim komentarima, brigom strahovima. Jedini savet koji imam d ti dam je probaj da ne reagujes besom, probaj da udjes u svoju 12-ticu u tom trenutku i da pronadjes u sebi nesvesnu slicnost koju imas sa njom. Probaj da vidis odakle dolaze njene reakcije, probudi to kod sebe - probaj. Kad hoces da reagujes Marsom a ti izbroj do 10, ujedi se za jezik i kazi sebi ona ne ume bolje... Ka njoj moras da ides iz nesvenog nivoa jer samo tu nalazite slicnost i razumevanje. Osvesti svoju slicnost sa njom, resices taj problem. Znam da je tesko i mucno ali to je jedino sto mogu da ti kaze. Izvedi je iz kuce, vodi je u centar grada - tu mozete naci zajednicku pricu... Resenje je MO 60 SO iz 12, probaj to da probudis!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  senka023 Pon Avg 31, 2009 10:40 pm

Na casu matematike...
Ucitelj: Koliko ces imati novca ako ti ja dam 50 dinara i od majke dobijes 50 dinara?
Perica: 50 dinara
Ucitelj: Ali Perice, ako ti ja dam 50 dinara i majka 50, koliko je to? Kako to ne znas?
Perica; Znam ja to, ali Vi ne znate moju majku...

Ovo mi je bila prva asocijacija...

Sala je u dinarima,
a "situacija" je o emocijama...ali ima nesto~svasta
Znam da Marsu ne dozvoljavam da izadje, zato zeludac i boli, ali se sigurno energija "vezane besne kere" oseti...
....a svaki bes da je prikrivena tuga,
teorijski potkovana, ali prakticno santam...
Htela sam da kazem ...."mislicu o tome"
ZNAM da ne trebam MISLITI,,,
ali, ako krenem da osecam...raspascu se.
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Prekopirala sam post

Počalji  Flora Pet Sep 11, 2009 12:51 am

Senkin post od 10.09.2009 09:06 pm

senka023 ::Odgovor ovakav ili onakav...
ali .sta je trebalo gledati?
Ja sam htela da te zamolim za postavku karte sa datumom 08.09.2009 18:57 Zrenjanin
sa pitanjem Da li da nastavim slolovanje? ono, formalno...
ASC je u Ribama, vladar Jupiter je u 12, polju...to ja nesto krijem, ne znam jos sta to krijem, ali o tom potom...
DSC je u Devici, vladar Merkur je retrogradan...znaci da ni DSC nije bas cist?!
Mesec kao signifikator pitaoca, tj. mene, je u Biku na 3. stepenu, na stepenu egzaltacije Meseca i ne gradi aspekt ni sa jednom od signifikatora.
Merkur kao signifikator DSC nije u aspektu sa Jupiterom sign. pitaoca,
jedino je Venera kroz dispoziciju Merkura u aplikacionoj opoziciji sa Jupiterom. Opozicija i kvadrat jako lako mogu dati pozitivan odgovor, ali uz savladavanje nekih prepreka..
Nesto je u fiksnim, nesto u promenljivim znacima...Sunce je na samom DSC pa bi to znacilo...???
Na ovo pitanje ni sam pitaoc nema odgovor, mislim, i van horoskopa jer su razlozi i ZA i PROTIV jako validni.
a sto se tice horoskopa, ne znam sta bih dalje gledala...
Hm? senka - Page 2 Icon_evil senka - Page 2 Icon_twisted senka - Page 2 Icon_question
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

senka - Page 2 Empty Re: senka

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu