Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pandora*

+6
senka023
gernica
DUH
Tajna
Jane
Izida
10 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

pandora* Empty pandora*

Počalji  Izida Čet Avg 20, 2009 6:11 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:09 pm, izmenio ukupno 3 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Jane Čet Avg 20, 2009 6:35 pm

Zemlja-zrak. Kao moj brat, samo se nadam da nisi kao on i karakterno sklona od potpune zemljane racionalnosti skočiti u visine što se tiče želja i nauma. Very Happy

Sad novac, vladar 2. Ma u 8. u znaku Vage, da li nekakav novac od nasljedstva ili sudskoj postupka vezanog uz ostavinu? To mi je nekako najizglednije.

Zdravlje, to već ulazi u granu astromedicine, ne znam mnogo o tome ali ako nisi sigurna u hormone, napravi pretrage, za 2 tjedna možeš imati sve nalaze u rukama. Wink

Ljubav, 5. kuća u znaku Blizanaca, malo si i ti nestalna, mnogo očekuješ, možda i tražiš od partnera ali ne vidim zašto ne bi upoznala nekog tko će ti taknuti dušu. I neće niti ta veza biti laka ali čini mi se da ćeš i ti tada biti spremnija na to.

Sorry, stvarno ne mogu više, ubija me ova vrućina, sjedim ispod prozora a vani 35 stupnjeva. Kad se ohladim nastavit ću koliko znam i umijem.
Wink
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Tajna Čet Avg 20, 2009 7:38 pm

Pandora sad cu ti postaviti linkove za sva ponavljanja ugla izmedju MO i SO za sledecu godinu. To je vreme u kome je verovatno da mozes ostati trudna. Gledaj i u kom se mesecu zadovoljavaju i drugi uslovi sa liste koju je Duh postavio na mojoj temi. Znaci seks sto ceste oko tih datuma, najbolje je nekoliko sati pred samo ponavljanje ili na sam sat - sve ovo samo pretpostavljam!!!

Evo linkova - krenucu od avgusta ove godine i zavrsiti sa julom sledece....

http://a.imagehost.org/view/0844/AVGP

http://a.imagehost.org/view/0842/SEPP

http://a.imagehost.org/view/0062/OCTP

http://a.imagehost.org/view/0108/NOVP

http://a.imagehost.org/view/0603/DECP

http://a.imagehost.org/view/0013/JANP

http://a.imagehost.org/view/0154/FEBP

http://a.imagehost.org/view/0523/MARP

http://a.imagehost.org/view/0692/APRP

http://a.imagehost.org/view/0709/MAYP

http://a.imagehost.org/view/0749/JUNP

http://a.imagehost.org/view/0032/JULP
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Tajna Pet Avg 21, 2009 4:19 am

Sto se tice tog kvadrat MO i VE nije to tako strasno, kao sto mislis. Naime Venera se cupa, MO je dobar sa njenim dispozitorom, za MO je malo teza prica, jer joj je VE dispozitor.

Nego da te pitam, da nemas ti strahove da ces da poludis ili slicno. Ne sumnjas li cesto u svoj zdrav razum? Prevelika nesigurnost u sebe, samosazaljenje i strahovi te cine bolesnom. Ti si tipican primer osobe koja psihosomatski navlaci bolest.

Alkohol, droge i pojedini lekovi su zabranjeni za tebe, ti moras da ides na alternativne metode lecenja i post... Uvek cuvati bistru glavu, to je vrlo vazno, nikakvi sedativi ili slicno...

Kazes pokrila si 7 polje, dobro. Imala si i jednu dugu vezu... Ova treca duga moze da bude najtrajnija. Preporucujem zajednicki zivot bez braka. SO 120 UR trazi nezavisnost, a i vladar 7 u 12 kaze da papir kvari stvari, to potvrdjuje i opozicija SO i JU. A i sta ce ti brak, probala si to jednom...

Pa ti imas zmaja, sa vrhom na Jupiteru - Saturn ukljucen, sve preko 29 stepena, znaci kasno u zivotu ti kreces nesto da radis sto ce ti doneti satisfakciju a reka bih i lovu. Koliko si ti dobra u asrologiji, ima li jos nesto okultno sto te zanima. Zmaj moze visoko da te vine... Vodeni znaci nadlaseni, sa jos tim 29* intuicija te retko vara... Ti imas ogromni potencijal, samo ne znam da ga protumacim - kako da ga spustim u realnost... daj mi neke naznake pa da probam...

Sto se love tice, da ne trosis ti malo vise nego sto bi smela? Ima li izgleda za neko nasledstvo, kako ti je prvi muz zaradjivao?

Sto se dece tice, cutim, jer ne znam ni za sebe.

Za ostalo mi malo pomozi, pa cu da nastavim...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Pet Avg 21, 2009 7:29 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  DUH Pet Avg 21, 2009 8:54 pm

pandora* ::
Da li to mogu da primenim i na meni s obzirom da mi je ASC u Vodoliji a vl. UR a suvl. SA koji je inace vl. mog SO pa onda vidis imam na .pr tog istog SA u Ribama koje opet imaju 2 vladaoca NE ali i JU..kako da ovo posmatram, znaci li to da moj SA ima 2 vladaoca,moja VE,ME...mozda mi je tu negde izlaz a ja ga ne vidim

Mislim UR je bolje u VI nego SA u PI i po tome je UR jači ali je teško odrediti jer su UR 180 SA medjutim obe planete imaju dobar aspekt sa NE koji je vladar tvog SA pa je sve nekako i dobro i loše, ustvari opet nekako krug jer su sa dobrim aspektima umešani i SO i JU a to sve povezati kroz dominantni aspekt je malo teže ali mislim da su to sve problemi sa rešenjem
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Pet Avg 21, 2009 10:57 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  DUH Pet Avg 21, 2009 11:12 pm

pandora* ::Mislis li da je meni taj vodeni trigon izlaz ili bar nesto sto bar malo olaksava sve ....


Nije to samo veliki trougao to je LOTOSOV CVET najsretnija konstalacija, jedini problem, mali, je što su 2 benefika i 2 malefika u pitanju ali je ipak CVET a rekao sam ti da moraš kako znaš da se naoružaš strpljenjem
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Sub Avg 22, 2009 7:03 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Tajna Sub Avg 22, 2009 7:20 pm

pandora* ::Tal lotosov cvet je sretna kombinacija to znam ali kako sa 2 malefika da budes srecan, ja sam ti primer da to ne funkcionise tako, dzabe ti lotosov cvet..

Znam da si mi rekao ali vidis li da ja imam SO120UR a to je malo potesko kada je strpljenje u pitanju, to ti je sad i odmah...strasno i samo se pitam dokle treba da cekam i sta konkretno e to mi nije jasno, vreme prolazi a ja ko zakovana, sve se pomera samo ja stoji i samo pitam dokle i sta je sledece sto ce da me strefi...

Ma ne preterujte ni ti ni Duh. Pa ko ima lotus (zmaj), samo sa dobrim planetema, to je nemoguce... Aleksandar Imsiragic ima lotus u kome je na vrhu SO - vladar 1 a u opoziciji je sa UR i PL, i sekstilima, odnosno trigonima ka JU i NE. Znaci i on ima 3 malefika ukljucena u lotus, pa vidi sta je sve postigao.
Ako mi nadjete jedan lotus samo sa dobrim planetama, onda imate pokrice za pricu. Uvek je ukljucena i neka losa, sto ne umanjuje znacaj konstelacije i njenu velicinu...
Tu samo treba pogledati koja je planeta na vrhu i ici kroz njenu simboliku do ostvarenja - to je planeta koja prima trigone i opoziciju. Ona je najaktivnija i kroz nju ide sudbina lotusa...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Sub Avg 22, 2009 7:37 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:10 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Sub Avg 22, 2009 8:10 pm

....



Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:11 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Sub Avg 22, 2009 9:24 pm

...


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:11 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  gernica Sub Avg 22, 2009 9:36 pm

Jesu tebi So i Me u XII u kvadratu sa Ma, ali ipak imaju sekstil sa Sat, pa jos iz I polja - prija tebi da se osamis i saberes misli, pa trigon sa Plu Ur iz device - regeneracija, prosvetljene.
E, sad karta ti je bas dinamicna, sto znaci da bez zescih izazova nema resenja situacije.
A, te emotivne reakcije su cini mi se posledica opozicije Sat i UrPlu - to su zestoki izazovi kroz partnerstvo,
trvenja, ali i tu imas resenja, mada verujem da je bas napeto u poslednje vreme zbog tranzita Ur i Sat preko ovih planeta.
Izdrzi jos malo, a i Ju ti tranzitira prvim poljem - gde ces vece srece! pirat
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Sub Avg 22, 2009 10:03 pm

...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:11 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Ned Avg 23, 2009 8:21 pm


...


Poslednji put izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:07 pm, izmenio ukupno 2 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  DUH Ned Avg 23, 2009 9:52 pm

pandora* ::e sad sedim,citam ovo i pitam se pa dobro imali ljubavi za mene ali najiskrenije...pa da li je moguce da j ne mogu da natrcim ninakoga ali bukvalno pa makar ne bilo bas nista ozbiljno ali samo da naidje neko, da ga barem upoznam...kako sambrak probala nisam mislila kada cu se udati ponovo vec ljubav-kad ce da me strefi, kad ce naici neko ozbiljan, kada cu i da li cu u opste imatio neku takvu vezu ikada vise...

interesuje me i zdravlje i to posebno sada ove godine u ovom periodu...bitno mi je pa ako neko ima vremena neka pogleda...ima li kakvih ginekoloskih problema, hormone sam pregledala i ok su

Ajde ovako, do sad si imala razne pokušaje, znači da ljubavi ima kao i veza ali svako tvoje pitanje se svodi na nestrpljenje, pa znaš kako kažu ono čega se plašimo to nam se i dogodi, nemoj da se ljutiš ali ti kao da hoćeš da ti neko striktno kaže, naići će čovek tvog života 100% tada i tada i volećete mnogo do kraja života ali to ne biva, ne samo kod tebe nego kod većine, probaj da razmisliš koliko ima uspešnih brakova ili veza koja traju bez trzavica po 10 i više godina.

Mislim da ponavljano stalno iste aspekte na tvoje isto pitanje, ne vidim smisao ali probaj na poslu izgleda da tu ima nekih mogućnosti a mrzi me da nabrajam aspekte
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Ned Avg 23, 2009 10:10 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  DUH Ned Avg 23, 2009 11:27 pm

pandora* ::Ti mene mrzis i to je tako ocigledno...ja nigde nisam trazila striktno da mi se kaze datum kada ce se vec se moje pitanje odnosilo na to dali ce
ja ne mogu da razmisljam o tebi i tvojim ljubavnim vezama vec moram o sebii ako ti neko kaze da je nesrecan ne razumem zasto to poistovecujes sa strpljenjem, da li je moguce da ti ne kapiras koliko sam ja jedna tuzna osoba da li bi ti bilo dovoljno da sada mogu da ti ukljucim kameru pa da me vidis koliko placem samo iz razloga stio ne pokusavas da me razumes vec me lepo osakatis tako sto mi maltene kazes da sam dosadna s mojim pitanjem... Sad Sad Sad Sad Sad
pitala sam i za zdravlje ali nema veze ti si se zakacio za moje pitanje o ljubavi jer to te bas iritira....

Nisi u pravu, pogrešno si povezala, baš zato što razumem kako se osećaš stalno insistiram da se naučiš strpljenju jer ti nestrpljenje neće doneti ljubav a strpljenje oće jer ćeš biti zadovoljnija a time ćeš pre privući muškarca, osim toga ja nikog ne mrzim, pitaj Tajnu ako meni ne veruješ, ne mrzim zato što mržnju nosi oseća onaj koji mrzi a ne subjekt mržnje...

O zdravlju sam ti rekao da ga nisam proučavao jer sam uvek bio zdrav ali pun ožiljaka (ASC 0PL 180 MA) pa otud slabo tumačim zdravlje osim u grubim crtama koje i nisu nešto

I stvarno mi je žao što se tako osećaš ali ja mislim da je jedini lek strpljenje, pitaj i ostale, možda grešim mada sumnjam ali verujem da će ti svi reći da iz svakog tvog posta izbija nestrpljenje....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  senka023 Pon Avg 24, 2009 12:19 am

[quote="pandora*"]e sad sedim,citam ovo i pitam se pa dobro imali ljubavi za mene ali najiskrenije...pa da li je moguce da j ne mogu da natrcim ninakoga ali bukvalno pa makar ne bilo bas nista ozbiljno ali samo da naidje neko, da ga barem upoznam...kako sambrak probala nisam mislila kada cu se udati ponovo vec ljubav-kad ce da me strefi, kad ce naici neko ozbiljan, kada cu i da li cu u opste imatio neku takvu vezu ikada vise...

Lepa moja!
Astrolosko znanje znas da mi nije na zavidnom nivou, ali kako vidim da ti je Mesec u lepom aspektu~ trigonu sa Plutonom i da do emotivne regeneracije dolazi...ali naravno i do transformacije...ali da ce doci i do eliminisanja neceg dotrajalog i nefunkcionalnog u dosadasnjem nacinu funksionisanja u partnerstvu... Sta je to si radila..a nema fajde?
Ne znam da li si negde zapisivala sta sanjas (Merkur u 12. polju) ili, da li si konkretizovano, napismeno navela...JA sam tuzna zato sto nemam partnera! ... Da li je tuga bas zbog toga?
Koliko ljubavi samoj sebi dajes i pruzas?
Sta je to sto tvoji partner dobiju...a sebi nisi nikad dala?
Pretpostavljam da dobiju celu tebe... pa mozda da napravis "probu" od nedelju~dve dana, da sebe das sebi, pa da procenis i ocenis efekte? Hoces ti i zelis celom svetu da pomognes, ali hajde prvo sebi da pomognes i oporavis se od "stare, bivse tebe" i polako trasiras stazu za nesto novo i drugacije. Hm?

Ako si citala OK, a ako nisi, predlog od JA za TI ...Filip Mekgro "Zivotne strategije"
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Pon Avg 24, 2009 11:04 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 5:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  senka023 Pon Avg 24, 2009 11:35 pm

pandora* ::uh..ma i ma tu svega i svacega..
snove ne zpisujem ali pamtim ali opet ali ja nesanjam nista vec 6-8 meseci ili sanjam jako malo i odmah zaboravim, da to je stres ucinio svoje ja znam ali bice bolje i kad pocnem da sanjam zapisivacu jer imam bas cudne i upecatljive snove kao predskazanje da se najezis pale ali stvarno..
da se okrenem sebi...pokusavam ako mi verujes ali nekako to kod mene sporo ide, da li sam ja utripovala da ne mogu bez drugih pa mi je sve ovako ne znam to pokusavam da provalim..kad pitam za ljubav pitam jer mi je potrebna jer ja tako funkcionisem a znam da je to pogresno...

Nista mi ne rece, da li si citala tu knjigu od Filipa Mekgroa???

"Znam da je pogresno...ali ja tako funkcionisem..."
Moze li neko sa strane da ti pomogne?
Naravno da ne i tu si u pravu1
Nesto covek DOBIJA odredjenim postupcima...inace TO ne bi radio...
Mene licno je naveo na razmisljanje i drugaciji prilaz nekim "postuocima"
Naravno da ima i starih sema i dilema....ALI sunny
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Izida Pon Avg 24, 2009 11:37 pm

....


Poslednji izmenio Izida dana Sre Okt 05, 2011 6:23 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Izida
Izida

Broj poruka : 626
Datum upisa : 06.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  afrodita Uto Avg 25, 2009 1:15 am

Pandora, i ja sam laik, ali bih te pitala ;''zar nisi osetila nesto dok jr venera prolazila kroz 5p"? Citala sam ( mislim da si ti u pitanju) da jedva cekas da Sautrn napusti tvoje sedmo polje? Jel tako bese? I meni je Saturn u semom polju i bce jos dugo. Znam kako ti je, bila sam u istoj situaciji. Nadovezacu se na konstataciju Duha, recicu da je u pravu po pitanju strpljenja. Ja sam patila bas bas dugo, i prosle godine tras-ljubavne varnice...Vidim da ti je Venera u Vodoliji, bas me cudi da ne mozes da funkcionises bez decka, jer znam jednu osobu koja nije mogla da se zadrzi duze od dva meseca sa ovakvom Venerom-slobodnjaci. Tesko se vezuju. Preispitaj sebe, uvedi promene u svom zivotu, povezi se na netu, setaj..Ne znam gde zivis. Sta ja da kazem? Na Kosovu sam ogranicena u svakom pogledu.. Samo veruj u sebe..."Sreca je lepa samo dok se ceka"..Ali slazem se opet sa Duhom, polako ce Venera ako vec i nije zahvatila tvoju sestu kucu, ne bi bilo lose da obratis paznju na osobu koja je pored tebe a ti je ne primecujes...( Venera tranz. tvojom sestom kucom)..Plasis se samoce=Venera u Vodoliji, to je razlog...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  joki22 Sre Avg 26, 2009 1:02 am

Pandora jako mi je zao sto si tuzna. Slazem se sa Duhom i Afroditom da trebas da budes strpljiva, jer strpljiv je spasen. Budi strpljiva, pozitivna i opustena pojavice se covek tvog zivota.

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

pandora* Empty Re: pandora*

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu