Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aspekti Saturna

+23
suncevenera
beli lav
Angie
Milica
galaksija
alea
zelena dolina
IVA
Spirala
nolita
Astrotanja
Gemini
Flora
gernica
joki22
afrodita
Tajna
Jane
DUH
-menora-
senka023
Bambola
Čarobnica
27 posters

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Čet Avg 27, 2009 7:39 pm

Jane ::Imam Sa u Strijelcu, što je dobro, radi mi trigon sa So i Me ali i kvadrat na Ve u 1., Asc i opoziciju na Mc. Dispozitor Sa je Ma koji sa tom Ve radi trigon i to mu je jedini apsket u karti. Sve u svemu nije loše postavljen ali najviše me koči neovisno o tim aspektima i znaku u 4. kući što onda utječe na 9. kuću koja je prirodna za znak Strijelca. Jesam dobro shvatila? Ali ono što mi nije najjasnije kako riješiti taj kako ga zoveš kompleks? Kako shvatiti koji je "pravi" izlaz?

Prvo SA ne pravi kvadrat sa VE ali pravi sa ASC što može doneti kompleks vezan za oca ili poreklo, mislim nisam siguran ti ćeš bolje znati ali odmah potom SA 120 ME (vladar ASC) pa to normalno možeš da racionalizuješ i prevazidješ jer i vladar SA je jak JU u PI istina taj JU 90 UR može ti doneti neke komplikacije sa kolegama na poslu ili je neka tajna tvog muža u pitanju za koju ćeš saznati.

Inače ako bi išli dalje preko dispozitora, dispozitor tvog JU je NE 120 ASC tako da mislim da tvoj SA i nije neki nerešiv problem...

Interesantna je tvoja VE koja vlada 10p ali je u padu, medjutim u 1p što može doneti da radiš posao koji ne voliš ali tokom vremena menjaš mišljenje i počinješ da viliš taj posao VE 60 PL 3p i čak budeš veoma uspešna u tome, možda se čak i čuje za tebe u javnosti ili ćeš izvesno biti poznata u krugovima ljudi koji se bave tvojim poslom
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  joki22 Čet Avg 27, 2009 11:02 pm

afrodita ::
joki22 ::Afrodita,
Otac mi je bio jako strog. Morala sam ranije da se suocim sa nekim obavezama, jer su moji u kuci imali zdravstvenih problema. Sad me deca vezuju za kucu. Posto sam borbena osoba mislim da cu ostvariti svoje ciljeve.

Hoces, a pri tom imas Jupitera u 12 kuci, kazu to je kao da imas andjela cuvara na ledjima...samo hrabro, punim plucima... Wink Wink

Duse,
Hvala ti na podrsci!

joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 10:40 am

DUH ::Položaj Saturna u polju nam obično pokaže gde je osnovni problem ili kompleks a znak u kome se nalazi kroz šta ili gde se manifestuje kompleks ili problem i to važi bez obzira na aspekte, bili oni dobri ili loši.

Naravno, kako za poćetak je bolje da taj SA ima dobre aspekte kao i njegov dispozitor jer tada imamo mogućnost da prevazidjemo kompleks.....

Medjutim postoje razne varijante, recimo imamo SA sa lošim aspektima ali je dispozitor SA sa dobrim aspektima, što znači da uz muku i trud na kraju rešavamo kompleks

Ili varijanta sa dobrim aspektima SA ali sa lošim dispozitorom, što bi značilo da kompleks ostaje ali ga vešto krijemo...

I naravno najgora varijanta kada SA ima loše aspekte i i dispozitor takodje, tada imamo kompleks koji vlasnika kroz ceo život koči i zavisno od vrste može da koči osobu u mnogim segmentima života ali na sreću uvek postoji bar jedan dobar aspekt SA ili dispozitora, ili bar dobar položaj dispozitora pa kroz te mogućnosti osoba traži izlaz....

Nema čoveka bez kompleksa jer svi imamo SA samo je pitanje kako izlazimo na kraj sa tim , što će pokazati gore navedeno

Ja imam jadnog Saturna u 6 u Raku, moj kompleks je rada i radnom mesta, prvo mi bilo smesno kad sam tako pomislila jer ko jos ima kompleks radnog mesta, e pa imam ja. Uvek sam mislila da zaluzujem bolju poziciju od one koje sam imala, posla ili nema ili me je stid i mucno mi ono sto radim - Saturn ima kvadrat sa vladarem MC-a, pa i poslovi koji su mi bili po volji nisu trajali dugo... Jeste dispozicija toga dobra pa sam ja uvek solidno zaradila, cak i malo iznad proseka za kratke radne sate - nikad u zivotu nisam radila puno radno vreme (8 sati), za to sam tom restriktivnom Saturnu vrlo zahvalna... Naime, dispozicija tog kvadrat su VE u 2 i MO u 4 u sekstilu, pa posle stvarno mucne atmosfere na poslu, ja donesem kuci dobru lovu, ali i dalje ne volim da radim i samo trazim nacin kako da uopste ne radim. Nizom godina mi je to i uspevalo...

Pored toga Saturn je u Raku, pa sam se kao dete stidela sto mi je mama debela, to sam prevazisla... Mislim nije ona ono nakazno debela, ali je ima, poveca zena...Inace sam imala blam roditelja, kad malo bolje razmislim, a sada sam ponosna na njih - dobra dispozicija...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Jane Pet Avg 28, 2009 12:26 pm

Duh, sve si dobro napisao, osobito to da Sa kod mene predstavlja jednu osobu. Ali naučila sam mnogo toga kad je Sa radio tranzit preko Asc, tada je nekako i to sve bilo najgore.

Inače, vezano uz tu Ve, da budem iskrena ne znam još uopće čime bih se bavila, iako su mi rekli da takav položaj Ve kao vladara 10. u 1. kući može donijeti rad u školi. Ali sumnjam jer je Ve u zemljanoj kući, vuče mi više na neka druga zanimanja. Ipak, neću sad o tome da ne odem off topic.

Hvala na tvom objašnjenju, mnogo mi je toga jasnije. ;)Ne znam zašto je tako teško biti objektivan kad je vlastita karta u pitanju.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Jane Pet Avg 28, 2009 12:33 pm

Tajna nije tvoj Sa loš, kompleks radnog mjesta, to na kraju krajeva ima većina ljudi kojima je Sa na potpuno drugim mjestima. Very Happy A novac tebi sam dolazi zahvaljujući tom lijepom Ju i Ve u 2. kući u Ribama, uz sve to imaš dobru komunikaciju s obitelji i njihovu potporu. Barem mi se tak čini. Wink

Kako ti objašnjavaš to što je dispozitor Sa retro Me u uklještenom Vodenjaku? Kad već pričamo o dispozitorima te lijepe planete.
Jane
Jane

Broj poruka : 186
Datum upisa : 03.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  afrodita Pet Avg 28, 2009 12:45 pm

Tajna ::
DUH ::Položaj Saturna u polju nam obično pokaže gde je osnovni problem ili kompleks a znak u kome se nalazi kroz šta ili gde se manifestuje kompleks ili problem i to važi bez obzira na aspekte, bili oni dobri ili loši.

Naravno, kako za poćetak je bolje da taj SA ima dobre aspekte kao i njegov dispozitor jer tada imamo mogućnost da prevazidjemo kompleks.....

Medjutim postoje razne varijante, recimo imamo SA sa lošim aspektima ali je dispozitor SA sa dobrim aspektima, što znači da uz muku i trud na kraju rešavamo kompleks

Ili varijanta sa dobrim aspektima SA ali sa lošim dispozitorom, što bi značilo da kompleks ostaje ali ga vešto krijemo...

I naravno najgora varijanta kada SA ima loše aspekte i i dispozitor takodje, tada imamo kompleks koji vlasnika kroz ceo život koči i zavisno od vrste može da koči osobu u mnogim segmentima života ali na sreću uvek postoji bar jedan dobar aspekt SA ili dispozitora, ili bar dobar položaj dispozitora pa kroz te mogućnosti osoba traži izlaz....

Nema čoveka bez kompleksa jer svi imamo SA samo je pitanje kako izlazimo na kraj sa tim , što će pokazati gore navedeno

Ja imam jadnog Saturna u 6 u Raku, moj kompleks je rada i radnom mesta, prvo mi bilo smesno kad sam tako pomislila jer ko jos ima kompleks radnog mesta, e pa imam ja. Uvek sam mislila da zaluzujem bolju poziciju od one koje sam imala, posla ili nema ili me je stid i mucno mi ono sto radim - Saturn ima kvadrat sa vladarem MC-a, pa i poslovi koji su mi bili po volji nisu trajali dugo... Jeste dispozicija toga dobra pa sam ja uvek solidno zaradila, cak i malo iznad proseka za kratke radne sate - nikad u zivotu nisam radila puno radno vreme (8 sati), za to sam tom restriktivnom Saturnu vrlo zahvalna... Naime, dispozicija tog kvadrat su VE u 2 i MO u 4 u sekstilu, pa posle stvarno mucne atmosfere na poslu, ja donesem kuci dobru lovu, ali i dalje ne volim da radim i samo trazim nacin kako da uopste ne radim. Nizom godina mi je to i uspevalo...

Pored toga Saturn je u Raku, pa sam se kao dete stidela sto mi je mama debela, to sam prevazisla... Mislim nije ona ono nakazno debela, ali je ima, poveca zena...Inace sam imala blam roditelja, kad malo bolje razmislim, a sada sam ponosna na njih - dobra dispozicija...


Evo istine..Draga Tajna, i moj decko ima Saturna u Raku u 6.polju. Citam ovo sto si napisala, i ne mogu da verujem koliko to sve , ali bas sve prepoznajem kod njega. I sto se tice posla, i odnosa sa roditeljima. On se stidi svojih roditelja, i meni se to ne svidja kod njega. Elem, ti si uspela taj kompleks da uzdignes, da mu se suprostavis, vidis on nije. Stalno mu govorim da ne treba covek da se stidi svojih roditelja, ali avaj :-(...
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Pet Avg 28, 2009 9:44 pm

Tajna ::
Ja imam jadnog Saturna u 6 u Raku, moj kompleks je rada i radnom mesta, prvo mi bilo smesno kad sam tako pomislila jer ko jos ima kompleks radnog mesta, e pa imam ja. Uvek sam mislila da zaluzujem bolju poziciju od one koje sam imala, posla ili nema ili me je stid i mucno mi ono sto radim.

Pored toga Saturn je u Raku, pa sam se kao dete stidela sto mi je mama debela, to sam prevazisla... Mislim nije ona ono nakazno debela, ali je ima, poveca zena...Inace sam imala blam roditelja, kad malo bolje razmislim, a sada sam ponosna na njih - dobra dispozicija...

U pravu si za 6p i radno okruženje, ja sam bio pomenuo materinstvo jer mislim da bi bila dobra majka a to za roditelje, nije ti potreban SA u CA, svi se skoro u nekom periodu stide svojih roditelja dok svoj ego ne dovedu u red a ti si to ovim priznanjem dokazala da si uspela a osim toga i realna si jer majka ti je zaista dobra žena ali je ima kao što kažeš, pa kad lepo kuva, još se sećam onog ručka kada smo bili kod nje i Dragana na ručku
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  gernica Pet Avg 28, 2009 10:19 pm

Saturn u Sco u IV polju - kompleks u kuci, a kako je vladar VI, predpostavljam i na poslu...
Saturn ima sekstil sa Jupiterom - pa se nadam da ce se vremenom ogroman trud isplatiti.
Tu je i Mars u Sco i bas me zanima koliko je on ovde jaci od Sat? Ipak je on krajnji dispozitor i jedina planeta
koja je u sedistu u mom natalu...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Flora Pet Avg 28, 2009 10:36 pm

Tajna ::

Ja imam jadnog Saturna u 6 u Raku, moj kompleks je rada i radnom mesta, prvo mi bilo smesno kad sam tako pomislila jer ko jos ima kompleks radnog mesta, e pa imam ja. Uvek sam mislila da zaluzujem bolju poziciju od one koje sam imala, posla ili nema ili me je stid i mucno mi ono sto radim - Saturn ima kvadrat sa vladarem MC-a, pa i poslovi koji su mi bili po volji nisu trajali dugo... Jeste dispozicija toga dobra pa sam ja uvek solidno zaradila, cak i malo iznad proseka za kratke radne sate - nikad u zivotu nisam radila puno radno vreme (8 sati), za to sam tom restriktivnom Saturnu vrlo zahvalna... Naime, dispozicija tog kvadrat su VE u 2 i MO u 4 u sekstilu, pa posle stvarno mucne atmosfere na poslu, ja donesem kuci dobru lovu,
ali i dalje ne volim da radim i samo trazim nacin kako da uopste ne radim. Nizom godina mi je to i uspevalo...

Eh, nasmeja me od srca... sunny
Ma ja mislim da ti uopste nisi za klasicno radno vreme i monotoniju koji svaki posao neminovno donosi sa sobom...
Uvek je u pocetku koliko toliko zanimljivo,nesto novo naucis, a onda kada udjes u rutinu....katastrofa...
I meni se to desava, ali nemam puno izbora...sagnem glavu i nastavim dalje...
Mislim da je tebi najbolje leze vrste poslova gde do izrazaja dolazi ME u Vodoliji.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Gemini Pet Avg 28, 2009 10:52 pm

Meni Saturn u Vagi u 10 kuci...Moji kompleksi su koji?
Gemini
Gemini

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Flora Pet Avg 28, 2009 10:55 pm

Mene interesuje kako i koliko los/dobar je aspekt SA0MA?
Ja ga imam, ali sam primeila da puno ljudi koji se interesuju za astrologiju ga imaju.
Inace sam svasta citala o ovom aspektu i generalno ga ja dozivljavamo ovako...
Dva malefika, jedan spor,trazi disciplinu i trajnost, ucenje, rad i red, zatim ne pridaje puno emocijama, tj. na neki nacin ih blokira-SA, a drugi MA-brz, energican, sve bih sada i odmah, planeta seksualnosti kod muskarca....
Pa kada se sastave u konjukciji, krs i lom, MA zuri, udara glavom u zid, a SA koci, neda napred...pa se uce zivotne lekcije samo tako...naucis sve, ali sto puta padnes i razdrljas kolena...
To je energija koja moze biti destruktivna, ali ako se pravilno kanalise mozda moze doneti konstruktivnu energiju lol!
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Tajna Sub Avg 29, 2009 8:44 am

Flora ::Mene interesuje kako i koliko los/dobar je aspekt SA0MA?
Ja ga imam, ali sam primeila da puno ljudi koji se interesuju za astrologiju ga imaju.
Inace sam svasta citala o ovom aspektu i generalno ga ja dozivljavamo ovako...
Dva malefika, jedan spor,trazi disciplinu i trajnost, ucenje, rad i red, zatim ne pridaje puno emocijama, tj. na neki nacin ih blokira-SA, a drugi MA-brz, energican, sve bih sada i odmah, planeta seksualnosti kod muskarca....
Pa kada se sastave u konjukciji, krs i lom, MA zuri, udara glavom u zid, a SA koci, neda napred...pa se uce zivotne lekcije samo tako...naucis sve, ali sto puta padnes i razdrljas kolena...
To je energija koja moze biti destruktivna, ali ako se pravilno kanalise mozda moze doneti konstruktivnu energiju lol!

Da rascistimo neke stvari od pocetka - taj aspekt donosi ozbiljne fizicke povedede, jesi li ti imala neke ili ti radi samo kroz 12 kucu?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 3:27 pm

Gemini ::Meni Saturn u Vagi u 10 kuci...Moji kompleksi su koji?

Kompleks više vrednosti ali i strah od neuspeha jer su ambicije prevelike pa može da predje i u kompleks inferiornosti, takodje i kompleks majke na neki način
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 3:36 pm

Flora ::Mene interesuje kako i koliko los/dobar je aspekt SA0MA?

Meni sve nekako više liči da neko nepoznat može da te napadne iz mraka (ME 90 MA12p) ali imaš i zaštitu (SO 60 MA), inače kao da imaš neki kompleks vezan za porodicu , takodje neki oblik depresivnosti naslednog karaktera (4pMO 90 SA12p)


Poslednji izmenio DUH dana Sub Avg 29, 2009 3:44 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Astrotanja Sub Avg 29, 2009 3:36 pm

Flora dok je meni Saturn bio u konjukciji sa natalnim Mesecom kod mene je bilo prisutno osećanje brige kao majke jer se poklopilo, a takve stvari se poklapaju, da sam bila u situaciji da relno brinem više nego uobičajeno, jer mi je sin imao prijemni za upis na fakultete. To se poklopilo i sa periodom većih troškova, vezanih za renoviranje stare kuće, pa i finasnijskih poteškoća, ali i ulaganja za budućnost. Svesna sam ja bila da moja briga tu ništaa ne može pomoći, ali to je bilo jače od mene, jer je bila u pitanju budućnost mog deteta. Te noći sam imala neponovljivu zubobolju i ništa mi nije pomoglo od anelgtika, a kada sam saznala da je primljen bolovi su se smanjili, ipak zub sam morala da izvadim. .

Kao i Flora i ja verujem da samusugestija može da puno pomogne i deluje kod mnogih bolesti, ali postoje i bolesti gde moramo da idemo kod lekara, kao što sam ja morala kod stomatologa. Bilo je reči o jakoj upali zuba.

Lično sam više za alternativnu medicinu i za otkrivanje uzruka bolesti i njihovom lečenju. U osnovi najvećeg dela bolesti su u pitanju emocije, mada kod nekih virusnih i naslednih to nije slučaj.

Flora,nemoj se suviše oslanjati na moje iskustvo, jer sam ja bila u jednoj situaciji, a ti u drugoj. Važno je da se suočiš sa emocijama, pustiš ih da iz tebe izađu i budeš svesna šta se sa tobom događa i želi sebi kao štotreče Tajna dobro, prizivajući pozitivno u mislima. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Gemini Sub Avg 29, 2009 3:44 pm

DUH ::
Gemini ::Meni Saturn u Vagi u 10 kuci...Moji kompleksi su koji?

Kompleks više vrednosti ali i strah od neuspeha jer su ambicije prevelike pa može da predje i u kompleks inferiornosti, takodje i kompleks majke na neki način

Aha, dobro.. Kako sam ja buduci psiholog, valjda cu uspeti da se nosim sa ovim kompleksima. Hm, hocu reci da li gospodin Pluton u 10 p ( moc iza prestola) uticati da se kompleks prevazidje? Da li to ima neke veze sa mojim buducim izabranikom, jer je vladar 10 kuce otiso u sedmu? Valjda bi brak trebalo da mi donese otkrovenje :-)))
Gemini
Gemini

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 4:07 pm

Gemini ::
Aha, dobro.. Kako sam ja buduci psiholog, valjda cu uspeti da se nosim sa ovim kompleksima. Hm, hocu reci da li gospodin Pluton u 10 p ( moc iza prestola) uticati da se kompleks prevazidje? Da li to ima neke veze sa mojim buducim izabranikom, jer je vladar 10 kuce otiso u sedmu? Valjda bi brak trebalo da mi donese otkrovenje :-)))

Pa SA 0 Pl je aspekt kamikaza i još imaš SA PL 90 VE - vladar 10p, kao da si spremna na sve na putu uspeha a kako si psiholog (budući) možeš da shvatiš da iza velikih ambicija se krije želja za dokazivanjem a želja za dokazivanjem može da nosi duboko potisnut kompleks inferiornosti.

Budući izabranik ME ako misliš na muža ti je neaspektovana planeta pa ne znam kako on tu pomaže...

Da li si izabrala dečiju psihologiju (fakultet - vladar 9p ME u 5p - deca ) ili si bila zaljubljena u nekog profesora (vladar 9p ME u 5p TA - ljubav)...

Inače ma šta radlla ti si harmonična jer možeš pred sobom da racionalizuješ i loše stvari ali i dobre
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Gemini Sub Avg 29, 2009 4:50 pm

Duse, vidim ja nesto ne stima u ljubavi?? Kvadrat Ve Saturn, rekla bih..mozda gresim..A za profesore se nasmejah slatko, nisam bila zaljubljena. Ali zato decu obozavam, i razmisljala sam da odaberem decju psiholgiju. Inace, pisala sam ja ovde o tome - volontirala sam u raznim udruzenjima-prevashodno pomagala deci sa Daunovim sindromom. Zasto mi je jedna astrologica ispricala jednom da ce mi muz biti na ivici sa zakonom?? Neki kao maco tip? Mladji od mene? Da nije krenula od Marsa u Blizancima(mlad)??? Ljubav me muci Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Gemini
Gemini

Broj poruka : 6
Datum upisa : 28.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 5:33 pm

Gemini ::Duse, vidim ja nesto ne stima u ljubavi?? Kvadrat Ve Saturn, rekla bih..mozda gresim..A za profesore se nasmejah slatko, nisam bila zaljubljena. Ali zato decu obozavam, i razmisljala sam da odaberem decju psiholgiju. Inace, pisala sam ja ovde o tome - volontirala sam u raznim udruzenjima-prevashodno pomagala deci sa Daunovim sindromom. Zasto mi je jedna astrologica ispricala jednom da ce mi muz biti na ivici sa zakonom?? Neki kao maco tip? Mladji od mene? Da nije krenula od Marsa u Blizancima(mlad)??? Ljubav me muci Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Nisam ja rekao da si bila zaljubljena nego sam nabrojao dve mogućnosti ili dečija psihologija ili ljubav prema profesoru, dakle ti kažeš radila si sa decom, to nisam pročitao a nisam ni znao da studiraš psihologiju ali kada si je već pomenula logično je zbog vladara 9p u 5p da izabereš dečiju psihologiju ili rad sa decom.

Ljubav sa aspektom SA 90 VE mora da muči a često je znak razvoda ili celibata a tebi je još vladar 5p ME neaspektovan pa nisam siguran kako kako ćeš ga vezati kroz brak ali ako uspeš ta što ti je rekla za budućeg je u pravu jer u tvom 6p (njegovo 12p) je (SO 0 MA) 180 (UR 0 JU - njegovo 6p a tvoje 12p)
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Flora Sub Avg 29, 2009 7:00 pm

Tajna ::

Da rascistimo neke stvari od pocetka - taj aspekt donosi ozbiljne fizicke povedede, jesi li ti imala neke ili ti radi samo kroz 12 kucu?

Tajna, imala sam jedan prelom noge, pala dok sam vozila rosule i 2,5 meseca nisam hodala...
Duse, vodim racuna da ne idem u mrak...
Astrotanja i Tajna, ne znam sta da kazem, pricekacu jos malo da vidim hoce li biti bolje sa grlom i ostalim...
Trenutno nemam snage za pozitivnu autosugestiju, ali alternativnu medicinu primenjujem maksimalno
Inace mi je danas pregoreo "modem" za bezicnu konekciju, tako da dok to ne popravim samo na kratko cu biti ovde....
Direktna posledica SA180ME sa malim kasnjenjem, jer Mr.. Saturn tako dela...
Puno Vas pozdravljam
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 7:29 pm

Flora :: Duse, vodim racuna da ne idem u mrak...

Pazi sigurno, jedna moja prijateljica je doživela napad u ulazu svoje zgrade sa 50 godina a dotle ništa a imala je samo MA 0 PL na vrhu 12p
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Čarobnica Sub Avg 29, 2009 7:59 pm

Meni je tranzitni Sa na natalnom Marsu a u opoziciji sa tranz. Plutonom na Suncu doneo napad, ne u mraku već u zgradi, kod vrata od stana i to me je napao momak od 17-18 godina koga sam pustila u zgradu misleći da je unuk od komšije...onda sam ga lupila ključevima po licu i vrisnula "NAPOLJE!"...i pobegao je!!!
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  DUH Sub Avg 29, 2009 8:56 pm

Čarobnica ::Meni je tranzitni Sa na natalnom Marsu a u opoziciji sa tranz. Plutonom na Suncu doneo napad, ne u mraku već u zgradi, kod vrata od stana i to me je napao momak od 17-18 godina koga sam pustila u zgradu misleći da je unuk od komšije...onda sam ga lupila ključevima po licu i vrisnula "NAPOLJE!"...i pobegao je!!!

Tranzitni SA preko tvog MA samo je pokrenuo opasnost kojoj si sklona jer imaš vladar 12p MA 180 ME vladar 8p i to je dosta nezgodan aspekt ali zbog položaja MA u 8p pa moraš stalno da paziš, čak i u saobraćaju
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Čarobnica Sub Avg 29, 2009 9:10 pm

DUH ::

Tranzitni SA preko tvog MA samo je pokrenuo opasnost kojoj si sklona jer imaš vladar 12p MA 180 ME vladar 8p i to je dosta nezgodan aspekt ali zbog položaja MA u 8p pa moraš stalno da paziš, čak i u saobraćaju

A uskoro će Sa u kvadrat s Marsom, i baš razmišljam šta bi mogao da donese...Ma kao vladar 5., Sa vl.3...prekid ljubavne komunikacije koje nema inače javno, ali je ima tajno...što znači da ne bi smela da se otkrivam... a uz to kvadriraće i Merkur vl. Marsa...pa bi tu trebalo da se pazim u saobraćaju ili je to ipak problem sa nekim dokumentima!!!

Šta generalno, konkretno može da mi donese Ma180Me???
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Bambola Sub Avg 29, 2009 9:27 pm

...


Poslednji izmenio Žoržet dana Sub Jun 08, 2013 11:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Bambola
Bambola

Broj poruka : 190
Datum upisa : 13.12.2008

Nazad na vrh Ići dole

Aspekti Saturna - Page 2 Empty Re: Aspekti Saturna

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 5 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu