Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gernica

+2
IVA
gernica
6 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 23, 2009 4:49 pm

Sta mogu ocekivati sto se ljubavi tice uopste i da li je pametnije usmeriti se na karijeru zbog teskog aspekata VE sa Sat?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  DUH Ned Avg 23, 2009 8:25 pm

gernica ::Sta mogu ocekivati sto se ljubavi tice uopste i da li je pametnije usmeriti se na karijeru zbog teskog aspekata VE sa Sat?
Ja mislim da ćeš se ti ipak udati, vladar 7p (muž) UR 120 MO (vladar SO - ti) naravno i ASC (ti) 0 VE 120 UR (muž) ali razvod nije isključen
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 23, 2009 8:30 pm

Ne razmisljam o braku, pitala sam vise za ostvarenje ljubavne veze - nesto stabilnije, ozbiljnije...
A, ako udjem u brak sa razvedenim? Moze li da pokrije simboliku?
Predpostavljam da se sa Ur nikad ne zna...
Kada da prlaniram taj brak?
Ili bolje receno, kad ce da me snadje?


Sta mogu ocekivati kada tranz Ur i Ju dodirnu MO?
Planiram da se totalno odlepim od svojih finansijski, pa moze li taj tranzit to i doneti?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Pon Avg 24, 2009 1:43 am

Ispisa ja pola lista i kliknuh na pogresno mesto i sve ode... Ajde jovo nanovo!

Vasi uporedni aspekti mi se bas svidjaju. Obostrana zaljubljenost je vidljiva i ne vidim ja tu neke probleme, osim vasih licnih - ponaosob...

Naime on ima zesci ego problem, sa predominantnim Lavom, i Suncem koje je sa Saturnom i lose prema Uranu. Stalno se oseca da je pritisnut i da nema dovoljno slobode. Rekla bih da je bio ozenjen rano, mada to nikada sa sigurnoscu ne mozemo tvrditi. Sve i da je i dalje u tom braku, sto je moguce zbog vladara 7 u 12 90 NE, ona je njemu u 12 polju, znaci zapostavljena i zaboravljena. Bilo koji brak je u njegovom slucaju osudjen na propast, sve ose koje opisuju brakove - 1/7. 3/9, 5/11 su lose, tako da je on stvoren za slobodne veze, a kao Vaga ima potrebu za brakom, to su paradoksi u njemu sa kojim se on bori...
O patnjama i razocarenjima na ljubavnom planu govori i VE 0 SA. NE u 3 kuci hoce da ukaze i na lazi koje osoba govori, narocito jer je i dispozitor tog NE u kvadratu sa ME (jer MO prenosi svetlo), znaci nemoj mu verovati sve sto prica ili obecava... Voli on sebe puno i egocentrican je, cak i sebican...
Ukoliko vi niste u vezi trenutno, budi sigurna da on ima nekoga, njemu je sad dobar period za ljubav i emotivna desavanja naravno sve je tajno jer u tranzitu su JU i NE u njegovom 5 polju... Znaci ako si spremna da se upustis u vezu sa njim i mislis da je moguce, sada je vreme da reagujes jer je on u svojoj 33 godini kada mu MA direktovani pravi 60 natalna VE, a to je osa 1/7, tako da je odlicno za partnerstvo - ako ne budes ti bice neko drugi sigurno...

Sto se tebe tice i tebi vise odgovaraju slobodne veze, Ascedentalni Lavovi se vez zbog prirode znaka preko puta njih cesto razvode... Veze su trajnije kao slobodne, narocito ako ne postoji UR 120 SO, i ako je SO u losoj kuci, kao kod tebe...

Jel su tebi roditelji razvedeni pa si zato vecinu zivota provela odvojena od oca ili su vam odnosi malo zahladjeni i distancirani? Neku emotivnu bol vuces preko oca, dok bih rekla da si vezana za majku i da imate solidan odnos i ako se posvadjate vrlo bucno ponekad... Umes da budes gadna na jeziku! Kazes svasta, deres se, psujes itd. U svakom slucaju lepota, gracija, emotivno zadovoljstvo su nasledne preko zenske linije. Kasnije u zivotu majka bolesljiva - polako gubi inace veliku energiju....

Vodi racuna u saobracaju!!!!

I tebi je ova godina dobra za partnerstvo a sledeca jos bolja...

Ako mislis da je u tvojim rukama odluka o ovoj vezi odluci uskoro, jer posle moze biti kasno... Ali ne brini ljubavi ce biti u tvom zivotu, vise i cesce nego sto se nadas...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  DUH Pon Avg 24, 2009 8:56 am

gernica ::Ne razmisljam o braku, pitala sam vise za ostvarenje ljubavne veze - nesto stabilnije, ozbiljnije...
A, ako udjem u brak sa razvedenim? Moze li da pokrije simboliku?

Ja sam ti uopšteno odgovarao ne misleći na ovog lika čiju kartu is postavila....
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Uto Avg 25, 2009 9:13 pm

Ispisa ja pola lista i kliknuh na pogresno mesto i sve ode... Ajde jovo nanovo!

Vasi uporedni aspekti mi se bas svidjaju. Obostrana zaljubljenost je vidljiva i ne vidim ja tu neke probleme, osim vasih licnih - ponaosob...

Naime on ima zesci ego problem, sa predominantnim Lavom, i Suncem koje je sa Saturnom i lose prema Uranu. Stalno se oseca da je pritisnut i da nema dovoljno slobode. Rekla bih da je bio ozenjen rano, mada to nikada sa sigurnoscu ne mozemo tvrditi. Sve i da je i dalje u tom braku, sto je moguce zbog vladara 7 u 12 90 NE, ona je njemu u 12 polju, znaci zapostavljena i zaboravljena. Bilo koji brak je u njegovom slucaju osudjen na propast, sve ose koje opisuju brakove - 1/7. 3/9, 5/11 su lose, tako da je on stvoren za slobodne veze, a kao Vaga ima potrebu za brakom, to su paradoksi u njemu sa kojim se on bori...
O patnjama i razocarenjima na ljubavnom planu govori i VE 0 SA. NE u 3 kuci hoce da ukaze i na lazi koje osoba govori, narocito jer je i dispozitor tog NE u kvadratu sa ME (jer MO prenosi svetlo), znaci nemoj mu verovati sve sto prica ili obecava... Voli on sebe puno i egocentrican je, cak i sebican...
Ukoliko vi niste u vezi trenutno, budi sigurna da on ima nekoga, njemu je sad dobar period za ljubav i emotivna desavanja naravno sve je tajno jer u tranzitu su JU i NE u njegovom 5 polju... Znaci ako si spremna da se upustis u vezu sa njim i mislis da je moguce, sada je vreme da reagujes jer je on u svojoj 33 godini kada mu MA direktovani pravi 60 natalna VE, a to je osa 1/7, tako da je odlicno za partnerstvo - ako ne budes ti bice neko drugi sigurno...

Sto se tebe tice i tebi vise odgovaraju slobodne veze, Ascedentalni Lavovi se vez zbog prirode znaka preko puta njih cesto razvode... Veze su trajnije kao slobodne, narocito ako ne postoji UR 120 SO, i ako je SO u losoj kuci, kao kod tebe...

Jel su tebi roditelji razvedeni pa si zato vecinu zivota provela odvojena od oca ili su vam odnosi malo zahladjeni i distancirani? Neku emotivnu bol vuces preko oca, dok bih rekla da si vezana za majku i da imate solidan odnos i ako se posvadjate vrlo bucno ponekad... Umes da budes gadna na jeziku! Kazes svasta, deres se, psujes itd. U svakom slucaju lepota, gracija, emotivno zadovoljstvo su nasledne preko zenske linije. Kasnije u zivotu majka bolesljiva - polako gubi inace veliku energiju....

Vodi racuna u saobracaju!!!!

I tebi je ova godina dobra za partnerstvo a sledeca jos bolja...

Ako mislis da je u tvojim rukama odluka o ovoj vezi odluci uskoro, jer posle moze biti kasno... Ali ne brini ljubavi ce biti u tvom zivotu, vise i cesce nego sto se nadas...

Roditelji mi nisu razvedeni, ali od kad znam za sebe oni su na ivici razvoda...
Otac je uvek mnogo radio(otuda razdvojenost), ali nas dvoje se jednostavno ne razumemo - uvek me je
gledao kao pretnju autoritetu - bar ja mislim da je to razlog nasih nesporazuma, ali na kraju
uspemo da se dogovorimo - tj da ja izguram svoje...

E, sad malo o sinastriji...

Ja se za tog coveka, kako vreme odmice, sve vise vezujem - to je verovatno zbog sinastrijske konjukcije Sat i Ve...
To kako si njega opisala, sve mogu da potvrdim - uzasan ego trip ima, ali verujem da se iza toga krije uzasna ranjivost... I, ja sam za slobodnije veze, ali iz razloga jer se neceg ozbiljnijeg bojim, ali milim da bi sa njim taj strah mogla prevazici. Nikakva posebna obecanja nije davao, ali verujem da je to izostavio, jer sam mu na pocetku rekla da nista posebno ne ocekujem unapred i da mi epohalne izjave i obecanja ne trebaju.

Mislis li da ovo moze biti ozbiljnije, kvalitetnije i sta bi mi savetovala?
Kako da se postavim?!
I da, to me zanima Tajna - kako on to mene dozivljava?...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Uto Avg 25, 2009 9:17 pm

@Duh
Ja sam ti uopšteno odgovarao ne misleći na ovog lika čiju kartu is postavila....

Duse, kad stignes pogledaj kartu tog lika, volela bih cuti tvoj komentar...
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Pet Avg 28, 2009 7:37 am

Tajna, vidjali smo se ovih dana i ne znam sta da mislim...
Kakve su mi sanse da ovo krene ozbiljnije i koliko je on raspolozen u ovom periodu
za neki ozbiljniji razgovor?
Pitam, jer ne znam kako da se postavim.
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 8:13 am

gernica ::Tajna, vidjali smo se ovih dana i ne znam sta da mislim...
Kakve su mi sanse da ovo krene ozbiljnije i koliko je on raspolozen u ovom periodu
za neki ozbiljniji razgovor?

Ja ti rekoh da nastupis onako kako osecas. Pitaj njega gde stoji! On oseca privlacnost prema tebi sigurno. Dobar mu je period za ljubav, pa ako vec nije zauzet ne vidim zasto to ne bi mogla biti ti, i tebi je solidno za vezu a bice jos bolje kasnije. Ja ne mogu da vidim da li cete vi poceti da se zabavljate sem da probam da uradim horarni, ovako iz natala mogu samo da procenim da li postoji privlacnost i kakve su vam individualno sanse da ostvarite vezu.
Evo sad cu da napravim horarni...
Ne znam koliko cu dobro da ga protumacim. Postavila sam pitanje - Da li ce Gernica da ostvari partnerstvo sa "tim" likom?

Gernica - Page 2 GERPAR
Ti si 7 polje jer ja postavljam pitanje. On je 7 od tebe znaci 1 polje. Kaze TA da se prvo gledaju medjusobna dostojanstva, ti si otisla u njegov triplicitet, znaci stalo ti je, njemu malo manje jer je Ju rezigniran u Vagi - gde je vladar 1 kuce. JU i ME nemaju aspekt, sto bi bio najdirektniji pozitivan odgovor. Medjutim Merkur nece napraviti ni jedan aspekt pre nego sto udje u aspekt sa JU, znaci on ide ka tebi, ali jos je to daleko... Dobra stvar je i sto Mesec "prenosi svetlo" od njega ka tebi i naglasen je na uglu!
Nijedna od relavantnih arapskih tacaka ne radi nista znacajno, antiscia takodje. Po ovome moj odgovor bi bio da cete uci u vezu, za 7 dana, 18 dana ili 7 nedelja. Prenos svetla je bez ometanja trebalo bi to da bude tacno, nemoj da me drzis za rec, nisam sigurna. Uups sad sam videla da posto je Mesec napravio aspekt sa Merkurom, pravio je sa Suncem kvadrat i prenosi to svetlo ka Jupiteru, to moze da kvari stvari... Naime nesto vezano za njegovu kucu - porodicu ili tvoju karijeru, nije mi bas najjasnije. Malo menjam odgovor, nesto ce se sigurno desiti u periodu koji sam navela ali nisam sigurna da ce do ostvarenja doci. Sad sam zbunjena, eto prosto ne znam.

U svakom slucaju mi javi da znam sta je bilo. A evo i druge pozivam da probaju da protumace ovaj horar!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 8:20 am

On ima nekih problema kod kuce, to sam sigurna, nesto ga koci, susrete cete imati, ali gde to vodi ne znam ni sama, on je u znaku Vage, nekog dvoumljenja, odmeravanja, mozda i dupla veza, ne znam. Mozda sve lupam, ne uzimaj me previse ozbiljno, tek pokusavam da provalim horarnu...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 8:23 am

Sve nesto gledam ovo i dalje i dvoumim se. Ide on ka tebi i ne pravi drugi aspekt pre nego sto dodje do tebe, ali bice tu nekih desavanja pre toga. Sad mi je verovatnije da se radi o duzem periodu pre ulaska u vezu i ako ce kontakata biti. Al sam te navozala... Pisi mi kako se stvari odvijaju pa cemo da resavamo postupno!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Pet Avg 28, 2009 8:33 am

Bas me muci sada ovaj chart! Rekla si da ste se upoznali preko posla, pa jeste li preko posla imali neke kontakte gde ti se ucinilo da nesto tu ne stima ili sta je bilo. Vidjate li se poslovno ili privatno. Objasni mi malo situaciju!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Pet Avg 28, 2009 9:04 am

Tajna, tek sad videh postove...
Javim ti se veceras sa kompletnim izvestajem.
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Pet Avg 28, 2009 10:16 pm

Situacija je sledeca...

Upoznali smo se preko posla - kratko sam radila u agenciji za nekretnine, a on dosao da trazi stan, jer je
iz NSa, a ovde radi. Vidjali smo se neka 3 meseca intenzivnije, on hteo vezu, ali meni je bio odbojan.
Vidjamo se povremeno od marta, ali nikako da se usaglasimo...
Cini mi se da ga kod kuce pritezu da se vrati za NS i skrasi, jer je tamo pre nego sto je dosao za BG imao vezu,
ne znam da li su jos uvek zajedno, mada predpostavljam da se vidjaju...
Nisam od onih devojaka koje sve podredjuju decku - to ga u isto vreme privlaci i odbija, ali sustinski sam ja ipak samo
racica i nakon ovolikog natezanja sa njim dopustila bih mu da me osvoji, bas, bas - ali, nisam vise sigurna koliko je on zainteresovan posle svega.

Na poslu mi je bas dinamicno - sefica me odmeravala u liftu (obukla sam se opustenije jer je petak), a i na obuci smo -
nemamo dodr sa klijentima i nema potrebe da sve bude po psU.

Kako me to vide kolege, a sefovi pogotovo?
Nikad se ne isticem preterano, ali izgleda da bas osecaju konjukciju SatMa u mom natalu!
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Sub Avg 29, 2009 8:12 am

Da dodam - ona hoce dete i brak po svaku cenu (tako je bar bilo dok su bili u vezi), bilo je tu neverstava opasnih sa njene strane...
Pa, to moze biti taj Merkur u V sa silnim izazovnim aspektima...
Koliko je njemu potrebna sigurnost u vezi?
On je neko ko ima Sat i VE u konjukciji - potrebu za sigurnoscu.
Ali, Ma kvadrat Ne to demantuje i nisam sigurna jesu li Ve i Ju u kvadratu (njegovi natalni aspekti).
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Sub Avg 29, 2009 8:48 am

A ko njega zove kuci? Iz ovoga sto si mi rekla i onoga sto sam videla u horarnom horoskopu, kuca ga koci - odnosno on namerama ide ka tebi ali mu nesto odvlaci paznju. Jel on ima samo tu bivsu tamo ili nekog drugog? Jel oni zive zajedno? Sta je njemu kuca?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Sub Avg 29, 2009 9:04 am

I ja bih sve to volela da znam...
Ziveli su zajedno, sa roditeljima ne zivi - to je sigurno, hoce da udje u kredit za stan - dvoumi se
gde ce kupiti stan, u BGu ili NSu...
Kod kuce mu je sigurno haos, pritiskaju ga da nadje posao u NSu...
Ni on ne zna sta ce - prvo je hteo da ode za Libiju da tamo radi, sada hoce nazad u NS - ma, taj je puk*o -
znam ja da to nije sve jedno, ali hoce li taj prelomiti vise?
Trudim se da svaki put kad se vidimo, pokazem razumevanje - onoliko koliko je u mojoj moci, cak u poslednje vreme ja sve vise
podsticem vidjanje, ali cini mi se da sam ja tip devojke na koju nije navikao, pa da sam mu zato interesantna -
nisam sigurna koliko bi mene taj trpeo, cini mi se cak i da zazire od devojaka koje imaju naglasenu individualnost - ali, verovatno mu je to izazov, ma ni ja vise ne znam sta bih ti rekla...
Hvala ti na trudu Tajna, sad bar imam kakvu - takvu sliku o tome sta mogu ocekivati od njega...

Sto se mog posla tice - bice turbulentno u narednih mesec dana to je sigurno - kad stignes, volela bih kratak komentar
na situaciju koja ce biti aktuelna na poslu...
Iz horara vidim da to SO ima odlicne aspekte, ali Saturn moze biti prica vezana za drzavu i pripravnicki staz?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 30, 2009 8:50 am

Kada je mnogo partnerovih planeta u mojoj prvoj kuci - konkretno SO Sat Ve Me i MO -
ko tu na koga ostavlja snazan utisak - on na mene sa svim tim planetama ili on mene dozivljava kao takvu?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 8:54 am

gernica ::Kada je mnogo partnerovih planeta u mojoj prvoj kuci - konkretno SO Sat Ve Me i MO -
ko tu na koga ostavlja snazan utisak - on na mene sa svim tim planetama ili on mene dozivljava kao takvu?

Mislis uporedno - njegove licne planete u tvojoj prvoj kuci, narocito Venera na primer ili Mesec bi rekle da on tebe oseca, a kako Saturnom niko ne oseca a i Sunce slabo prima ono daje svetlos, onda ti. Znaci obostrano!!!

Narocito je tu jako Venera i Mesec u tvojoj 1 kuci, kaze zadrhti pri prvom susretu (Venera zadrhti)...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 9:00 am

Al ti rano ustajes? Sta radis ovako rano nedeljom?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 30, 2009 9:11 am

Spavala sam citavih 5h!
Trazim stan - danas, sutra...
A i navika - radnim danima ustajem u 7h, pa kad god legnem ja tad ustajem - bed! Neutral
Kakve su mi sanse za neku novogradnju, blize centru?
A, a? Wink
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Tajna Ned Avg 30, 2009 9:18 am

gernica ::Spavala sam citavih 5h!
Trazim stan - danas, sutra...
A i navika - radnim danima ustajem u 7h, pa kad god legnem ja tad ustajem - bed! Neutral
Kakve su mi sanse za neku novogradnju, blize centru?
A, a? Wink

Pa sve zavisi cega si spremna da se odreknes, tvji kvadrti preko 4 polja traze neko odricanje, sa vladarem 4 polja u Lavu trebalo bi da nadjes sam centar grada, ali onda ode kvadratur - Sa u 4 - mali stan. Ako mozes da sacekas da Sunce dodirne tvoj IC, velike su ti sanse da nadjes neki centar, a gde zivis?
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 30, 2009 9:46 am

Na Mirijevu sam - i trazim garsonjeru ili jednosoban stan -
nadam se da cu uspeti da produzim ovde jos mesec dana...
A, u slucaju da nije centar - koliko bi stan bio komforniji?

Kada bih mogla kupiti nesto svoje - tranz Ju sl godine pravi trigon sa planetama u IV, pa
kakve su sanse?
A, zajednici zivot sl godine - Ju uveliko tranzitira VII poljem...?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 30, 2009 8:58 pm

Gledam uporedne aspekte sa ovim >mojim< - moj Plu na njegovom Uranu - to su vladari V polja.
Kakve izazove donosi ova uporedna konjukcija?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  gernica Ned Avg 30, 2009 11:02 pm

Tajna, koliko je moguce da je taj dobrano zauzet - bilo brak, bilo vanbracna zajednica?
Gledam Sat 90 Ve kod mene u natalu - pa, to mora biti ozenjen covek!
Ne znam kako se iz horara gleda njegov status, ali Me je je u Vagi - prvi pokazatelj.
U silnim je kvadratima... U slucaju da je zauzet, kako gledamo mene - mislim kroz Ve ili sam
ja ipak VII polje?
gernica
gernica

Broj poruka : 240
Datum upisa : 12.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gernica - Page 2 Empty Re: Gernica

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu