Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Novak Djokovic

+9
Formalhaut
Flora
joki22
hajkula
DUH
IVA
Astrotanja
lado06
Tajna
13 posters

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH Pet Sep 04, 2009 9:53 pm

Tajna ::
DUH ::
Pa vladar njegovog oca je ME 180SA dosta simpatičan aspekt a osim toga ME je vladar umetnute VI u 10p,dalje SO 150 UR NE (ekvidistanc)je dovoljno za probleme u braku a pripomaže i ME kao vladar umetnug polja u 10p, mislim ovo sve si i ti videla ali ti je teško da priznaš da je SC logičniji ASC

Ovo si ti napisao ako se ne secas! Danas!!!

Da i gde tu pominjem 6p ??????

Vladar 10p SO koji je dobro ali njegov vladar je ME 180 SA i šta tu nije jasno kada je SA suvladar 4p pa donese provbleme roditeljima, ma vrti od 10p pa ćeš da vidiš.

SO (otac) ima lošeg dispozitora ME i to je valjda dosta za kraj priče

Možda ti se učinilo da je VI (skraćenica za Devicu) 6 pa si pomislila pogrešno
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Pet Sep 04, 2009 10:00 pm

DUH ::
Tajna ::
DUH ::
Pa vladar njegovog oca je ME 180SA dosta simpatičan aspekt a osim toga ME je vladar umetnute VI u 10p,dalje SO 150 UR NE (ekvidistanc)je dovoljno za probleme u braku a pripomaže i ME kao vladar umetnug polja u 10p, mislim ovo sve si i ti videla ali ti je teško da priznaš da je SC logičniji ASC

Ovo si ti napisao ako se ne secas! Danas!!!

Da i gde tu pominjem 6p ??????

Vladar 10p SO koji je dobro ali njegov vladar je ME 180 SA i šta tu nije jasno kada je SA suvladar 4p pa donese provbleme roditeljima, ma vrti od 10p pa ćeš da vidiš.

SO (otac) ima lošeg dispozitora ME i to je valjda dosta za kraj priče

Ok jasno je sada na sta mislis - ti mislis na Devicu koja se obelezava Vi a ne VI jer VI je rimsko 6 a mnogi ljudi kada pisu o kucama koriste rimske brojeve, moja permutacija, a tvoja greska u pisanju. Izvini...
U svakom slucaju ne slazem se da je samo dispozitor i vladar umetnutog znaka dovoljan da pokaze takvu ociglednu pricu. Ima tu jos stvari ali o tom potom, hocu da vidim kako ce se plasitari sada i da uporedim tranzite i direkcije sa ovim chartom. Ne iskljucujem mogucnost da si u pravu, samo mi je sumnjivo!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH Pet Sep 04, 2009 10:21 pm

ME je ne samo vladar umetnutog znaka već i vladar SO koje vlada 10p,

p.s. - Inače kako bi latinicom napisala skraćenicu za Devicu, mora velikim slovima, bar je tako Dupor pisao ali moram priznati da se i ja nekad zbunim, zato sam bio i predložio da nekako pored smajlića ubace i astro simbole ali niko ništa, možda ne može


Poslednji izmenio DUH dana Sub Sep 05, 2009 1:45 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Pet Sep 04, 2009 10:25 pm

DUH ::ME je ne samo vladar umetnutog znaka već i vladar SO koje vlada 10p,

p.s. - Inače kako bi latinicom napisala skraćenicu za Devicu, mora velikim slovima, bar je tako SDupor pisao ali moram priznati da se i ja nekad zbunim, zato sam bio i predložio da nekako pored smajlića ubace i astro simbole ali niko ništa, možda ne može

Znaci se pisu prvo slovo veliko a drugo malo, zato sam se zbunila, ali moja je greska jer je iza toga bilo 10p, tako da sam trebala da shvatim....
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH Pet Sep 04, 2009 10:54 pm

Tajna ::
DUH ::ME je ne samo vladar umetnutog znaka već i vladar SO koje vlada 10p,

p.s. - Inače kako bi latinicom napisala skraćenicu za Devicu, mora velikim slovima, bar je tako SDupor pisao ali moram priznati da se i ja nekad zbunim, zato sam bio i predložio da nekako pored smajlića ubace i astro simbole ali niko ništa, možda ne može

Znaci se pisu prvo slovo veliko a drugo malo, zato sam se zbunila, ali moja je greska jer je iza toga bilo 10p, tako da sam trebala da shvatim....


Da u pravu si jer STRELAC je Sa a SATURN SA, uvek to zaboravim, tako da sam ja kriv ali mislio sam da je očigledno
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Pet Sep 04, 2009 11:03 pm

DUH ::
Tajna ::
DUH ::ME je ne samo vladar umetnutog znaka već i vladar SO koje vlada 10p,

p.s. - Inače kako bi latinicom napisala skraćenicu za Devicu, mora velikim slovima, bar je tako SDupor pisao ali moram priznati da se i ja nekad zbunim, zato sam bio i predložio da nekako pored smajlića ubace i astro simbole ali niko ništa, možda ne može

Znaci se pisu prvo slovo veliko a drugo malo, zato sam se zbunila, ali moja je greska jer je iza toga bilo 10p, tako da sam trebala da shvatim....


Da u pravu si jer STRELAC je Sa a SATURN SA, uvek to zaboravim, tako da sam ja kriv ali mislio sam da je očigledno

Jeste bilo ocigledno i trebala sam da shvatim, nego brzam...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  joki22 Sub Sep 05, 2009 1:00 am


joki22

Broj poruka : 275
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  DUH Sub Sep 05, 2009 3:32 pm


Odakle ti ovaj horoskop, mislim koliko je pouzdan jer ja ovde ne vidim ni S od sportiste ???
DUH
DUH

Broj poruka : 890
Локација : Beograd
Datum upisa : 18.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Sre Sep 09, 2009 9:28 pm

Potpuno se slazem sa Duhom, to ni meni nije realno..

Mogu da zapocnem i novu temu, ali nece biti odgovora, tako da je izlisno; proveravala sam horoskope tenisera koji su tokom istorije bili u prvih 10 svi imaju jakog Marsa ili jakod dispozitora Marsa. Mislim da je izlisno navoditi vaznost Marsa u horoskopu sportista...

Ovaj horoskop nista od onoga sto o njemu znamo ne potvrdjuje, po mom misljenju. Zbunjena sam!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pon Sep 14, 2009 12:59 am

vecerasnji mec izmedju feda i noleta je bas agresivan bounce bounce bounce
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Tajna Pon Sep 14, 2009 7:16 pm

E pa Duse izgleda da si u pravu, po tranziti se vise uklapa prica da je Skorpija nego Devica, jer pa onom horoskopu koji sam ja postavila Saturn bi mu bio u 1 i on bi trebao da ima pad, ali mu je Jupiter u 5 i to bi mu donelo sportski uspeh, kako se ni jedno ni drugo nije desilo, vec je on ostao na istom - ponovio rezultat od prosle godine, bice da je Skorpija. Jos sam i razmisljala o njegovom padu na rankingu ove godine, pa sam mislila da je SA u 1, ali istovremeno je SA pravio i 90 ME u 10 kuci... a taj tranzit se vise poklapa sa njegovim padom i gubitkom humora za sta je optuzivan, dok mu se sad humor povratio, jer se aspekt udaljio, a sa Saturnovim tranzitom kroz 1 se to ne bi desilo...

Sad samo za fino doterivanje ja bih pomerila Mc u 10 kucu, vise bi opisalo oca a i Merkur je vrlo bitan za tenis i vise opisuje njegovu karijeru nego to Sunce, jeste da je i ono u Blizancima, ali tata mi je mnogo slabo opisan tim Suncem, vise lici na ME 180 SA...

Po ovom horoskopu bi trebala slececa godina da mu bude dobra, zbog Jupitera na uglu, ali me plasi eventualna povreda sa velikim T kvadratom preko njegovog MA i MO...

Takodje tranzit Jupitera vladara 2 kroz 3 kucu opisuje i ono sto je on uradio, zbog velikih para je promenio reket a prvi turnir koji je igrao sa njim je Australian open u januaru kada mu je Jupiter (lova) pravilo 90 sa Venerom (reket), to je u 3 kuci, znaci odluka, dogovor....

Bravo Duse, Skorpija je!!!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Flora Pon Sep 14, 2009 7:34 pm

Tajna, ja sam citala da je on verovatno rodjen prepodne izmedju 09-12, cak se pominje potencijalno vreme negde posle 09:15!
To bi znacilo da je verovatno ASC na kraju Raka ili da je Lav.
Ne znam koliko se to uklapa u celokupnu sliku, ali verujem da mu je sunce negde blizu MC, mozda PL u IV (pogotovu ako ga je deda ogdajio i ako je tacno ono sto ste pisale o ocu)...Ali nemoj ovo moje zapazanje bas uzimati puno u obzir...
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Astrotanja Pon Nov 09, 2009 8:47 pm

Juče je Djoković ostvario izuzetnu pobedu. Ono što sam uočaila posmatrajući tranzite, sa mu je saturn u trigonu sa Suncem natalnim , a Venera tranzitana bila u trigonu sa Marsom. Saturn tranzitni je uticao na ovaj uspeh, koji će povoljno uticati na njegovu karijeru , jer predstavlja nešto što će ostaviti dugoročniji uticaj na njegovu karijeru i biće zapamćen.


Što se tiče tranizita Saturna na njegov Mars i opozicije sa Plutona na Mars oni su i uticali na povredu, ali i na borbu,trošenje energije, fanatično izgaranja, savladavanje prepreka. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty re

Počalji  IVA Pon Nov 09, 2009 11:05 pm

Bravo Nole! sunny cheers Basketball

Navijamo i dalje za Noleta cheers cheers cheers Smile



Poslednji izmenio IVA dana Ned Maj 15, 2011 4:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  IVA Ned Maj 15, 2011 4:51 pm




I dalje navijamo za Noleta Very Happy Very Happy cheers
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Formalhaut Ned Maj 15, 2011 6:51 pm

Da skratim muke, posto je bilo polomike oko njegovog podznaka.. On je LAV u podznaku. cheers sunny
Sunce mu je u 10.kuci na 0' blizanaca, MC na 0'bika, a ve u biku u 10. Vladar 5. je jupiter koji je u ovnu u 9. Ako budem uspela postavicu njegovu kartu, posto obozavam i njega i tenis! sunny
Uskoro ce mu ju na MC, mislim da ce tad konacno postati br.1! bounce bounce sunny
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  IVA Ned Maj 15, 2011 7:07 pm

MARINA ::Da skratim muke, posto je bilo polomike oko njegovog podznaka.. On je LAV u podznaku. cheers sunny
Sunce mu je u 10.kuci na 0' blizanaca, MC na 0'bika, a ve u biku u 10. Vladar 5. je jupiter koji je u ovnu u 9. Ako budem uspela postavicu njegovu kartu, posto obozavam i njega i tenis! sunny
Uskoro ce mu ju na MC, mislim da ce tad konacno postati br.1! bounce bounce sunny

sunny sunny sunny izgeda da ce se danas ipak radovati:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Formalhaut Ned Maj 15, 2011 11:30 pm

.


Poslednji izmenio Formalhaut dana Uto Apr 24, 2012 2:34 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Formalhaut
Formalhaut

Broj poruka : 225
Godina : 38
Локација : Beograd
Datum upisa : 09.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Astrotanja Ned Jul 03, 2011 8:56 pm

Marina, rekla bih da si u pravu. Rekla bih i ja da mu je Ascedent u Lavu upravo po svemu ovome šta se upravo događa, njegovoj današnjoj pobedi i zauzimanju prvog mesta da je Ascedent u Lavu, da mu je Jupiter u blizini Mc, možda baš i Mc, u konjukciji sa Venerom u biku. Eto uspeha koji donosi jupiter vl. 5., eto radosti i ostvarenja cija, jer je po tome Venera vladar njegovog Mc. Tranzitni Pluton je u trigonu sa Venerom u petoj natalnoj, pa eto i velike uporsnosti, fanatičnog zalaganja da se dođe do željenog cilja.

Neptun je u kvadratu sa njegovim Suncem. Neptun u sedmoj govori o njgovim protivnicima, rivalima na terenu i oni su ti koji su zbunjeni, koji su u konfuziji, zbrci, ali Neptuun u kvadratu sa Suncem govori i o Noletovom psihičkom naporu i radu, čak verujem i duhovnom radu i napretku da prevaziđe protivnika na terenu.On je lepo rekao da nije siguran da li je to san ili stvarnost , govoreći o današnjioj pobedi, što upravo opisuje kvadart tranzitnog Neptuna u Ribama na natalno Sunce u Blizancima, koji ne mora da bude negativan,a ko je osoba podstaknuta jakom sopstvenom verom. Sigurno je bilo i ometujućih okolnosti i verovatno i neko nezadovoljstvo i probelemi sa ocem koji nam nisu poznati,ali koji ga nisu oslabili u sportskoj borbi i doveli su ga do pobede. Bravo za Novaka Đokovića!

Danas 3.07.20111. je i Mesec u prvoj kući u Lavu. Merkur mu je danas u trigonu sa natalnim Mesecom i upravo tako jaka dvanaestice ttanziti Sunca i MErkura ukazuje da je i moć podsvesnog i uključivanje njegovih unutrašnjih potencijala, unutrašnje energije i volje da dosegne cilj, korišćenje unutrašnje energije koja je ogromena dovelo do pobede. On je čovek koji uz puno rada i truda ima i jaku veru u pobedu, koja je doprinela uspehu. Neptun planta vere je u trigonu trenutno sa njegovim Marsom, što ukazuje na uticaj vere, koju donosi Neptun na njegovuuu sportsku borbu, na Mars u Raku. To je pomoglo noletu da ostvari svoj sportski san.
cheers bounce bounce bounce sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Jul 04, 2011 12:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  IVA Ned Jul 03, 2011 11:17 pm

Astrotanja :: Danas 3.07.20111. je i Mesec u prvoj kući u Lavu. Merkur mu je danas u trigonu sa natalnim Mesecom i upravo tako jaka dvanaestice ttanziti Sunca i MErkura ukazuje da je i moć podsvesnog i uključivanje njegovih unutrašnjih potencijala, unutrašnje energije i volje da dosegne cilj, korišćenje unutrašnje energije koja je ogromena dovelo do pobede. On je čovek koji uz puno rada i truda ima i jaku veru u pobedu, koja je doprinela uspehu. Neptun planta vere je u trigonu trenutno sa njegovim Marsom, što ukazuje na uticaj vere, koju donosi Neptun na njegovuuu sportsku borbu, na Mars u Raku. To je pomoglo noletu da ostvari svoj sportski san.
cheers bounce bounce bounce sunny
Divan tekst:) cheers cheers cheers
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  lado06 Sre Jul 06, 2011 1:22 am

Koji god sam sajt pogledala svuda je Novak Blizanac-Ovan.
A ipak nije.
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty NOVAK DJOKOVIC

Počalji  biljana2341973 Sre Jul 06, 2011 1:33 am

Novak Djokovic je rodjen , 22.05.1987. u 10 i 40 pre podne , Beograd.

biljana2341973

Broj poruka : 31
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty re: Novak Djokovic

Počalji  IVA Pon Jun 11, 2012 12:51 pm

Danas je jupiter na Novakovom suncu. Ima bolji horoskop za danasnji dan od |Rafe,sem ako Rafa ne savlada jako teske aspekte koje ima. Prisutna je velika nervoza i napetost. Cini mi se gledajuci danasnji dan,ako se na vreme ,,probudi,, da velike sanse za slavlje ima Novak. queen Basketball Basketball Basketball

Pobedio Rafa, sve cestitke Smile
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  sladjana Pon Jun 11, 2012 9:03 pm

Mislim da je danas bio rat Jupija i Sa ...pobedio Sa tj kvadarti SA kod Nadala ....
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  gorangrrr Čet Jun 13, 2013 1:25 am

oće li osvojiti rolan garos 2014 ?

gorangrrr

Broj poruka : 11
Datum upisa : 13.06.2013

Nazad na vrh Ići dole

Novak Djokovic - Page 3 Empty Re: Novak Djokovic

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu