Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pitanje

5 posters

Ići dole

Pitanje Empty Pitanje

Počalji  Darko Čet Sep 10, 2009 4:52 pm

Kako objasnjavate kada vam se neki odredjeni (tada nepoznati) ljudi pojavljuju u snovima mnogo prije nego u zivotu??

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Kocka je bacena Čet Sep 10, 2009 9:14 pm

Darko ::Kako objasnjavate kada vam se neki odredjeni (tada nepoznati) ljudi pojavljuju u snovima mnogo prije nego u zivotu??

prosto...kao vidovitost Very Happy
Kocka je bacena
Kocka je bacena

Broj poruka : 193
Godina : 38
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Darko Čet Sep 10, 2009 9:42 pm

dobro, nemogu da kazem da je vidovitost ali da se desilo jeste... i sve zajedno bilo jako cudno

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Spirala Pet Sep 11, 2009 6:23 pm

Darko ::dobro, nemogu da kazem da je vidovitost ali da se desilo jeste... i sve zajedno bilo jako cudno

Ajde detaljnije opisi san i cjelokupni dogadjaj. Bas me zanima...
Btw. tvoj avatar mi bas nekako odgovara...kombinacija mog znaka i podznaka.. cheers
Spirala
Spirala

Broj poruka : 21
Datum upisa : 30.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Darko Pet Sep 11, 2009 6:41 pm

nema bas mnogo detalja... znaci kao da su mi prolazile slike na momente... jednostavno stoje neki nepoznati ljudi i cute (ja tad naravno nemam pojma ko su oni)

i onda se posle godinu ili vise jednostavno pojave u zivotu... i uglavnom su mi dosta bitni... (cesto mi se cini kao da sam ih nekad negdje vec sreo, mislim po pitanju karaktera, cesto znam kako ce da odreaguju bez da ista kazu)

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Tajna Pet Sep 11, 2009 6:59 pm

Nocas sam sanjala da sam kupila nova kola, neki tamno zeleni Reno i odjednom sam kao u Srbiji sa tim kolima, ali ne u Beogradu nego u vikendici, okolina Valjeva. Ne vidim ja vikendicu ali sam kao tu negde, u stvari sve vreme sam napolju, prostor mi je nepoznat ali imam svest gde sam. Vidim sestu od tetke, sa kojim nemam nikakav kontakt, a tu su i ostali clanovi moje porodice koje takodje ne vidim ali imam svest o njima. Kao vozim ja sad ka Valjevu, pojma nemam zasto i jos nekoliko clanova moje porodice se vozi samnom, idu navodno i druga kola ispred mene jer ne znam put.

Stajemo negde da jedemo ili nesto kupimo, pa se vozimo opet i tako nekoliko puta. Odjednom sam ja sad u drugim kolima i vozi me sestra od tetke... U nekom trenutku se ja setim da sam ja vozila moja kola i pitam se gde su sada... Obavestim i ostale o tome i sad me svi pitaju gde si ostavila kola, a ja ne znam, izgubila ih. Vracamo se nazad pretrazujemo sve parkinge na kojima smo stajali, nigde kola. Ja u panici, ne znam da li sam ih zaboravila negde ili ih je neko ukrao. Jurnjava i trazenje kola traje i traje, namuci se ja u svu... U jednom trenutku nisam bila sigurna ni da mogu da ih prepoznam, kao nova su, tek sam ih kupila... Posle celodnevnog trazenja i mucenja, neko me dovede do kola, a ona parkirana izmedju dvoje drugih kola toliko blizu da kao ne mogu ni da udjem, ali se nisam brinula vise - laknulo mi.

Budim se jutros ceka me poruka na telefonu, ostavio muz, da je uzeo moja kola jer su se njegova pokvarila, nije mogao da ih upali uopste i sto je jos cudnije kljuc ne moze da izvuce iz brave i to se zaglavilo... Ja otisla u njegova kola ona proizvode neki cudan zvuk, tih kao da zavijaju, cuje se samo dok se sedi unutra... Izgleda da mu sa elektrikom nesto nije u redu, nesto povuklo struju i sad je akumulator prazan ( to ja kao znam - veliki sam srtucnjak Rolling Eyes ).

U svakom slucaju problem sa kolima postoji... Ne brinem previse znam da ce sve da bude u redu - nasla sam kola u snu!

Uzgred budi receno, mom muzu je Merkur zaokrenuo i retrogradan je u njegovoj 3 kuci i to na Plutonu, a ima i kvadrat sa tranzitnim Marsom, pa ga je i milicija zaustavila pre neki dan, sve u svemu divna desavanja, on je odlepio jer je kasnio na neki vazan sastanak i jer je ostavio kljuc u bravi (nadamo se da niko ne vidi, mada i da vidi ne moze da ih mrdne).

Ja sam mirna, nasla sam kola, a smirujem i njega...
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Astrotanja Ned Sep 13, 2009 1:54 am

Darko, tebi je 12. kuća snova je u blizancima, kući komunikaije, a ti eto sanjaš o susrtu sa drugima,dok je vladr te kuće u natalu Merkur u 9. retrogradan. Da li ti to misliš u snovima o tim ljudima, odnosno upravljaš ponekad na neki način svojim snovima, odnosno kao da ti upravljaš svesno , Merkurom svojim mislima , razmišljanjima i u nekim snvima.

Sad koliko sam ovo objasnila, ne znam, ali imam osećaj da ti na neki način delom kontrolišeš svoje snove.
Retrogradan Merkur ti je u natalu, baš kao i sad, pa ono što sanjaš može i da se pretvori u stvarnost, jer su mogući susreti sa nekim sa kim se skoro nisi video , u periodu do 29. septembra dok je Merkur retrogradan mogu dogoditi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Pitanje Empty Re: Pitanje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu