Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rafael Nadal

5 posters

Ići dole

Rafael Nadal Empty Rafael Nadal

Počalji  Tajna Sub Sep 19, 2009 7:13 pm

Evo i Nadala:

Rafael Nadal Rafael_Nadal
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 20, 2009 12:56 pm

I u ovom slucaju vi smatrate da pluton mora da je blizu acs.?
Ja sam pocetnik , al za pocetak , cini mi se da voli lepo da rucka,
verovatno majka dobro kuva, voli da ugadja sebi, voli zenstvene zene sa velikim grudima,
izgleda da je romantican i strastven, sigurno voli muziku i film, mozda cek i pomalo stidljiv,
izgleda da ume da oseti protivnika, ko da ne voli mnogo da uci,
otud valjda njegovo lose znanje jezika, igleda da je duhovih, ostrog jezika,
inteligentan, voli da se igra, pluton u skorpiji uhuh, mars u jarcu uhuh, ocigledno covek velike
fizicke snage sto se moze videti i na terenu.
Na treninzima vezba tako sto igra sa vise igraca dok ih ne oduva. Veoma diciplinovan.
Sta znace svi ovi kvadrati??? Tolika energija mora nekako da se trosi.
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Milica Ned Sep 20, 2009 6:02 pm

Kvadrati planeta koje nose energiju (Mars, Uran, Pluton) se najbolje i troše kroz sport.
Ili kroz neki posao koji zahteva akciju.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  lado06 Ned Sep 20, 2009 9:21 pm

Deluje spontaniji,otvoreniji,spremniji za salu pa i na svoj racun Very Happy
SO u 7.kuci znaci uspeh u javnosti?
VE u Raku Rolling Eyes emotivan,voli dobru kuhinju ali u 8. kuci Shocked to znaci da ce mu dobro ici posao i sa tudjim parama??
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 56
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Milica Pon Sep 21, 2009 12:14 am

lado06 ::Deluje spontaniji,otvoreniji,spremniji za salu pa i na svoj racun Very Happy
SO u 7.kuci znaci uspeh u javnosti?
VE u Raku Rolling Eyes emotivan,voli dobru kuhinju ali u 8. kuci Shocked to znaci da ce mu dobro ici posao i sa tudjim parama??
Zašto da ne, to mogu biti i sponzorstva.Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Tajna Pet Sep 25, 2009 7:08 am

Posle Djokovica iz patriotskih razloga, on je teniser mog izbora, potpuno razumem njegovu bornu i zelju... Da bude jasnije, MA nam je na istom mestu, JU takodje, MO oboma u Biku, gde je njegova Venera tu je moj vladar 1... Ja Ca u Asc, on SA u 1, ja njega potpuno razumem i podrzavam, cak i kad igra protiv Djokovica ne mogu da se ne radujem njegovom uspehu i nisam protiv njega, kao protiv drugih - mislim u sportskom duhu...

On je jedan vredan, izdrzljiv, snazan i voljan muskarac, sa izrazenom dusevnoscu i zenskom stranom... Zasluzuje svako divljenje!

Brinu me njegova kolena, nazalost- UR 90 JU, 180 SO, i jos u znaku sa SA, bas ce mi biti zao ako ga to onemoguci nadalje!!!
Tajna
Tajna

Broj poruka : 785
Godina : 49
Локација : Florida
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Gost Pet Jan 29, 2010 11:23 pm

Izvini ja sam morala da postavim ovu kartu..inache Nadal mi je najomiljeniji sportista, nakon dugih godina, jer sam trenirala odbojku i tu mi je Vladimir Grbic, bez premca..da odem predaleko. Nadal mi je omiljeniji, mozda simpaticniji i od Djokovica, mada sam izraziti patriota, dobijam pecke od mojih kad se u duelu nadju Nadal-Djokovic. Ali to jednostavno nema veze sa patritizmom.
Slucajno sam pogledala ovu temu, vuklo me..a kartu koju prilazem je moj mladji brat od ujaka..jedini sa kojim imam komunikaciju na nivou koji izaziva bliskost. To ne nalazim nigde..Evo!!!Rafael Nadal Ivanvrsnadal

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Gost Pet Jan 29, 2010 11:26 pm

A evo i uporednom..hoce li moj bata jednom biti slavan??? Very Happy Very Happy Very Happy

Rafael Nadal Ivannadal

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Milica Sub Jan 30, 2010 4:17 pm

Pa je l' igra tenis ili...?
Mlađi je od Nadala dva dana, to može da bude presudna stva za različite sudbine.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Gost Sub Jan 30, 2010 4:20 pm

Milica ::Pa je l' igra tenis ili...?
Mlađi je od Nadala dva dana, to može da bude presudna stvar za različite sudbine.
Ne, bavio se karateom od 7-8god. i bio uspesan u tome, ali je i rano ostao bez oca..sa 14 tako da je mozda i tu donekle presudilo u tom periodu da prestane!
E, da..primetila sam da mu je vladar 5-og u 2-oj, i da u to neko vreme kad igra Nadal, cesto dobija na kladionici, mahom se kladi na fudbal..ali nesto sitno..

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  sladjana Uto Jun 22, 2010 7:44 pm

Nadal je moj omiljeni sportista i nije ni čudo što je u podzanku Škorpija ....njih prepoznajem na kilometar I love you
Volim ja i Noleta ali Nadal je extra iako ga muče ta kolena pala bi i ja na kolena ....hahahahha
mada je sad ovo njegova godina...može li njegov solar!?
pozzzzzzz
sladjana
sladjana

Broj poruka : 123
Datum upisa : 21.04.2010

Nazad na vrh Ići dole

Rafael Nadal Empty Re: Rafael Nadal

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu