Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

+22
Paradoks
tanjica
Corto Maltese
Čarobnica
smesko
alea
Bambina
X
nolita
Jane
jesha
joki22
beli lav
elaelena
inja
Astrotanja
lado06
senka023
afrodita
Milica
IVA
Flora
26 posters

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Flora Ned Sep 20, 2009 5:50 pm

Mars u Lavu tezi dokazivanju, zudi za vlascu i cesto je eksplozivno-strasnog karaktera
Takodje, moze da predstavlja jako sarmantnu, fizicki privlacnu osobu koja ima razumevanje prema deci i razne talente.
Ali ove osobe mogu biti i egoisticne, sklone korupciji i beskompromisnom zavodjenu u cilju da se predstave kao veliki ljubavnici ili zavodnice.



Kod mene ce tranzitni Ma da seta kroz II i III kucu, gde potencilalno svojim boravkom u II kuci, moze da donese neke neplanske troskove i lose finansijsko stanje.
Sto se tice boravka tranzitnog MA u III, verovatno donosi prepirke, konflikte i verbalne sukobe sa muskim clanovima porodice, kao i osoba u simbolici III kuce (rodjaci, komsije...).
Takodje moze mi doneti probleme u saobracaju, znaci nogu na kocnici i sirom otvorene oci.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 20, 2009 6:50 pm

Kako bre tako dugo? lol!

meni to pada u 6.kucu i obicno mi donosi mnogo rada, a bogami i po nekog ,,lava,, da me opasno cima.
kad iz lava predje u devicu obicno mi je potreban odmor. Sleep
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Flora Ned Sep 20, 2009 10:56 pm

Mars, odmah posle novogodisnjeg slavlja krece unazad i tako do prvog marta. alien
Glorija, rezervisi odmor od 07.06.2010, kada MA ulazi u Devicu!
Exclamation
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty re

Počalji  IVA Ned Sep 20, 2009 11:08 pm

Flora ::Mars, odmah posle novogodisnjeg slavlja krece unazad i tako do prvog marta. alien
Glorija, rezervisi odmor od 07.06.2010, kada MA ulazi u Devicu!
Exclamation

kukuuuuuu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
tesi me jedino to sto jupiter ulazi u prvu kucu sunny
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Milica Pon Sep 21, 2009 12:16 am

Meni šeta kroz prvu kuću, pa kroz drugu, pa će opet na prvu. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  afrodita Pon Sep 21, 2009 12:25 am

Glorija, i meni seta kroz sestu kucu? Ajde pjasni mi malo sta ce nam doneti, pa da zajedno kukamo lakse ce ti biti albino albino
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty re

Počalji  IVA Pon Sep 21, 2009 1:33 am

afrodita ::Glorija, i meni seta kroz sestu kucu? Ajde pjasni mi malo sta ce nam doneti, pa da zajedno kukamo lakse ce ti biti albino albino

Afrodita, koliko se secam ,svaki put kad mars prolazi kroz znak lava, 6, meni donese bas neko veliko zalaganje na poslu ,uz neku vrstu tezine, neki put je to prekovremeni rad, a neki put je to rad u okruzenju koje je ajd da kazem tesko, mislim pri tom na saradnju sa ljudima koji imaju teske karaktere, il moze da znaci i negativnu atmosferu na poslu, pa cak i svadje.
Ti si skoro pocela da radis, a decko ti je lekar. Nekako ti si vec u toj simbolici , zbog decka.
Ja sam pocetnik , al mi izgleda da ce ti taj decko postati muz. ILI Moguce da ce biti nekog cimanja sa onima koji su ispod tebe. tongue
U svakom slucaju imaces dovoljno snage da sa tim izidjes na kraj.

Meni ce taj mars praviti jako dugo sektil prema veneri. Laughing tongue
tebi ce isto tako mars setati preko venere. bice stasti, ljubavi, a bogami i poneka svadja. U svakom slucaju dobar sex. rabbit Very Happy

p.s. ovo vise iz iskustva( kol ko se secam) Wink
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  afrodita Pon Sep 21, 2009 2:22 am

Da, tako je, draga Glorija...Sve si pogodila, sitacija na poslu vec napeta, osecam kako pojedini saradnici eskiviraju, samo se moram dobro drzati. U osnovi duse to sam predvidela da ce biti, intuicija me nikada nije prevarila, i takodje i dosadasnje iskustvo mi namece neke smernice. E sto se tice decka, jeste on je lekar, i bas smo danas nesto pricali na temu udaja/zenidba...tj. kad cemo da zvanicno zakljucimo brak..Veza je zaista stabilna, bez ikakvih svadja, pa se sad pitam ako ovaj Mars u Lavu tako dugo boravi u 6.polju kako ce se to odraziti na brak? Hocu reci bas me zanima koji je najadekvatniji period za sklapanje braka, bar kada sam ja u pitanju??? Da cekam tranzit marsa kroz sedmo polje. uhhhh mislim da ce to biti jos gore???? Znaci, moracu da se pripazim od poltrona, hmm???
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  IVA Pon Sep 21, 2009 2:27 am

afrodita ::Da, tako je, draga Glorija...Sve si pogodila, sitacija na poslu vec napeta, osecam kako pojedini saradnici eskiviraju, samo se moram dobro drzati. U osnovi duse to sam predvidela da ce biti, intuicija me nikada nije prevarila, i takodje i dosadasnje iskustvo mi namece neke smernice. E sto se tice decka, jeste on je lekar, i bas smo danas nesto pricali na temu udaja/zenidba...tj. kad cemo da zvanicno zakljucimo brak..Veza je zaista stabilna, bez ikakvih svadja, pa se sad pitam ako ovaj Mars u Lavu tako dugo boravi u 6.polju kako ce se to odraziti na brak? Hocu reci bas me zanima koji je najadekvatniji period za sklapanje braka, bar kada sam ja u pitanju??? Da cekam tranzit marsa kroz sedmo polje. uhhhh mislim da ce to biti jos gore???? Znaci, moracu da se pripazim od poltrona, hmm???

on je lekar , a ti si njemu gazda Wink sunny
mars u lavu u 6 , meni je doneo generalno mnogo vise posla, za isto vreme, il prekovremeni rad.
u glavnom trazi da se angazujes malo vise. bounce Cool Cool Cool
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  senka023 Pon Sep 21, 2009 10:38 pm

Meni ce biti u 10, polju.
pretpostavljam da ce vise energije biti ulozeno upravo u vezi posla.

Mozda i da se pricuvam povreda jer ce prelaziti preko natalnog Meseca...
...a istovremeno ce praviti i opoziciju sa natalnim Saturnom i kvadrat sa natalnim Marsom i Neptunom. Hm?
senka023
senka023

Broj poruka : 162
Godina : 60
Datum upisa : 24.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  lado06 Uto Sep 22, 2009 1:03 am

affraid Meni ce da proseta kroz 11. i 12. kucu....
A u 12.nat. imam UR i PL
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Milica Uto Sep 22, 2009 1:38 am

Flora ::Mars u Lavu tezi dokazivanju, zudi za vlascu i cesto je eksplozivno-strasnog karaktera
Takodje, moze da predstavlja jako sarmantnu, fizicki privlacnu osobu koja ima razumevanje prema deci i razne talente.
Ali ove osobe mogu biti i egoisticne, sklone korupciji i beskompromisnom zavodjenu u cilju da se predstave kao veliki ljubavnici ili zavodnice.



Kod mene ce tranzitni Ma da seta kroz II i III kucu, gde potencilalno svojim boravkom u II kuci, moze da donese neke neplanske troskove i lose finansijsko stanje.
Sto se tice boravka tranzitnog MA u III, verovatno donosi prepirke, konflikte i verbalne sukobe sa muskim clanovima porodice, kao i osoba u simbolici III kuce (rodjaci, komsije...).
Takodje moze mi doneti probleme u saobracaju, znaci nogu na kocnici i sirom otvorene oci.
Što misliš da bi ti Mars u Lavu u šetnji kroz 2. polje doneo trošak?
Marsu nije loše u znaku Lava.
Ja pre mislim da bi mogla da zaradiš neke pare, uz malo napora, ali ipak pre zarada nego trošak?

Šta misliš?
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Milica Uto Sep 22, 2009 1:44 am

lado06 ::affraid Meni ce da proseta kroz 11. i 12. kucu....
A u 12.nat. imam UR i PL
I Uran i Pluton su ti faktički u 1. kući, jer su na vrhu prve.
Uranu fale 2*, a Plutonu 4*.
Sve čemu fali do 5* se računa da je u narednoj kući ili ima veliki uticaj na narednu kuću, a veoma mali na onu u koju je KAO smešten.

Možda ćeš se malo svađuckati sa nekom drugaricom ili drugom...kad krene kroz 12., može ti doneti neku temperaturu, groznicu, virusnu prehladicu ( zato kreni još juče da podižeš imunitet), a kad ti zgazi na Pl0Ur, ćeš da budeš nervozna, i eksplozivna iznad uobičajenog. bom
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  lado06 Uto Sep 22, 2009 2:04 am

affraid Na sta cu da licim affraid
Eksplozivna lol! umem ja to i sad samo sto drzim na lancu.Kratkom lol!
A kad se pokida lanac Shocked
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Astrotanja Uto Sep 22, 2009 9:18 am

Mars u 12. može da donese i da neko protiv tebe radi, iza tvojih leđa, tajno.

Možeš i ti sama da nešto radiš u pozadini, što je drugima nevidljivo na neki način, pa da na taj način ispuniš simboliku Marsa u 12.

Lado, tebi će Mars pre svega biti u 11. i ti možeš da se založiš za ostvarenje nekog tvog olana, jer 11. kuća se ne odnosi samo na prijateljstvo, već i na planove, zatim na grup, tim, tako da Mars u 11. može da donese učešće u nekim grupnim aktivnostima i sl. Dosta energije se može trošiti i na druženja, odnosno na prijateljice,ili prijatelje, kako je u muškom znaku Lavu.

Tranzit Marsa kroz drugu donosi da se novc brzo troši, nekada je to i na neke kvarove, što može da iritira osoba, ili se novac zarađuje u simbolici poslova koje su vezani za Lava , dakle nešto što je javno,ili što zahteva samopotvrđivanje, trošenje dosta energije . Poznato je da osoba ako ima druga kuću u Lavu troši na skupe i kvalitetne stvari, a MArs ume da bude u vatrenim znacima impulsivan, pa će želja za kupovinom nečega da ga povuče i novac može brzo da se troši.
sunny sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  lado06 Uto Sep 22, 2009 10:56 am

Tanja hvala vam. flower
lado06
lado06

Broj poruka : 244
Godina : 57
Datum upisa : 09.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Flora Uto Sep 22, 2009 5:56 pm

Astrotanja ::

Tranzit Marsa kroz drugu donosi da se novc brzo troši, nekada je to i na neke kvarove, što može da iritira osoba, ili se novac zarađuje u simbolici poslova koje su vezani za Lava , dakle nešto što je javno,ili što zahteva samopotvrđivanje, trošenje dosta energije . Poznato je da osoba ako ima druga kuću u Lavu troši na skupe i kvalitetne stvari, a MArs ume da bude u vatrenim znacima impulsivan, pa će želja za kupovinom nečega da ga povuče i novac može brzo da se troši.
sunny sunny

Astrotanja, sto se tice kvarova, ova godina je stvarno bila "plodna" po tom pitanju.
Krajem prosle godine sam imala kvarove na svim uredjajima vezanim za struju (UR). Sve se desavalo kada je Ur usao u X i stao na ME.
Usisivac, bojler, frizider, masina za ves, seckalica...
Zatim, sada su krenuli kvarovi u simbolici ME.
Sta li MA moze jos da pokvari?

Interesantno je da ja ne trosim novac na skupe stvari, vec uglavnom kupijem prakticne, funkcionalne stvari prosecnog kvaliteta.
Samo u izuzetnim prilikama sam spremna da nesto platim papreno, ako sam ubedjena da ce me to dugo i dobro posluziti.

Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  inja Uto Sep 29, 2009 10:36 pm

Tako dugo ce biti u Lavu... aaa... dakle meni u 8.polju .
inja
inja

Broj poruka : 155
Локација : trazi se nova...
Datum upisa : 27.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  afrodita Sub Okt 03, 2009 12:42 am

Ja sam vec pocela da osecam ovog Marsa, krenule su stvari na poslu da se krecu u sasvim nezavidnom pravcu..Sta li jos mogu da ocekujem...Sta vi mislite?
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  elaelena Pon Okt 12, 2009 2:36 pm

kod mene kad udje u lava bice u jedanaestoj kuci i neko vreme ce stajati na merkuru, sta mi to moze doneti?a s obzirom da ce graditi i kvadrat na saturna(mada je orbis 2-3 u tranzitu ne znam da li to da uzmem u obzir) a u natalu su u trigonu ne znam sta mogu od ovog tranzita ocekivati???? Very Happy
s obzirom da je u lavu bolji nego u raku koliko ce to pomoci?astrotanja pomozite
[img=https://2img.net/r/ihimizer/img132/668/astro2gw01frf4r4r442278.gif]
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  beli lav Pon Okt 12, 2009 4:42 pm

ja se samo plasim da ne donese jos vece sukobe na utakmicama.u zadnje vreme su preterali,pa ovaj mars u Lavu da ne potpali vatru jos vise Rolling Eyes
meni ce ici kroz prvo polje,mozda mi i treba snage za predstojeci period pa je to ok.inace sam u sestrinom horoskopu predstavljena Marsom u Lavu,pa ce mi valjda biti dobro.a moja sestra se tako naoruzala za faks (nesto oko tog upisa)da sam imala utisak da ce biti vodja protesta,toliko energije vidim kod nje,a to sve treba u sredu da se odigrava,mislim da tada i ulazi Mars u znak Lava.zbog nje nisam ziva,posto to vec ima u natalu. affraid
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Astrotanja Pon Okt 12, 2009 8:28 pm

Mars u Lavu će energiju usmeriti ka takmičinjima, nadmetanju, svakoko i sportu, često aktivnostima koje predtsvaljaju i zadivoljstvo,. Sigurno daa će nekima donetii ljbavna osvajanja, sve zavisno od natala, ali će svakako biti daleko više ali incijative, energije, akcije više nego dok je bio u Raku.

Nisam baš razumela gde ima tvoja sestra Beli Lave u natalu Mars. Rolling Eyes

Tebi dok bude tranzitirao prvom doneće više aktivnosti fizičke, više energije, verovatnoi potrebe da se izboriš za nešto do čega ti je stalo. Kada je u kvadratima onda postoji mogućnost većih napora, ulaganje energije u savaladavanju poteškoća, sklonost uzbuđenjima i ne retko konfliktima.

Oni koji imaju problema sa srcem, odnosno kardiovaskularnim sistemom dok je Mars u Lavu trebali bi da kontroilišu, da nastoje da se manje uzbuđuju i troše, posebno ako imaju naglašenog Lava. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  beli lav Pon Okt 12, 2009 10:18 pm

hvala Tanja sunny
moja sestra u natalu ima Marsa u Lavu na 10stepenu u 11 polju(to su valjda stariji braca i sestre pa sam to valjda ja),na to sam mislila,nisam se dobro izrazila,sada sam bas precizno.i evo danas,isla na protest ispred faksa,ali sve je bilo ok.vidim je,naostrava se.i da zaboravila sam,kako se priblizavamo tom trenutku sve mi cesce traze upaljac na ulici,juce me troje njih pitalo alien bas je bilo cudno,a nisam pusac.mozda bi trebala da nosim upaljac sa sobom do leta,cisto onako,zbog simbolike,kada su mi vec drugi dali ideju.bolje to,nego ja da bljujem vatru lol!
i da,bas,ali bas mi se vec nekoliko dana opet ide na aerobik,i ovako sam se malo ubucila,pa skakucem po stanu i radim vezbice.isla sam prosle god.pa sam prestala.
beli lav
beli lav

Broj poruka : 131
Godina : 41
Datum upisa : 02.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  elaelena Uto Okt 13, 2009 11:54 pm

s obzirom da je retrogradan i da se toliko dugo zadrzava u jednom znaku i polju je l znaci da ce imati vise uticaja nego da je direktan i da kratko ostaje?meni je merkur na 18 stepenu lava i plasim se sta ce biti kad mars stane na njega...mada nisu u aspektu i natalu pa ne znam sta da ocekujem od toga Question Question

[img=https://2img.net/r/ihimizer/img26/668/astro2gw01frf4r4r442278.gif]
elaelena
elaelena

Broj poruka : 32
Datum upisa : 16.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Flora Sub Nov 21, 2009 10:14 am

Dobro jutro, spavalice I love you
Meni MA neda ni da spavam, kaze lepo vreme, iskoristi dobro raspolozenje i energiju.
Tranzitni MA mi je usao u aplikativni trigon sa SO, koji mu je inace dispozitor i u tranzitima i kod mene u natalu.
Natalno imam MA60SO, pa mi jako prija ova energija sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010 Empty Re: Mars u lavu od oktobra 2009 do juna 2010

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 4 1, 2, 3, 4  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu