Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tranzit planeta kroz 7.polje

Ići dole

Tranzit planeta kroz 7.polje Empty Tranzit planeta kroz 7.polje

Počalji  afrodita Pet Okt 02, 2009 2:20 am

Meni 4 planete traznitiraju kroz sedmu kucu: Sunce, Saturn, Merkur i Venera..Ne da mi je pojacan javni zivot...uzas..non stop neki sastanci, razgovori...debate i tome slicno...Sta jos mogu da ocekujem pozitivno i negativno??? Ne daj Boze samo da imam problem sa sudovima? Ali u svakom slucaju javni zivot par excellence naglasen!!!
afrodita
afrodita

Broj poruka : 124
Godina : 42
Локација : Situacija je slozena
Datum upisa : 24.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Tranzit planeta kroz 7.polje Empty Re: Tranzit planeta kroz 7.polje

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 5:00 am

Ne znam sta da kazem, sem da sam ukapirala zasto ovako iznenadjujuc pocetak odnosa kod mog decka. Njemu je Uran prelazio preko DC, a sada se Uran vratio nazad, sve u svemu, Uran je vladar 5-og...pa pretpostavljam da kakav je Uran, ne treba pridavati znacaj, vec samo dok traje uzivati! Rolling Eyes Ali mu je i Jupiter tada pravio 120` egzaktno na natalni Mesec...i opet ce.. itd.itd.itd. Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzit planeta kroz 7.polje Empty Re: Tranzit planeta kroz 7.polje

Počalji  Gost Sub Sep 25, 2010 3:27 pm

mila2710 ::Ne znam sta da kazem, sem da sam ukapirala zasto ovako iznenadjujuc pocetak odnosa kod mog decka. Njemu je Uran prelazio preko DC, a sada se Uran vratio nazad, sve u svemu, Uran je vladar 5-og...pa pretpostavljam da kakav je Uran, ne treba pridavati znacaj, vec samo dok traje uzivati! Rolling Eyes Ali mu je i Jupiter tada pravio 120` egzaktno na natalni Mesec...i opet ce.. itd.itd.itd. Suspect
TAnja, sta Vi mislite o tome? Neko sa iskustvom? Znam da je potrebna celokupna karta, ali ipa je Uran spora planeta... Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Tranzit planeta kroz 7.polje Empty Re: Tranzit planeta kroz 7.polje

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu