Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

+3
Astrotanja
sasa62
Milica
7 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :) - Page 2 Empty Re: Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

Počalji  Milica Pet Jun 11, 2010 3:36 pm

Mila, nema on više pristup ni meni, ni mom životu.
Napustila sam ga, to sam i napisala astromaestru u nekom od gornjih postova.

On živi taj Saturn baš onakvim kakav mu je u natalu.
Nema mu spasa...svest na nivou kišne gliste, na žalost.
Pokušala sam da mu otvorim oči na mnogim poljima, ali nikad, bukvalno NIKAD nije ozbiljno shvatao ono što mu kažem ili , s druge strane, nije bio u mogućnosti da spozna kod sebe manu na koju mu se upućuje.
Bila sam s njim dok mi ga je bilo žao.
Obično budem u vezi mnogo duže nego što je to potrebno.
Sad mi ga više nije žao. I što da mi ga bude, za njega nije ništa da okolo ide i povređuje ljude, posebno žene.

Pošto sam raskrstila s njim, ima već četiri meseca, možda više i nije u redu da ova tema perzistira.
S toga, ne bi bilo loše da je zatvoriš? Wink
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :) - Page 2 Empty Re: Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

Počalji  Milica Pet Jun 11, 2010 3:40 pm

Astrotanja ::Saturn u 8. donosi ozbiljan odnosa prema stvarima vezanim za osmu kuću, dakle i seks,ali kako je on u Lavu.,znaku koji se odnosi na ljubav, on tu izaziva hladnoću u ispoljavanju ljubavi. On ima negativni stgvovi vezano za ljubav, a kako je u osmoj i za seksulanost. Takođe označava potškoće, ulaganje truda za pridobijanje podrške za sebe. Za saturn u Lavu vezuje se opreznist,krutost, ili pak rezervisanost u ljubavi, a kako je u kvadratu sa Mesecom i Venerom, ta uzdržanost i hladnoća su još veća. Satrunom vlada Sunce u Raku, vodenom znaku u 7., pa on svoje samopuzdanje stiče kroz druge i prihvatanjem od strane drugih, ali signifikator Sunca u Raku je Mesec u Škorpiji ne doprinosi da je voljen od drugih i njegove veze će biti zasnovane više na strastima i interesima, nego na ljubavi, privrženosti, razumevanju, upravo zbog blokada koje ima u sebi, nesigurnost i ne sposobnosti spontanog prenošenja emocija. Dobro bi bilo za njega da postane svestan toga, kako ne bi bio i u buduće ostavljan i postao osvetoljubiv i nezadovoljan.

Postao je. pale

Nakon što sam ga ostavila ''on je shvatio da su sve žene kučke i da ih treba što više zajebavati'' (ovo su njegove reči ).

A ostavila sam ga zbog njega, jer me nije emotivno ispunjavao, jer me je varao, jer nije hteo da preuzme odgovornost za svoje postupke, jer je hedonista, jer ......
I devojka pre mene ga je ostavila zbog slične stvari.....

Ne vredi, neki ljudi moraju da prožive život mučeći se.
Valjda će nešto skopčati, pozitivno, dok ne umre.
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :) - Page 2 Empty Re: Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

Počalji  Gost Pet Jun 11, 2010 9:26 pm

Uz Tvoje dopustenje, ovu temu cemo zatvoriti sutra. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :) - Page 2 Empty Re: Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

Počalji  Milica Sub Jun 12, 2010 1:23 am

Hvala Mila. Smile
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :) - Page 2 Empty Re: Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

Počalji  Gost Sub Jun 12, 2010 5:07 pm

sunny

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :) - Page 2 Empty Re: Ne umam da protumčim Saturn u ovoj karti, treba mi smernica :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu