Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

+4
IVA
Čarobnica
Flora
Astrotanja
8 posters

Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Astrotanja Pon Nov 09, 2009 11:53 am

Venera je u Škorpiji, znaku u kome je ona požudna, zavodnica koja mami na uživanje, čulnu slas i strat. Danas je ona u sekstilu sa Plutonom što još više pojačava i mami Venereu da bude se prepusti ljubavnom žaru i zavede strasno i opasno nekoga ko joj se dopada. Može biti i zu pitanju tajna vezu, ili za neštio što je skriveno. U ljubavi će biti više fatalnosti, posebno kod onih koji su tome skloni, koji to imaju i u natalu.

Na finansijkom planu ovaj aspekt je povoljan za zaradu, dobitke, ili poslove koje donose veću zaradu. Naravno kako je u Škorpiji to mogu biti poslovi vezani za simboliku ovog znaka, bilo kroz osiguranje, bilo kroz nečiju smrt, nasledstvo, novac koji dolazi od drugih, partnera, bilo kroz neki kredit, donaciju, bilo kroz poslove vezane za simboliku ovog znaka i naravno ukoliko na to ukazuje natal. Povoljnije je da Venera tranzitira osmom.

Šta vama donosi Venera u Škorpiji?



sunny Question Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Flora Pon Nov 09, 2009 6:35 pm

Odoh ja da uplatim loto i da zamenim greb-greb karticu..Twisted Evil
A mozda usput naletim na nekog fatalnog... Suspect pre nego stignem do kioska...to mi nekako vise lici na trenutni aspekt VE60PL.
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Čarobnica Uto Nov 10, 2009 1:16 am

Bogami meni će tranz. Pl u nekoliko narednih godina da pravi sekstil sa nat Ve i Ur Embarassed

Ovaj kratki tranzit ni ne osećam, Venera ide kroz 12.kuću, pa je to više neka lična izolacija nego fatalnost po nekoga Smile
Čarobnica
Čarobnica

Broj poruka : 1012
Datum upisa : 31.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty re

Počalji  IVA Uto Nov 10, 2009 1:23 am

meni je ovo donelo manju hirursku intervenciju Sad
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Flora Uto Nov 10, 2009 2:16 am

Gloria ::meni je ovo donelo manju hirursku intervenciju Sad
Glorija, izvini zbog moje radoznalosti!
Da li je u pitanju:
1. ginekoloska intervencija
2. intervencija na zubu
3. nesto u vezi kostiju, koze??
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty re

Počalji  IVA Uto Nov 10, 2009 2:35 am

Flora ::
Gloria ::meni je ovo donelo manju hirursku intervenciju Sad
Glorija, izvini zbog moje radoznalosti!
Da li je u pitanju:
1. ginekoloska intervencija
2. intervencija na zubu
3. nesto u vezi kostiju, koze??

prvo mi je pukao zub,u stvari okrnjila sam zub, umnjak, dok sam snazno zagrizla tvrdu bombonu,
a intervencija je na kozi lica,izaso mi je neki bubuljon koji sam ja malo cedila, al ne do kraja, te se upalilo i sad me leci facijalni hirurg , i pijem antibiotike:(
jel moze jos nesto????da me strefi?????
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Milica Uto Nov 10, 2009 3:02 am

Ja je ne osećam....mada, kad sedne na Jupija, odoh ja po grebke i na uplaćivanje lotoa. Laughing
Milica
Milica

Broj poruka : 614
Локација : brdo
Datum upisa : 13.09.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Darko Uto Nov 10, 2009 4:13 am

cudne se stvari desavaju ovih dana Smile moglo bi biti i neceg interesantnog...

Darko

Broj poruka : 159
Datum upisa : 25.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Bambina Sre Nov 11, 2009 3:56 am

Meni trenutno Venera prolazi kroz sestu kucu. Primetila sam povecani apetiti, uprkos zelji da krenem sa dijetom, ali avaj Sad Sad Medjutim, mislim da je u konjukciji sa natalnim Mesecom, pa sam malo vise razdrazljiva..

Bambina

Broj poruka : 49
Datum upisa : 10.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembara Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  IVA Pet Feb 05, 2010 12:41 am

Venera je opet u skorpiji, u trigonu sa jupiterom, pa nesto kasnije i sekstil sa plutonom.

Meni je venera sad donela novi posao, i pocela sam sa dijetom, pijem neke cajeve, da obuzdam zelju za slatkisima cheers
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Gost Pet Feb 05, 2010 1:07 am

Sto se tice prolog novembra i Venere..osoba koja je bila u mom zivotu fatalna, bila je na dalekom putu, od 4Novembra, pa i nisam imala prilike da ispoljim ono sto osecam, meni je tranzitirala 7.poljem, ciji je vladar..i vec je pre toga prosla redom, preko Sa,Me,DC,JU,Pl sa kojima je u sekstilu natalno..a inace u 9-oj! Dok je njemu prolazila kroz 6-to, to putovanje je inace bilo daleko pre poznato..mesecima unapred, s jedne strane zadovoljstvo jer su ga prijetelji roditelja zvali da svira na vencanju njihovog sina..ni manje ni vie na Kubi. Sve mu je bilo placeno..pritom mu je Venera u Skorpiji prelazila preko Jupitera i Marsa. Crying or Very sad

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  IVA Pet Feb 05, 2010 1:11 am

mila2710 :: Dok je njemu prolazila kroz 6-to, to putovanje je inace bilo daleko pre poznato..mesecima unapred, s jedne strane zadovoljstvo jer su ga prijetelji roditelja zvali da svira na vencanju njihovog sina..ni manje ni vie na Kubi. Sve mu je bilo placeno..pritom mu je Venera u Skorpiji prelazila preko Jupitera i Marsa. Crying or Very sad

eeeeeeeeeehhhhhhhh:) super:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Gost Pet Feb 05, 2010 1:16 am

Gloria ::Venera je opet u skorpiji, u trigonu sa jupiterom, pa nesto kasnije i sekstil sa plutonom.

Meni je venera sad donela novi posao, i pocela sam sa dijetom, pijem neke cajeve, da obuzdam zelju za slatkisima cheers
Venera je u Vodoliji Wink trenutno, da je U Skorpiji znala bih i bez gledanja u "nebo"...

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty re

Počalji  IVA Pet Feb 05, 2010 1:20 am

JU izvinjavam se pogresila sam, Embarassed
mesec je u skropiji:) sto bi rekli sto je babi milo to joj se i snilo: Razz

venera je blizu jupitera koji je u ribama, pa ce napraviti sestil ka plutonu:)
IVA
IVA

Broj poruka : 421
Локација : beograd
Datum upisa : 18.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Gost Pon Jun 14, 2010 4:21 pm

Alicia ::Sad je bas venera u skopiji u sekstilu sa plutonom.

Posto sam ja skorpija/rak, kako bi se to trebalo odnositi na mene?
E vala neces..ne pozuruj je sunny
Mada bih ja volela da jeste uvek u sekstilu sa Plutonom/jer imam natalno taj aspekt. Venera ce biti u Skorpiji u oktobru, a tad ce praviti sekstil sa Plutonm u Jarcu, koji je tranzitno retro, a ona ce takodje neko vreme biti u Skorpiji retro i cak se vratiti u Vagu, ali mislim da ce egzaktan aspekt sekstil o kom pricas biti sa 4` ili 5 ` Skorpije/Jarca flower

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 4:26 pm

mila2710 ::E vala neces..ne pozuruj je sunny
Mada bih ja volela da jeste uvek u sekstilu sa Plutonom. Venera ce biti u Skorpiji u oktobru, a tad ce praviti sekstil sa Plutonm u Jarcu, koji je tranzitno retro, a ona ce takodje neko vreme biti u Skorpiji retro i cak se vratiti u Vagu, ali mislim da ce egzaktan aspekt sekstil o kom pricas biti sa 4` ili 5 ` Skorpije/Jarca flower


sorry Embarassed


Da li bi mi objasnila kako da gledam tranzite za ovaj mjesec, pa da mogu tacno procitati...

Znaci, u ljubavnu igru da se upustam na jesen, tad je najpogodnije. : rendeer
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Gost Pon Jun 14, 2010 4:39 pm

Alicia ::
mila2710 ::E vala neces..ne pozuruj je sunny
Mada bih ja volela da jeste uvek u sekstilu sa Plutonom. Venera ce biti u Skorpiji u oktobru, a tad ce praviti sekstil sa Plutonm u Jarcu, koji je tranzitno retro, a ona ce takodje neko vreme biti u Skorpiji retro i cak se vratiti u Vagu, ali mislim da ce egzaktan aspekt sekstil o kom pricas biti sa 4` ili 5 ` Skorpije/Jarca flower


sorry Embarassed


Da li bi mi objasnila kako da gledam tranzite za ovaj mjesec, pa da mogu tacno procitati...

Znaci, u ljubavnu igru da se upustam na jesen, tad je najpogodnije. : rendeer
Oh dear rendeer
Pa ne znam sta si ukljucila na astro.com-u imas dole u nastavku stranice pise, za koji datum zelis tranzite, ako nisi nista menjala onda je po default-u danasnji datum.
Smile

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Alicia Pon Jun 14, 2010 4:41 pm

Nisam nista mijenjala, za danasnji dan. Smile

Hvala sunny
Alicia
Alicia

Broj poruka : 15
Datum upisa : 14.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom Empty Re: 9. novembra Venera u Škorpiji u sekstilu sa Plutonom

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu