Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Moji sestrići...

2 posters

Ići dole

Moji sestrići... Empty Moji sestrići...

Počalji  Flora Čet Nov 12, 2009 6:32 pm

Najstarije dete moje nekada jako bliske rodjake u junu zavrsava srednju skolu.
Posto se radi o detetu koje je izuzetno pametno i svestrano, ali zbog svih stvari koje ga interesuje nema bas puno vremena da ucenje.
Kada ga vidite da uci, to je alarmantno. Inace je odlican djak, sve zivo nauci na casu.
Posto nema radne navike i tesko da ce ih u ovim godinama stvoriti, tesko da ce upisati/zavrsiti elektotehnicki fakultet, posto su mu racunari omiljeni i to mu je opredenjenje i u Tehnickoj skoli.
On i dalje razmisljao o necemu vezanom za racunare, nesto kao FON ili PMF...
Ja kada vidim puno planeta u skoncentrisanih na jednom mestu, prosto ne umem da povezem sve niti, tako da Vas mojim za pomoc u vidu predloga koji fakultet bi bio najbolji izbor za njega.
Evo njegove karte:

Moji sestrići... S
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moji sestrići... Empty Re: Moji sestrići...

Počalji  Astrotanja Pet Nov 13, 2009 4:44 pm

Flora, tvoj sestrić se dosta menja i menjaće se dok mu Pluton tranzitira prvom i bude pravi konjukciju sa Plutonom i Uranom u sledećim godinama. Vladar prve mu je u 9. , pa je za njega biti bitno obrazovanje, studiranje i kako je u trigonu sa Suncem vl. 9 i u kvadratu sa Mekrurom, on će biti snalažljiv, a mogao bi biti biti uspešan pri studiranja .
Odgovara mu informatika i s.l oblasti, a kako mu je veći deo devete u Devici, mogao bi postati i vredniji prilikom studiranja. Kako ima izgleda i za život u inoistranstvu, odabir fakulteta koji bi mogao tamo da ga odvede je dobar za njega. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moji sestrići... Empty Re: Moji sestrići...

Počalji  Flora Pet Nov 13, 2009 8:25 pm

Hvala ti, Astrotanja... I love you flower
Ti si misljenja da bi on mogao da studira u inostranstvu ili da nekako zbog skolovanja dospe u inostranstvo zbog polozaja JU u IX, kao vladara ASC, bez obzira sto je JU u izgonu i rertogradan?
Mada mu JU gradi trigon sa stelijumom SMC0SO0UR0NE, ali i kvadrate sa MA, ME...
PL dosta jak, u sredistu u skorpiji u XI kuci, tako da ce on dobro osetiti tranzit PL kroz I kucu i konjukcije sa SMC0SO0UR0NE.
Nekako kada se pogleda njegov natal, sve se svodi na tri planete po dispozici: JU, PL, SA.


Da napomenem da je verovatno zahvaljujuci ASC u Strelcu jako visok, preko 2 m i da intenzivno trenira/igra kosarku. (MA u I)
Gledala sam njegove utakmice i po meni je jako talentovan, ali ja nisam kompetentna. Razmisljam da je dovoljno talentovan, a jako je uporan i vredan na treninzima, do sada bi presao u neki prvoligaski klub. Ili sam ja u zabludi, pa osim talenta i za to treba veza, novac ili protekcija affraid
Jako brzo uci i kapira, ja sam bila fascinirana da sve sto sam mu objasnila za takmicenje mu je bilo kristalno jasno...
Inace je isao na takmicenja u osnovnoj skoli iz: matemetike,fizike, hemije, geografije, istorije...cak mu i strani jezici jako dobro idu...
Ali zato kada treba da se pise sastav iz srpskog, povuci potegni...a ni sa likovnim nista nije bolje stanje...
Sto se tice racunara, informatike, programa tu je neprevazidjen, njemu je za cas posla da formatira hard disk i da podigne operativni sistem drunken jocolor
Inace je omiljen u drustvu, jer je jako duhovit i pozitivan!
sunny
Flora
Flora

Broj poruka : 259
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Moji sestrići... Empty Re: Moji sestrići...

Počalji  Astrotanja Pet Nov 13, 2009 11:26 pm

Flora, on bi mogo da ode u inostranstvo da živi, ne radi studiranja, nego nakon studiranja. Pa je dobro da studira nešto što bi mogao da radi u inostranstvu. Ascedent u strelcu, Jupiter u 9. i Mesec u 12. mogao bi mu doneti odlazak u inostranstvo.

Sigurno da ga privlače nove tehnologije i zbog Sunca u konjukciji sa Uranom. Mada će mu to doneti neke veće, iznendne promene. Jupiter u devetoj u trigonu sa Uranom doneće mu iznendne povoljne prilike, srećne okolnosti koje mu se mogu ukazati.
Ono što je problem je Merkur u Strelcu često daje raznovrsna interesovanja i postoje teškoće konstatnog zadržavanju na jednu oblast sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

Moji sestrići... Empty Re: Moji sestrići...

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu