Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Primarne direkcije

+5
inja
galaksija
Angie
Čarobnica
X
9 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Primarne direkcije - Page 2 Empty Re: Primarne direkcije

Počalji  Tanja1 Sub Jul 13, 2013 1:55 am

Pa u natalu postoji kvadrat, ali egzaktan trigon u direkcijama je za godinu dana, pa eto htela sam da se necem radujem unapred... Rolling Eyes 
Tanja1
Tanja1

Broj poruka : 118
Datum upisa : 22.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Primarne direkcije - Page 2 Empty Re: Primarne direkcije

Počalji  wanja Čet Jul 18, 2013 1:21 pm

Meni je ova godina puna znacajnoh direkcija!!
Najgora je Mo90Sa..saturn vladar mojih partnrstava,iz 5 polja pravi kvadrat na mohe Sunce i Veneru a u primarnim je na osi Dc.Znaci sve se reflektuje na dom.Prosle godine kada je Sa naprabio poslefnji kvadrat na Mars,vladara mog Mc i suvladara 5polja,firma je zatvorena.Posle kvadrature Sa na Mars usledio je kvadrat na Sunce.Zvanicne prihode sam imala do drugog kvadrata Sa na So.A onda su prihodi prestali.A sve te prihode,za svo to vreme podrzavao je Jupiter u Blizancima u trigonu sa mojim Suncem i Venerom.Zarada podrzana od strane drzave,bivseg pislodavca i strane inostranstva.Kako je Jupiter odmakao,orbis negde oko +4,od trigona Sunca i Venere,prihodi su stopirani,tj.vreme je za apluciranje za drugi posao.Ostajem bez zvanicnih prihoda.U isto vreme i Mo u progresijama rafi 90 na moj Uran,vladara mog 8 polja,novac dr ljudi.Progresivni Mo u 8 polju..problem sa novcima.
Znaci,Mo90Sa u direkcijama se odnosi na gubitak posla i novca.
MC u solaru je u 3polju natala govori da cu zavisiti od drugih i da moja zarada nije afekvatna mojim pottebama.

ONO sto je ok u direkcijama je da moje Sunce je u trigonu sa Uranom.Bicu podrzana od autoriteta i ljudi.Mada kazu da i ova direkcija kod zena nije bas povoljna.
Isto tako imam.Mo120Ma..To mozda mogu da povezem da se pojavi neki frajer.Ne znam.
IMA TU JOS SVASTA!
JU u trigonu sa Mc..Pluton u trigonu sa Asc...pa cu videti!!Vremenom

wanja

Broj poruka : 87
Godina : 46
Локација : Kragujevac
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu