Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

3 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Uto Feb 02, 2010 10:35 pm

uporedna karta


moj natal


njezin natal

(ako ima netko tko misli pomoci... neka se javi pa cu ponovno postaviti karte...hvala)Smile

ovako.. bili smo u vezi od ljeta 2007. do pocetka 2008. godine, otprilike.. s jednim kratkim periodom kad kad se bas i nismo vidjeli.... kasnije smo pokusali ostati prijatelji..ali ona nakon nekog vremena to vise nije htijela, jer je bilo tesko ostati samo prijatelj, a k tome je i u ozbiljnoj vezi..pa vjerojatno niti njenog decku nije drago da se vida samnom... sada..vec koju godinu vise nismo u kontaktu. ali mislim da ona jos nesto osjeca prema meni..ili se varam?

stvarno mi je stalo do te djevojke i volio bih da je na bilo koji nacin opet u mom zivotu... da li je to moguce i kada?


Poslednji put izmenio no_name dana Pon Feb 08, 2010 5:55 am, izmenio ukupno 2 puta

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Lena Sre Feb 03, 2010 10:08 pm

Ja ne znam da ti odgovorim na to pitanje, ali rekla bih da te tvoja prava Venerica čeka negde daleko, u nekom inostranstvu, možda na nekom fakultetu ili nekoj instituciji Smile Toliko sam do sad naučila...
Ah, te Venere u strelcu što me progone... Shocked Very Happy
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Sre Feb 03, 2010 11:06 pm

Lena ::Ja ne znam da ti odgovorim na to pitanje, ali rekla bih da te tvoja prava Venerica čeka negde daleko, u nekom inostranstvu, možda na nekom fakultetu ili nekoj instituciji Smile Toliko sam do sad naučila...
Ah, te Venere u strelcu što me progone... Shocked Very Happy

Lena, hvala ti puno na odgovoru... ali moram ti reci da mene zanima i da li cu ponovno uspostaviti kontakt s njom... pa i na prijateljski nacin Smile

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 12:53 am

no_name ::http://tinypic.com/view.php?pic=29px7kh&s=6

uporedna karta

http://tinypic.com/view.php?pic=34zhzcg&s=6
moj natal

http://tinypic.com/view.php?pic=35lxbpk&s=6
njezin natal

ovako.. bili smo u vezi od ljeta 2007. do pocetka 2008. godine, otprilike.. s jednim kratkim periodom kad kad se bas i nismo vidjeli.... kasnije smo pokusali ostati prijatelji..ali ona nakon nekog vremena to vise nije htijela, jer je bilo tesko ostati samo prijatelj, a k tome je i u ozbiljnoj vezi..pa vjerojatno niti njenog decku nije drago da se vida samnom... sada..vec koju godinu vise nismo u kontaktu. ali mislim da ona jos nesto osjeca prema meni..ili se varam?

stvarno mi je stalo do te djevojke i volio bih da je na bilo koji nacin opet u mom zivotu... da li je to moguce i kada?
Ciaos..iz iskustva znam o cemu pricas, jer ja i ti imamo slicnu situaciju sto se tice vladara tog 7-mog polja koje je u 9-om i predstavlja inostranstvo koje Lena pominje. Ona kao sto vidim i nije rodjena u istom mestu kao i ti, takvu situaciju sam imala i ja.
A dalje mislim da ce ti objasniti strucniji ljudi, a ja ako budem uspela da se snadjem prikljucicu se!


Poslednji izmenio mila2710 dana Čet Feb 04, 2010 3:37 am, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 1:45 am

hvala na odgovoru, ali iskreno... ta 2 mjesta su udaljena sat i po autom, a i ja cijeli zivot zivim na mjestu di i ona... i 90% djevojaka koje prolaze kroz moj zivot;) ali hvala ti
mila2710 ::
no_name ::http://tinypic.com/view.php?pic=29px7kh&s=6

uporedna karta

http://tinypic.com/view.php?pic=34zhzcg&s=6
moj natal

http://tinypic.com/view.php?pic=35lxbpk&s=6
njezin natal

ovako.. bili smo u vezi od ljeta 2007. do pocetka 2008. godine, otprilike.. s jednim kratkim periodom kad kad se bas i nismo vidjeli.... kasnije smo pokusali ostati prijatelji..ali ona nakon nekog vremena to vise nije htijela, jer je bilo tesko ostati samo prijatelj, a k tome je i u ozbiljnoj vezi..pa vjerojatno niti njenog decku nije drago da se vida samnom... sada..vec koju godinu vise nismo u kontaktu. ali mislim da ona jos nesto osjeca prema meni..ili se varam?

stvarno mi je stalo do te djevojke i volio bih da je na bilo koji nacin opet u mom zivotu... da li je to moguce i kada?
Ciaos..iz iskustva znam o cemu pricas, jer ja i ti imamo slicnu situaciju sto se tice vladara tog 7-mog polja koje je u 9-om i predstavlja inostranstvo koje Lena pominje. Ona kao sto vidim i nije rodjena u istom mestu kao i ti, takvu situaciju sam imala i ja.
A dalje mislim da ce ti objasniti strucniji ljudi, a ja ako budem uspela da se snadjem prikljuci cu se!

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 2:29 am

Pazi,i njoj i tebi predstoji jedan period sazrevanja i vec neko duze vreme traje (od pre par godina traje), a kod nje i nesto duze..s tim da njoj Saturn koji prelazi preko MC-vrh desetog polja menja sve u vezi pogleda na karijeru, posao,..
a kod Tebe sve u odnosu na polje partnerstva, braka, ljubavi..SA prelazi preko DC.-vrh 7-mog polja.
Taj SA takodje pravio je opoziciju 180* od vladara njenog 7polja koji je preko puta u Ribama, a to je Merkur..koji su joj pravili smetnje kroz: mentalni i duhovni zastoj, poslovni problemi, naporan rad, otuđenje, rastanak, nepovoljne vesti, sklonost ka bolestima .. (jer moguce da joj je neko, baka, deka umrli u proteklim godinama), isti takav aspekat Sa pravi i sa Suncem u 4-om polju, i ima slicnu manifestaciju kao ono prethodno (sasvim dje moguce da joj je sa oceve strane umrla majka ili otac/tj.baka i deka). A zatim ce Sa praviti opoziciju sa natalnom Venerom, pa tako da je sasvim moguce da ona i raskine (e sad neka me neko ispravi da mu ne dam lazne i pogresne informaacije)sa tim "ozbiljnim". I sve u svemu, njeno otudjenje od tebe i udaljavanje je opravdano. Nakon toga taj tranzit Sa.krece preko natalnog Plutona, ali kod nje je taj Pluton retrogradan, pa se moze desiti povratak bivsem, alo kom??? A do tada imas bar godinu dana..
Jos nesto njen vladar 7-mog polja je u 3 polju, pa na neki nacin opisuje osobu koju je upoznala preko brace, sestara, komsiluka, na nekoj kratkoj relaciji u odnosu na kucu..
S druge strane, mislim da ni Tebi nije nista lakse u odnosu na nju i da tebe ceka jos tezi period koji te takodje prati od ulaska Sa u Devicu, pa preko opozicije Sa180Ju: nezadovoljstvo samim sobom i drugima, brzo razdraživanje, neodlučnost, suprotstavljanje i protestovanje, konflikti, nedostatak samopouzdanja, pesimizam, sklonost ka bolestima, profesionalni problemi zbog finansijskih briga. A dalje, posto je i saAscendentom/podnzakom i samim vladarem tog podnznaka i prve kuce u opoziciji: nezadovoljstvo zbog velikih poteškoća , depresivno okruženje, deljenje tuge sa drugima, ucveljenost, otuđenje, rastanak..prate te ..tako da u neku ruku i nije Tvoja licna tuga povezana sa njom, ona se samo nadovezala na sve!!!
Medjutim ubrzo te ceka i vedriji period gde ces poceti da se menjas i vise bavis sobom: osećaj realnosti, trezvenost, osećanje dužnosti, vernost, samokontrola, ozbiljnost i iskrenost, odnosi sa zrelim ženama, istinsko bavljenje umetnošću - kada Sa bude prema nat.VE radio 60*..pa ce ti to verovatno pomoci i ublaziti..kao i SA60Ur - smireno i hladno razmišljanje, metodično sprovođenje novih poduhvata ili promena, vladanje svakom situacijom, uspeh u tehničkim poslovima ili sa izumima, intenzivno putovanje
..strpljenje, moć koncentracije, uspeh kroz napor i vrednoću, ozbiljni poduhvati!!!
Nemoj da te chudi sto ce ti se istovremeno dogadjati i dobre i lose stvari, ali on ce te samo ojacati za ubuduce..
Nadam se da ce neko da pomogne jos, jer mislim da mu nisam dala odgovor koji mi je postavio, da li njih ima tamo negde u buducnosti?

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Lena Čet Feb 04, 2010 3:08 am

mila2710 ::
Ciaos..iz iskustva znam o cemu pricas, jer ja i ti imamo slicnu situaciju sto se tice vladara tog 7-mog polja koje je u 9-om i predstavlja inostranstvo koje Lena pominje. Ona kao sto vidim i nije rodjena u istom mestu kao i ti, takvu situaciju sam imala i ja.
A dalje mislim da ce ti objasniti strucniji ljudi, a ja ako budem uspela da se snadjem prikljuci cu se!

Ali mila, imaj u vidu da, ne samo da mu je Venera u 9. polju inostranstvo), već i u strelcu (inostranstvo) Wink

@no_name - ne bih se nešto puno brinula da sam na tvom mestu, mislim da ćeš biti sa njom opet Smile

Mila, pošto vidim da ti ovo sjajno ide, mogu li da zamolim da baciš pogled ovde, samo ukratko:

https://astrotanja.serbianforum.info/uporedni-horoskopi-f17/uopsteno-ako-moze-t784.htm?sid=1feca201e335f6bebec045ee3ce753a1

(pogledaj moj zadnji post). I love you
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 3:53 am

Lena ::
mila2710 ::
Ciaos..iz iskustva znam o cemu pricas, jer ja i ti imamo slicnu situaciju sto se tice vladara tog 7-mog polja koje je u 9-om i predstavlja inostranstvo koje Lena pominje. Ona kao sto vidim i nije rodjena u istom mestu kao i ti, takvu situaciju sam imala i ja.
A dalje mislim da ce ti objasniti strucniji ljudi, a ja ako budem uspela da se snadjem prikljuci cu se!

Ali mila, imaj u vidu da, ne samo da mu je Venera u 9. polju inostranstvo), već i u strelcu (inostranstvo) Wink

@no_name - ne bih se nešto puno brinula da sam na tvom mestu, mislim da ćeš biti sa njom opet Smile

Mila, pošto vidim da ti ovo sjajno ide, mogu li da zamolim da baciš pogled ovde, samo ukratko:

https://astrotanja.serbianforum.info/uporedni-horoskopi-f17/uopsteno-ako-moze-t784.htm?sid=1feca201e335f6bebec045ee3ce753a1

(pogledaj moj zadnji post). I love you
Pa mozda on ide i ima kontakt sa ljudima iz inostranstva, ali ja bukvalno nemam. Moja Ve 20`35 Strelca Wink Pa opet na stepenu koji na neki nacin je mislim stepen religioznosti, u smislu patriotizma, a opisuje me i taj deo..vraca me korenima, sunny a gde nisam rodjena!!! Evo zasto ja ne tumacim inostranstvo u bukvalnom smislu: Po prvi put kada sam naisla na knjigu na temu astrologije; tamo je stajalo Ve u Strelcu ; veci broj veza od kojih ce makar jedna biti sa osobom koja zivi jako daleko, nije iz mesta natusovog rodjenja, a mozda cak i iz druge zemlje..zato nisam bukvalista. Jer u tom momentu citam i vidim osobu sa kojom sam u vezi. Kao prvo moj otac je sa Juga Srbije, moja majka je rodjena Beogradjanka..njegova Ve je po nekim mojimprocenama (jos malo pa cu otkriti pravo vreme, imam odprilike) je u 9oj.. Ovde se okrenulo. Za mene je sve van grada u kome zivim "inostranstvo", iako se osecam kao potpuni stranac u rodnom gradu, iako retko putujem van njega! Ali isto tako tamo gde se pojavim eto kazu da imam neku chudnu pojavu stranu!
Decko sa kojim sam ja bila naisao je u momentu kada je tranzitni Pl.prolazio kroz Strelca i cim je sklopio aplikaciju..mnogo pre tacne konjukcije/do pre 2god.odkada se Pl.skroz udaljio..
U medjuvremenu bio je neko ko se pojavio, sticajem okolnosti je isao sa mojim bratom u vosjku, a brat sluzio ovde, a ta osoba nije odavde..nista ozbiljno..ali i on je dugo ostajao zainteresovan..isto do skoro.

I treci slucaj, ali najtezi, najsveziji..opet Jug, stranac on, stranac ja..samo sto on ovde zivi od malena..on je ovde stranac..i sve u krug..
Rolling Eyes

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Lena Čet Feb 04, 2010 4:03 am

Hmm... ok iskreno, malo mi je lakše posle tvog pojašnjenja Very Happy Muče me ove Venere u strelcu mnogo... Neutral Koga kod upoznam, a da je odavde, ima tu Veneru u strelcu... Nadam se da si u pravu.
A kako bi protumačila 3. stepen strelca, ako za njega piše da su to ljudi koji imaju moć, iscelitelji ili bogataši?
Lena
Lena

Broj poruka : 10
Datum upisa : 27.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 4:29 am

Lena ::Hmm... ok iskreno, malo mi je lakše posle tvog pojašnjenja Very Happy Muče me ove Venere u strelcu mnogo... Neutral Koga kod upoznam, a da je odavde, ima tu Veneru u strelcu... Nadam se da si u pravu.
A kako bi protumačila 3. stepen strelca, ako za njega piše da su to ljudi koji imaju moć, iscelitelji ili bogataši?
Stepen egzaltacije Juznog mesecevog cvora i debiltacije SMC-a. Ne znam, to verovatno zavisi i od palnete koja se nadje na njemu. Ali nesebicne ljude i koji vole da pomazu ljdudima, bave se neobicnom profesijom, sjajni u radu ali ako rade za manje jedinice,a nikako u velikim firmama jer je to suprotno njihovoj metodologiji..paznja im je usmerena na vise pravaca, a veruju u prirodnu ravnotezu toka novca. Pa prepustaju stvarima da se same od sebe desavaju. pa pored svega toga nije ni cudo sto ga zovu stepen "Razlicitosti"!!!

iz knjige: Tajne stepena zodijaka - Aleksandar Imsiragic

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 1:14 pm

Nije 9 p. samo inistranstvo, jer strelac nije samo simbol toga, već mu je simbolika mnogo šira.
Eto, ja npr. kao jedan tipično-tipični strelac, dakle SO, ASC, NE, fortuna, SMČ u strelcu, vladar 9 p. je SO u strelcu, vladar JU60ASC0SO0NE i svašta još od strelca, samo sam jednom bila u inostranstvu, i to ne ekskurziji!!! Hahahaha...toliko o putovanjima...

Ali, strelac je simbol i visokog obrazovanja, morala, časti, pravde i plemenitosti, sporta, religije, oštrounmosti, duhovnosti i svega dobrog što može doneti najveći dobrotvor u natalu a to je JUPITER Smile

Znači, ne mora uvek nužno da znači da će VE u 9 p. biti ljubav iz inostranstva, može biti i sa fakulteta, neko visoko obrazovan, plemenit, dobar i čestit čovek, možda i neki sportista. Ako je aflikovana ta VE, može biti neko nepostojan, lutalica sa cveta na cvet ili preterano hvalisav čovek...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 1:17 pm

3* je stepen egzaltacije JMČ koji je vezan za karmu , ali je isto tako stepen egzaltacije PL u škorpiji i stepen pada MO, takođe u Škorpiji. To je onaj čuveni stepen Svete Petke, zato je vezan za iscelitelje, proroke, magove, ljude koji su u stanju da prodru duboko i iscele iz korena ono što boli...U Biku je MO plodan i rađa život, a u Škorpiji umire i odlazi u zemlju, da bi ponovo iznikao i rodio se kroz novi život...nešto mora da umre, da bi se ponovo rodilo.

Ovo su samo moja razmišljanja i zaključci...Smile vezano samo za 3* znaka.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 2:23 pm

hvala svima na odgovorima, bogami se me ugodno iznenadili

Lena, rekla si:
@no_name - ne bih se nešto puno brinula da sam na tvom mestu, mislim da ćeš biti sa njom opet Smile
zasto to mislis?

mila2710:
iskreno neznam da li joj je netko umro...istina je sto kazes to za period sazrijevanja...i istina je da kod nje traje nesto duze, ona je zrelija od mene, a kao sto se i vidi..godinu dana je starija.

Jos nesto njen vladar 7-mog polja je u 3 polju, pa na neki nacin opisuje osobu koju je upoznala preko brace, sestara, komsiluka, na nekoj kratkoj relaciji u odnosu na kucu..
-ovo je vrlo zanimljivo jer taj decko s kojim je u dugoj vezi..i s kojim je bila i prije mene, on ima kucu u malom mjestu di je ona odrasla (iako je tamo samo ljeti), blizu nje..a tamo se svi vise manje znaju

sto se tice moje venere u strijelcu i u 9. kuci...istina je da se ne vezem lako, dapace, jako tesko... imao sam posla s par djevojki iz inozemstva koje su mi se vrlo svidjele, ali nismo bili u nekakvoj vezi..barem nista ozbiljno..
inace, ja studiram...i vecinu tih djevojaka upoznajem iz nekih studentskih krugova..to stoji... a i volim sport i ranije sam bio aktivan sportas, a danas vise rekreativno..




Very Happy

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 2:44 pm

[quote="no_name"]hvala svima na odgovorima, bogami se me ugodno iznenadili

Lena, rekla si:
@no_name - ne bih se nešto puno brinula da sam na tvom mestu, mislim da ćeš biti sa njom opet Smile
zasto to mislis?

mila2710:
iskreno neznam da li joj je netko umro...istina je sto kazes to za period sazrijevanja...i istina je da kod nje traje nesto duze, ona je zrelija od mene, a kao sto se i vidi..godinu dana je starija.

Jos nesto njen vladar 7-mog polja je u 3 polju, pa na neki nacin opisuje osobu koju je upoznala preko brace, sestara, komsiluka, na nekoj kratkoj relaciji u odnosu na kucu..


Da li je ona ASC strelac? Onda nije ni čudo što si je prepoznao u svojoj VE, samo zavisi kakve ona još aspekte pravi.
Pošto ne vidim karte Sad...vladar njenog DC, ME u ribama će joj doneti ne samo partnera kako je odlično opsala Mila, već i moguće duple veze, jer je riba znak tajni, sakrivanja, inače donosi ponekad više veza...
ME u ribama je osoba koja se vrlo osetljiva, njom vladaju emocije i jače su od razuma, osobe su sklone iluzijama, lažima, zavaravanjima, ili su same lažljive i stalno nešto muljaju, tu je ME u padu.
Zamisli, DC u duplom znaku i vladar DC u duplom znaku, oba promenljiva...ako i uđe u brak ne verujem da će tu biti vernosti, još je i njen znak ASC promenljiv...gde je njen JU?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 3:01 pm

alea..

kako ne vidis karte??
jupiter joj je u ribama i u 7. kuci

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 3:06 pm

no_name ::alea..

kako ne vidis karte??
jupiter joj je u ribama i u 7. kuci

Ma ne vidim sa ovog kompjutera, nisi ti kriv nego moj računar!!! Sad
Ne vredi da pričam na pamet, samo unosim konfuziju...neka drugi pričaju o natalu, a ja ću ako se nečega setim u simbolici planeta, dok ne budem u mogućnosti da vidim karte Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 3:31 pm

a sto se tice ovog merkura u ribama..za te lazi, itd..neznam bas.. ona je dosta iskrena osoba... osjetljiva da

mislim da joj merkur u ribama donosi dosta maste...

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 4:00 pm

no_name ::a sto se tice ovog merkura u ribama..za te lazi, itd..neznam bas.. ona je dosta iskrena osoba... osjetljiva da

mislim da joj merkur u ribama donosi dosta maste...

Znam...ona je jedna divna devojka, prelepa i iskrena, nežna, osetljiva dušica...e moj druže, takvi smo svi kada smo zaljubljeni, uvek nam je taj neko idealan Smile ehhh....

Jeli ona to onda devica ili strelac? Pitala sam te zbog ASC, jer ako je devica, onda joj je ME vladar, a ako je strelac, onda JU?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 4:22 pm

ne, ona je stvarno takva:D
i vjerovala ili ne, nisam ja vise zaljubljen, bar ne na klasican nacin... samo bi htio malo joj se pribliziti
ustvari sve to pitam, jer znam da je ona stvarno odlicna cura kakva se rijetko srece a takvih je vrlo malo, ili me zaobilaze:)
ASC joj je strijelac


Poslednji izmenio no_name dana Čet Feb 04, 2010 4:29 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 4:28 pm

no_name ::ne, ona je stvarno takva:D
i vjerovala ili ne, nisam ja vise zaljubljen, bar ne na klasican nacin... samo bi htio malo joj se pribliziti
ASC joj je strijelac

Pa da, takvi smo mi strelčevi...Wink
A zašto želiš da joj se približiš?
Tako je nikad nećeš zaboraviti...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 4:31 pm

pogledaj gore..editirao sam post

pa ne zelim ju zaboraviti..zasto bih:)

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 4:38 pm

no_name ::pogledaj gore..editirao sam post

pa ne zelim ju zaboraviti..zasto bih:)

Pa kada je strelac...a ti imaš VE u strelcu:)
Ako si srećan tako, sa mišlju da je sa drugim, a ti želiš da joj samo budeš blizu, ok...ja tako ne bih nikad mogla, pokidao bi me MO u Škorpiji! Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 4:42 pm

pa nije strijelac nego je ovan:) s podznakom strijelca
haha razumijem te, ali ja bas i nisam toliko ljubomoran... mozda zato sto sada nisam ni bas zaljubljen, nego vise osjecam neko duboko postovanje i dragost prema njoj

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 4:49 pm

ASC joj je takođe važan, on govori o njenom karakteru i osobinama kao i o izgledu, čak ponekad mnogo više od sunčanog znaka. Zato kažem da je strelac:)
Da nije slučajno tvoja VE na njenom ASC?
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 4:56 pm

je... isto kao sto je moj mars na njenom suncu..moj merkur na njenom jupiteru...neptuni jedan na drugom..te moj uran na njenom uranu i marsu..itd itd...
i jos je moj ASC ovan...a stalno na neke ovce nalijecem Laughing

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu