Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

3 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 5:23 pm

no_name ::je... isto kao sto je moj mars na njenom suncu..moj merkur na njenom jupiteru...neptuni jedan na drugom..te moj uran na njenom uranu i marsu..itd itd

To što su vam NE u konjukciji je generacijski, kao i UR, a ona sama ima znači UR0MA, mnogo snage, eksplozije,a rekla bih da je to u...Škorpiji? Hmmm...

E, već ova tvoja VE je druga stvar, vidi ovako, na osnovu samo ovog što si napisao:

Tebi, tvom doživljaju sopstvene muškosti imponuje njen ego, njeno ja, onaj utisak koji ona o sebi ostavlja pred drugim ljudima. A ovan/strelac, ostavlja vrlo jak utisak, jer su oba znaka vatrena. Njeno SO u egzaltaciji, tvoj MA u domicilu. Ti sebe doživljavaš kao pravog muškarca u njenom prisustvu, njen ego, njeno ja, je tebi i tvojoj muškosti imponovalo. Ovo je aspekt jake fizičke strasti, ali se ovde dve jake planete bore među sobom i nastaje požar!
Ovome dodatno doprinosi i njen estetski izgled, njen karakter, prijateljski, sanjalački, blag, a opet strastven, jer je VE u muškom horoskopu predstava, za njega idealne devojke.
Ona je u tebi probudila sve one muške osobine, koje jedan jak MA poseduje.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 5:45 pm

alea ::
no_name ::je... isto kao sto je moj mars na njenom suncu..moj merkur na njenom jupiteru...neptuni jedan na drugom..te moj uran na njenom uranu i marsu..itd itd

To što su vam NE u konjukciji je generacijski, kao i UR, a ona sama ima znači UR0MA, mnogo snage, eksplozije,a rekla bih da je to u...Škorpiji? Hmmm...

E, već ova tvoja VE je druga stvar, vidi ovako, na osnovu samo ovog što si napisao:

Tebi, tvom doživljaju sopstvene muškosti imponuje njen ego, njeno ja, onaj utisak koji ona o sebi ostavlja pred drugim ljudima. A ovan/strelac, ostavlja vrlo jak utisak, jer su oba znaka vatrena. Njeno SO u egzaltaciji, tvoj MA u domicilu. Ti sebe doživljavaš kao pravog muškarca u njenom prisustvu, njen ego, njeno ja, je tebi i tvojoj muškosti imponovalo. Ovo je aspekt jake fizičke strasti, ali se ovde dve jake planete bore među sobom i nastaje požar!
Ovome dodatno doprinosi i njen estetski izgled, njen karakter, prijateljski, sanjalački, blag, a opet strastven, jer je VE u muškom horoskopu predstava, za njega idealne devojke.
Ona je u tebi probudila sve one muške osobine, koje jedan jak MA poseduje.

u strijelcu...
da, ovo je dosta tocno...s naglaskom na boldano... sto se tice njenog ega...to je samo donekle tocno, mislim radi njenoga mjeseca u djevici, koji joj daje neku plasljivost i sramezljivost...
al najvise mi se od svega svidilo to sto se radi i jednoj stvarno iskrenoj, neiskvarenoj i dobroj osobi..zato i pitam

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 7:46 pm

E sada vidim karte, pa da ti kažem šta ja mislim:
TI: Vodolija/ovan, SO0ME u 11. polju, 90PL ti donosi želju za dominacijom, prozireš šta drugi misle, imaš neku vrstu kompleksa moći da vladaš nad partnerom, možda ljubav doživljavaš kao igru dominacije, imaš naglašene strasti, jer ti je PL vladar svog prirodnog 8. a u 7 p. znači da su ti strasti izuzetno naglašene, reaguješ onako dosta strastveno. Tome doprinosi i vladar ASC a to je MA u 1 p u ovnu, središtu, tako da si ti apsolutno strastvene osoba. Ali, imaš MO koji je u Vagi u 7 p. zbog čega si orjentisan na ljubavnu zajednicu, partnerstvo, on ti je i vlada 5. p pa ti prirodno težiš vezi koja će to biti u pravom smislu reči. Od devojke očekuješ da je lepa, pamertna, obrazovana i plemenita, ali imaš i neke tradicionalne sisteme vrednosti, pa ceniš skromnost VE0SA...takva devojka je ona koja će kod tebe probuditi emociju MO. Imaš izuzetno mnogo strpljenja i snage, i u stanju si da čekaš, tako da je ta tvoja strast negde sputana od strane ovog SA0VE120MA, ali baš ovaj aspekt govori da si ti za trajnu vezu a ne avanture. Imaš JU u ribama u 12 p. u svom noćnom sedištu, pa iako je 90VE0SA0UR, ipak te na neki način koliko toliko štiti, intuitivan si, samo preteruješ u pogledu ljubavi, a moguće su i tajne veze... Samo su tvoja očekivanja i emocije često nerealne, zbog čega se ponekad razočaraš, jer si emotivno ipak ponekad preosetljiv, možda i nervozan, i sklon iluzijama i preuveličavanju svojih osećanja. Mislim da si jako inteligentan i da razmišljaš brzinom munje a prodireš u srž svakog problema. Ovaj ME ti daje sposobnost da verbalizuješ svoja osećanja i da ih na neki način samom sebi objasniš. Postoji velika verovatnoća da će tvoja izabranica biti osoba starija od tebe, obrazovana ili mnogo ozbiljnija, a moguće da će se baviti nekim pravom study

ONA:Ovan/strelac pa lepa vatrena kombinacija, sa VE u ovnu i MO u devici, rekla bih da ima sreće da bude primećena, nije neko koga je teško zapaziti, privlačna je i drugima deluje onako vatreno, ali su njena osećanja nesigurna i stidljiva. Često je vrlo prosetljiva i emotivna, i nesigurna, a možda deluje i preozbiljno, mislim da je mnog povučena u sebe i nesigurna, verovatno ima neke strahove, nije pričljiva, sklonija je nekoj mašti i razmišljanjima. Lako joj je da uđe u vezu, mislim nije imala probleme da nađe momka, oni joj sami prilaze, i postojana je u ljubavi, ima VE120SA, ali joj je taj MO nekako baš težak, MO90 MA0UR i SA, ali i ME180MO...a i dispozitor MO je loš, jer je u padu u opet u kvadratima...njoj samoj nisu jasna njena osećanja. Ja mislim da se ona često ponaša tvrdokorno, u smislu da poštuje neke svoje sisteme vrednosti i da je sklona tome da dosta toga trpi, čak i ako nije srećna i nema lepih emocija.
study

VI:Pa šta ovde više reći...mnogo je poklapanja i kao što sam ti napisala gore, ona je u tebi probudila želju da je na neki način zaštitiš, najviše te podseća na tu tvoju smernu VE0SA jer ona ima VE120SA preko ASC koji je u strelcu, kao tvoja VE...ona je ono što ti tražiš, ti si opčinjen njom, njena VE i SO su u tvojoj 1 kući, a sve je pojačano tvojim MA u ovnu, kada SO žene padne u 1 p. muškarca, ono u njemu budi sve muške osobine, kpd tebe je to dignuto na kub!!!Tome svemu doprinosi tvoja VE, slika dvojke iz tvojih snova na njenom ASC, ali je tvoja preterana ozbiljnost, možda i strogost, možda neki zahtevi za ozbiljnom vezom ne znam već, uticalo na to, da se njen iovako nesigurni MO povuče u sebe. Ti razumeš njen um i način na koji priča i razmišlja, ali ne razumeš pravu prirodu njenih osećanja, pa iz želje da joj se približiš, ustvari se na nju preosetljiv, popustljiv...Imam osećaj da se ona u odnosu osečala inferiorno, to ne mora biti realna slika, ali se možda tako osećala. Neutral
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 8:06 pm

alea ::E sada vidim karte, pa da ti kažem šta ja mislim:
TI: Vodolija/ovan, SO0ME u 11. polju, 90PL ti donosi želju za dominacijom, prozireš šta drugi misle, imaš neku vrstu kompleksa moći da vladaš nad partnerom, možda ljubav doživljavaš kao igru dominacije, imaš naglašene strasti, jer ti je PL vladar svog prirodnog 8. a u 7 p. znači da su ti strasti izuzetno naglašene, reaguješ onako dosta strastveno. Tome doprinosi i vladar ASC a to je MA u 1 p u ovnu, središtu, tako da si ti apsolutno strastvene osoba. Ali, imaš MO koji je u Vagi u 7 p. zbog čega si orjentisan na ljubavnu zajednicu, partnerstvo, on ti je i vlada 5. p pa ti prirodno težiš vezi koja će to biti u pravom smislu reči. Od devojke očekuješ da je lepa, pamertna, obrazovana i plemenita, ali imaš i neke tradicionalne sisteme vrednosti, pa ceniš skromnost VE0SA...takva devojka je ona koja će kod tebe probuditi emociju MO. Imaš izuzetno mnogo strpljenja i snage, i u stanju si da čekaš, tako da je ta tvoja strast negde sputana od strane ovog SA0VE120MA, ali baš ovaj aspekt govori da si ti za trajnu vezu a ne avanture. Imaš JU u ribama u 12 p. u svom noćnom sedištu, pa iako je 90VE0SA0UR, ipak te na neki način koliko toliko štiti, intuitivan si, samo preteruješ u pogledu ljubavi, a moguće su i tajne veze... Samo su tvoja očekivanja i emocije često nerealne, zbog čega se ponekad razočaraš, jer si emotivno ipak ponekad preosetljiv, možda i nervozan, i sklon iluzijama i preuveličavanju svojih osećanja. Mislim da si jako inteligentan i da razmišljaš brzinom munje a prodireš u srž svakog problema. Ovaj ME ti daje sposobnost da verbalizuješ svoja osećanja i da ih na neki način samom sebi objasniš. Postoji velika verovatnoća da će tvoja izabranica biti osoba starija od tebe, obrazovana ili mnogo ozbiljnija, a moguće da će se baviti nekim pravom study

ONA:Ovan/strelac pa lepa vatrena kombinacija, sa VE u ovnu i MO u devici, rekla bih da ima sreće da bude primećena, nije neko koga je teško zapaziti, privlačna je i drugima deluje onako vatreno, ali su njena osećanja nesigurna i stidljiva. Često je vrlo prosetljiva i emotivna, i nesigurna, a možda deluje i preozbiljno, mislim da je mnog povučena u sebe i nesigurna, verovatno ima neke strahove, nije pričljiva, sklonija je nekoj mašti i razmišljanjima. Lako joj je da uđe u vezu, mislim nije imala probleme da nađe momka, oni joj sami prilaze, i postojana je u ljubavi, ima VE120SA, ali joj je taj MO nekako baš težak, MO90 MA0UR i SA, ali i ME180MO...a i dispozitor MO je loš, jer je u padu u opet u kvadratima...njoj samoj nisu jasna njena osećanja. Ja mislim da se ona često ponaša tvrdokorno, u smislu da poštuje neke svoje sisteme vrednosti i da je sklona tome da dosta toga trpi, čak i ako nije srećna i nema lepih emocija.
study

VI:Pa šta ovde više reći...mnogo je poklapanja i kao što sam ti napisala gore, ona je u tebi probudila želju da je na neki način zaštitiš, najviše te podseća na tu tvoju smernu VE0SA jer ona ima VE120SA preko ASC koji je u strelcu, kao tvoja VE...ona je ono što ti tražiš, ti si opčinjen njom, njena VE i SO su u tvojoj 1 kući, a sve je pojačano tvojim MA u ovnu, kada SO žene padne u 1 p. muškarca, ono u njemu budi sve muške osobine, kpd tebe je to dignuto na kub!!!Tome svemu doprinosi tvoja VE, slika dvojke iz tvojih snova na njenom ASC, ali je tvoja preterana ozbiljnost, možda i strogost, možda neki zahtevi za ozbiljnom vezom ne znam već, uticalo na to, da se njen iovako nesigurni MO povuče u sebe. Ti razumeš njen um i način na koji priča i razmišlja, ali ne razumeš pravu prirodu njenih osećanja, pa iz želje da joj se približiš, ustvari se na nju preosetljiv, popustljiv...Imam osećaj da se ona u odnosu osečala inferiorno, to ne mora biti realna slika, ali se možda tako osećala. Neutral

alea. hvala ti na odgovoru i trudu
vise manje si sve pogodila... osim sto na kraju si totalno fulala...nisam ja bio na nju preosjetljiv i prepopustljiv, vec prije ona na mene... i ona je ta koja je zeljela ozbiljnu vezu...a ja nisam znao sto hocu sa sobom, a kamoli sa njom...jos sam bio vrlo nezreo po tom pitanju i pomalo emocionalno blokiran u tom periodu kad sam bio s njom...a ona je bila vrlo zaljubljena... nakon nekog vremena, valjda je presudio taj njen mjesec u djevici (racionalnost) i zakljucila je da je bolje da se izvuce iz te veze..iako joj nije bilo svejedno..ni najmanje
Smile

jos malo..sto se tice mene...to je dosta istinito...jedino ovo da sam za trajnu vezu...neznam bas, bar ne u ovom trenu... ostalo je vise-manje tocno. pogotovo ovo za intuiciju i inteligenciju...znam da neskromno zvuci, ali istina je... mogu se pohvaliti da sam mnoge stvari predvidio te znam kako netko razmislja....isto tako i cesto pogodim sto je netko u horoskopu...pogotovo zene ovan, njih skuzim na kilometre, haha

sto se tice nje... bude ona primjecena al nije napadna pa prirodi niti glasna

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Čet Feb 04, 2010 9:33 pm

Pa rekla sam primećena, žena ovan/strelac ne može da bude neprimećena, a nije napadna ni glasna jer su joj MO i ME baš loše aspektovani.
Aspekt JU180MO u sinastriji može da se tumači ili da je JU licemeran, ili da je previše popustljiv...sada, ok, u sklopu tvog horoskopa, koji lepo kaže da ti voliš igre dominacije ( a bdw. ti si slika i prilika muškarca iz mog natala od kojih bežim kao bez glave, jer imam MA180UR preko 5. i 11. kuće, što bi reklo muškarci ovnovi kombinovani sa vodolijom...) dakle, sa prejakim MA i SO90PL...nadvladala je ta tvoja strana JU, pre nego popustljivost...a to, da ne znaš šta bi sam sa sobom ti verujem jer imaš MA90NE90MO...ne znaš ni šta želiš ni šta osećaš, i često si u zabludi, ali to ti može doneti i da si u zabludi u vezi sebe i svojih vrednosti i da sebi pridaješ preveliki značaj, što je tipično za kombinaciju ovna i vodolije...hoću samo što ja hoću i kad ja hoću...

I što se tiče intuicije i pogađanja tuđih misli, samo da ti kažem, ja imam ME i MO u škorpiji...

Nije mi jasno, šta sada hoćeš od nje, da nahraniš svoj ego? Evil or Very Mad
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Čet Feb 04, 2010 10:02 pm

alea ::Pa rekla sam primećena, žena ovan/strelac ne može da bude neprimećena, a nije napadna ni glasna jer su joj MO i ME baš loše aspektovani.
Aspekt JU180MO u sinastriji može da se tumači ili da je JU licemeran, ili da je previše popustljiv...sada, ok, u sklopu tvog horoskopa, koji lepo kaže da ti voliš igre dominacije ( a bdw. ti si slika i prilika muškarca iz mog natala od kojih bežim kao bez glave, jer imam MA180UR preko 5. i 11. kuće, što bi reklo muškarci ovnovi kombinovani sa vodolijom...) dakle, sa prejakim MA i SO90PL...nadvladala je ta tvoja strana JU, pre nego popustljivost...a to, da ne znaš šta bi sam sa sobom ti verujem jer imaš MA90NE90MO...ne znaš ni šta želiš ni šta osećaš, i često si u zabludi, ali to ti može doneti i da si u zabludi u vezi sebe i svojih vrednosti i da sebi pridaješ preveliki značaj, što je tipično za kombinaciju ovna i vodolije...hoću samo što ja hoću i kad ja hoću...

I što se tiče intuicije i pogađanja tuđih misli, samo da ti kažem, ja imam ME i MO u škorpiji...

Nije mi jasno, šta sada hoćeš od nje, da nahraniš svoj ego? Evil or Very Mad

ne ne i ne... to nikako. jednostavno ju zelim ponovno u blizini..bilo kakav kontakt... zato jer sam siguran da je ta cura najbolja cura koju sam upoznao, pa cak i ako odbacimo fizicku privlacnost izmedu nas... mislim da je to djevojka koju bi svatko pozelio imati u zivotu, pa cak i ako se ne radi u ljubavnoj vezi... a nisam jedini koji tako misli...kada nju nekome spomenem cesto je prva reakcija: super cura:) al nije ni to toliko vazno sto drugi misle, bas me briga... nikakvo hranjenje ega, zaista... mozda ti to ne mozes shvatiti jer ipak drugacije razmisljamo..ipak si ti skorpija a ja vodenjak:)

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Čet Feb 04, 2010 11:51 pm

alea ::Nije 9 p. samo inistranstvo, jer strelac nije samo simbol toga, već mu je simbolika mnogo šira.
Eto, ja npr. kao jedan tipično-tipični strelac, dakle SO, ASC, NE, fortuna, SMČ u strelcu, vladar 9 p. je SO u strelcu, vladar JU60ASC0SO0NE i svašta još od strelca, samo sam jednom bila u inostranstvu, i to ne ekskurziji!!! Hahahaha...toliko o putovanjima...

Ali, strelac je simbol i visokog obrazovanja, morala, časti, pravde i plemenitosti, sporta, religije, oštrounmosti, duhovnosti i svega dobrog što može doneti najveći dobrotvor u natalu a to je JUPITER Smile

Znači, ne mora uvek nužno da znači da će VE u 9 p. biti ljubav iz inostranstva, može biti i sa fakulteta, neko visoko obrazovan, plemenit, dobar i čestit čovek, možda i neki sportista. Ako je aflikovana ta VE, može biti neko nepostojan, lutalica sa cveta na cvet ili preterano hvalisav čovek...
Takodje to moze biti i neko ko daje casove.. Wink

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Pet Feb 05, 2010 4:21 am

no_name ::hvala svima na odgovorima, bogami se me ugodno iznenadili

Lena, rekla si:
@no_name - ne bih se nešto puno brinula da sam na tvom mestu, mislim da ćeš biti sa njom opet Smile
zasto to mislis?

mila2710:
iskreno neznam da li joj je netko umro...istina je sto kazes to za period sazrijevanja...i istina je da kod nje traje nesto duze, ona je zrelija od mene, a kao sto se i vidi..godinu dana je starija.

Jos nesto njen vladar 7-mog polja je u 3 polju, pa na neki nacin opisuje osobu koju je upoznala preko brace, sestara, komsiluka, na nekoj kratkoj relaciji u odnosu na kucu..
-ovo je vrlo zanimljivo jer taj decko s kojim je u dugoj vezi..i s kojim je bila i prije mene, on ima kucu u malom mjestu di je ona odrasla (iako je tamo samo ljeti), blizu nje..a tamo se svi vise manje znaju

sto se tice moje venere u strijelcu i u 9. kuci...istina je da se ne vezem lako, dapace, jako tesko... imao sam posla s par djevojki iz inozemstva koje su mi se vrlo svidjele, ali nismo bili u nekakvoj vezi..barem nista ozbiljno..
inace, ja studiram...i vecinu tih djevojaka upoznajem iz nekih studentskih krugova..to stoji... a i volim sport i ranije sam bio aktivan sportas, a danas vise rekreativno..




Very Happy
Pa ne vezes se lako,ako znas da to nije to! A period sazrevanja nema veze sa tim sto je ona starija, vec u odnosu na polozaj Meseca u vasim horoskopima. Njen je znak pre tvog ako se dobro secam..pa je njoj taj period poceo 2-3god.pre ulaska u taj znak gde je mesec, jer Saturn je toliko god.po znaku, pa onda sve dok ne napusti znak posle onog u kom je Mesec..a posto je kod Tebe u Vagi onda..je i Tvoj poceo u medjuvremenu!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Pet Feb 05, 2010 4:37 am

no_name ::

ne ne i ne... to nikako. jednostavno ju zelim ponovno u blizini..bilo kakav kontakt... zato jer sam siguran da je ta cura najbolja cura koju sam upoznao, pa cak i ako odbacimo fizicku privlacnost izmedu nas... mislim da je to djevojka koju bi svatko pozelio imati u zivotu, pa cak i ako se ne radi u ljubavnoj vezi... a nisam jedini koji tako misli...kada nju nekome spomenem cesto je prva reakcija: super cura:) al nije ni to toliko vazno sto drugi misle, bas me briga... nikakvo hranjenje ega, zaista... mozda ti to ne mozes shvatiti jer ipak drugacije razmisljamo..ipak si ti skorpija a ja vodenjakSmile
Alea je dupli Strelac..
..u kombinaciji sa onim sto je navela, planetama u Skorpiji definitivno nije neko ko ne moze da shvati, ali i definitivno razmisljate drugacije..jer vam iskustva nisu ista..nijedno nije, samo mogu da lice jedna na druga, sve ostalo je svaka prica za sebe.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Pet Feb 05, 2010 12:13 pm

ne ne i ne... to nikako. jednostavno ju zelim ponovno u blizini..bilo kakav kontakt... zato jer sam siguran da je ta cura najbolja cura koju sam upoznao, pa cak i ako odbacimo fizicku privlacnost izmedu nas... mislim da je to djevojka koju bi svatko pozelio imati u zivotu, pa cak i ako se ne radi u ljubavnoj vezi... a nisam jedini koji tako misli...kada nju nekome spomenem cesto je prva reakcija: super cura:) al nije ni to toliko vazno sto drugi misle, bas me briga... nikakvo hranjenje ega, zaista... mozda ti to ne mozes shvatiti jer ipak drugacije razmisljamo..ipak si ti skorpija a ja vodenjak:)[/quote]

Vidi Vodolijo, ja sam dupli strelac sa vladarom svega i svačega JU u Vodoliji Smile tako da ja tebe savršeno razumem!

Ti si na njene strahove i nesigurnost, tananu i osetljivu prirodu, koje joj prirodno izaziva njen MO stao svojim SA pride. Da, omašila sam, njen ASC je bio fasciniran tvojom VE, ali je tu privlačnost bila obostrana, to stoji, samo je u tvojoj karti bolje postavljen tvoj MO i MA nego njen MO, a da ne pričam o tvom naglašenom egu, koji podržava tvoj extra jaki MA i SO u vodoliji 90 PL, a još je njen MO u tvom 6 p. zbog čega ti naprosto nisi razumeo njena osećanja, i ona se verovatno osetila inferiorno i neshvaćeno. I nemožeš me mazati, znam da ti je ona hranila ego, hteo ti to da priznaš ili ne Smile njena emocija je tebi dizala perje...Smile muška posla...

Ono što ja mislim je, da ti ne možeš da prihvatiš to, da devojka kojoj se svi dive i koja je vrlo omiljena, i o kojoj svi imaju lepo mišljenje, nije tvoja, a mogla je biti. Iskreno, ni ja ti ne bih bila drugarica, zašto bih?Smile Ti bi kao Vodolija vrlo voleo da to tako funkcioniše, i nije ti jasno zbog čega ne možemo svi biti prijatelji i posle ljubavi, kako god ona završila...ali mislim da je ona bila jako povređena, i da je tvoj SA 90 MO njen učinio njenu nesigurnost i tugu još većom...a to su aspekti koji se javljaju uvek kasnije u vezi, ne na početku, tako da je ona početna privlačnost i fascinacija, na kraju bila zamenjena tvojom hladnoćom i nerazumevanjem a to potvrđuje i tvoja VE90MO njen...obično u ovoj vezi VE je nestalna i želi da "šara"...Lepo je Mila primetila da ti SA sada šeta 7 p. pa su ti neke stvari došle na mesto...Na sve to, postoji velika verovatnoća da joj je u tom periodu, ne znam kada ste to bili zajedno, ali da je tranzitni SA prelazio preko njenog MO, što se zove Sade Sati i vreme je velike tuge za osobu kojoj se to dešava, period je izolazije, depresije i patnje, a mogu samo misliti koliko je pokrenuo ove aspekte njenog MO i ME. Ali, ona je ipak Ovan, ponosna i svesna sebe, sa SA na ASC odgovorna i realna, i SA120VE. A njen MO u devici je izračunao da je vreme da se povuče.

Skoro sam imala jednu situaciju sa nekim ko je tebi vrlo sličan, pa sam možda malko rezignirana...hahaha...ali ta priča o prijateljstvu kod mene ne pije vodu...možda sam bila preblaga i nerealna u prvom postu, imam NE0ASC Smile pa sam onako, idealista, volim da gledam stvari sa lepše strane...Smile

Pitanje je da li ćete ikada biti zajedno ponovo? Ne znam, da li si ti spreman sada da se zaista posvetiš njoj, da joj pomogneš da zaleči svoje strahove i pružiš joj sigurnost? Imaš za to potencijala, imaš VE0SA120MA, samo treba da proradi:)

Ne ljuti se!!! Big Hug!!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Pet Feb 05, 2010 4:04 pm

eto..jos jednom sam fasciniran vasim trudom da mi ovako opsirno odgovorite... dosta toga je pogodeno, moram priznati, ali nije bas istina da mi ona toliko hrani ego...naravno bilo mi je drago sto je takva cura samnom, ali sada price o tome da ju zelim nazad da nahranim svoj ego, to uopce nije tako.

nazalost, unatoc silnim odgovorima... ja mislim da vi niste dobro shvatili pitanje. pitanje nije bilo: da li cemo opet biti zajedno?, nego...da li cemo na bilo koji nacin obnoviti kontakt...pribliziti se jedno drugome...vjerovali ili ne, ja cak niti nisam siguran da li bi ponovno ulazio u vezu s njom (valjda je to ono da neznam ni sam sto hocu), nego sam se samo htio malo joj se pribliziti i uvidjeti situaciju i obnoviti kontakt na vedar i prijateljski nacin... naravno jasno mi je da ne mogu svi biti prijatelji nakon veze samo tako, ali mislim da je nece ubiti ako joj se malo priblizim, zar ne? zato me je zanimalo sto buducnost donosi za nas dvoje...da li postoji indikacija neka naseg ponovnog povezivanja...pa makar i povrsnog kontakta ili smo definitivno gotovi?

hvala

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Pet Feb 05, 2010 4:13 pm

Da...ja udarila na silne analize kao da gori pod nogama...sory...
Inače, ne verujem da ti to neko može reći na takav način kao što ti misliš, jer su to vrlo komplikovane stvari, ne verujem da je neko od nas koji ovde ćaskamo toliko stručan da može da ti odgovori na to pitanje, jer su za to potrebne silne analize.

Ali ti mogu reći onako drugarski, iz iskustva, vreme će pokazati, možda kada se zaleče ranice ili kada se ohlade strasti. Znaš kako ono kažu, ko zna zašto je to dobro! Eto, i tebi je ovo dobro vreme da sazriš, i možda upoznaš neku drugu osobu, a ljubavi iz mladosti se nikad ne zaboravljaju, i kada prođe vreme, sećamo se samo onoga što je lepo.Smile

Nekako imam osećaj kao da te negde grize savest zbog nje. Ne znam, da li ti je žao zbog nečega...Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Pet Feb 05, 2010 4:26 pm

eto bravo..bas to, zao mi je mnogo toga i neke su stvari ispale bezveze, a i ja sam bio bezveze ponekad... iako smo se rastali u prijateljskim odnosima i jos smo jedno vrijeme se povremeno vidali nakon raspada veze... pitam i zato sto bi izmedu ostalog joj htio reci neke stvari koje nisam rekao kada sam mozda trebao, bila mi je opcenita neka zbrka u zivotu...

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Pet Feb 05, 2010 4:38 pm

Znam, svima se to ponekad desi. Sad Naročito kada naneseš nehotično nekome bol, za koga znaš da to nije zaslužio...njoj je SA šetao preko MO, morao joj je doneti neku emotivnu bol iz koje uvek izađemo zreliji i pametniji, a tebi je verovatno u to vreme nešto pravilo haos, u smislu da ti se nije dalo da se vežeš... to sazrevanje se a tebi dešava sada, kada je SA ušao u Vagu, znaku gde ti je MO i 7 p.

Verujem da će se kad-tad namestiti prilika da joj kažeš ono što te tišti.Smile Uvek je tako u životu. Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  no_name Pet Feb 05, 2010 4:40 pm

alea ::Znam, svima se to ponekad desi. Sad Naročito kada naneseš nehotično nekome bol, za koga znaš da to nije zaslužio...njoj je SA šetao preko MO, morao joj je doneti neku emotivnu bol iz koje uvek izađemo zreliji i pametniji, a tebi je verovatno u to vreme nešto pravilo haos, u smislu da ti se nije dalo da se vežeš... to sazrevanje se a tebi dešava sada, kada je SA ušao u Vagu, znaku gde ti je MO i 7 p.

Verujem da će se kad-tad namestiti prilika da joj kažeš ono što te tišti.Smile Uvek je tako u životu. Smile

da i ja se nadam. hvala na podrsci:)

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Pet Feb 05, 2010 4:47 pm

Ne znam da li sam ti pomogla, osim što sam te sve nešto iskritikovala!!! Wink

Izvini, stvarno...sve je to bilo sa velikim osmehom, samo ja nemam na ovom komjuteru mogućnosti za te silne smajliće...u svakom slučaju, imaš podršku, i sve najbolje!!! Smile
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Gost Pet Feb 05, 2010 4:50 pm

alea ::Ne znam da li sam ti pomogla, osim što sam te sve nešto iskritikovala!!! Wink

Izvini, stvarno...sve je to bilo sa velikim osmehom, samo ja nemam na ovom komjuteru mogućnosti za te silne smajliće...u svakom slučaju, imaš podršku, i sve najbolje!!! Smile
Ma tu su smajlici..samo ti koristi BB kodove!! Ne brini.. Razz

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  alea Pet Feb 05, 2010 4:59 pm

Hahaha, pa Mila ja to nemam pojma da koristim!!!
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite - Page 2 Empty Re: hocu li ponovno imati ovu djevojku o svom zivotu? pa makar i prijateljski?? molim pomozite

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu