Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

a sad malo jaaaaa tj.mi

3 posters

Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Mrvica Uto Mar 09, 2010 1:28 pm

Ovako, ja početi sama..onoliko koliko znam, naravno a vi me ispravljajte u delovima u kojima se nalupetam...a toga će biti, verujem dosta Very Happy

Njegova venera i sunce u blizancima u konjuk. sa mojim mesecom..ovaj aspekat je dobar, daje neverovatno privlačenje.. , trigon moje venere i njegovog mececa..i ovo je dobro.... Very Happy
Moj DC u raku u konjukc. sa njegovim mesecom...Vrh njegove 7. kuće je u ovnu...a moj mars je u 7.polju Very Happy ..te i to povezujem kao nešto dobro ( ovde sam nešto lupila garnt, nešto mi loše zvuči kad se izgovori...hehehe ).. mada je njegov mars u kvadratu sa mojim mesecom......( ni ovo ne zvuči dobro ??? ) Dalje....moja venera je u strelcu...10.polje....stranac...ili neko ko nije iz mog mesta boravka...ovu simboliku u potpunosti ispunjava...i mislim da je ispunio simboliku mog 7.polja.... Wink
E sad....ono što ja vidim kao loše je .....ovaj gadni uran.....i moj saturn u kvadratu sa njegovom venerom Rolling Eyes ( grrrrrr!!! )

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Mrvica Uto Mar 09, 2010 1:33 pm

ah da...trebalo je i da napišem nešto....

Mi smo se upoznali pre 5 god....3 god se zabavljali od toga godinu dana živeli skupa.....Nagli prekid pre dve godine ( baš kad je "smrdljevak" ušao u znak device )..i godinu dana nikakvog kontakta....Onda je on ponovo pokrenuo priču....ali .....sada je sve nekako jako komplikovano..... Embarassed Osećanja postoje....kakva takva....ali smo stalno u nekom sukobu...jesmo...pa nismo...pa ponovo jesmo...i tako u krug u nedogled.. Rolling Eyes

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Mrvica Pon Mar 15, 2010 5:02 pm

Baš niko? Sad

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  no_name Pon Mar 15, 2010 6:16 pm

ja se bas dobro ne razumijem u te sinastrije... ali ovo reci cu par stvari, koje mozes malo uzeti s rezervom:) ukratko, cini mi se da imate dosta konjukcija sto je dobro... i ovo sto si napisala si mi cini vise manje istina... samo primjetio sam da je tvoj mars u kvadratu s njegovom venerom... sto bi znacilo, velika seksualna privlacnost...ali također može voditi i u svađe, agresiju...pa i nasilje...opcenito, dugorocno gledano..nije bas najpovoljniji aspekt... ali s druge strane tvoja venera je u dobrom aspektu s njegovim marsom... tako da..neznam:)

cini mi se da u sinastriji kad je ljubav u pitanju treba puno gledati te aspekte venera-mars... inace, sve ovo uzmi sa jednom odredenom rezervom... odgovorio sam ti jer vidim da ti nitko ne odgovara, pa mi je bilo malo zao... kao ni meni Very Happy hehe

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Mrvica Uto Mar 16, 2010 10:04 am

no_name ::ja se bas dobro ne razumijem u te sinastrije... ali ovo reci cu par stvari, koje mozes malo uzeti s rezervom:) ukratko, cini mi se da imate dosta konjukcija sto je dobro... i ovo sto si napisala si mi cini vise manje istina... samo primjetio sam da je tvoj mars u kvadratu s njegovom venerom... sto bi znacilo, velika seksualna privlacnost...ali također može voditi i u svađe, agresiju...pa i nasilje...opcenito, dugorocno gledano..nije bas najpovoljniji aspekt... ali s druge strane tvoja venera je u dobrom aspektu s njegovim marsom... tako da..neznam:)

cini mi se da u sinastriji kad je ljubav u pitanju treba puno gledati te aspekte venera-mars... inace, sve ovo uzmi sa jednom odredenom rezervom... odgovorio sam ti jer vidim da ti nitko ne odgovara, pa mi je bilo malo zao... kao ni meni Very Happy hehe

Very Happy ....pre svega, hvala ti......izmamio si mi osmeh Very Happy

Generalno je to što si napisao tačno! Sexa i sexualne privlačnosti nikada nije manjkalo... Smile ....ali mislim da nas ta tvrdoglavost i to njegovo dvoumljenje oko svega i svačega ubilo... Ali dobro.... pale

Verovatno ljudii nemaju vremena, budi strpljiv...pogledaće neko...

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  no_name Uto Mar 16, 2010 5:59 pm

ma nista... i jos ovako banalno... posto si ti skorpija a on blizanac..rekao bih da si ti malo ljubornija od njega..ioanko ne mora biti..hehe....

no_name

Broj poruka : 28
Datum upisa : 26.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Gost Uto Mar 16, 2010 8:16 pm

Mrvica ::
no_name ::ja se bas dobro ne razumijem u te sinastrije... ali ovo reci cu par stvari, koje mozes malo uzeti s rezervom:) ukratko, cini mi se da imate dosta konjukcija sto je dobro... i ovo sto si napisala si mi cini vise manje istina... samo primjetio sam da je tvoj mars u kvadratu s njegovom venerom... sto bi znacilo, velika seksualna privlacnost...ali također može voditi i u svađe, agresiju...pa i nasilje...opcenito, dugorocno gledano..nije bas najpovoljniji aspekt... ali s druge strane tvoja venera je u dobrom aspektu s njegovim marsom... tako da..neznam:)

cini mi se da u sinastriji kad je ljubav u pitanju treba puno gledati te aspekte venera-mars... inace, sve ovo uzmi sa jednom odredenom rezervom... odgovorio sam ti jer vidim da ti nitko ne odgovara, pa mi je bilo malo zao... kao ni meni Very Happy hehe

Very Happy ....pre svega, hvala ti......izmamio si mi osmeh Very Happy

Generalno je to što si napisao tačno! Sexa i sexualne privlačnosti nikada nije manjkalo... Smile ....ali mislim da nas ta tvrdoglavost i to njegovo dvoumljenje oko svega i svačega ubilo... Ali dobro.... pale

Verovatno ljudii nemaju vremena, budi strpljiv...pogledaće neko...
Izvini, ali ne mogu da provalim na prvi pogled, ali jer ovo njegov Saturn ima sekstil na Tvoje Sunce i Uran?
Kontakt Sunca i Saturna govori i o odgovornosti, teskocama, frustracijama pa i o ozbiljnosti veze.
A Ti kao:
Sunce mozes da obezbedis toplinu i ulijes sigurnost za kojom vapi Saturn. A Saturn svojim osecajem duznosti doprinosi vrsti kontrole nad prenaglasenim sklonostima ekstravagancije partnera. Prisutna je obostrana resenost u pogledu ispunjavanja svojih obaveza tako da se moze ocekivati dugotrajna i postojana veza. Inace, Saturn moze da igra ulogu mucenika govoreci kako cini plemenito delo. Ili posto je njegov Sa u 12 da to taji u sebi, ali opet verovatno mozes osetiti to, pa kao Skorpija ti malo i smeta to izigravanje mucenika, jer gresim?
Suspect
A to sto je njegov Saturn dobar sa tvojim Uranom i uopste u kontaktu govori i o problemima sa kojima cete se susresti.
Povoljan aspekt ukazuje da ti njemu mozes pomoci u resavanju nekih davnjasnjih problema, dok On moze pomoci Tebi da dovedes u red neke svoje cudljive sklonosti i postanes prihvatljivija, efikasnija i prakticnija. Licne razlicitosti nailaze na simpatiju, a time ce izbeci probleme.
flower

A o tim razlicitostima govori i kvadrat Saturna i Neptuna, i to da ce partneri morati mnogo toga da razrese pre nego sto njihova veza procveta. flower Ovo je jos vise pojacano posto obostrano imate taj aspekt Sa90Ne - generacijski! Gresaka moze biti i u komunikaciji, jer ono sto on misli normalno ti smatras neodgovornim i obrnuto
Neutral Onaj ko vise bude tezio na silu da sprovede nesto, izazvace vise problema nego sto treba. I onda "pusti snovi o zajednistvu"?
Treba da saradjujete da prebrodite ovaj negativan aspekt, ovako samo mozete da produbljujete nepoverenje i mislite kako je ovo drugo "lakoverno" i ostavljate prostor za iskoriscavanje.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Mrvica Sre Mar 17, 2010 11:57 am

quote]Izvini, ali ne mogu da provalim na prvi pogled, ali jer ovo njegov Saturn ima sekstil na Tvoje Sunce i Uran?
Kontakt Sunca i Saturna govori i o odgovornosti, teskocama, frustracijama pa i o ozbiljnosti veze.
A Ti kao:
Sunce mozes da obezbedis toplinu i ulijes sigurnost za kojom vapi Saturn. A Saturn svojim osecajem duznosti doprinosi vrsti kontrole nad prenaglasenim sklonostima ekstravagancije partnera. Prisutna je obostrana resenost u pogledu ispunjavanja svojih obaveza tako da se moze ocekivati dugotrajna i postojana veza. Inace, Saturn moze da igra ulogu mucenika govoreci kako cini plemenito delo. Ili posto je njegov Sa u 12 da to taji u sebi, ali opet verovatno mozes osetiti to, pa kao Skorpija ti malo i smeta to izigravanje mucenika, jer gresim?
Suspect
A to sto je njegov Saturn dobar sa tvojim Uranom i uopste u kontaktu govori i o problemima sa kojima cete se susresti.
Povoljan aspekt ukazuje da ti njemu mozes pomoci u resavanju nekih davnjasnjih problema, dok On moze pomoci Tebi da dovedes u red neke svoje cudljive sklonosti i postanes prihvatljivija, efikasnija i prakticnija. Licne razlicitosti nailaze na simpatiju, a time ce izbeci probleme.
flower

A o tim razlicitostima govori i kvadrat Saturna i Neptuna, i to da ce partneri morati mnogo toga da razrese pre nego sto njihova veza procveta. flower Ovo je jos vise pojacano posto obostrano imate taj aspekt Sa90Ne - generacijski! Gresaka moze biti i u komunikaciji, jer ono sto on misli normalno ti smatras neodgovornim i obrnuto
Neutral Onaj ko vise bude tezio na silu da sprovede nesto, izazvace vise problema nego sto treba. I onda "pusti snovi o zajednistvu"?
Treba da saradjujete da prebrodite ovaj negativan aspekt, ovako samo mozete da produbljujete nepoverenje i mislite kako je ovo drugo "lakoverno" i ostavljate prostor za iskoriscavanje.[/quote]


Pre svega, moram da te pohvalim, sjajno ovo radiš. sunny

Ne bih rekla da izigrava mučenika, već jednostavno ćuti ...a kada ja potegnem neku priču onda iz njega pokulja sve i svašta što je mesecima tavorilo i taložilo se...Pa onda krenemo da raspravljamo o situaciji od pre 6 meseci na pr. I nepisano pravilo je da sam uvek ja kriva! Ali uvek!! O čemu god da je reč...ja sam ta koja je zabrljala....ili smo bar zabrljaLI.. ( ili odgovornost mora da se podeli na jednake delove...ili sam samo ja odgovorna Shocked )

Što se ovog drugog aspekta tiče ( Saturn / uran ) ...sve si rekla...ja nemam šta da dodam. Very Happy

Uh...Saturn I Neptun .... Jeste, da...ja njega smatram neodgovornim...neodlučnim...prevrtljivim..itd. Komunikacija je vrlo bitna, meni je vrlo bitno da se o svemu razgovara, i jako mi smeta njegova teorija “ako neki problem budem dovoljno dugo ignorisao, on će nestati samo od sebe“ ..Tako da, da…..potpuno si u pravu… Cool

Mi trenutno nemamo nikakvu komunikaciju....i ja negde mislim da je to - to! Ali se trudim da naučim...i da razumem.... Basketball

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 5:46 pm

Mrvica :: jako mi smeta njegova teorija “ako neki problem budem dovoljno dugo ignorisao, on će nestati samo od sebe“ ..
Ovo me podseti - imala sam vezu gde smo decko i ja bili Skropije, s tim on dupla, i ovo je njegova filozofija bila! A meni nikako nije islo zbog cega se to tako odrazava na njega, svaka pojava problema "ih nestace"..ali kad su se pojavili zajednicki problemi, tj.na prvi probleme koji se na moju nesrecu oduzio gotovo citavih 1god. dana, a on se i dalje ponasao kao da ne postoji i da je samo moj..shvatila sam da ne ne pravim ni korak ka resavanju. confused


Poslednji izmenio mila2710 dana Sre Mar 17, 2010 6:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Mrvica Sre Mar 17, 2010 5:55 pm

mila2710 ::
Mrvica :: jako mi smeta njegova teorija “ako neki problem budem dovoljno dugo ignorisao, on će nestati samo od sebe“ ..
Ovo me podseti - imala sam vezu gde smo decko i ja bili Skropije, s tim on dupla, i ovo je njegova filozofija bila! A meni nikako nije islo zbog cega se to tako odrazava na njega, svaka pojava problema "ih nestace"..ali kad su se pojavili zajednicki problemi, tj.na prvi probleme koji se na moju nesrecu oduzio gotovo citavih 1 dana, a on se i dalje ponasao kao da ne postoji i da je samo moj..shvatila sam da ne ne pravim ni korak ka resavanju. confused

Ne znam koji je to aspekt...ali mene to izluđuje.. No Ja sam u fazonu - sad i odmah..pa kom opanci ... Smile I ako mi nešto zasmeta...ja to kažem u tom momentu, ne sutra, ne kasnije....već odmah...A varijanta " jel se secas onda kad si ti uradila to i to...." ijaaaaaoooj pa bplje da me lupi po glavi nego da čujem tu rečenicu.... Very Happy

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty "Odgovornost"

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 6:03 pm

Sa90Ne..na to sam mislila.
Inace ja generacijski imam sekstil. Pa tako i tezim da sve probleme koliko god bila u oblacima resim svesno i na vreme. Dopustila sam tada da jedan potraje, koji da sam bila sama sigurno ne bih uradila tako, a koji ce me pratiti jos dugo vremena posto se odnosio na zdravlje. Sad
Kriva sam jer sam spustila gard, umesto samo da sam nastavila. Ali to je ona moja potreba da dam sansu partnerstvu i vezi, i kad ne ide bas sve, ne odustajati tako lako od nekog. A taj neko ocigledno (po vidnom rezultatu) ne da nije odustajao od mene, nego nije se ni borio. I ono sto je najcrnje on je mislio da to sto smo zajedno nekih 5-6meseci - gotovo, on me osvojio, kraj, brak..a uuu.

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Astrotanja Sre Mar 17, 2010 6:12 pm

Mila, kakav je to zdravstveni problem, jer u pitanju neka povreda, da li im veza sa Marsom u šestoj u kvadratu sa Uranom? Question
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 6:47 pm

Astrotanja ::Mila, kakav je to zdravstveni problem, jer u pitanju neka povreda, da li im veza sa Marsom u šestoj u kvadratu sa Uranom? Question
Povreda je bilo nevezano za taj deo u vezi, kao mala sam imala pad na moru, povreda glave, stakleni predmet predeo potiljka. A kao Ovan na Asc.su karakteristicni oziljci na glavi, te tako sam imala i pad pre 5god.a taj se vec vidi kad mi je kosa vezana, posto je s leve strane malo iznad visine cela u kosi. Ne znam tacno simboliku, mada se sa Asc.u Ovnu dovoljno prepoznajem.
A ovaj je bio hormonske prirode koji sam pomenula vezano za decka. Izazvao mi je pojavu potkolene vene, znaci vensko-cirkularni sistem je ugrozen. Crying or Very sad a on nadlje komplikuje stvari...jer zelim biti majka!

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Gost Sre Mar 17, 2010 6:52 pm

Uran u Skorpiji pre bih rekla na vrhu 8-mog polja je povukao to Suspect

Gost
Gost


Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty ponovo ja...

Počalji  Mrvica Uto Maj 25, 2010 9:24 am

Ponovo pokrećem ovu temu.... cyclops
Koji su to aspekti koji ga vraćaju u moj život? Negde sam pročitala da su to polja u biku ( V ili VII ??)...
Taman se ohladim i sredim, započnem nešto novo...prođe par meseci...pojavi se niodkud i ničim izazvan...poruši apsolutno sve ..i onda ajmo sve iz početka.... No
Ima li kraja svemu ovom? Ja sam nisam dovoljno jaka da stavim tačku..... Embarassed

Mrvica

Broj poruka : 78
Godina : 44
Локација : Zemun
Datum upisa : 03.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

a sad malo jaaaaa tj.mi Empty Re: a sad malo jaaaaa tj.mi

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu