Astrotanjin astrološki forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SINASTRIJA - POMOC :)

+3
alea
Astrotanja
BoSaNKa
7 posters

Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  BoSaNKa Ned Apr 04, 2010 1:44 am

Ovog momka znam već neko vrijeme, ali priblizno prije dvije sedmice smo stupili u kontakt i izasli..Od tad smo skupa..


hvala Smile Smile
sunny


Poslednji izmenio BoSaNKa dana Uto Maj 31, 2011 10:22 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : ............)

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  Astrotanja Čet Apr 29, 2010 5:43 pm

Isti ascedent, pa još Meseci u konjukciji, pa vi ste baš srodne duše, možete imati slične težnje, želje, slična interesovanja, bliskost postoji od samog upozavanja. Nije u pitanju samo prijateljstvo, jer je i Sunce u konjukciji sa Plutoom, pa privalčnosti ima, mada može biti nevidljvie borbe za dominacijom u vezi. Ako mu je i Sunce u trigonu sa tvojim Mesecom, onda bi ste mogli da se dobro razumete .

Nastaviću kasnije, dete me vuče da idemo u park. Smile sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Sub Maj 01, 2010 11:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  BoSaNKa Čet Apr 29, 2010 5:51 pm

.


Poslednji izmenio BoSaNKa dana Uto Maj 31, 2011 10:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta (Razlog : .......)

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  Astrotanja Sub Maj 01, 2010 11:36 pm

Sunce trigon Meseca je divan aspekt za ljubavnu vezu. Kako su obe planete u zemljanim zacima, onda one mogu biti dobre za praktične stvari, vezane z porodiačn život, ili domaćiske stvari, sakodnevne obaveze , jer je Sunce u Devici. a Mesec u Biku i on označva težnju ka emotivnoj i materijalnoj sigurnosti. sunny


Poslednji izmenio Astrotanja dana Pon Maj 03, 2010 12:43 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  alea Ned Maj 02, 2010 11:10 am

On Devica/Rak a ti Škorpija/Rak...ti si dupla voda sa egzaltiranim MO koji teži emotivnoj sigurnosti, poridici, domu miru i uživanju, a spolja deluješ kao dominantna i jaka ličnost, mada u dubini duše težiš sigurnosti zbog 4 kuće i MO u Biku kao i zemljane VE.
Način na koji iskazuješ ljubav, VE u devici je u skladu sa njegovim SO znakom, što iako nisu u aspektu ove dve planete prija njegovom SO.
ASC su vam isti kao i vladari koji su u konjukciji MO 0 MO.
Malo tenzije i dubine u odnosu može da prostekne iz aspekata PL, kojji je sa njegovim MO 180 a sa tvojim SO 0 PL.

Ti ćeš njega menjati emotivno, duševno a on će delovati na tvoju ličnost i tvoj ego.
On iako zemlja, voda ipak ima u sebi jako puno lavovskog, ima VE, ME 0 MA u Lavu, pa je možda ponekad egocentričan, voli i devojke koje se ističu i koje blješte, za kojima se svako okrene, i to hrani njegovog Lavovskog MA.
Ne znam koliko si ti kao naglašeno stabilan znak spremna da budeš tako vatrena i napadna, još sa VE u Devici...zbog tog tvog povučenog i mirnog MO će možda njegov doživljaj reprezentativne devojke sa kojom može svuda da se pojavi, da izlazi i svima je pokazuje, postojati ponekad neko nezadovoljstvo koje se ogleda u različitim doživljajima ljubavi.
Ono što se meni lično ne sviša je njegov NE 90 MA tvoj, koji je vladar tvoje 5 kuće i 10 kuće.
Tvoj doživljaj ljubavi bi mogao biti zaveden ali i obmanut njegovim NE...a ti sama imaš aspekt MA 90 UR0SA...ne znam da li si imala osećaj da ti veze nekako pucaju i kratko traju?

Ako sam dobro videla on ima VE 180 JU što često znači preteranu potrebu za devojkama i ljubavnim doživljajima...nije baš aspekt vernosti...a oba su 90 MO tvoj...
Pošto sam ja veliki optimista i idealista, a sada se trudim da budem malo realna, možda bi ipak trebala da budeš malo na oprezu, mada imaš zemljani MO i VE i umeš ti da držiš svoje emocije na zemlji kada treba...
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  BoSaNKa Ned Maj 02, 2010 1:16 pm

alea ::On Devica/Rak a ti Škorpija/Rak...ti si dupla voda sa egzaltiranim MO koji teži emotivnoj sigurnosti, poridici, domu miru i uživanju, a spolja deluješ kao dominantna i jaka ličnost, mada u dubini duše težiš sigurnosti zbog 4 kuće i MO u Biku kao i zemljane VE.
Način na koji iskazuješ ljubav, VE u devici je u skladu sa njegovim SO znakom, što iako nisu u aspektu ove dve planete prija njegovom SO.
ASC su vam isti kao i vladari koji su u konjukciji MO 0 MO.
Malo tenzije i dubine u odnosu može da prostekne iz aspekata PL, kojji je sa njegovim MO 180 a sa tvojim SO 0 PL.

Ti ćeš njega menjati emotivno, duševno a on će delovati na tvoju ličnost i tvoj ego.
On iako zemlja, voda ipak ima u sebi jako puno lavovskog, ima VE, ME 0 MA u Lavu, pa je možda ponekad egocentričan, voli i devojke koje se ističu i koje blješte, za kojima se svako okrene, i to hrani njegovog Lavovskog MA.
Ne znam koliko si ti kao naglašeno stabilan znak spremna da budeš tako vatrena i napadna, još sa VE u Devici...zbog tog tvog povučenog i mirnog MO će možda njegov doživljaj reprezentativne devojke sa kojom može svuda da se pojavi, da izlazi i svima je pokazuje, postojati ponekad neko nezadovoljstvo koje se ogleda u različitim doživljajima ljubavi.
Ono što se meni lično ne sviša je njegov NE 90 MA tvoj, koji je vladar tvoje 5 kuće i 10 kuće.
Tvoj doživljaj ljubavi bi mogao biti zaveden ali i obmanut njegovim NE...a ti sama imaš aspekt MA 90 UR0SA...ne znam da li si imala osećaj da ti veze nekako pucaju i kratko traju?

Ako sam dobro videla on ima VE 180 JU što često znači preteranu potrebu za devojkama i ljubavnim doživljajima...nije baš aspekt vernosti...a oba su 90 MO tvoj...
Pošto sam ja veliki optimista i idealista, a sada se trudim da budem malo realna, možda bi ipak trebala da budeš malo na oprezu, mada imaš zemljani MO i VE i umeš ti da držiš svoje emocije na zemlji kada treba...

BRAVO ALEA...

ovo zadnje je pogotovo istina..mnogo djevojaka je promjenio za svojh 24 godine...kod mene u vezi je uvijek prisutna ljubomora, svadje, napetnost..brzo reagujem...

bas sam ga zavoljela u ovo kratko vrijeme...on kaze da mu je vrijeme da se uozbilji, sta mislisss..ustvari kako ti se cini ova veza...

zasto na oprezu? radi ve180ju?

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  alea Pon Maj 03, 2010 10:42 am

Pa izmedju ostalog, jer ima i Veliki krst i to fiksni, u koji je uključena i VE u Lavu, a koja je vladar njegovog 5 p.
Osim toga, on ima PL i SA u 5 p. a PL 90 VE apekt koji vuče veze u neku vrstu teškog i opsesivnog odnosa, ima potrebu za dramatizacijom veze na neki način, ili je on ljubomoran ili devojke pravi ljubomornim.
Ovaj VE 180 JU koji povezuje vladara 5 p. VE i JU u 8 p. tačno i nagoveštava njegove avanture i izlete, naročito što povezuje 8 p i 2 p što su polarna polja prirodna polja Škorpije i Bika.
U samom njemu postoji taj neki nesklad između emocija i duha, tj. njegovog MO i doživljaja i iskazivanja ljubavi, preko ove VE. Kao da je večito nezadovoljan onim što ima.

Mislim da ni njemu samom nije ponekad lako, ima megalomansku potrebu za emocijama i naglašenu potrebu za strašću, on mora da oseti strast u odnosu, što često ume da bude destruktivno, ali on kao da ne ume drugačije da održi vezu, svaka mlaka veza ga na neki način verovatno odbija.
E sada kako su u ovaj askpekt uključeni i njegov vladar ASC i vladar 5 p kao i planete u 5 p. ima tu svega...a on sam još ima MO 180 SA zbog čega je verovatno često emotivno i nesiguran, verovatno se i plaši neke vrste emotivnog vezivanja, pa sam sebe gleda da na vreme ohladi...možda je skeptičan i često sklon nekom nezadovoljstvu...

A tvoj MO je uključen u sve to...zato rekoh, da obratiš pažnju. Jesi ti Škorpija i imaš prirodnu magnetičnost kojom sigurno privlačiš njegovu VE 90 PL i tog PL u 5 p. ali eto, meni on tako deluje, mada opet kažem, ne treba se čvrsto držati svega, najbolje je slušati sebe i svoju intuiciju.
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  BoSaNKa Pon Maj 03, 2010 2:22 pm

OK...al on ima i ve90pl i ve180ju, al su u separaciji. Dali bi po mojoj nekoj logici to znacilo...da to nece trajat citav zivot..znaci da nece on teziti svemu tome sto si nabrojala, nego ce polako to se smanjivati, posto je separacija..?

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  Astrotanja Pon Maj 03, 2010 2:50 pm

Bosnka, ono što se meni dopada u vašim uporednim i što stvara šansu da veza bude trajniji je to što je toja Vner u sekstilu sa jgovim saturnom.
Ukoliko on ima ascdentu Rak, onda bi potreba za emotivnom sigurnošću, koju donosi Mesec u Biku, prevagnula vremenom i doele umanjila njegou mladalačku potrebu za zaadovoljstima i preterivanje u tome. Onda bi recimo više mogao da uživa u hrani i piću, pa i da se goji i sl.

Očito da na vašu vezu veoma utiče vaša konjukcija MEsec u Biku. On očekuje puno pohvala, divljenja, ljubavi,pažnje pa ko ih bude bilo, moguće je da će biti zadovoljniji u ljubavi, pa i manje sklon da zbog ne zadovoljenje tih svojih ljubavnih potreba pronađe u nekoj drugoj vezi. sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  BoSaNKa Pon Maj 03, 2010 3:10 pm

Astrotanja ::Bosnka, ono što se meni dopada u vašim uporednim i što stvara šansu da veza bude trajniji je to što je toja Vner u sekstilu sa jgovim saturnom.
Ukoliko on ima ascdentu Rak, onda bi potreba za emotivnom sigurnošću, koju donosi Mesec u Biku, prevagnula vremenom i doele umanjila njegou mladalačku potrebu za zaadovoljstima i preterivanje u tome. Onda bi recimo više mogao da uživa u hrani i piću, pa i da se goji i sl.

Očito da na vašu vezu veoma utiče vaša konjukcija MEsec u Biku. On očekuje puno pohvala, divljenja, ljubavi,pažnje pa ko ih bude bilo, moguće je da će biti zadovoljniji u ljubavi, pa i manje sklon da zbog ne zadovoljenje tih svojih ljubavnih potreba pronađe u nekoj drugoj vezi. sunny

al mislim da je separacija u pitanju, a to nije jako.?

Draga Tanjice Smile

da ga malo opisem...on je mnogo cura promjenio, bas se mu vidi da je "zenskaros", u koga se polako ali sigurno sve vise zaljubljujem. Ja lahko planem, a on je nekako mirniji, govori mi da ne mislim na probleme, da ce sve biti dobro.. Mnogo me hvali, moj izgled..sto meni naravno kao i svakoj zeni prija Smile...kaze ako on daje sve u vezi ocekuje tako i od cure. Kaze da je prije htio zamenjati mnogo cura, da narod moze pricati i hvaliti ga (mars u lavu??) a sad barem kako kaze vise razmislja o zenidbi, o djeci itd...

sto se tice gojenja..sad je mrsav, mislim pravi tip djevice..duzi vrat ima, kaze svako jutro kad ustane najprije zapali cigaretu onda popije kafu...sto mi bas ne lici na djevicu hmm.. a bome ni na raka, posto sam i ja u podznaku rak, pa niti pijem kafu niti pusim..

mene najvise muci sto nemamo nekih aspekata strasti..ve/ma nisu nam u kontaktu i tako..

i jos me nesto zanima, sunce u 4 kuci ili 5 zavisi od sata (posto nije tacno) ..dali u i prvom primjeru i drugom, bi bilo ok...? sta bi oznacavalo ovo moje sunce u njegovoj 4 ili 5..? i njegovo sunce u opoziciji s mojim SMČ...

hvala obadvijema Smile

BoSaNKa

Broj poruka : 64
Datum upisa : 13.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  alea Uto Maj 04, 2010 7:59 am

Tanja je daleko bolji i iskusniji astrolog, ja sam samo simpatizer... Very Happy

Ono što bih ti rekla je, da ljudi grade veze sa daleko neskladnim kartama i uporednim aspektima i uspevaju da održe veze sa silnim UR, PL i SA...
Postoje brakovi koji traju bez SO i MO isto kao i razvodi sa obostranim jakim aspektima.

Slušaj sebe i svoju intuiciju, daj sebi šansu ali budi na oprezu kao i u svemu u svom životu, čisto da ne budeš povređena, ništa više.

Tvoje SO je dobro položeno i u 4 p a i u 5 p.
Oba su dobra za vezu, i nagoveštavaju bliskost i važnost koju imaš u njegovom životu. sunny
alea
alea

Broj poruka : 359
Datum upisa : 28.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  Astrotanja Uto Maj 04, 2010 11:13 am

Bosanka, možda je on ima ascedent u Blizancima. Oni su obično visoki, izduženi, vole da komuniciraju, imaju puno poznastava, nekada i veza i često obraćaju pažnju na izražavanje, umeju lepo da se izražavaju i često su spretni u izražavanju.

Savakako je dobro da se osluškuje intuicija, posebno pri prvom susretu. Meni se događalo da kad ništa nisam znala o astrologiji i kada nisam znala natal tačno osetim da li je neka osba za mene.
sunny
Astrotanja
Astrotanja

Broj poruka : 4245
Godina : 58
Datum upisa : 22.10.2008

http://www.astrotanja.rs

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  crnokosa23 Ned Apr 22, 2012 3:29 pm


Postovani clanovi,

Zamolila bih ako moze neko da mi pomogne ,da mi protumaci neke stvari iz sinastrijske karte,posto se ja ne razumem u to, tek ucim osnove natalne karte.
Imam velikih problema u ljubavi. Ne znam sta da radim, jako sam zbunjena. Zanima me da li postoji sansa da se pomirim sa ovim covekom i da budem u braku s njim jednog dana? Da li nasa veza ima buducnost?


Hvala vam puno unapred! Imam i Dejvisonovu i nase natale sa preciznim podacima pa ako treba prilozicu.

Pozdrav svima!


Evo sinastrijske karte uradjene na astro.com-u http://www.dodaj.rs/f/2q/Ja/4WJGE5Q4/sinastrijska-karta.gif

Ja sam u prvom krugu a on u drugom u sinastrijskoj karti

crnokosa23

Broj poruka : 1
Datum upisa : 10.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  kety Sub Maj 05, 2012 4:14 pm

Pozdrav svima! Da li moze neko da mi pogleda uporedni horoskop. stavicu u potpisu. Bili smo 2 i po godine u vezi i od marta vise nismo. Sta mislite ima li nade za nas? Jedan astrolog mi je rekao da sam ja idealna za njega a da on nije za mene i da mogu naci mnogo boljeg. A upravo suprotno se desava on prekida. I meni je mnogo teze. I imam osecaj da prekidom kao da je jedan deo mene otisao sa njim. Nadam se da ce neko naci vremena i volje da mi prokomentarise.

kety

Broj poruka : 6
Datum upisa : 16.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Pozdrav

Počalji  dobrodete Ned Jul 15, 2012 4:57 pm

Pozdrav svima,

Nova sam sto se tice tumacenja natalne karte, pa bih zamolila za pomoc. Ako bi neko mogao da pogleda kako se slaze moj horoskop sa partnerovim. Moji podaci- 24.09.1990. Travnik. Njegovi- 26.01.1985. Sarajevo.

dobrodete

Broj poruka : 1
Datum upisa : 15.07.2012

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  Zainteresovana15 Čet Dec 14, 2017 3:23 pm

Postovanje Tanja...
Da li mozete ako imate vremena da mi pogledate uporedni horoskop posto mi je prica totalno neizvesna i teza pa da mi olaksate muke?

Zainteresovana15

Broj poruka : 1
Datum upisa : 14.12.2017

Nazad na vrh Ići dole

SINASTRIJA - POMOC  :) Empty Re: SINASTRIJA - POMOC :)

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu